State of VOJVODINA ? - Strana 38

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 38 od 87 PrvaPrva ... 28363738394048 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 556 do 570 od ukupno 1300
  1. #556

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ...ne razumem..niti sam Amer,niti sam vredjao bilo koga,niti sam te poredio sa bilo kim...procitaj moj post,pomenuo sam samo anketu... i tvoju gresku u datumu....niti zelim, kao ti, da nekoga otrujem,odnosno,UBIJEM....ovde su pozivi na ubistvo uobicajeni i dopustaju se za sve koji su "pravoverni" Vojvodjani....neverovatno....idite i ubijte onda 2.5 miliona Beogradjana samo zato sto jedu vas hleb...S R A M O T A....bas ste fer i korektni
    Izvinjavam se,nisam mislio na tebe, već na onu zmiju Zvečarku5, kako se već zove, ništa nije upućeno tebi u mojoj poruci osim prvog pasusa!

    I naravno da ga treba ubiti kad jede moj hleb, a misli da sam maluoman. Nego? Treba da mu, možda, zahvalim na mišljenju??!! Potrovati bandu bez imalo razmišljanja!
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  2. #557

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    ISTVAN PAL???????????????????????? predednik madjara?
    Kakav predsednik i kojih Madjara?
    Da li ti sejes mrznju protiv akademki obrazovanih gradjana, aktivnih ucesnika parlamentarnog zivota, primernih i postenih gradjana ove zemlje a cak im ni imena ne znas?
    Ko si ti?
    Klinac koji je jedva zarsio osmogodisnju skolu i sad mu je neobuzdana potreba ega da se busa iza stita sopstvene elementarne gluposti i nekulture?
    cccccccccc...
    Da sa bolje razumemo.

    Nitko sem madjara i hrvata nije za odcepljenje Vojvodine od matice Srbije.

    To je jasno ko 1x1.

  3. #558

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Da sa bolje razumemo.

    Nitko sem madjara i hrvata nije za odcepljenje Vojvodine od matice Srbije.

    To je jasno ko 1x1.
    Za ovaj forum treba uvesti prilikom učlanjenja test IQ. Tako ne bismo čitali i naprezali svoj mozak da shvatimo gluposti koje su napisane od pojedinih ljudi sa veoma niskim IQ skorom.
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  4. #559

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    Za ovaj forum treba uvesti prilikom učlanjenja test IQ. Tako ne bismo čitali i naprezali svoj mozak da shvatimo gluposti koje su napisane od pojedinih ljudi sa veoma niskim IQ skorom.
    .....bil ga ti prosao?

  5. #560

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    ovde ima jos zivih...ja sam mislio da su ih moji prethodnici vec POTROVALI i POUBIJALI....moderatori,sad je sve u redu,nema prezivelih?....svaka cast....bas ste efikasni....eh,da je Carls Menson imao vas,sad bi bio slobodan covek.....

  6. #561

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    State of Vojvodina?? Netje da moze !!
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  7. #562

    State of VOJVODINA ?

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    State of Vojvodina?? Netje da moze !!
    Naravno da neće kad dobijaš da jedeš za dž. Sad će da poskupi pa će da može

    prodajem jeftino hleb u Centralnoj Srbiji. Prilikom kupovine morate odgovoriti na par pitanja pa ćemo odlučiti koji je za vas najbolji-skuplji ili jeftiniji
    može i na odloženo...
    Poruku je izmenio Mish, 15.08.2008 u 21:00 Razlog: spojene uzastopne poruke
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  8. #563

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Da sa bolje razumemo.

    Nitko sem madjara i hrvata nije za odcepljenje Vojvodine od matice Srbije.

    To je jasno ko 1x1.
    Pazi se.. nemoj da budeš tako glasan, primiri se malo. I ne skakući toliko i ne cerekaj. Jer baš zbog ovakvih kao ti sve je verovatnije da će se postaviti pitanje državnosti Vojvodine.

    Međutim, tebe to ne interesuje, ti se samo cerekaš. Ne interesuje te, jer ti nisi srbin. Srbi se ne ponašaju kao ti, i ne govore kao ti. Srbi su normalan narod, civilizovan sa normalnim ciljevima. A ti, ti nisi srbin, ja kao mađar veći sam srbin nego ti.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  9. #564

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Pazi se.. nemoj da budeš tako glasan, primiri se malo. I ne skakući toliko i ne cerekaj. Jer baš zbog ovakvih kao ti sve je verovatnije da će se postaviti pitanje državnosti Vojvodine.

    Međutim, tebe to ne interesuje, ti se samo cerekaš. Ne interesuje te, jer ti nisi srbin. Srbi se ne ponašaju kao ti, i ne govore kao ti. Srbi su normalan narod, civilizovan sa normalnim ciljevima. A ti, ti nisi srbin, ja kao mađar veći sam srbin nego ti.
    ...tako je prijatelju...za ovakve izjave trebalo bi ga dobro nalupati po goozi...ali mi druga stvar nije jasna...zivi u Las Vegasu...kocka,ribe,zezanje...a prdi o politici?...prepusti to nama...navucenim na prezivljavanje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #565

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Da sa bolje razumemo.

    Nitko sem madjara i hrvata nije za odcepljenje Vojvodine od matice Srbije.

    To je jasno ko 1x1.
    Da se bolje razumemo niko nije za otcepljenje Vojvodine od Srbije, ni madjari, ni hrvati ni srbi.
    I da se jos bolje razumemo nije niko ni za otcepljenje srpskih krajina od Hrvatske i BiH. Ni madjari, ni hrvati, ni srbi.

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #566

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    I da se jos bolje razumemo nije niko ni za otcepljenje srpskih krajina od Hrvatske i BiH. Ni madjari, ni hrvati, ni srbi.
    kako nije niko?

    pa zasto su hrvati napravili etnicki cistu drzavu, ako nisu protiv srba?

    U BiH ne postoji KRAJINA, tamo je Republika-Srpska.

  12. #567

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    kako nije niko?

    pa zasto su hrvati napravili etnicki cistu drzavu, ako nisu protiv srba?

    U BiH ne postoji KRAJINA, tamo je Republika-Srpska.
    Imaš pameti za logiku kao zvečarka, a ne znaš ni srpski pravopis.

    Da li je Hrvatska etnički čista država? Nije. Pa šta trabunjaš? Svima je jasno šta je biterlemon mislio pod "krajinama", samo tebi nije. Nadam se da si samo cepidlaka a ne ograničen.

    Vojvodina se "pripojiti" (mislim na ovo: da izgubi svojstva pokrajine) Srbiji može samo ako se uopšte ne razlikuje od centralne Srbije. A razlikuje se. I u tome o čemu ti pišeš: u multietničnosti.
    A niko ne spominje Crnu Goru. Otkad su nezavisni i ekonomski su nezavisni. Čak im je i kriminal nezavisan!
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  13. #568

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Imaš pameti za logiku kao zvečarka, a ne znaš ni srpski pravopis.

    Da li je Hrvatska etnički čista država? Nije. Pa šta trabunjaš? Svima je jasno šta je biterlemon mislio pod "krajinama", samo tebi nije. Nadam se da si samo cepidlaka a ne ograničen.

    Vojvodina se "pripojiti" (mislim na ovo: da izgubi svojstva pokrajine) Srbiji može samo ako se uopšte ne razlikuje od centralne Srbije. A razlikuje se. I u tome o čemu ti pišeš: u multietničnosti.
    A niko ne spominje Crnu Goru. Otkad su nezavisni i ekonomski su nezavisni. Čak im je i kriminal nezavisan!
    1. zasto bi trebao znat srpski pravopis ako nisam pohadjao srpske skole?

    2. hrvatska je etnicki cista od srba i na to se misli, a ne na cehe, madjare, cigane itd.

    3. zasto spominjat crnu-goru? ona je ovako ili onako srpska.

  14. #569

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    1. zasto bi trebao znat srpski pravopis ako nisam pohadjao srpske skole?

    2. hrvatska je etnicki cista od srba i na to se misli, a ne na cehe, madjare, cigane itd.

    3. zasto spominjat crnu-goru? ona je ovako ili onako srpska.
    Ako si ti u Vegasu, ja sam evo sad na Mesecu, pa ti odatle kucam! Nego si slagao da više ne možeš, eto te u nekom selu tu u okolini, pomuzao si kravu pa sad malo seo za komp.

    Sa takvim stavom,uopšteno govoreći, izražavanjem, verujem i ponašanjem, u Vegasu ili bilo gde u civilizovanom svetu bi završio negde, to beše Nevada, je l'? , gde te ni Vanga ne bi našla, u toj pustinji, zakopan do vrata, a škorpijica se polako primiče. I kako baš uvek da ti kucaš kad i mi svi kucamo, a drugo vreme? Lažeš li, lažeš...

    Crna Gora - srpska. Jesi li čitav? Gospode Bože, glupljeg stava od tvog nikad još nisam sreo. Nadam se i da neću. Ovo je iskušenje Božije. To što si ti i ja zajedno na ovom forumu. Ne mogu da verujem!

    Gde si išao u školu? Ajd slaži...
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  15. #570

    14 Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    Ako si ti u Vegasu, ja sam evo sad na Mesecu, pa ti odatle kucam! Nego si slagao da više ne možeš, eto te u nekom selu tu u okolini, pomuzao si kravu pa sad malo seo za komp.i...
    Ja jesam u Las Vegasu i ne lazem,
    a ti sad vidi ko laze....

Strana 38 od 87 PrvaPrva ... 28363738394048 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 09:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •