Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 38
Strana 38 od 247 PrvaPrva ... 2836373839404888138 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 556 do 570 od ukupno 3694
  1. #556

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako je onaj mlad čovek mogao onako svirepo da ubije one dve devojke

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #557

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kakav dan........ da pozelish da ga prespavash

    (bem ti vreme)

  3. #558

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako ovo vreme ubija u pojam, bem ti kisu ........taman sam planirala cunjanje gradom....

  4. #559

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Becar banovan?
    Kanda ja propustam svasta
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #560

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Becar banovan?
    Kanda ja propustam svasta
    a ja kao tu a ne registrujem uopste tektonske poremecaje

    mene to ozbiljno cudi...da milioni zena nisu ustali u odbranu takvog ^ebaca
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #561

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    a ja kao tu a ne registrujem uopste tektonske poremecaje

    mene to ozbiljno cudi...da milioni zena nisu ustali u odbranu takvog ^ebaca
    Zene, zene
    Vratice se on, otisao je samo na godisnji odmor od par dana, da se presabere

  7. #562

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Hoće li ga ikad napisati?

  8. #563

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Legnes u pola 4, ustanes u 5, u pola 7 si u LJ, stignes u stan, odes trcat, vratis se i zauzmes svoj prostor na krevetu sa laptopom u rukama.. ma kome jos treba spavanje..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  9. #564

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ovo je Balkan, camon...hop, hop, hop...
    Pola dana bRez vode...opa cupa..

    Budi pametan i pravi se lud

  10. #565

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dok sam išla večeras u trgovinu, projurila pored mene dva skutera...na jednom malac ima cirka 12 god...a na drugom ima sigurna sam manje.
    Kako zakon ne reguliše da djeca ne mogu da se natoprče na ta čuda...mislim..kakvu oni svijest o saobraćaju imaju?
    Dovode u situaciju da ih, ne daj Bože lupiš autom...jer, ne može niko da mi garantuje da su oni obazrivi, smireni u tim godinama...to bi samo jurcalo...
    Da ne spominjem da niko ne nosi kacigu.


    Osjećam se kao stara baba kada tako idem sva u čudu i odmahujem glavom i rondam na tu djecu...a imala bih njihovim roditeljima svašta da kažem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #566

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Svakog dana, kad je prepodne slobodan, tata nosi sina u vrticu i uvek stignu na vreme. Danas posto je na poslu prva smena ja ga vodim. Ali meni radno vreme od 9 i uvek kasnimo, medjutim resim da ustanem ranije i odvedem ga kad treba, a nakon toga sedim malo kod mame dok meni dodje vreme da idem na poslu.
    Sve je bilo super dok nismo usli u autu.
    Nema ulja.
    Pa ajde ja majstor - kupim i stavim ulje...ali dok sam sve to obavila, proslo vreme
    i opet zakasnili smo.

    Dzaba i rano ustajanje i sve -


  12. #567

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Trebao bih tuš da popravim, ovako se tuširam tri sata...
    Prvi utisak uvek vara

  13. #568

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Samozvani vidovnjak iz okoline Valjeva otklanja magiju i čisti od demona" tako što lakoverne žene prvo kupa čarobnom vodom", a zatim ih odvodi u krevet

    U jednom selu nadomak Valjeva već nekoliko godina radi" samozvani vidovnjak kome je uža specijalnost" otklanjanje magije i čišćenje od demona" seksom, saznaje Press. Glavne mušterije" su mu lakoverne žene, od kojih traži da se skinu gole kako bi ih okupao čarobnom vodom", a sa onima koje pristanu ima i seksualne odnose, ubeđujući ih da je to jedini način da istera đavola" iz njih.
    đavolica

    Ovu bizarnu priču otkrila je jedna od žrtava valjevskog maga. Ona u ispovesti za Press kaže da se za pomoć ovom vidovnjaku obratila jer joj je brak iznenada zapao u veliku krizu, nadajući se da će joj isterivač đavola" pomoći da prevaziđe probleme.

    Seansa trajala tri dana

    - Kada sam došla u njegovu kući, najpre je ispred mene stavio ikonu Svete Petke i rekao mi da je celivam. Pored ikone nalazila se keramička činija sa vodom. On je gledao u nju i rekao mi je da smo deca i ja pod velikom magijom i da će nam se vrlo brzo desiti nešto veoma loše. Odveo me je u susednu prostoriju i rekao mi da je magija veoma teška" i da jedino može da je skine tako što će me okupati. Pristala sam na to. Skinula sam svu odeću sa sebe i stala u lavor koji je postavio nasred sobe. Njegova žena je donela toplu vodu u loncu i odmah napustila prostoriju, a on je počeo da me kupa. Ta seansa trajala je punih sat vremena, prelazio je rukama po mom telu, bilo mi je sve to čudno, ali sam mislila da će mi pomoći - priča ova Valjevka, koja je insistirala da joj ne objavljujemo ime.

    Vidovnjak je nesrećnu ženu ubedio da seansu mora da ponavlja tri dana zaredom, kako bi dala rezultate. Kada je došla treći put, rekao joj je da ne može da skine" magiju sa nje ukoliko ne pristane na seksualni odnos.

    - Posle jednočasovnog kupanja i dodirivanja, rekao mi je da se situacija u mojoj porodici jedino može popraviti ukoliko pristanem na seks sa njim. Rekao mi je da je to jedini način da on primi svu moju negativnu energiju i čini koje su mi bačene. Bila sam lakoverna i pristala sam. Povukao me je ka krevetu i svukao pantalone. Tada smo imali seksualni odnos - priča Valjevka, dodajući da je za tri tretmana unapred platila 500 evra i dala zlatni lanac, koji vredi isto toliko.

    Tu, međutim, nije bio kraj njenim mukama. Vidovnjak ju je ubedio da na seanse dovodi i svoju maloletnu decu.

    - Od ćerkice koja ima 11 godina tražio je da se skine. Pošto je dete stidljivo, pristala je da ostane samo u gaćicama. On ju je okupao u mom prisustvu. Sutradan sam dovela sina, ali nisam bila prisutna u prostoriji, a dečak nije želeo da priča o tome šta mu je vidovnjak radio - ispričala je ova žena.

    Ginekolog" iz Ljiga

    Poslednji sličan slučaj zabeležen je 2007. godine, kada je jedan Beograđanin uhapšen zbog sumnje da je obljubio dve maloletne devojke. On je majku devojčica iz okoline Ljiga, koje su tada imale 17 i 12 godina, ubedio da su joj ćerke bolesne, pa je više puta imao seks sa njima. On je njihovoj majci rekao da ginekološke probleme devojčica može da otkloni tako što će spavati sa obe, jer u suprotnom zbog bolesti neće moći da imaju decu. Obljubu majka nije prijavila, već su beogradskog maga" razotkrili policajci iz Ljiga.

    Umesto da nakon vidovnjačkih seansi, kao što je očekivala, oseti boljitak, ova Valjevka se ubrzo razvela od muža, a deca su popustila u školi! Kada je shvatila da je prevarena, odlučila je da se obrati vlasniku privatne detektivske agencije Dejanu Kovačeviću, jer nije bila spremna da poniženje koje je doživela ispriča pred valjevskim policajcima.

    Prevario mnogo žena

    - Ja sam nasela na njegovu priču i odlučila sam da progovorim da druge žene ne bi doživele istu sudbinu. Devedesetih godina, četiri godine zaredom, gubila sam po jedno muško dete. Bebe su umirale nakon porođaja i to me je možda povuklo da verujem da se neke stvari ne dešavaju slučajno. Iako nikada do sada nisam odlazila kod vračara, porodični problemi su se samo gomilali, a ja sam umesto da ih sama rešavam, nažalost, tražila pomoć od pogrešnog čoveka - kaže ova Valjevka, koja je 20 godina radila pri Vojsci.

    U detektivskoj agenciji Poverljivo" kažu da ovo nije usamljen slučaj i da je valjevski lažni mag u proteklih nekoliko godina na sličan način prevario više žena, ali većina njih nije spremna da progovori o tome.

    - Zasad nam se samo jedna žena obratila za pomoć i svu potrebnu dokumentaciju sa njenom izjavom predali smo Osnovnom tužilaštvu u Valjevu. Nakon otkrivanja ovog slučaja, došli smo do saznanja da je lažni vidovnjak prevario još mnogo žena, ali i pojedine muškarce, koji su dolazili iz cele Srbije - kaže Dejan Kovačević.

    U Osnovnom tužilaštvu u Valjevu potvrdili su nam da su primili prijavu prevarene Valjevke i da će ceo slučaj vrlo brzo biti ispitan.
    Iz "Dizanja" od jutros...Bože, koliko ovaCa ima na ovom svetu ...i da se zna, ja nikad ne biX osudio magove.

    Oni su careVi!!!

  14. #569

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    uh shto bi mi pasovo sad neki vaki doca. nema problema i ja bi treptala ko svraka na jugovinu samo da mu se ne izduva magija
    & underpaid......

  15. #570

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da li da izvadim bicikl iz podruma?? Ne treba benzin, registracija

Strana 38 od 247 PrvaPrva ... 2836373839404888138 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •