Red Hot Chili Peppers u Indjiji
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 47
  1. #1

    Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Za koncert Red Hot Čili Pepersa u Inđiji prodato je 65.000 karata, a u prodaju će, gotovo je sigurno, biti pušteno još 35.000 karata, rekao je juče Goran Ješić, gradonačelnik opštine Inđija. Problem je što je i dodatni kontigent od 35.000 karata već rezervisan i sada se čeka završetak pregovora organizatora koncerta i Pepersa, da bi karte bile puštene u prodaju.
    - Ako bude proširen broj karata, na koncert će doći 100.000 ljudi. To je prava poruka da u Srbiji ima zdrave pametii da postoje nekih 100.000 ljudi koji više vole Peperse nego Cecu – rekao je Ješić i dodao da je koncert Pepersa investicija koja iznosi bar pet miliona evra. Koncert će biti održan 26. Juna na livadi u industrijskoj zoni, pored autoputa nedaleko od Inđije.
    Svi koji su kupili karte dobiće brošure sa uputstvima pri dolasku u grad, ali isto tako mogu da se informišu o koncertu na zvanično sajtu opštine Inđija. Za prenoćište u Inđiji ima 450 smeštajnih kapaciteta i te hotelske sobe su uglavnom već bukirane,a opštine je obezbedila i kamp sa oko 1.000 mesta i priprema hostel sa oko 1.000 mesta u jednoj školi. U vreme koncerta biće obezbeđeno 11.000 parking mesta (cena parkinga biće 200-250 dinara, a uskoro će moći da se kupi u svim većim gradovima u Srbiji). Biće obezbeđen parking plac za 700 autobusa.
    Biće uvedeni posebni „Beo vozovi“ do Inđije, kao i „Lastine“ linije iz Beograda, Novog Sada i drugih velikih gradova Republike, ali i regiona. Tamošnja služba Hitne pomoći biće pojačana interventnim ekipama iz okolnih gradova. Za bezbednost učesnika biće zaduženo oko 2.000 policajaca, koji će biti neprimetni. Obožavaocima Pepersa, koji na koncert dolaze iz različitih smerova autoputem, bieć na raspolaganju sve potrebne informacije o pravcu kretanja na samom autoputu – horizontalnom i vertikalnom signalizacijom i obaveštenjima, ali i posredstvom elektronskih medija.

    U Inđiji, pripreme u više pravaca se užurbano odvijaju. Jedan od tereta organizacije, svakako će poneti i zdravstveni radnici u vreme kada se u grad, koji ima nešto više od 28.000 stanovnika slije 100.000 posetilaca, koliko se očekuje da će doći na koncert, s obzirom na to da je za veoma kratko vreme rasprodato planiranih i obezbeđenih 60.000 karata. Sve više se traži karta više, a procenjuje se da će se kontigent ulaznica proširiti za još 30.000. Hitne službe će imati svoja dežurstva, ali postojeći redovni kapaciteti inđijskog zdravstva nisu dovoljni, pa je napravljen plan sanitetskog obezbeđenja koncerta, koji će se održati 26. juna u Inđiji. Planiranim programom manifestacije za koju se očekuje 90.000 štampanih ulaznica, Dom zdravlja u Inđiji će preventivno delovati na mogućnost velikog broja posetilaca, kojima će biti potrebna neophodna medicinska pomoć.

    Manifestacije ovakvog tipa, po rečima direktora Doma zdravlja Inđija dr Vase Petrovića nose veliki rizik, jer se očekuje da će učesnici koristiti veće količine alkohola i drugih opojnih sredstava. Pojačanim snagama, većim brojem lekara, medicinskih tehničara, vozila, medicinske opreme i sanitetskog materijala, Dom zdravlja u Inđiji može da obezbedi nesmetano funkcionisanje ove manifestacije. Za potrebe koncerta, Dom zdravlja će pripremiti veliki sanitetski šator neposredno pored ograđene arene sa dobrom putnom komunikacijom za odvoženje trijažiranih pacijenata. Šator će imati prijemnu trijažnu ambulantu, prostor za observaciju i terapiju. U ekipi će biti dva lekara, četiri medicinska tehničara s neophodnom medicinskom opremom i sanitetskim materijalom sa najmanje 10 ležajeva za kontinuiranu terapiju. Pored šatora bi se nalazila tri sanitetska vozila s ljudstvom i opremom, odnosno po tri lekara, medicinskih tehničara i vozača.

    Od dva sanitetska punkta, jedan će biti postavljen na stadionu, jedan šator za prijem, trijažna ambulanta i prostor za observaciju, po jedan lekar i sestra sa medicinskom opremom i sanitetskim materijalom. Drugi punkt kod Doma zdravlja u Inđiji će imati svoje mesto za potrebe koncerte kako se ne bi stvarale gužve za redovne pacijente, te će tu biti dežurna ekipa non – stop, u kojoj će biti lekar sa dva tehničara i vozačem, ali i pojačana hirurgom za primarnu obradu hirurških rana s kompletnom opremom. Posebno sanitetsko vozilo sa lekarom, tehničarem i vozačem, pokrivaće grad, posebno na relaciji između autobuske i železničke stanice.

    Kako je rekao direktor Petrović, za ovakvu vrstu sanitetskog obezbeđenja je neophodna veća količina medicinskog i sanitetskog materijala kako bi se moglo adekvatno reagovati i pružiti usluge na licu mesta, pre svega zbog specifične antidop terapije za opijate i alkohol, kao i veću količinu infuzionih rastvora, sistema za infuziju i braunila. On je podsetio, poređenja radi, Trg slobode u Novom Sadu na skupu od 50.000 ljudi obezbeđuje dva sanitetska vozila, a Inđija će za 100.000 ljudi imati osam, što je sasvim dovoljno uz 12 ekipa Crvenog krsta obučenih da u masama deluju kada je potrebno iznositi povređene na nosilima.



    Mi karte kupili odavno.

    Da li planirate odlazak na Peperse?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Nije da se nesto lozim, al' imali smo majice Pepersa i slusali mjuzu!
    Vidimo se na koncertu
    Bice to fin provod! Samo nemam predstavu kako doci i otici... ipak je to na njivama... Nisam, bio, al' kazu da od koncerta Bjelog dugmeta ne moze gore!
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Pa ni ja se ne ložim nešto preterano, ali isto tako kontam da će to biti fin provod.

    Drugar zakupljuje bus, pa možemo da se dogovorimo i da potrpamo forumaše sve zajedno. Što da ne. Možda se javi još neko ko ne zna kako će do i od njiva.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    buduci da moj drug ima njivu u blizini mislim da mu nece biti problem odvesti me... :D


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    - kartu sam kupio i imam je još od 25.03.'07.

    Što se tiče prevoza idemo preko jednog momka koji se profesionalno bavi nabavkom karata za koncerte i prevozom. Lik će zakupiti više autobusa za organizovani prevoz od Novog Sada do Inđije i nazad (cena prevoza je 500 din. po osobi).

    Inače, preko njega sam poručio dodatnu ulaznicu (bio sam 45. na spisku za dodatne ulaznice), očekujem da ću je polovinom maja (za neke 2 nedelje) preuzeti . (Nemate bojazni oko pouzdanosti, momak je poznata faca - organizator Rock koncerata u Gradu i šire...)

    Ako nekog zanima kontakt telefon ovog lika neka mi pošalje PP.
    (neću biti nedobar i daću Vam broj za )
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Karte kupljene preko interneta.
    Ustvari; platili, dobili vaučer sa kojim ćemo da pokupimo karte, samo da nam jave kad i gde.
    I meni nešto problem za prevoz, ali kontam da će da se skupi uže i šire društvo pa da se zakupi neki bus.

    Još će da bude- skupili se forumaši na jednom mestu...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    nije da mi se ne ide, nego mi neshto malo daleko
    al' znam da je ova moja ekipa iz Rijeke kupila karte i oni idu
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Oko 1.500 ulaznica za koncert Red Hot Chili Peppers u Indjiji 26. juna pušteno je u ponedejak u prodaju na blagajnama Tiketlajna (Ticketline) i Bilet servisa.

    U prodaji je izmedju 1.500 i 2.000 karata po ceni od 2.790, rekao je agenciji Beta predstavnik za štampu "Grin festa" (Green fest), u okviru koga "Pepersi" nastupaju u Indjiji, Luka Banda.

    On je dodao da su te ulaznice deo kontingenta od 10.000 ulaznica koje su nedavno doštampane.

    Banda je naveo i da će čuveni američki rok bend u Indjiji svirati ceo koncert, odnosno minimum 16 pesama, i do četiri pesme na bis, kako je ranije bilo predvidjeno za ovogodišnju turneju.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Nije da se nesto lozim
    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Pa ni ja se ne ložim nešto preterano
    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    nije da mi se ne ide, nego mi neshto malo daleko
    jel se vi to zajebavate ili se ovde samo ja lozim?

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    jel se vi to zajebavate ili se ovde samo ja lozim?
    Ma ko se zaj...a?

    Ja , karta kupljena davnih dana...

    biće EXTRA, kad čuješ ŽICU, Bubanj i BASS nema boljeg...

    Ma kakva TUC-TUC muzikica sklepana za po sata u nekom podrumskom studiju na kompjuteru - ne može da se poredi.

    Ovo je uživo, bez semplova, prelaza i šminke... muzika koja traje i nezaboravlja se... a tek razmena energije... pih!

    SAMO ČVRSTO!!!
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    jel se vi to zajebavate ili se ovde samo ja lozim?
    I ja se ložim, i ja se ložim!!! Naročito na gospodina Anthony Kiedis-a i Stadium Arcadium bar svaki teći dan trese kod mene, što kao odbrana od bučnih komšija, što kao melem za dušu! Naravno da nije najbolji do sada ali je odličan.

    Vidimo se negde u njivama
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Citat yige_gui kaže:
    nije da mi se ne ide, nego mi neshto malo daleko
    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    jel se vi to zajebavate ili se ovde samo ja lozim?

    mene si malo krivo shvatila
    ja zbilja JESAM malo daleko da bi ishla, shto nikako ne znachi da ne bi ishla da sam blizhe
    al' Antartik je zbilja 5 dana jahanja od Indjije
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    stigla mi danas karta na kucnu dostavu


    ahahahahahaaaaaaaaaaa............................. ......................................

    jedva cekam
    Zivot je kurva, zato ga treba jebati.......
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    karte stigle pre par dana... aaaaa... 26.je sve blize, ne mogu da dochekam... jooojjjj...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  15. #15

    Svirka u Inđiji najveća u Evropi

    Za koncert grupe Red Hot Chili Peppers koji će se 26. juna, u okviru Green festa, održati u Inđiji, pre nekoliko dan je u prodaju pušteno još 10.000 karata, i to na insistiranje Entonija Kidisa, pevača benda, što znači da će nastup u Inđiji kojem će prisustvovati 80.000 ljudi biti najveći koncert Pepersa na evropskoj turneji! Da podsetimo, prvi kontigent od 60.000 ulaznica je planuo posle deset dana, dodatnih 10.000 karata je takođe veoma brzo rasprodato, a na radost svih fanova, u prodaju je pušteno još 10.000 ulaznica i to, kako saznajemo, na insistiranje Kidisa, koji je oduševljen interesovanjem ljudi u Srbiji, lično tražio od menadžmenta da se poveća kapacitet! Inđija će velikim slovima biti upisana na muzičku mapu sveta, jer će nastup u Inđiji kojem će prisustvovati 80.000 vatrenih fanova biti najveći koncert Pepersa na evropskoj turneji koja počinje 22. juna u Španiji!
    Sa američkim rokerima u Srbiju stiže ekipa od 150 ljudi, a Kidisa i ostale Peperse će od beogradskog aerodroma do Inđije pratiti policajci na motorciklima.
    Inače, u Inđiji će biti postavljena bina čija je visina 18, a širina 60 metara, a zanimljivo je da će radove nadgledati Luka Peskoni, čovek koji je konstruisao binu. Bina stiže iz Italije, a scena na kojoj će prašiti Pepersi korišćena je na Olimpijskim igrama i Svetskom prevenstvu u fudbalu. Oprema stiže u 20 šlepera, a velika pažnja je posvećena i ozvučenju. Za zvuk su zadužene četiri strane firme, a u areni u kojoj će nastupiti Pepersi će biti instalirano šest tornjeva sa ozvučenjem koji će biti tako postavljeni da će isti kvalitet zvuka imati posetioci u prvim redovima i ljudi udaljeni od bine.



    Takođe, najžešći fanovi američkog benda imaju razloga da planiraju raniji dolazak u Inđiju, budući da će prvih 6.000 ljudi koji budu ušli u arenu biti smešteni u fan pit, ograđeni prostor ispred bine, i oni će dobiti specijalne narukvice sa kojima će moći da izlaze napolje!
    Na Green festu koji organizuju Udruženje Egzit, Karlsberg i kompanija Live nation, osim Pepersa nastupiće i Kasabian, Ritam nereda, Edo Majka i Kiril.
    Na dan koncerta, posetioce će prevoziti 47 vozova iz Beograda i Novog Sada. Iz Beograda će od 10 do 18.25 časova, na svakih sat vremena kretati po jedan voz za Inđiju, a u istom periodu iz Novog Sada će krenuti ukupno osam vozova.

    Karte i dalje u prodaji

    Ulaznice po ceni od 2.790 (za teren) i 5.590 i 6.390 dinara (VIP) se mogu nabaviti na prodajnim mestima Tiketlajna, Bilet servisa, kao i u turističkoj agenciji Happy tours u Inđiji. Posetici koji kupe VIP karte će imati najbolji pogled na binu i poseban parking, a po rečima organizatora, najskuplje ulaznice uglavnom kupuju ambasade i strane kompanije.


    blic.co.yu
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Red Hot Chili Peppers
    Autor _baba_ u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 12.03.2008, 13:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •