JasnaBGD - Strana 17
Strana 17 od 26 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 379

Tema: JasnaBGD

  1. #241

    Odgovor: JasnaBGD

    Jasna sve cestitke za 1000 i koji post,samo tako nastavi






    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #242

    02 JasnaBGD

    draga jasnice, cestitam ti od za 1000 postova
    svaki put osetim milinu u dusi i dodje mi da pustim suzu, kad procitam nesto tvoje napisano
    nastavi samo, da nas usrecujes postovima i nikad se nemoj menjati, jer si usla pod kozu svakom forumasu, koji je ikad procitao nesto od tebe
    100% potvrdjeno
    voli te i ceni...svetlana

    ~~~~~

    ajde da sad nazdravimo i da se poslatkamo ziveli





    pokloncic od mene






  3. #243

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku

    Da si mi bio inspirativniji sagovornik, ko zna... možda bi bilo i pametnijih misli...

    Ovako...

    Da mi nama, ipak, nazdravimo!
    In vino veritas - in aqua sanitas.
    Ja ću, po onoj izvornoj, narodnoj (Senekinoj, da me ne prozivaju višnji...!) "Svaki dan proveden bez ljubavi i vina - brišem, nije moj!" - a kako ćeš ti...? Da spremim i bokal česmovače, za slučaj da zastraniš...

    ...nisi dobro shvatila...poruka je u avatarima... ...maši rulicama...a posebno nogicama....

  4. #244

    Odgovor: JasnaBGD

    Sve cestitke za 1000 i kusur odlicnih postova citam te
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  5. #245

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    citam te
    ...ti baš nemaš pametnija posla....

  6. #246

  7. #247

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat zdenkavuk kaže: Pogledaj poruku
    Draga moja Jaco!
    pridruzujem se cestitkama
    za tvojih 1o25
    kvalitetnih postova
    samo tako nastavi









    pa nije red da dodjem praznih ruku



    Hvala najlepše na čestitkama!
    O kvalitetu i kvantitetu svojih post-ova - već sam se izjašnjavala...
    I hvala ti na poklonu, dobro će doći izvesna količina maligana - da se lakše podnese ova vrućina!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  8. #248

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Jasna sve cestitke za 1000 i koji post,samo tako nastavi






    ... Sve si sama pojelaaaaa....?!

    Draga Silvia, ti si dobrodošla uvek, hvala na pažnji, čestitkama, na sličici - mnogo je slatka ta maca, tako alava!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  9. #249

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    draga jasnice, cestitam ti od za 1000 postova
    svaki put osetim milinu u dusi i dodje mi da pustim suzu, kad procitam nesto tvoje napisano
    nastavi samo, da nas usrecujes postovima i nikad se nemoj menjati, jer si usla pod kozu svakom forumasu, koji je ikad procitao nesto od tebe
    100% potvrdjeno
    voli te i ceni...svetlana

    ~~~~~

    ajde da sad nazdravimo i da se poslatkamo ziveli





    pokloncic od mene





    Mila prijateljice, loodačo jedna belosveCka!

    Uvek se nadjem u problemu kada tebi odgovaram - jer su tvoje reči i slike koje mi pokloniš toliko tople, drage i prijateljske, da meni ponestane pravih reči da izrazim zahvalnost za to što mi podariš...
    Znaš, odavno me ne iznenadjuju loše stvari, loši likovi, loše namere... Mene ostavljaju bez teksta - zamisli, mene, lajavu Sremicu, kako kaže moj Montenigers! - dobri ljudi, sa dobrim namerama, plemenitost i ljudskost svake vrste, a pogotovo kada to doživim ovako, "na nevidjeno"... od jedne Andjeline!
    Patetika mi nije jača strana - a sada vidim da sam... zastranila!

    Hvala ti na lepim rečima, na čestitkama, na šampanjcu sa jagodama, na torti sa žutim ružama i na buketu žutih ruža - zašto nisam iznenadjena... ?!
    Ti si, naravno, zapamtila da je moj omiljeni cvet žuta ruža! Kada meni, koju ne poznaješ, poklanjaš tolko pažnje, pitam se koliko uživaju tvoji prijatelji iz realnog života, oni koje voliš i kojima si okružena, u tvojoj pažnji i ljubavi...?
    Šta tek reći o poklonu... Teget je moja boja! Naravno, ni to nisi zaboravila, veštice jedna !

    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  10. #250

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    Sve cestitke za 1000 i kusur odlicnih postova citam te
    Hvala, draga!
    Eto, stigoh i ja do te apstraktne cifre...

    Kako ću dalje, nisam pametna!
    Snaćiću se valjda nekako... Čim su tu Kal, Lav i ostali inspirativni likovi - ne brinem. Oštriću jezik - i sticati brzinu u kuckanju, samo tako...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  11. #251

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ti baš nemaš pametnija posla....
    ... kao ni ti...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  12. #252

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    Taj razum bi mogao da te povuče malo i do tastature... Da napišeš koju... a ne samo da šalješ smajliće, lenštino jedna...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  13. #253

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...nisi dobro shvatila...poruka je u avatarima... ...maši rulicama...a posebno nogicama....
    Nisam dobro shvatila...
    Pa, mašem, ali džaba...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  14. #254

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Mila prijateljice, loodačo jedna belosveCka!

    Uvek se nadjem u problemu kada tebi odgovaram - jer su tvoje reči i slike koje mi pokloniš toliko tople, drage i prijateljske, da meni ponestane pravih reči da izrazim zahvalnost za to što mi podariš...
    Znaš, odavno me ne iznenadjuju loše stvari, loši likovi, loše namere... Mene ostavljaju bez teksta - zamisli, mene, lajavu Sremicu, kako kaže moj Montenigers! - dobri ljudi, sa dobrim namerama, plemenitost i ljudskost svake vrste, a pogotovo kada to doživim ovako, "na nevidjeno"... od jedne Andjeline!
    Patetika mi nije jača strana - a sada vidim da sam... zastranila!

    Hvala ti na lepim rečima, na čestitkama, na šampanjcu sa jagodama, na torti sa žutim ružama i na buketu žutih ruža - zašto nisam iznenadjena... ?!
    Ti si, naravno, zapamtila da je moj omiljeni cvet žuta ruža! Kada meni, koju ne poznaješ, poklanjaš tolko pažnje, pitam se koliko uživaju tvoji prijatelji iz realnog života, oni koje voliš i kojima si okružena, u tvojoj pažnji i ljubavi...?
    Šta tek reći o poklonu... Teget je moja boja! Naravno, ni to nisi zaboravila, veštice jedna !


    ..kad osetim malo dobrote u nekome, ja jednostavno ne mogu da predjem preko toga..
    uvek sam davala sve od sebe za druge i nikad mi nije bilo zao nizasta..
    kao sto se nisam pokajala ni za jednu rec, koju sam tebi napisala..
    dovoljno je da zamislim, kako su se ti usne razvukle u osmeh, kad si videla moj post..
    ..to mi je sasvim dovoljno..
    ..nemam mnogo prijatelja ovde, jer se svako drzi za sebe..
    ..nisam ni dugo ovde, zato ni nebrinem..
    ..ali moji dugogodisni prijatelji mi kazu isto sto i ti..
    ..zato necu nikada prestati da usrecujem ljude oko sebe..
    ..nikada..
    ..uzivaj u lepim stvarima, a ja cu se truditi, da te svake toliko obradujem sa necim lepim..
    nema na cemu, draga jasnice, bilo mi je zadovoljstvo..


    ~~~~~

    da, zapamtila sam



  15. #255

    Odgovor: JasnaBGD

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku

    ..kad osetim malo dobrote u nekome, ja jednostavno ne mogu da predjem preko toga..
    uvek sam davala sve od sebe za druge i nikad mi nije bilo zao nizasta..
    kao sto se nisam pokajala ni za jednu rec, koju sam tebi napisala..
    dovoljno je da zamislim, kako su se ti usne razvukle u osmeh, kad si videla moj post..
    ..to mi je sasvim dovoljno..
    ..nemam mnogo prijatelja ovde, jer se svako drzi za sebe..
    ..nisam ni dugo ovde, zato ni nebrinem..
    ..ali moji dugogodisni prijatelji mi kazu isto sto i ti..
    ..zato necu nikada prestati da usrecujem ljude oko sebe..
    ..nikada..
    ..uzivaj u lepim stvarima, a ja cu se truditi, da te svake toliko obradujem sa necim lepim..
    nema na cemu, draga jasnice, bilo mi je zadovoljstvo..


    ~~~~~

    da, zapamtila sam




    Hvala na lepim rečima i pozitivnim zracima koje šalješ - ma gde bila!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

Strana 17 od 26 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •