Musko - zenska prijateljstva - Strana 3
Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 131
  1. #31

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Dugo sam verovala da postoje,verujem i sada ali da su uvek savrseno cita(bez primesa nekih drugih osecanja)ne verujem...Mozda samo u slucaju da jedno na drugo gledate,kako skvojka rece,kao na brata/sestru...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #32

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Mada musko zenska prijateljstva uvek imaju i jednu ``polnu`` dimenziju (ne bi rekao da je seksualna, ali je blizu toga), one mogu biti vrlo jake i trajne, bas zbog te dimenzije.
    Naime u drugarstvima istog pola uvek postoji odbijanje od telesnog priblizavanja a takodje i potpunog dusevnog priblizavanja. Za muskarce to sigurno vazi.

    Kod musko zenskih prijateljstava privlacnost prema suprotnom polu dozvoljava ispoljavanje odredjene vrste neznosti prema prijatelju, sto pospesuje prijateljstvo. Naravno, ako ne postoji druga namera...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #33

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Iskreno......ja imam samo 2 drugarice, a sve ostalo su mi drugovi i to je stvarno iskreno priljateljstvo.

    Treba da znas sta zelis. Ako gajis neke simpatije prema nekoj osobi ne mozes da ocekujes prijateljstvo.

    Ma da, ima osoba koje ne veruju u to, i ne uspeva im takvo druzenje. Recimo moja sestra....ona nema vise ni jednog druga jer se sa svakim muvala, pa cak i sa onim koji joj se nije nesto posebno svideo.

    Tako da, sve zavisi od osobe do osobe, ne moze nista da se generalizuje. Ali, ja stvarno verujem da moze da postoji samo prijateljstvo izmedu suprotnih polova.

  4. #34

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    uspijeva i to, barem kod mene. imam ja bas puno dobrih prijatelja sa kojima se volim samo prijateljski, nista vise... to je ok
    smesi se... sutra ce biti gore

  5. #35

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Verujem da je moguce prijateljstvo izmedju kuskarca i zene. Imam dosta prijateljica,s nekima balansiranje ide jako dobro a sa nekima(tacnije,skoro sa svakom) mi se desilo da ih u nekim momentima strasno pozelim,povucem se svaki put,iskuliram i idemo dalje. Jednom sam samo imao situaciju da je prijateljica pozelela mene,jako sam se glupo osecao i jos mi je neprijatno kad smo zajedno.

  6. #36

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Kako da nije moguće... Sve dok ti slučajno ne stavi drug ili ti drugarski primiš... Zato drugarstva i postoje...

    Sve ostalo je laganje,em sebe,em drugih...

  7. #37

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ...e jbg Nebojsa...ako treba da mecem tamo gde nalazim razumevanje,savet,ljubav,iskrenost,davanje,paznju, humor,sarolikost,zajebanciju...onda bolje da ga drkam do kraja zivota...
    ...da ne bude zabune...pricam o svojim prijateljicama...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #38

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...e jbg Nebojsa...ako treba da mecem tamo gde nalazim razumevanje,savet,ljubav,iskrenost,davanje,paznju, humor,sarolikost,zajebanciju...onda bolje da ga drkam do kraja zivota...
    ...da ne bude zabune...pricam o svojim prijateljicama...
    A gde ćeš sve to naći,a da ostaneš na prijateljstvu... Ne verujem ti...

  9. #39

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    A gde ćeš sve to naći,a da ostaneš na prijateljstvu... Ne verujem ti...
    ...veruj mi da ima...picemo jednom zajedno pice u onoj kafanchugi u Zemunu...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #40

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Mislim da je nemoguce. Uvek neko gaji neka osecanja ali cuti o tome.
    To je ustvari i logicno. Iz drugarstva se ljubav radja pa jos ako je oboje privlacno zasto da ne. Imam samo jednu drugaricu koju nikad nisam tako gledao. Kao brat i sestra smo ali kad bi mi nesto rekla ne bi 2x razmisljao. Da neko tako lep,pametan i dobar pozeli da bude samnom skakao bi od srece. Neko ce reci a sta kad se posvadjate pa izgubite i prijatelja... Pa nista mnogo je veci gubitak da izgubite nekog koga volite a ako se razidjete niste ni bili dovoljno dobri prijatelji. Pravo prijateljstvo nista ne moze da unisti. Volite se deco koliko god mozete. Ajd sad svi telefon u sake i zovi te drugaricu ili druga iz klupe na pice i cim se vidite zazvalite ih najstrasnije pa sta bude
    Kada moc ljubavi nadvlada ljubav za moci,
    svet ce upoznati mir!!!

  11. #41

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Naravno da je moguce. Meni je moj Djordje kao brat. Njemu pricam sve, njemu placem na ramenu kad je frka, on meni takodje. Nerazdvojni smo godinama, i nikada prema njemu nista drugo nisam osetila. On isto. Mi pricamo o tome, i apsolutno se slazemo da je to drugarstvo. PRAVO. Cak ga i ne posmatram kao 'potencijalnog'. To prema bratu, ili bar blizem rodjaku (kao sto je on meni), ne moze da se oseti...

  12. #42

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ....elem....cenim ga da je čehov apsolutno u pravu kada kaže.....


    ...muškarac i žena mogu biti prijatelji samo na jedan način....poznanici, ljubavnici, prijatelji......

  13. #43

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Zaboravio je Cehov da (izmedju ostalog)postoje i asexualci, homosexualci i kontrarevolucionarni metrosexualci...

    Never confuse movement with action.

  14. #44

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ....c .....toga tad nije bilo......

  15. #45

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Kako oni ti kazes : " ma ni mogOOOce" !
    ____________________
    Sorry, odoh u chit-chat...
    Never confuse movement with action.

Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Blede li vasa prijateljstva..?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 13.02.2015, 11:20
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  4. Pivo: musko ili zensko pice
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 00:49
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •