Veliki brat - Big Brother 2007 - Strana 9
Strana 9 od 13 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 184
  1. #121

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Eto Zeke opet u kuci
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...stvarno se izvinjavam svima koji gledaju VB...ali...moram da vas pitam...zar stvarno nemate pametnija posla?
    Nemam

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Eto Zeke opet u kuci

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Meni se i dalje svidja Vesna ...


    Nego, apsolutno se slazem sa Yossarianom po pitanju ubacivanja hrvatovog milog lika i dela cak i u ovu emisiju...a setimo se da je onoj seljacini Srbi prosle godine bilo zabranjeno i da kaze svoj nadimak (Srba chetnik, za neupucene). Toliko o ravnopravnosti chetnika i partizana, cak i u 21. veku.
      Vrh

  4. #124

    06 Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...stvarno se izvinjavam svima koji gledaju VB...ali...moram da vas pitam...zar stvarno nemate pametnija posla?
    koliko se secam,prvi VB smo veselo gledali i ti i ja,i subotom uvece smo bili online na phonu....

    ovaj serijal ne gledam,ne sto imam pametnija posla,nego...nekako su mi svi budaci...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Suzana liči na zvezduSeks i grada


    Od kada se ofarbala u plavo i skinula kikice, Suzana Pavlović, ukućanka Velikog brata, neodoljivo podseća na glumicu Kim Katrala, Samantu Džons iz popularne serije Seks i grad. Osim Suzane, još neki ukućani liče na zvezde...

    Najlepša ukućanka Zorica Lazić najviše podseća na hrvatsku pevačicu Ninu Badrić, a osim što imaju slične crte lica, njih dve imaju i skoro identične frizure. Crni Đorđe neobično liči na vozača Formule jedan Luisa Hamiltona, i to najverovatnije zbog prepoznatiljvog razmaka između zuba. S druge strane, neki bi se opkladili i da ovaj ukućanin ima identični osmeh kao mišićavi glumac Arnold Švarceneger. Vranjanac Aleksandar Kocić u nekim trenucima liči na muzičku legendu Džona Lenona, dok se buduća pravnica Nataša Ilić u pojedinim momentima može uporediti sa glumicom Sandrom Bulok. Mnogima se čini da su ukućanke Dijana Mićić i Vesna Milovac veoma slične po izgledu, posebno zbog duge crne kose i tanušne građe, ali i po temperamentu, a one se ponajviše mogu uporediti sa Mortišom Adams, likom iz filma Porodica Adams.
    I bivši ukućani Elmir Kuduzović i Tanja Obradović su, dok su bili u kući, često upoređivani sa poznatim ličnostima. Iako su za Tanju govorili da liči na Marinu Tucaković i kontroverznu pevačicu Jelenu Karleušu (prvenstveno zbog bujnog poprsja i plave kose), skoro svi su se složili da je Tanja prosto identična Sali Solomon iz serije Treći kamen od Sunca, čiji je lik tumačila glumica Kristen Džonson. I Tanja je poput Sali u kući bila veoma bučna, a poneke ukućanke su je se čak i plašile. Sve te karakteristike posedovala je i Sali.
    Kada je reč o Elmiru, njega na ulici zovu Azis po popularnom bugarskom pevaču. Od kada se Elmir ofarbao u plavo, zaista ih je teško razlikovati.

    Miki glumi Klarka Kenta
    Miki već nekoliko dana oponaša Klarka Kenta, poznatog novinara koji postaje Supermen. To Mikijevo ludilo počelo je kada su povodom Aleksandrove žurke ukućni dobili naočare za vid koje Miki od tada ne skida. Veliki brat ga je pitao šta izigrava.
    - Ja sam Klark Kent. A, Veliki brate, ukoliko se ja naljutim na ukućane, postaću Supermen, počeću da letim i odleteću u onu sobu i prebiću neke ukućane - rekao je u šali Miki dok je sa Vesnom posetio ispovedaonicu, a Veliki brat mu je odogovorio:
    - Miki, zbog bezbednost svih u kući, molim te, nemoj da letiš!






    preuzeto sa neta
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Đorđe želi da izađe


    Nova drama u kući „Velikog brata“. Crni Đorđe je juče poželeo da napusti šou zato što su ga iznervirale i povredile Dijana, u koju je zaljubljen, i Nataša. One su, naime, komentarisale njegovo ne tako blistavo čitanje i učenje pesmice u okviru ovonedeljnog zadatka, te su došle do zaključka da ga svi van kuće ismevaju. Takvo već učestalo ogovaranje ovoga puta nije prošlo bez posledica jer je Đorđe čuo svaku reč, te je povređen i potišten zatražio od Velikog brata da napusti kuću.

    A kako je sve počelo... Đorđe je prvo pogrešio kada je čitao zadatak jer je neprestano sricao kao đak prvak, a sve je kulminiralo kada mu ni učenje pesmice napamet, povodom ovonedeljnog zadatka, nije pošlo za rukom. Ukućani su bili u neverici zbog njegovog čitanja, ali tek kada su videli da on ne može da nauči pesmicu, počeli su da ga sažaljevaju, i to iza leđa. Iako nesvestan da su ga skoro svi ukućani stavili na tapet, poslednja kap koja je prelila čašu bilo je Dijanino i Natašino ogovaranje.
    „Jao, kako mi je žao, on ovde izigrava budalu“, rekla je Dijana, a Nataša je nastavila: „Ma, sigurno ga svi ismevaju napolju“.
    Đorđu je posle svega pao mrak na oči i zatražio je od Velikog brata da napusti kuću. Osim što se razočarao u dotične ukućanke, drugi razlog za izlazak bio je taj što se osetio prilično glupo jer nije mogao da pročita zadatak i nauči pesmicu, a ujedno misli da će ukućani pasti zadatak upravo zbog njega. Svoje namere je otkrio i ukućanima.
    - Ostvario sam cilj, i to je to. Već sam pričao sa Velikim bratom. Rekao mi je da razmislim, ali ja ću sigurno izaći. Kada nešto odlučim to je to, makar morao da preskačem i krovove - rekao je i objasnio šta ga je navelo da zatraži slobodu.
    - Bole me sitnice. Sve mi se skupilo, nešto me je baš povredilo. Povredile su me dve ukućanke. Ovo u kući više nisam ja, sve me nervira - žalio se Đorđe koji je nešto kasnije u toku večeri, posle emotivnog pucanja, potvrdio Suzani i Zorici da ga je iznervirao Dijanin i Natašin razgovor.
    Dejan Mićović, Đorđev prijatelj i član porodice koja ga je udomila, kaže za „Blic“ da pretpostavlja da Đorđe neće napustiti kuću.
    - On je sve to shvatio mnogo tragično. Pa ko ne bi pukao da tako nešto pričaju o njemu?! Ne verujem da će da izađe iz kuće, jer je imao veliku želju da u nju uđe. On tako i kod nas brzo plane, pukne, ali se brzo i smiri. Glupo je što su one to uradile. Đorđe nikada tako nešto ne bi uradio nikome, ali ne verujem da će se dugo ljutiti na Dijanu i Natašu. Oprostiće on njima - kaže Dejan i objašnjava da je Đorđe pogrešio u čitanju i učenju pesmice prvenstveno zbog velike treme koja ga prati od samog ulaska u kuću.

    Ni Miki neće izdržati još dugo

    Trenutna situacija u kući izgleda ne prija ni Mikiju. Iako je dobio drugu šansu da se bori za novac, Miki je, takođe, postao nervozan.
    - Izaći ću iz kuće za dve nedelje jer su ovde svi kreteni. Marina je tako namazana, Nataša je budala koja će po svaku cenu ostati u kući... Ma, svi su me iznervirali. Dođe mi da 36. dan odem i da sve opsujem - kukao je Miki.
    Inače, takvo njegovo razmišljanje podstakli su pojedini ukućani koji su mu priznali da misle da nije pošteno to što se on ravnopravno bori za nagradu. Miki je najveću svađu ipak imao sa Natašom koja misli da on ima neku misiju i da njegov ulazak nije fer.

    blic

    Rekordna gledanost

    U subotu 17. novembra, oboren je rekord gledanosti ovogodišnjeg serijala „Veliki brat“. Emisiju „Veliki brat izbacivanje“ pratila je gotovo trećina televizijskih gledalaca koji su u tom trenutku pratili bilo koji od programa. Dakle, skoro svakog trećeg TV gledaoca zanimalo je ko će od nominovanih napustiti kuću, ali i ko će se od starih ukućana u nju ponovo useliti.
    A satro niko ne gleda VB
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #127

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    A satro niko ne gleda VB
    Ma to sve ja...
    Ja kad gledam, gledam za petoro

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Ma to sve ja...
    Ja kad gledam, gledam za petoro
    Hihihih, pa da

    Duel favorita - Suzane i Zorice


    Po prvi put tokom emitovanja „Velikog brata“ gledaoci ne mogu da se odluče koga bi izbacili iz kuće. Ovonedeljne nominacije potkačile su Suzanu i Zoricu, inače dva favorita za pobedu i najbolje drugarice iz kuće. Jednoj ukućanki večeras ćemo videti leđa, a sudeći prema „Blicovoj“ anketi, obe imaju podjednake šanse da izađu.

    U „Blicovoj“ anketi na našem zvaničnom sajtu www. blic.co.yu na pitanje „koga biste ove nedelje izbacili iz kuće Velikog brata“, i za Suzanino i za Zoričino izbacivanje glasalo je po 760 posetilaca. Šanse su, narodski rečeno, pola-pola.
    Slična situacija je i na forumu „Velikog brata“, gde je za Suzanino izbacivanje glasalo 48,3 odsto, odnosno 1.079 gledaoca, a za Zoričino 51,7 odsto, odnosno 1.155 gledaoca. Inače, na forumu „Velikog brata“ mnogi bojkotuju ove nominacije jer misle da nije fer to što su, kako kažu, „dva najbolja lika u kući“ nominovana. Mnogi bi voleli da se za njih dve otvori ona čuvena „Bašta druge šanse“, u kojoj su prošle godine nekoliko dana živeli Sanja, Nikola i Maja.
    Podsećamo da su i Suzana i Zorica, prema anketi na našem sajtu i sajtu „Velikog brata“, pored poznatog pčelara iz Kupinova Mikija nedavno proglašene za glavne favorite. Ovonedeljne nominacije najteže su pale Zorici, koja se oseća krivom zato što je Suzana nominovana.
    - Krivo mi je, glupo mi je što je Suzana nominovana. Ona je sigurno nominovana zbog mene - rekla je Zorica.
    Suzana, kao što smo već navikli od prvog dana, baš i ne voli da pokazuje emocije te ne želi da se nervira jer, kako kaže, „nervoza utiče na lepotu“. Inače, njih dve su od kada je Zorica ušla u kuću postale nerazdvojne, a podsećamo da su devojke veoma ljubomorne na Zoricu, te se verovatno to nezadovoljstvo prenelo i na Suzanu.
    I Suzanina i Zoričina porodica kažu da će biti veoma tužno kada se ove drugarice rastave.
    - Ne bih voleo da izađu ni jedna ni druga. Baš su se združile u kući i biće im teško kada se razdvoje - kaže Zoričin brat Zvonko i dodaje:
    - Videćemo ko će izaći. Znam da je borba prilično neizvesna, ali iskreno, bilo bi mi veoma žao da izađe i Suzana - zaključuje Zvonko.
    Sličnog mišljenja je i Suzanin brat Saša.
    - Naravno da bih pre voleo da Suzana ostane u kući, ali mislim da će ona biti tužna ako Zorica ispadne. Jer Suzana posle 60 dana sa Natašom ni sa Dijanom nije uspostavila kontakt, a sa Zoricom se skapirala - kaže Saša.
    - Ukućani razmišljaju po principu: „Ako želiš da pobediš, ukloni konkurenciju“ - priča Saša i dodaje da Suzana nedostaje roditeljima.
    - Eto, oni bi voleli da Suzana ostane, ali i da izađe. Baš su se uželeli Suzane.

    Slikanje po telu

    Nakon što su pokazali svoje muzičke sposobnosti, ukućani su dobili priliku da se dokažu i u umetnosti. Naoružani bojama, poznati stanari su se bacili na crtanje po telu, a ovaj zadatka najviše je prijao Vesni koja je, napokon, mogla da pokaže svoje crtačke sposobnosti. Ona je na Zekinim leđima veoma uspešno nacrtala kartu izgubljenog grada. Zeka je crtao po Suzani praveći od nje tigricu, Suzana po Veselinu neke crno-bele šare, a Veselin je crtao po Zorici. Zorica je crtala po Alekdsandrovim leđima, Aleksandar po Đorđu, a Đorđe, na svoje veliko oduševljenje, po Dijaninim grudima, licu i stomaku. Iscrtavao joj je zatvorske rešetke.
    - Joj, kako ne znam da crtam, bolje da nisam počinjao - kukao je Đole, dok su ga svi zapitkivali šta radi, a Dijana ga je branila:
    - Nema veze, ja sam lepa i ovako.
    Dijana je crtala cveće, ptice i oblake po Marini i srce na grudima, Marina je crtala po Mikiju, Miki po Nataši, a Nataša po Vesni.
    Na kraju zadatka, ukućani su morali da objasne zašto su baš to iscrtali.
    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Miki je veliki prevarant


    Zorica Lazić, najlepša ukućanka Velikog brata, iako jedan od favorita za pobedu, preksinoć je izašla kroz zlatna vrata kuće. Ona je izgubila duel u nominaciji sa svojom najboljom drugaricom iz kuće Suzanom Pavlović koja se, takođe, na skali pobednika dobro kotira.

    Zoricu su po izlasku sačekali brat i drugovi, ali i bivši sustanari Slaviša i Elmir, a ona je u intervjuu otkrila šta misli o pojedinim ukućanima. Po njenom mišljenju, Miki je spletkaroš, sve devojke, osim Suzane, veoma su zle, a Aleksandar je opasno namazan lik. Zorica otkriva zašto nije želela da priča o svom dečku...

    Zašto vas devojke nisu prihvatile?
    - Ne znam, zaista. Ali, definitivno su jako zle. Veoma su nezadovoljne same sobom i nisu prihvatile nekoga ko je ovakav. Sve su takve osim Suzane. A o Suzanu sam se ogrešila. Malo mi je smetalo to što stalno pominje vrh, brate, ali ona je dobra devojka. Ma, najbolja je.

    Rekli ste da je Miki zao, da ga mrzite i da je prevario ovaj narod?
    - Miki je neko ko ide sa strane i pravi spletke po kući. On je neko ko je došao s ciljem, i u kući ne prestaje da pravi drastične probleme. Čas mi kaže da sam super, čas da sam namazana. On je malo pokvaren za moj ukus. Ja sam mislila da od njega mogu nešto da naučim, ipak on ima 30 godina i neko iskustvo. Ali, prevarila sam se.

    Da li ste u kući primetili da Nataša puno ogovara.
    - Ja to nisam mogla da primetim. Jedino što sam primetila su njeni glupavi pogledi.

    Ukućani su vas napali da je pominjanje Kosova vaša taktika?
    - Ja sam Kosovo za tri i po nedelje pomenula tri puta, a Miki je svoje Kupinovo pomenuo 33 puta. Ja ne krijem odakle sam, a neko je iz Gornjeg Bečeja, a priča o Novom Sadu u kome živi dve godine. Zar je trebalo da ćutim o svom poreklu. A i Vesna i Miki su prokomentarisali da ja tako skupljam glasove, što je velika glupost.

    I Vesna vam se zamerila?

    - Ma, ona se pravi da sve najbolje zna. Nemam pozitivno mišljenje o njoj, nije mi dala neku pozitivnu energiju. Ona svoje komplekse leči tako što se pravi pametna.

    Mnogi su vam zamerili što ste ušli u kuću sa nekim gardom?
    - Ja sam u prvim momentima bila gost u toj kući, a zna se kako se domaćin ponaša prema gostu. Oni su me samo nešto zapitkivali, zagledali, a ja sam bila u šoku što sam ušla u kuću.

    Mislite da je Suzana nominovana zbog vas?
    - Pojedini ukućani imaju pogrešno mišljenje o njoj. Mislim da su do sada ćutali zato što su imali poštovanje prema Elmiru, ali da se sada, pokazuju njihovi stavovi prema njoj. Mislim da će Suzanu ukućanke sada ogovarati.

    Mislite li da će biti nešto između Suzane i Zeke?
    - Ja sam ih često zezala za to, ali su mi oni vikali da nisam normalna. Mislim da nema šanse da bude nešto između njih, oni su dobri prijatelji. A, kada sam dolazila, Zeka mi je rekao da puno pozdravim Danila i Jelenu.

    Ko je najveći folirant?
    - Stvarno ne znam, ali su me Aleksandar i Marina veoma iznenadili. Aleksandar je prema meni bio super, a sa druge strane me nominuje. Nisam mogla da verujem da ima takvo mišljenje o meni. Isto tako i Marina. Sva je fina i mila, a ovamo ima loše mišljenje.

    Kada je Đorđe doživeo peh sa čitanjem, ukućani su se većinom smejali, a vi ste se trudili da mu pomognete.

    - Kao prvo, on zna da čita, ali je bio jako uzbuđen i zato je pogrešio. On je meni veoma drag i ja sam htela da mu pomognem. Mnogo mi je žao koliko ga ukućani veštački žale.

    Zašto niste hteli da kažete ukućanima da imate dečka?

    - Istina je da sam čas govorila da imam, čas da nemam. Meni je bilo zanimljivo da se tako šalim s njima, a oni da razmišljaju o meni.

    Da li vam je nedostajao dečko?
    - To je nešto što ostaje samo za mene.

    A da nemate dečka, da li biste bili sa nekim iz kuće?

    - Ne, ja nisam neko ko traži dečka u Velikom bratu.

    Mnogi su pomislili da se nešto dešava između vas i Slaviše?
    - Istina je da me je on muvao u jednom trenutku. Prišao je i pokušao je da me poljubi. Ali, ja sam ga ja odgurnula i rekla mu da je emotivno nezreo. S njim sam stvarno mogla da se opustim u kući.

    Po vašem mišljenju, ko bi mogao da pobedi?
    - Ako gledam sa strane, Aleksandar zato što je opasno namazan. On samo jede, snima i ćuti. A ja bih volela da pobedi Suzana, Zeka, Đorđe ili Vesko. Oni su najbolji.

    Blic

    Gledala sam u subotu izbacivanje, i cini mi se da je Zorica bas bila nadrkana i nervozna
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  10. #130

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Gledala sam u subotu izbacivanje, i cini mi se da je Zorica bas bila nadrkana i nervozna
    ... I ono što je rekla nakon izlaska o Mikiju je zaista nisko ...
    Mislim reci nekome da je Zao ...na osnovu čega ... Stoji to da ni meni nije nešto simpatičan sad (kako da bude kad su ostali ukucani totalno nezanimljivi) al ne vidim baš kako je njegovo ponašanje odraz osobe koja je zla, i koja zeli toliko da napakosti drugima ...
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Iskreno-nisu mi zanimljivi a i ne pratim ih bas... Koliko sam primijetila,jer sam gledala 4-5 emisija. I,kad je bilo ono sa poznatim licnostima,ovaj primijetila sam da ima dosta glupih scena... Nema puno zanimljivih desavanja... A sad ovi... Ne znam,neki dan sam gledala ovaj,scena je:neka cura crna(mislim da je to ona iz Bijeljine) sjedi na kaucu,nista ne radi i tako jedno 5 minuta,a u pozadini se cuju tamo neki se smiju,sta ja znam... Pa,to mi je jako glupo,primijetila sam da ima dosta amaterski snimljenih scena... Ali,eto,svako ima svoje misljenje. Mozda nisam u pravu,jer,kazem vam ne gledam bas cesto,vise gledam onaj hrvatski,ali vala,oni u GLUUUPIIII :-|
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007


    Reper Fifti Sent u hrvatskom izdanju „Velikog Brata“?


    Jedan od najpoznatijih svetskih repera 50 Cent možda će biti učesnik hrvatskog Velikog Brata. Ovu još nepotvrdjenu informaciju plasirali su hrvatski mediji, tvrdeći da je na takvu ideju došao organizator koncerta američkog repera u Zagrebu, Marko Lasić Nered.

    Navodno bi 50 Cent iznenadio sadašnje stanare Kuće Velikog Brata u Hrvatskoj kratkim boravkom u njoj, za šta traži 200.000 dolara!

    RTL Televizija, koja u Hrvatskoj emituje Velikog Brata, za sada ništa ne želi da komentariše tim povodom.

    "Mislim da bi za RTL to bila velika stvar, gledanost bi im skočila na milion posto. Big Brother je projekat za koji zna ceo svet i nikada im u Kuću nije ušao netko tako poznat. Ukoliko RTL prihvati ponudu, biće to pravi presedan", kaže Marko Lasić Nered.

    Sadašnji učesnici Velikog Brata u Hrvatskoj već su ove sezone doživeli nekoliko iznenadjenja. Tako su prošlog vikenda kolektivno napustili Kuću kako bi na pomoćnom stadionu zagrebačkog Dinama odigrali fudbalski meč sa estradnim zvezdama, a u nedelju su pušteni kućama kako bi glasali na parlamentarnim izborima.


    Zanimljivo, zanimljivo 200 000 dolara, sta je to? nista, prava sitnica
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Miki ludi zbog Suzane


    Nakon što su ostali bez cigareta u kući i pošto mu je Zorica rekla da ga mrzi i da je prevario ovaj narod, Miki je potpuno poludeo. Na svu tu njegovu muku Suzani su zbog dobro odrađenog zadatka poklonili paklicu cigareta i Miki je otišao u ispovedaonicu da se žali.
    - Da ja tebe pitam nešto, Veliki brate. Je l bi bilo pametno da ja posle ovih 35 dana napustim kuću. Eto, ti me lepo posavetuj. Da ja lepo odradim zadatak i pobegnem iz ovog ludila - rekao je Miki kome je, inače, ostalo još pet dana do kraja tajnog zadatka. On je najviše ogorčen na Suzanu.
    - A, što je Suzana dobila cigarete. Ja ne verujem da je ona ostala u kući. Ovo slobodno pustite u program. Ovaj narod je lud, ovaj narod nije normalan - nervozan je Miki.

    Miki Miki velikiiii, Miki Miki luuuudi , Miki nece jos dugo, mnogo je nesto neurozan u poslednje vreme
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #134

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Suzana liči na zvezduSeks i grada


    Od kada se ofarbala u plavo i skinula kikice, Suzana Pavlović, ukućanka Velikog brata, neodoljivo podseća na glumicu Kim Katrala, Samantu Džons iz popularne serije Seks i grad. Osim Suzane, još neki ukućani liče na zvezde...
    Избацише Зорицу... него, Сузана личи у лицу на Ким Катрал, али по ходу, држању, женствености... више личи на Џона Вејна.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #135

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    dakle...
    ovaj serijal VB uopste nisam pratila
    nekako su mi svi jos s pocetka izgledali ljakse pa sam izgubila svaku volju da dalje gledam
    par emisija koje sam pokusala da odgledam do kraja su me totalno podrzale u tom uverenju
    medjutim
    veceras ,sarajuci po kanalima,zakacim ulazak Mikijevog oca u kucu Velikog Brata
    eeeeeeee
    to sad bitno menja stvari
    i sad ima da gledam taj show kad god mognem
    mislim, tek sad postaje zanimljivo!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 9 od 13 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •