Najgore reklame - Strana 11
Strana 11 od 18 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 260
  1. #151

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku


    ona za koka kolu dva jezika i oko

    Uzasna mi je ta reklama, svaki put kad je vidim,spopadne ne muka kad vidim te jezike i ono buljavo oko.
    Ako su hteli da postignu kontraefekat, kod mene ,definitivno jesu.
    Ne shvatam kako jedan takav brend poput Coca-Cole je mogao to sebi da dozvoli.
    Fuj.

  2. #152

    Odgovor: Najgore reklame

    Baš sam došla da napišem tu za oči i jezike, sad vidim da se iznad već o toj priča I one žvake i sve frikombinacije sa skupljanjem štapića od sladoleda (a toliko šarenkoVa sam pojela ) i dobijanjem pežoa, grebanjem bilo čega i mobilnim operaterima (VIP su najgrđe definitivno).
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #153

    Odgovor: Najgore reklame

    Кока кола очигледно иде на то да шокира, а то се свиђа младој популацији. Има и она у библиотеци, где се као врши трансфузија кока коле, исто тако прилично пластична и одвратна... исто као и "Старс" жвака, текст иде нешто као "за маму, тату, бабу, деду, мене и тебе, ко је неће ко га јјјјјјјјјјјјјјееееејјјј...".
    Велике компаније су експерти у злоупотреби деце за зараду.

    А мобилни оператери су ко секте... мислим, имају пара, па онда сниме мали филмић, те имате пријатеље, те ђе си брате у туђини, те ми смо вам друга породица... и све то као добијеш ако купиш њихов број. Размишљам се да одем у Телеком Србија, тражим да ми позајме 200 евра, па ако ми не позајме да их тужим за лажно рекламирање, јер су у рекламу ставили "имате пријатеље". Куш стоко лажљива.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #154

    Odgovor: Najgore reklame

    Ono;
    kad udjes s' ulice (u prvu) banku a oni te s' vrata gadjaju keshovinom (onaj sto se pozdravlja nogom)
    Куш стоко лажљива.

  5. #155

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    ...тражим да ми позајме 200 евра, па ако ми не позајме да их тужим за лажно рекламирање, јер су у рекламу ставили "имате пријатеље". Куш стоко лажљива.
    ne deri se pare spavaju!!!

    nije za bacanje ni ona sa prija sekom kada preko prijinih salveta stavlja svoje salvete (mislim da je za merix)

    sve se nešto mislim kako bi se prija posle toga nasmešila i zahvalila na prašku
    pre bi bilo da bi neko pojeo svoje salvete sa sve ona 3kg praška

  6. #156

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Onaj što jede smoki, pa pojede i kesu.

    Neko je uzeo pare što je to smislio...
    a ja sam posle danima mojoj trogodišnjoj ćerki objašnjavala da se kesa ne jede..a ona je posle svakog objašnjenja pitala - ali kako je onaj čika pojeo?
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #157

    Odgovor: Najgore reklame

    Vecina tih reklama koje pominjete, pocev od jezika i ociju, su meni izuzetno simpaticne. Posebno kad jezik kaze oku da je debela lazljivica. Umrem od smeha kad ona pocne noge da dize isto i za Smoki, bas mi je reklama kul
    Te za uloske, Merixe i pelene su mi totalna debilana, za banke pogotovo. Mobilni operateri imaju ubedljivo reklame sa najvecim sarenim lazama, posebno ce to da vazi do sutra kad dignu cene za 10%. Pa da vidim da li ce da budu prijatelji..

    Stars sam pominjala vec, ali ovo sa Oskarom i Amidzicem..
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #158

    Odgovor: Najgore reklame

    Posto se kod mene uglavnom gleda Ultra kanal....uzasno mi ide na zivaC ona reklama SIT (sedi i telefoniraj)...em je lik krajnje antipatican (ovo sada subjetivno), em ga obukose u plavi sako, zelene pantalone, bela kosulja i ogromnaaaa karirana kravata (ko portikla mu dodje)...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #159

    Odgovor: Najgore reklame

    jel neko skontao o chem se radi sa uchiteljicom i peticama ili je ipak fazon....mislite o tome neko vreme?

  10. #160

    Odgovor: Najgore reklame

    manekenkica koja u dva zalogaja moze da obrsti kesicu pardon grisina pa jos onaj njen pogled kad shvati da nema vise pardon-ma samo izvolite
    ivancica

  11. #161

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    jel neko skontao o chem se radi sa uchiteljicom i peticama ili je ipak fazon....mislite o tome neko vreme?
    Znam ja znam ja

    ...neki La Vita sok sa (valjda) 5 vitamina...moz' misliti
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #162

    Odgovor: Najgore reklame

    I najnovija vest:

    No sleep - No SEKA

    Bashka shto mi je ta skracenica zvucala ogavnije i od same krize od kad sam je prvi put cula.. I sad cim je neko pomene, tu se rastajemo misaono.. Pominjac odlazi ka poenti price ja u paperje svojih barsunastih misli.. Da se zadugo ponovo ne sastanemo..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #163

    Odgovor: Najgore reklame

    Meni je trenutno najgora reklama za NesTea ledeni caj.
    "Antonio vruce mi je ..... Antonio hladno mi je"
    Everybody Wants to be a Cat

  14. #164

    Odgovor: Najgore reklame

    Ma ae sto ej najgora, jer je grdna stvarno.. al' sto je ona dobraaaaa..
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #165

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku
    Meni je trenutno najgora reklama za NesTea ledeni caj.
    "Antonio vruce mi je ..... Antonio hladno mi je"
    To je još uvijek aktualno? Jaooooo

    Meni je koma ona reklama za iskon tv. Gdje iskon net u obliku miša i iskon telefon se po ....... i tako nastane beba iskon tv. Degutantno.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 11 od 18 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Reklame za sminku
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.03.2016, 19:51
  2. Najbolje reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 06.08.2015, 18:09
  3. Najgore bračne osvete
    Autor Najgora u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2009, 12:57
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •