Da li volite vise zensko ili musko drustvo? - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 77
  1. #16

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Nije mi bitno da li je musko ili zensko drustvo.Bitno je da je dooobro drustvo.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  2. #17

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Mushko mi nekako vishe lezi,ma da nemam nishta ni protiv dama...chak shta vishe...
    Shta kaze mushkarac nakon petog orgazma?!
    -Hvala garava !

  3. #18

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    kad sam s drugaricama,volimda ih je maksimalno dve sa mnom...ne vise...i to dve koje su kompatibilne medjusobno
    imam razlicite prijatelje
    po obrazovanju,po statusu,po godinama
    nemoguce je staviti ih u jednu sobu.....vecina bi se popreko gledala....
    zasto tako razliciti?
    pa...svakom dajem tek ponesto od sebe.....

    muskarci su super za druzenje....ukoliko se ne trudite da glumite ribu.....a ja sa prijateljima nikad ne glumatam ribu......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #19

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Uglavnom imam musko drustvo....Jednu ili dve prijateljice...maximum.....

    Manje su kokoske.....muski....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  5. #20

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    ...definitivno musko...zene su lukave...samo hoce da me iskoriste...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #21

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    ма... удробљено. мада немам ништа против да се нађем окружен женама и да им ја покажем

    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  7. #22

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...definitivno musko...zene su lukave...samo hoce da me iskoriste...
    Nemas bas lepo misljenje o zenama Ja npr. vise volim musko drustvo, jer mogu da ih iskoristim Salim se, naravno. Nemam poseban izbor za drustvo, odgovara mi bilo zensko, bilo musko - samo ako se u istom osecam prijatno.
    neunistiva zlojebaba!

  8. #23

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Zavisi od strukture društva..Ne volim namrgodjene, pesimistički raspoložene i bez smisla za humor a rod je tu irelevantan
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #24

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Imam jednu drugaricu,i jednu zensku osobu koja mi je najveci prijatelj sve ostalo je musko drustvo.......
    Nikako nemam zivaca za zensku ljubomoru koja je cesto nepotrebna...spremanje od 4 sata...kukanje tipa-iskoristio me je itd....Kupiti maskaru od 700 ili 2500 dinara....
    Vise imam zivaca da gledam fudbal....

  10. #25

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Pa volim mešovito,
    ali ne volim naročito druženje po parovima gde se obično nadje neka frustrirana žena da tovari čoveka pred društvom, a on siroma ćuti, ali iza njenih ledja tera svoje. To me zamara da slušam.
    Ako baš moram da biram, muško ili žensko, onda ipak muško...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #26

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    MUŠKO! Da li je žensko društvo koje me trenutno okružuje isuviše površno ili sam ja previše "muškobanjasta", jer ne volim u nedogled da razglabam o krpicama, momcima, tračevima i ogovaranjima...ne znam, tek mnogo prijatnije se osećam u muškom društvu, pogotovo što sam stvorila krug muških prijatelja koji me bolje razumeju nego drugarice...a i bolje je zezanje sa njima...
    I nema ljubomore, podvala itd. Ma živeli moji drugari!
    Traim desno oko, desnu ruku,
    desnu nogu, desni guz, desnu stranu mozga...
    sve to je "levo" već posedujem.

  12. #27

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Rekoh vec na pocetku teme sta mislim, a sada se smejem ovome>>>


    Razlika izmedju muskog i zenskog prijateljstva

    Scena 1

    Zena dolazi kuci u zoru nakon cele noci provedene van kuce. Muz je ceka na vratima i pita gde je bila. Nakon njenog odgovora da je prespavala kod drugarice, on ne bude lenj, pozove njenih 10 najboljih drugarica. Rezultat - Ni jedna nije potvrdila njenu pricu.

    Scena 2

    Muz dolazi kuci u zoru nakon cele noci provedene van kuce. Zena ga ceka na vratima i pita gde je bio. Nakon njegovog odgovora da je prespavao kod druga, ona ne bude ljena, pozove njegovih 10 najboljih drugara. Rezultat - Osmorica su potvrdila njegovu pricu, a dvojca su rekla da je jos uvek tu!

  13. #28

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Pa volim mešovito,
    ali ne volim naročito druženje po parovima gde se obično nadje neka frustrirana žena da tovari čoveka pred društvom, a on siroma ćuti, ali iza njenih ledja tera svoje. To me zamara da slušam.
    Ako baš moram da biram, muško ili žensko, onda ipak muško...
    ne volimo iste patike ali se ovde totalno razlikujemo !
    glasam za žensko društvo
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #29

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    pa, vise se krecem u muskom drustvu, imam vise prijatelja medju muskarcima nego zenama.. a i iskreno, mnogo mi je lakse da zajednicki jezik pronadjem sa muskarcima nego zenama
    ne kazem, i zenskih prijatelja imam, odlicnih naime, ali se u musko drustvo daleko lakse dam uklopiti nego u zensko..
    nije sad da volim da cantram o motorima ili budzenju kola.. ali i tracare isto kao zene, pricaju o sexu isto kao zene.. jedino o cemu ne razgovaramo su STOP dani i sve sto uz to ide ili o tipicnim zensim stvarima koje zaista cuvam samo za zene..
    moje drustvo je mesovito, i cini ga 3 devojke (sa mnom) i 7 muskaraca.. svi smo isto godiste, prijatelji od zabavista.. i jedino gde ne pravim rasliku je tu.. oni su zene a mi muskarci da bude lakse
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #30

    Odgovor: Da li volite vise zensko ili musko drustvo?

    Vise volim musko drustvo, imam svega nekoliko prijateljica neznijeg pola i sasvim mi je dobro tako.
    Zene su nekako pune nekog laznog morala, pa kad ja lupim moje visokoumne gluposti , sve se nesto zgrazavaju, ali zato s muskarcima sve "klizi" kao podmazano...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  2. Musko - zenska prijateljstva
    Autor starsica u forumu Ljubav
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 06.06.2011, 18:05
  3. Pivo: musko ili zensko pice
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 00:49
  4. Dokle vise te valjuske?!
    Autor bebagm u forumu Spomenar
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 23.04.2008, 09:03
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •