Podrigivanje
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 46

Tema: Podrigivanje

  1. #1

    Podrigivanje

    Ne mogu da odolim da kada popijem čašu hladnog piva (recimo tuborg) ne podrignem! Iako od toga Mementica dobije ospice (posebno kada nismo sami), nepokolebljiv sam! Pivo bez podrigivanja je kao tiganj bez drške.

    Da li podrigujete i kada?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da odolim da kada popijem čašu hladnog piva (recimo tuborg) ne podrignem! Iako od toga Mementica dobije ospice (posebno kada nismo sami), nepokolebljiv sam! Pivo bez podrigivanja je kao tiganj bez drške.

    Da li podrigujete i kada?
    dreamhunter...

  3. #3

    Odgovor: Podrigivanje

    ...upravo sam sada ...pila schweppes..mada mislim da je bio presudan jedan post,koji sam pročitala

  4. #4

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Pivo bez podrigivanja je kao tiganj bez drške.
    Jes vala

    A i solo podrig bez pozadinske paljbe

    ko lonac bez poklopca.





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #5

    Odgovor: Podrigivanje

    jes da je muska kafana i jes da cu sigurno biti okarakterisana kao prosatkusa pa sigurno zaraditi i po koji crveni.. ali ljudi moji, ja umem da podrignem kako malo koji muskarac ume i ne stidim se da to pokazem
    davno su me drugari naucili kako da podrigujem na silu.. bilo je tu i i odlazaka u ambulantu zbog mucnine i gasova.. ali nisam se dala i naucila sam a i nije me sramota u mom drustvu u kojem se stalno krecem da im demonstriram kako se to ustvari radi
    najlasje je pustiti jedan onako.. socan podrig posle case necega gaziranog, ili na pun stomak kad se olaksavas..

    ma lazem ja vas.. aj to pricam samo da _babi_ nabijam rogove jer ja znam a ona ne zna
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: Podrigivanje

    desi se i meni (pitajte babu, ako mi ne verujete), uglavnom kada sam jako gladna i krenem alavo da jedem, ne zvacuci zalogaj, nagutam se vazduha pa ne znam da li to vise izgleda kao stucanje ili podrigivanje. Uglavnom izleti mi neki podrigano, koji vrlo piskavo zvuci - sopran podrigivanje Pivo ne pijem, mada znam da je najbolji "izbacaj" posle uslast popijenog piva
    neunistiva zlojebaba!

  7. #7

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku

    ma lazem ja vas.. aj to pricam samo da _babi_ nabijam rogove jer ja znam a ona ne zna
    Nisam rekla da ne umem da podrignem, nego da uz sve nadljudske napore i isprobavanjem raznoraznih tehnika, ne da mi se da naucim da prdnem bRe
    A sta sve mogu da izgovorim podrigivajuci, e to necu da iznosim u javnost.
    Ovih dana sam u frajla fazonu
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #8

    Odgovor: Podrigivanje

    e da ga bem onda.. greska u koraci
    cemo podrigigujemo u duJetu
    HELLO
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Podrigivanje

    Trudim se da ne podrigujem, al kad muka natera (ko sto neko reče, posle schweppesa) onda to uradim ''u sebi''...Al muska ekipa, kad se okupi, to im onda bude pohvala da je ručak bio dobar ...Izgleda im je to neko porodično nasledje ...Kontam da se oni medjusobno i obučavaju

  10. #10

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da odolim da kada popijem čašu hladnog piva (recimo tuborg) ne podrignem! Iako od toga Mementica dobije ospice (posebno kada nismo sami), nepokolebljiv sam! Pivo bez podrigivanja je kao tiganj bez drške.

    Da li podrigujete i kada?
    ...Angusica je najsrecnija...kada se setam go po kuci...podrigujem,prdim i pritom,obavezno cesem jaja i premestam baboona sa leva na desno i obrnuto...jbm li ga...valjda voli to moje "animalno" sto gajim u sebi...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #11

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Pivo bez podrigivanja je kao tiganj bez drške.
    sta fali tiganju bez drske?(sem sto ne mozes da bacas palacinke u vazduh)
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #12

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Trudim se da ne podrigujem, al kad muka natera (ko sto neko reče, posle schweppesa) onda to uradim ''u sebi''...Al muska ekipa, kad se okupi, to im onda bude pohvala da je ručak bio dobar ...Izgleda im je to neko porodično nasledje ...Kontam da se oni medjusobno i obučavaju
    ...iver ne pada daleko od klade...

  13. #13

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Trudim se da ne podrigujem, al kad muka natera (ko sto neko reče, posle schweppesa) onda to uradim ''u sebi''...
    a nekad mi se omakne kad sam sama pa HELLOuuu
    i jos posle kulturno kazem "Pardon" zidovima i komsijama... (tanki su zidovi, sve se cuje )
    Citius, Altius, Fortius.

  14. #14

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat prewrnuta_torta kaže: Pogledaj poruku
    a nekad mi se omakne kad sam sama pa HELLOuuu
    i jos posle kulturno kazem "Pardon" zidovima i komsijama... (tanki su zidovi, sve se cuje )
    ...bas sve?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #15

    Odgovor: Podrigivanje

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...bas sve?...
    sinoc, komsiji iznad mene ispao novcic na pod... odmah sam znala da je petodinarka
    Citius, Altius, Fortius.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •