B 92 na udaru? - Strana 19
Strana 19 od 32 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 474
  1. #271

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Totalno politički nekorektno s tvoje strane da dotičnu tv stanicu nazivaš ovakvim imenom.Razlog tome je...?
    Па све ово што сам досад навео. Иначе, политичку коректност сматрам лицемерном, волим кад се ствари назову правим именом.

    Reci ti meni nešto,koja TV stanica u Srbiji je onako po tvom ukusu? Živo me zanima...
    Фокс крајм и ДМ Сат. А ни они не увек.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #272

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    .Jednoumlja je čini mi se svima preko glave.


    А зар ти се не чини да управо Б92 форсира једноумље? Кужни само ко су им гости у политичким емисијама у 90% случајева
      Vrh

  3. #273

    Odgovor: B 92 na udaru?

    А зар ти се не чини да управо Б92 форсира једноумље? Кужни само ко су им гости у политичким емисијама у 90% случајева
    Čim ima i onih 10% ne može biti jednoumlje
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  4. #274

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Čim ima i onih 10% ne može biti jednoumlje
    Па сад

    Замисли ТВ која у 90% случајева као госте доводи радикале а оних 10% нерадикала доводи као декор?
    Да ли би то било једноумље или ћеш се опет закачити за тих 10%
      Vrh

  5. #275

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Замисли ТВ која у 90% случајева као госте доводи радикале а оних 10% нерадикала доводи као декор?
    Да ли би то било једноумље или ћеш се опет закачити за тих 10%
    Ne bi bilo,s' tim što se meni lično takva Tv stanica ne bi možda dopadala zbog gostiju radikala i njihovih stavova,ali to sam samo ja.Iz istog razloga se tebi verovatno ne dopada B92 ali to je tvoje pravo
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  6. #276

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Ne bi bilo,s' tim što se meni lično takva Tv stanica ne bi možda dopadala zbog gostiju radikala i njihovih stavova,ali to sam samo ja.Iz istog razloga se tebi verovatno ne dopada B92 ali to je tvoje pravo
    Пази, за мене ТВ која у 90% случајева доводи политичаре из једне политичке опције- шири једноумље, без обзира да ли се ради о СРС, ДС, ЛДП....сасвим свеједно.

    Оних декоративних 10% за мене ништа не значи.
      Vrh

  7. #277

    B 92 na udaru?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    А зар ти се не чини да управо Б92 форсира једноумље? Кужни само ко су им гости у политичким емисијама у 90% случајева
    Čim ima i onih 10% ne može biti jednoumlje
    Тако је. Може бити само 90% једноумља

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Ne bi bilo,s' tim što se meni lično takva Tv stanica ne bi možda dopadala zbog gostiju radikala i njihovih stavova,ali to sam samo ja.Iz istog razloga se tebi verovatno ne dopada B92 ali to je tvoje pravo
    Не постоји право на злоупотребу националне фреквенције, на антидржавно деловање, на ширење једноумља, непријатељске пропаганде... то једноставно није право.
    Poruku je izmenio BaneK, 09.09.2008 u 21:57 Razlog: uzastopni postovi
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #278

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не постоји право на злоупотребу националне фреквенције, на антидржавно деловање, на ширење једноумља, непријатељске пропаганде... то једноставно није право.
    ...sto se onda ne pokrene postupak zbog "anti drzavnog delovanja"?...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  9. #279

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sto se onda ne pokrene postupak zbog "anti drzavnog delovanja"?...
    Зато што њихова братија држи судове.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #280

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Зато што њихова братија држи судове.
    ...a jel' ta "bratija" drzi sudove od juce ili odavno?...mislim,bas me interesuje ko kontrolise sudstvo u Srbiji?...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  11. #281

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Insajder u sudstvu.
    Možda se emisija snima u zgradi Vrhovnog Suda, pa otud "efikasnost" posle tih emisija.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  12. #282

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Eh, opet netačno, ljudi koji rade na b-92, ako si lepo pročitao, nisu moji neprijatelji, oni rade to profesionalno i za to su plaćeni, a dali su objektivni i nezavisni to je druga stvar, ali moj direktor i gazda, kad mi da nalog da nešto uradim ne pita me dali mi se to sviđa, već dali sam uradio ili nisam.
    ni sam nebih bolje ovo opisao. ko ih tako dobro plaća da mrze ovaj narod. a što ne napadaju vlast, jel se boje ili ih vlast plaća. novinara može da plati ko hoće ali informacija mora da bude objektivna, a ovi sa b92 su sramota za novinarski rod zajedno sa rts-om. treba da znaš da postoje ljudi koji ne pristaju na to da budu potplaćeni, koji su profesionalci svoga posla. njih danas vlast zabranjuje, ignoriše i izgoni. setimo se samo bk televizije. nije bilo dana koji nije počinjao sa crkvenikom i vekovnikom, a sad kad upalim tv, gledaš 5 sati i ništa konkretno ne saznaš, pa ni koji je datum čak.

    ilić je dosta prost čovek, ali kakav je b92. trebao bi da se pokrije ušima. sramota
      Vrh

  13. #283

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat nadhaker kaže: Pogledaj poruku
    ni sam nebih bolje ovo opisao. ko ih tako dobro plaća da mrze ovaj narod. a što ne napadaju vlast, jel se boje ili ih vlast plaća. novinara može da plati ko hoće ali informacija mora da bude objektivna, a ovi sa b92 su sramota za novinarski rod zajedno sa rts-om. treba da znaš da postoje ljudi koji ne pristaju na to da budu potplaćeni, koji su profesionalci svoga posla. njih danas vlast zabranjuje, ignoriše i izgoni. setimo se samo bk televizije. nije bilo dana koji nije počinjao sa crkvenikom i vekovnikom, a sad kad upalim tv, gledaš 5 sati i ništa konkretno ne saznaš, pa ni koji je datum čak.

    ilić je dosta prost čovek, ali kakav je b92. trebao bi da se pokrije ušima. sramota
    ...ajde priznaj...ko ti je sastavio ovo?...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #284

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sto se onda ne pokrene postupak zbog "anti drzavnog delovanja"?...
    ...zato sto antidrzavno delovanje kod nas nije kaznjivo,iako je u suprotnosti sa zakonom...da li je neko odgovarao zbog uvrede predsednika?...da li je neko odgovarao zbog izdaje nacionalnih interesa?...da li je neko odgovarao zbog skrnavljenja drzavnih simbola?...da li je neki politicar odgovarao zbog krsenja ustava?...probajte to u "najdemokratskijoj" drzavi na svetu Americi,pa da vidimo kolika je robija....kod nas se demokratija poistovecuje sa anarhijom,i moze da prica i radi ko sta hoce...a i sama grcka demokratija nije imala veze sa obicnim gradjanima,Grci su pod imenom narod, smatrali samo pripadnike aristokratskih porodica...
      Vrh

  15. #285

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Da ne citiram nikoga posebno...ljudi, nije valjda da ste ozboiljni kada kazete da bi radikali, SPS i ekipa trebali da budu u 50-50 odsto odnosu sa DS-om, LDP-om i sl.? Na B92? Mislim, stvarno...nego, imam predlog za vas: gledajte Pink - tamo, osim krajnje objektivne politichke informisanosti mozete da pokupite mnogo korisnih stvari, tipa koju muziku bi trebalo da slushate, kako da se obuchete, kakvu frizuricu bi trebalo da imate kako bi bili fancy itd. i sl. ...

    ...a ono shto me josh uvek interesuje je pitanje na koje mi niko od kritichara B92 nije dao odgovor: koja je to televizija koja ima bolje emisije i novinare? Molim primere i poredjenja. Bez toga, sve ostaje na onom "ne svidja mi se zato shto mi se ne svidja" argumentu...koji uopshte nije losh, samo se suvishe chesto upotrebljava...
      Vrh

Strana 19 od 32 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •