Modni promašaj
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    Modni promašaj

    Pamtite li neki svoj totalni promašaj, bez obzira koliko ste tolerantni u kombinovanju ili ne?

    Šta je to što smatrate promašajem, šta nikako nije za kombinovanje i šta ne biste na sebe obukli?

    Ja čak jedan imam fotografisan Napenalila sam se da obučem neki korset koji se pertla skroz duž leđa, ali nije bio toliko čvrst da može da se nosi bez brusa, pa sam ja onda navukla onaj providni kao, neće da se vidi a ne da se vidi nego se uvek smejem kad vidim tu plastičnu štraftu ispod onih pertli a glumim vamp ribu

    Poruku je izmenio irnik, 10.09.2007 u 03:05
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Modni promašaj

    Мене боље питати имам ли неку комбинацију да није промашај... једно време кад је био популаран Ник Слотер сам носио цветне кошуље... али ја свакако мислим да је нонконформизам кул, па и у облачењу...
    Него, кад рече да имаш слике тог корсета што се пертла на леђа, документуј бре...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #3

    Odgovor: Modni promašaj

    Ja sam prilično tolerantna, evo Kunić će da ti kaže da sam ja modni promašaj kad god me vidiš i mogu kod mene da prođu i extremnije kombinacije, ali... ono što nikad ne bih obukla su recimo najlon čarape i preko toga biciklističke. I još dole štiklice. Ma, uglavnom mi je grozna "moda" s' početka devedesetih tj one nesrećnice koje su tad mislile da izgledaju neviđeno elegantno, uz svoje momke u onim šalvarama i air max turbo mega najkama. To su one što im je sad elegantna Seka Aleksić

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Него, кад рече да имаш слике тог корсета што се пертла на леђа, документуј бре...


    Uzmi broj i stani u red
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Uzmi broj i stani u red
    Мислим, као да си ти једина која има такву слику на оволиком интернету...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #5

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мислим, као да си ти једина која има такву слику на оволиком интернету...
    Nisam, nisam ima i Dita von Teese, koju bih ja tako rado posedovala

    Nego, šta ti ćaskaš ovdi? Aj' lepo na google i traži korsetiće ili nam pričaj šta si još od modnih promašaja sve vid'o da ti ne poremetim statistiku u postovima
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Nisam, nisam ima i Dita von Teese, koju bih ja tako rado posedovala

    Nego, šta ti ćaskaš ovdi? Aj' lepo na google i traži korsetiće ili nam pričaj šta si još od modnih promašaja sve vid'o da ti ne poremetim statistiku u postovima
    А бре, видиш да набијам број постова, нећу сигурно на психологији или филозофији кад се овде прича о корзетима!

    Балетанке... видим да је то сад модерно, али једној од 10 жена које сам видио да их носе стоје лепо. Бззе. Не волим кад људи не гледају како им шта стоји већ само носе што је модерно... а на ципеле обраћам пажњу, пуно говоре о личности. А и фетиш су ми, женске
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #7

    Odgovor: Modni promašaj

    Pa jednom sam obukla cinober crvenu koznu jaknu,narandzasti (bas drecaviji malo ali ne neonsko narandzasto)sal i ciklama beretku(obozavam beretke) a ispod je bila tirkizno plava majica sa belom kragnicom

    I to ej sve cega se ja secam,ali zato moja mama je modni promasaj stoleca

    Ona obuce bele cipele i drecavo zelene soknice,tamno plavu suknju i belu kosulju sa kragnicom i napumpanim rukavima,stavi jarko crveni ruz i svetlo plavu senu na oci i crnu torbu ili kakv ceker koji je obavezno slamnati i to neke kaka smedje nijanse Narvno ,u gradu se pravim da je ne poznajem
    Istina ume i pristojna da izadje,ali kad ej ja obucem
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  8. #8

    Odgovor: Modni promašaj

    Odakle da pocnem?
    Bilo je promasaja, nije da nije...
    Ali samo zbog jednog posebno imam traumu iz detinjstva
    Vrbica, zvonce oko vrata, tada mi je modni kreator bila moja baba Melanija i odenula m je sledece: zeleni komplet -suknja i bluza sa belom kragnom, pa jos nabrano na rukavima drecavo roze grilonke i bele patike sa crnim pertlama Strasno!

    A inace, ne volim da vidim kad muskarci obuku drecavo roze majce. Ne znam zasto, ali eto ne svidja mi se.
    Na devojkama ne volim kad obuku majcu na bretele, a ispod se vide bretele od grudnjaka, pa jos ako su duplo sire od onih na majci...
    Sta jos?
    A pa da...trenerka i cipele.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #9

    Odgovor: Modni promašaj

    Promasaj???? Slusaj ovo.... Obukla sam crnu suknju - shanel stil,
    crnu bluzu, pripijenu uz telo, esarpa sivo-crvena, naravno crne cipele sa poluvisokom potpeticom - elegancija samo tako Stizem na posao, prilazim vratima trznog centra u kome sam u to vreme radila, i u staklenim vratima, vidim sebe ... sa viklerima u kosi
    neunistiva zlojebaba!

  10. #10

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    vidim sebe ... sa viklerima u kosi
    jao ovako je i moja mama pre par godina...krenule smo na autobusku stanicu...i na izlazu vidim da zena ima viklere u kosi...toliko sam se smejala da nisam mogla da joj objasnim sta mi je smesno ...

    A modni promasaj, moj...je zapravo jedno mornarsko odelce...sa plavo belim prugicama na pantalonama i kosuljicom koja ima na sebi izvezenu mornarsku maramu ...al najgore od svega je to sto smo ja i moja komsinica to zajedno nosile (ko bliznakinje...ljube nas majke sto nam to kupise...) i isle tako, ulicom...
    A drugi biser je indijska haljinica koju sam tako zelela da kupim al nije bilo broja...pa sam kupila vecu..nema veze skraticu je ...I kad sam skratila osecala sam se kao da nosim lambadu...jos preko pantalona kad je obucem bilo je..."ustanite trudnica stoji"

  11. #11

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Na devojkama ne volim kad obuku majcu na bretele, a ispod se vide bretele od grudnjaka, pa jos ako su duplo sire od onih na majci...
    Sta jos?
    A pa da...trenerka i cipele.
    Jbg baba,ja ne mogu vani bez grudnjaka ni pod tackom razno,jedino korset da obucem ali zamisli to tek onda...
    Neke grudi traze podupirac kako god
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  12. #12

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Jbg baba,ja ne mogu vani bez grudnjaka ni pod tackom razno,jedino korset da obucem ali zamisli to tek onda...
    Neke grudi traze podupirac kako god
    Ne mogu ni ja Godine su ucinile svoje, sila gravitacije, ovo, ono...
    Ali obucem grudnjak bez bretela.
    Eventualno neki koji ima tanke bretelice, za devojke koje imaju vece grudi i model bez bretela ne moz' da odradi posao kako treba.
    Mislila sam konkretno na tanke bretele na majci, a na grudnjaku su siroke 3cm.
    To mi ne izgleda lepo.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #13

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu ni ja Godine su ucinile svoje, sila gravitacije, ovo, ono...
    Ali obucem grudnjak bez bretela.
    Eventualno neki koji ima tanke bretelice, za devojke koje imaju vece grudi i model bez bretela ne moz' da odradi posao kako treba.
    Mislila sam konkretno na tanke bretele na majci, a na grudnjaku su siroke 3cm.
    To mi ne izgleda lepo.
    Baba to tri cm niej grudnjak to je potkosulja

    Sorry ako si rekla ofrlje ali ja kako stalno baratm sa cm znam koliko je ,to nisu bretele

    Ali slazem se tanke bretele su ok,pa ako su slicne boje ili crne odradi posao,cak izgleda kao dio majice
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  14. #14

    Odgovor: Modni promašaj

    štikle defintivno. mislim, slagale su se one meni sa svim što sam taj dan obukla na sebe, ali što ne znam hodati u njima, pa to ti je. ali bar su ljudi popadali od smijeha
    a da, i jedna duga, uska dugačka suknja, kupljena isključivo za krštenje, a što tek u tome čudu ne znam hodati, pa to ti je. čim smo izletili iz crkve, ja sam je lijepo digla do koljena i ponosno zatabanala koracima od hiljadu milja...
    nattydread is coming to dinner

  15. #15

    Odgovor: Modni promašaj

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja čak jedan imam fotografisan Napenalila sam se da obučem neki korset koji se pertla skroz duž leđa, ali nije bio toliko čvrst da može da se nosi bez brusa, pa sam ja onda navukla onaj providni kao, neće da se vidi a ne da se vidi nego se uvek smejem kad vidim tu plastičnu štraftu ispod onih pertli a glumim vamp ribu
    Kako ne valja kada još neko poseduje te slike.

    Obratite mi se na PP povodom slika, cena prava sitnica.


    Za modne promašaje je dovoljno da prebacite na Pink.

    A što se tiče mojih modnih promašaja, pa ja šta god da obučem čudno me gledaju. A najjači sam bio na maloj maturi, odelce, kravata, košulja i martine. (mi u NS kažemo bez K)
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Modni must have
    Autor starsica u forumu Moda
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 14:33
  2. Modni kreatori
    Autor silvia u forumu Moda
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 19:59
  3. Šešir, modni detalj poznatih
    Autor tetkaD u forumu Moda
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 30.10.2013, 01:19
  4. Modni saveti...
    Autor Goga u forumu Moda
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 13:42
  5. Modni uzor
    Autor kissigirl u forumu Moda
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.06.2009, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •