Vršac - slobodni razgovori - Strana 12
Strana 12 od 15 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 218
  1. #166

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne...nego dodjes kada je pozorishna jesen...pre predstave te ja vodim u jedan klub da slusas dobru muziku,uzivas u kvalitetnoj zajebanciji i uchim te bontonu...btw...nos se ne chachka,nego se uhvati sa 2 prsta i u istom trenutku,sinhronizovano dunes i otresesh nos...
    ...n
    A koji je to klub?
    Ja povremeno dolazim u Vrsac, pa kad budem opet stigao da znam gde da odem.

    Kad sam bio prošle godine, jedino dobro mesto koje sam nasao bio je neki jazz klub u podrumu jedne kuće iza Saborne crkve, ali nije bilo žive duše u njemu.

    Uzgred, je l' prošao grožđebal? Ko je ove godine maltretirao sluh gradjanstvu?

  2. #167

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Anguse prijatelju na koji klub si mislio?Da neces da kazes da su Cadjava furuna,Mjau mjau ili Pro mona,Kwon,62...Ovo su ti najbolja mesta ali ipak mada ih ne volim idem u Kwon i Pro monu nema vise gde to su najpopularnija mesta za sad

  3. #168

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Anguse prijatelju na koji klub si mislio?Da neces da kazes da su Cadjava furuna,Mjau mjau ili Pro mona,Kwon,62...Ovo su ti najbolja mesta ali ipak mada ih ne volim idem u Kwon i Pro monu nema vise gde to su najpopularnija mesta za sad
    ...ckode...da ti objasnim...ti i ja smo dva sveta...tamo gde ti ides,ja mogu da odem samo nalivene lobanje i drogiran,ne bih li tako,bar za kratko,neutralisao svet oko sebe u tim trenucima dok sam okruzen gomilom pozera,a u pozadini shiba neka od turbo pevaljki...rado bih ti rekao koji je to klub,ali bojim se da se tebi ne bi svideo...no,ako i dalje budes zainteresovan,javi se porukom,pa cemo videti...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #169

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Crno je....dokle god jedna familija odlucuje o sudbini 50-tak hiljada ljudi
    I sta ces da uradis povodom toga?

    bubamarasr je uradio dobru stvar sto planiram i sam kad mi situacija dozvoli. A kad vec pomenu sela ima ih predivnih, a u nekim takodje ima podela kao i u gradu.

    Citat korijenko kaže: Pogledaj poruku
    Kad sam bio prošle godine, jedino dobro mesto koje sam nasao bio je neki jazz klub u podrumu jedne kuće iza Saborne crkve, ali nije bilo žive duše u njemu.
    Mozda na pocetku ulice naseg poznatog decjeg pisca. Tamo povremeno svira jedna dobra ekipa. Neznam dali to mesto sad radi.
    Ima jos jedno mestasce u blizini koje je interesantno a nije jedno od pominjanih.

  5. #170

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Kramberg kaže: Pogledaj poruku
    I sta ces da uradis povodom toga?

    bubamarasr je uradio dobru stvar sto planiram i sam kad mi situacija dozvoli. A kad vec pomenu sela ima ih predivnih, a u nekim takodje ima podela kao i u gradu.



    Mozda na pocetku ulice naseg poznatog decjeg pisca. Tamo povremeno svira jedna dobra ekipa. Neznam dali to mesto sad radi.
    Ima jos jedno mestasce u blizini koje je interesantno a nije jedno od pominjanih.
    ...jedino interesantno mesto je Gedeon Alfa,moto klub...ostalo,bar za mene,nije vredno pomena...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #171

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    ...vrsac je mentalno najzagadjeniji grad u ovom delu sveta....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  7. #172

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Bar imamo gde da se lecimo

  8. #173

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    ...mislim da je ova bolest neizleciva...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #174

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Kramberg kaže: Pogledaj poruku
    Bar imamo gde da se lecimo
    Bas tako nije slucajno Psihijatrija tu gde jeste

  10. #175

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Ja se malo nasalio a vi svi udariste. Pomislice ljudi svasta o Vrscu.
    Bas lepo odrzavate negativnu kampanju o gradu.

  11. #176

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Kramberg kaže: Pogledaj poruku
    Ja se malo nasalio a vi svi udariste. Pomislice ljudi svasta o Vrscu.
    Bas lepo odrzavate negativnu kampanju o gradu.
    da li si ti stvarno @!?@@ ili ne vidis sta se desava u gradu? ili si mozda jedan od njih, onako lepo ususkan i viris iz bulje naseg lokalnog cara ili iz bulje jednog od njegovih princeva???
    sumnjam u tvoje shvatanje realnosti....

    upravo je sinoc pocelo dogadjenje jedne kulturne manifestacije, koja je nazaloS prerasla u slicnu stokijadu kao grozdjenbal....
    nadam se da si svratio do pozorista...kako bi znao o cemu pricam...
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  12. #177

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Skrećem pažnju da se neprimerno izražavanje neće tolerisati.

  13. #178

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Neznam dali sam @!?@@, ali nismo ovde dosli da se vredjamo.
    Realnost je relativna kategorija, a ti si prijatelju pun negativne energije.
    Carevi i princevi su prolazni.
    Nevidim te u gradu da se bunis, nisi podneo neku tuzbu, samo skriven i izfrustriran zveckas na ovom forumu.
    Nekazem da nisi u pravu. Ali sta sad. Revolucija na forumu.
    Ko cita tvoje postove nemogu ni da zamislim sta ce da misli o gradu.

    Kada se morrib javio prve asocijacije su mi bile pobeda onog momka u 3k duru, stereotip da su svi iz Krnjeva metalci ili bese hipici, a iz nekog drugog sela su pankeri. Labamba, bajkeri, Gile i Cane... Nisam razmisljao o njihovim problemima iako znam da ih imaju mnogo sve sa malim carevima, nezaposleni, itd.

    Sto se tice pozorista nisam bio ali planiram da odem i to neki od ovih dana pa cu da se uklopim u stado, samo neznam sta da obucem. Razmisljao sam o dresu Liverpula.

  14. #179

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Kramberg kaže: Pogledaj poruku
    Neznam dali sam @!?@@, ali nismo ovde dosli da se vredjamo.
    Realnost je relativna kategorija, a ti si prijatelju pun negativne energije.
    Carevi i princevi su prolazni.
    Nevidim te u gradu da se bunis, nisi podneo neku tuzbu, samo skriven i izfrustriran zveckas na ovom forumu.
    Nekazem da nisi u pravu. Ali sta sad. Revolucija na forumu.
    Ko cita tvoje postove nemogu ni da zamislim sta ce da misli o gradu.

    Kada se morrib javio prve asocijacije su mi bile pobeda onog momka u 3k duru, stereotip da su svi iz Krnjeva metalci ili bese hipici, a iz nekog drugog sela su pankeri. Labamba, bajkeri, Gile i Cane... Nisam razmisljao o njihovim problemima iako znam da ih imaju mnogo sve sa malim carevima, nezaposleni, itd.

    Sto se tice pozorista nisam bio ali planiram da odem i to neki od ovih dana pa cu da se uklopim u stado, samo neznam sta da obucem. Razmisljao sam o dresu Liverpula.
    kako se meni cini, era ovih nasih careva dugo traje......
    Podneti tuzbu???kome???
    Ova u sudu je sljivino levo j....da li znas gde je zavrsio medakovic???
    Da li stvarno moram da ti navodim primere kako se ovde radi i sta ljudi prezivljavaju???Na zalost i neki moji prijatelji imaju jako lose licno iskustvo.....
    Reci mi za pocetak...moj prijatelj je izgubio cerku na raskrsnici kod Vuk Karadzic skole....i to na samom pesackom prelazu...lik koji ju je zgazio je oslobodjen svega i svacega...inace je sin vlasnika "drvo skarta".
    jedan od malih mocnika....buduci nam komandir policijske stanice Toskic je takodje ubio dete u Uljmi mrtav pijan pre par godina....
    moj jako dobar prijatelj je imao kucu na bregu, tamo gde se sada nalzi elitni kupleraj, da li hoces da znas kako i na koji nacin je morao da je proda.....
    stvarno mislim da je polemi sa tobom na ovu temu uzaludna....
    ti na celo ovo sranje u vrscu gledas iz drugog ugla....treba se samo zapitati iz cijeg...
    ne sekiraj se sinko, zveckam ja i to ne samo na forumu....
    jesam....frustracije izviru iz mene....pun mi je qu....rc svega
    sve sto sam napravvio i pravim...pravim sam a voleo bih da i ti to mozes za sebe da kazes...a ako tebe zadovoljava i cini te srecnim sve ono sto si nabrojao u jednom od poslednjih postova znaci da ti vidici nisu dovoljno siroki ili kao sto sam ti jednom vec napomenuo da imas dobra ledja pa da ne moras da razmisljas o problemima nas smrtika...kao sto si sam rekao...svako ima svoju realnost

    nadam se da znas gde je ulaz u pozoriste, jer veruj mi, da ljudi koji su se otimali za besplatne karte su imali bas to pitanje "gde je ulaz u pozoriste"..
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  15. #180

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Bez namere da bilo kome delim lekcije, izneću svoje mišljenje o Vršcu i delu prilika koje vladaju u njemu.

    Priznavali mi to ili ne, Vršac de fakto jeste sredina pod snažnim (možda i odlučujućim) uticajem jedne firme i jednog čoveka. Mnogo toga je podređeno takvoj konstelaciji odnosa u ovom lepom gradu. Prividno grad zaista napreduje (to se tek vidi kada se ode negde na stranu), dosta se toga gradi, zida, uređuje... Ali, ja moram da se složim sa mišljenjima da u društvenom odnosima i javnom životu Vrščana deluje jaka neformalna i vaninstitucijalna volja jedne male grupe ljude koji zaista vladaju iz senke i u skladu svojih vizija, da ne kažem potreba...

    E, sada, ako čovek dođe i prođe kroz grad velika je verovatnoća da će poneti sa sobom stvarno lepe utiske, jer Vršac ima šta i da pokaže, a njegova prošlost, kao i ukupan kulturno istorijski značaj koji je imao su zaista impresivni. Kojim će putem ići dalje, ne znam, ali sam uveren da u tom smislu deli sudbinu brojnih sličnih sredina u jednom novom vremenu koje nam još nije pokazalo u potpunosti pravo lice...

    A, ako čovek živi u njemu mirno i bez nekoh posebnih ambicaja, opet dobro. Sve je prividno manje više u redu i OK. Problemi nastaju tek onda (a to je ipak suštinska stvar) kad pojedinac poželi da nešto uradi ili promeni, ili se zapita da li se baš sve to u gradu događa na transparetan, zakonit i moralan način. E, onda se taj pojedinac izlaže mogućnosti velikog rizika po svoju egzistenciju, jer su interesne grupe jako moćne i tihi i nevidljivi, ali efikasni, bojkot će vas dovesti u zaista bezizlaznu situaciju...

    Problem otežava i trenutna sutacija (zahvaljujući velikom igraču i ostalim umišljenim velikim (a u suštini malim) igračima) koja je gotove sve značajne društvene faktore u gradu dovela na istu referencu shvatanja difuzije društvene moći i tako jednu lepu i potencijalno pesperktivnu sredinu učinila unipolarnom, jednoumnom i bez ikakvih konstruktikvnih borbi mišljenja i ideja...
    Poruku je izmenio memento, 27.10.2008 u 14:38 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 12 od 15 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Razgovori o seksu
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.05.2011, 19:33
  2. Slobodni zidari = Masoni
    Autor Nennad u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.02.2011, 15:01
  3. Godišnji odmor/slobodni dani
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •