Veliki Brat VIP 2010 - Strana 2
Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 157
  1. #16

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ne poznajem nikog od njih lično a verujem da će nas mnogi iznenaditi ponašanjem, a sigurno će biti pičvajza oko uslova za bogate i siromašne, to im je valjda glavna fora.
    U stvari ovo je najjeftiniji vid zabave, da bi neku seriju snimili treba im bar 3 puta više para i pitanje je hoće li biti gledana ili ne. Ovo brate ide ceo dan za manje para i narod voli da gleda kad se neko valja blatu. Bojim se samo da u ovom vremenu kakvo jeste, kad je sve više gladnih i na ulici neka masa ne doluta i tamo pa razbuca sve.
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku

    Bella, možda na tebe sav onaj kič 90-ih nije uticao na tvoje vaspitanje i obrazovanje, kao ni na mene.
    Meni je opĆenito malo De Gute pricati o sopstvenom prsonalitiju na taj nacin.. Koliko sam mozes uopste objektivno da procenis sta bi bijo da nisi bijo u devedesetim i otkud ti znas da su te vrednosti koje ti ciJenish bas prave vrednosti.. Neki drugi ljudi treba da nas hvale ako ima nesto hvale vriJedno..

    Citat rumski kaže: Pogledaj poruku
    Bojim se samo da u ovom vremenu kakvo jeste, kad je sve više gladnih i na ulici neka masa ne doluta i tamo pa razbuca sve.
    Neche..

    Tchula sam negde da emotion angazuje najprofesionalnije obezbedjenje u drzavi jer odgovara za te ljude i da ne mere ni muxa da proleti.. E sad, bas ako se digne qka i motika zarad vel'kog brata.. Missim.. zamisli tu gledanos'..

    Baj d vej.. Jedva cekam sumbotu..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku

    Tchula sam negde da emotion angazuje najprofesionalnije obezbedjenje u drzavi jer odgovara za te ljude i da ne mere ni muxa da proleti.. E sad, bas ako se digne qka i motika zarad vel'kog brata.. Missim.. zamisli tu gledanos'..

    Baj d vej.. Jedva cekam sumbotu..
    Ja ne volim uvod i predigru u VB, volim kad im popuste kočnice...tamo negde 2-3 nedelja.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Naravno, naša, sopstvena mišljenja jesu subjektivna. Koliko god da se potvrdi da je nečije mišljenje objektivno, iz sopstvenog ugla, ono jeste subjektivno. Zato ti meni možeš reći da nisam objektivan, kao što ja mogu reći onima koji iznose suprotna mišljenja od mog, da su subjektivni. Svako će kroz to izneti sopstveno mišljenje, koje nužno, nije uvek i ispravno.
    Recimo, neke vrednosti koje sam usvojio 90-ih, u smislu muzike koju i danas slušam, je dokaz da ta muzika ima neku vrednost, čim se i danas, posle dvadesetak godina sluša, a vidim da je, donekle, prihvataju generacije koje tek formiraju svoje stavove. S druge strane, neke moralne norme koje sam tada usvojio, ne važe u punom smislu te reči, jer su se, u mnogome, promenile okolnosti u kojima živimo i neke vrednosti su izgubile na značaju. Neka druga pravila ponašanja danas važe, a ako ih je većina prihvatila, to nužno ne znači da se tako svi moramo ponašati. Svako se prilagođava okolnostima koje oblikuju naše živote.
    Vreme je najbolji sudija, živi bili pa videli šta će na kraju svega ostati. Kvalitet uvek opstaje, prođe kroz sve filtere kroz koje ga život provlači. I ovo "čudo" od VB će morati kroz sve to da prođe.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Po mojoj laičkoj proceni biće interesantno videti Katonu sa onim travestitom.

    U video sekciji sam za ljubitelje VIP VB postavio muzičku temu koja prati VB.
    Strani video spotovi.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    dakle,bice shou......Era se nije ni pozdravio s Bokijem....Sta je ovo? upita i prodje
    Bora Drljaca? Bljak.Kome je uopste na pamet palo da ga uvede?! Ne mogu da verujem.
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    To počeo veliki burazer? Eto zabave širokijem narodnim masama.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Dakle otvaramo kladionicu ...za vishe informacija pozovite 064516....
    i ko tje da pobedi?
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    i sta sad?
    kao niko gleda Velikog brata?
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ja ne smem ništa da kažem. I neću se više oglašavati po tom pitanju, dok se sve to ne završi.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Poceo veliki brat !!!
    Jupi...jupi..jeeeeeee!! oleoleoleole ..a jjeeeee!!
    A jel ucestvuje Era ?
    Gledao danas ali ga ne vidjeh.
    A mnoge i ne prepoznah....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Nije da nesto protiv sela i zemljoradnika i stocara............
    Stvarno zesce seljacenje..........ali zesce............
    30 sekundi sam pogledao.......kakve face..........
    Back in red!
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Nema od ovog niš ovaj put...matori smorovi sa trulim fazonima, par nabeđenih "zgodnih" cica /ništa za oči a ni za uši/ . Gladni Katona kojem ne smeju ništa da kažu da ne bi dobili po pičici i oni likovi koji se šunjaju kroz VB.
    A onaj Boki mi je odvratan, ne znam ni šta glumi pedera ili žensku.
    Ocena 2.
    Samo zbog Ene Popov.
    Volim kad se trese.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Gledala sam sad malo live...Lepa i Bora se drže za ruke. I priča Lepa kako nije gadljiva na piletinu. Tooo Lepa. Ne znam, ja nju gotivim jako.


    Eru još nisam vidjela, hvala Bogu pa nisam.


    Vidim ima bosančeros Eldin, muzičar, on je tu garant jer mu je žena teško bolesna, pa da skupi koju banku.

    A ima i Ana iz Operacije trijumf.


    Mada, Makedonija ima neprikosnovenog predstavnika!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Necu da gledam.....ali cu sa nestrpljenjem da cekam vase komentare


    ps. Moze li i koja slicica?
      Vrh

Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •