Bili smo drugovi, pa ljubav probali... - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 74
  1. #16

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Pa sta reci?Lepo pesma kaze-Bili smo drugovi i ljubav probali a sad ni jedno ni drugo.Mislim da je sve jasno.
    Nas dvoje volimo isto ja nju a ona sebe!

  2. #17

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Ko ovo proba, probao je ljubav na kvadrat. Dve razlicite vrste ljubavi sinhronizovati u jednu je vrh-vrhova (naravno ako to uspe da se odrzi) , zato i ne cudi sto u vecini slucajeva morate, na zalost, biti svesni da cete sebe posle izvesnog vremena gotovo sigurno izloziti dvostrukom razocarenju, jer cete uskoro (neka to bude cak i nekoliko godina) shvatiti da vise nemate ni doticnu dragu osobu, a ni (onako dobrog, ako ga uopste i sacuvate) druga. Zato, tri puta merite, a jednom secite. Ovo govorim iz kakvog-takvog iskustva, jer sam imao i ja vezu sa drugaricom kojoj sam ja bio najboli drug, a to da li je ona meni, to samo ona zna.

    PS: Ko igra igre na srecu zna kolike su mu sanse da dobije premiju, ali isto tako zna i to koliko je velika vrednost premije, pa ko VOLI nek izVOLI.
    ...................

  3. #18

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Kod slobodnih, mislim da je uredu, posle dobrog prijateljstva još je bolja ljubav, pa znamo se, što da neprobamo ako postoji i ona druga nit koja prelazi u onu drugu sveru. Međutim to nosi i drugi rizik, u ljubavi je poznata ljubomora, u prijateljstvu ne, to je prvo saplitanje, a dalje neznam.
    Kod "zauzetih", a različitih polova, prijateljstvo mora da se ima u sebi sa jasno definisanim ogradama i poznavanja sebe. dali je etički i pošteno dozvoliti da jedno divno osećanje prijateljstva pogazi tu lepu liniju, i pređe u drugu sveru gde se obavezno povređuju i osobe koje žive pored njih, ja nisam za to, bez obzira na čulnu privlačnost.Po tome je bolje prekinuti prijateljstvo, nego rušiti dalje!
    In vinas veritas

  4. #19

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    ...nisam za...govorim iz iskustva...desilo mi se i posle nisam vise imao ni prijatelja,ni ljubavnicu,ni voljenu osobu...
    ...sto opet ne mora da znaci...individulana stvar...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #20

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Mislim da ne treba mešati ljubav i prijateljstvo. Iz prijateljstva se lako rodi ljubav, ali iz ljubavi retko kada prijateljstvo. Mada to sve zavisi od osobe do osobe. U ovakvim slučajevima treba programirati razum i ne prelaziti granicu.
    Možda je nebulozna konstatacija, ali... Smatram da je tako najbolje...
    " Strahovite se vrline kriju u malim stvarima...
    Strahovito je trajanje zgusnuto u trenutcima...
    I dostojanstvo u nečem skromnom i nenametljivom..."

  6. #21

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Nije lose ili nije za izbegavati i to...zivi smo ljudi...

  7. #22

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    ...nisam bila u tom fazonu...a bilo je puno "prijatelja"oko mene...bar sam mislila da jesue kad se ispostavilo da je "prijateljstvo"samo razlog da se priblize...razocarenje..."prijatelji"su folirali...a ja sam prema njima osecala prijateljstvo i nista vise od toga
    ali ne znaci da je nemoguce,ako su osecanja obostrana...

  8. #23

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam se oduvek druzila sa muskarcima i imam dosta drugara. Ali ukoliko sa nekim drugom pocnem nesto intezivije da se druzim, ubrzo svatim da je taj drugar poceo da se zaljubljuje u mene. I sa svakim drugom sam prolazila kroz tu fazu, kroz taj razgovor da to nije ok i da ne treba da budemo zajedno i da nikada necemo biti. Naravno sve ovo se desavalo tamo u srednjoj skoli. Poslednjih par godina sam se toliko ispraksala da i ne dozvolim da dodje taj momenat kada moram da objasnjavam da se drugovi ne ljube i ne sexaju. Iskustvo cini cuda.

    Iskustvo me je naucilo da postoji prijateljstvo izmedju muskarca i devojke ali samo onda kada se stvari u vezi zaljubljivanja postave na pravo mesto odmah na pocetku druzenja.
    izgleda da onda ti drugarice nisi ni imala pravog,,druga,,ja imam jednu jedinu pravu drugaricu sa kojom o svemu mogu da pricam i nikada nisam ni pomislio na tako nesto,mada ko zna sta ona misli,mozda ste u pravu a mozda i ne,ali ja mislim da ne.aha.i tako...
    Poruku je izmenio psyho, 17.01.2008 u 01:29

  9. #24

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Da li vam se desilo da se sa nekim druzite godinama, i onda odjedamput nesto kvrcne u glavi, ili bolje reci u i neko od vas pozeli vise od prijateljstva...


    Kakva su vasa iskustva...
    Jeste,samo što mislim da nam nije kvrcnulo u glavi.I ostali smo super drugari iako se savršeno pravimo da ništa nije bilo.Ni reč on,ni reč ja.I ne mislim da smo licemeriJednostavno,bilo je leto,bili smo i slobodni i sami i samo smo probali ono o čemu smo oboje mislili godinama.Probali,videli da svako i dalje misli na ono dvoje koje smo voleli do tog leta i ... nastavili da drugujemo.

  10. #25

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Jeste,samo što mislim da nam nije kvrcnulo u glavi.I ostali smo super drugari iako se savršeno pravimo da ništa nije bilo.Ni reč on,ni reč ja.I ne mislim da smo licemeriJednostavno,bilo je leto,bili smo i slobodni i sami i samo smo probali ono o čemu smo oboje mislili godinama.Probali,videli da svako i dalje misli na ono dvoje koje smo voleli do tog leta i ... nastavili da drugujemo.
    To ste oboje znali i pre nego ste probali...To je sex radi sex-a...

    Pa ne mogu da se družim sa nekim s kim ne bih u krevet... i drugarice se biraju... sve ostalo je laganje sebe samih,jer u pozadini svega je... pogodili ste ,naravno

    Sve je kod M-Ž jednostavno... samo je to u životu jednostavno... sve ostalo su izgovori

  11. #26

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    IMAM I JA SLICAN PROBLEM...
    Drugarice su mi samo drugarice da bi imale izgovor da mi pridju i da o necemu pricaju sa mnom a ja nista drugo ne osecam osim prijateljstva...
    Ali ima izuzetak kod mene...Naime prijateljstvo je preraslo u ljubav mada ne mogu da budem sa tom osobom u vezi zato sto mi je drugarica pa ne znam sta cu....
    ONE AND ONLY!!!

  12. #27

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Citat Fraga kaže: Pogledaj poruku
    IMAM I JA SLICAN PROBLEM...
    Drugarice su mi samo drugarice da bi imale izgovor da mi pridju i da o necemu pricaju sa mnom a ja nista drugo ne osecam osim prijateljstva...
    Ali ima izuzetak kod mene...Naime prijateljstvo je preraslo u ljubav mada ne mogu da budem sa tom osobom u vezi zato sto mi je drugarica pa ne znam sta cu....
    Nađite nekog momka ako ste gadljivi na prijateljicu mlada curice,ali pošto nalaziš za shodno već da nam se požališ,kao što se i mi sami sebi i drugima ovde već žalimo,al' ne priznajemo,malo mi sluti da je prijateljica već viđena kao veza kad tad... a ljudski je voleti,pa i probati kada te već na zlo navraća...

  13. #28

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Nikada mi se tako nešto nije desilo.
    U trenutku kada nekoga upoznam otprilike znam kakav odnos želim da izgradim sa tom osobom tako da mi se nikada nije dogodilo da se smuvam sa drugom. A volim da negujem prijateljstva sa muškarcima (i onima koje se tako osećaju) i mislim da to može odlično da funkcioniše bez bilo kakvih pretenzija sa bilo koje strane.
    No..život je čudo..sve je moguće
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #29

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Baš tako... i ovako grešan još bi mi falilo da ugrozim teritorijalni suverenitet drage mi prijateljice ne daj Bože,pa po cenu da se 'jede' svaki dan koji mi je q...,pa ne napadam i da li sam homić ili ne smem,jer me sramota što mi mali...

    Divno žensko biće sa sopstvenim integritetom da omalovažim grešnim mislima,a godinama gradjen prijateljski odnos narušim nepromišljenim hormonskim izlivima... NIKAD

    Kao ono... Ne ide da dignem ruku na roditelja,al' zato nogom ne škodi...

  15. #30

    Odgovor: Bili smo drugovi, pa ljubav probali...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Baš tako... i ovako grešan još bi mi falilo da ugrozim teritorijalni suverenitet drage mi prijateljice ne daj Bože,pa po cenu da se 'jede' svaki dan koji mi je q...,pa ne napadam i da li sam homić ili ne smem,jer me sramota što mi mali...
    ...al' mekan k'o duša nisam mogla da odolim da ne dobacim za stolom

    Divno žensko biće sa sopstvenim integritetom da omalovažim grešnim mislima,a godinama gradjen prijateljski odnos narušim nepromišljenim hormonskim izlivima... NIKAD

    Kao ono... Ne ide da dignem ruku na roditelja,al' zato nogom ne škodi...
    Treba mi da te prevedem ( al' ne preko vode )

    Opet su žene najgore? To hoćeš da kažeš jel? Ti si drug al' ona nije drugarica?

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bili ste srećni kao...
    Autor jelenag u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:19
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Prvi Rock koncert na kom ste bili
    Autor vojinvukic u forumu Muzika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 15:00
  5. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •