Musko - zenska prijateljstva - Strana 4
Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 131
  1. #46

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Musko zenska prijateljstva su seks u kondicionalu, nagazna mina sa vrlo osetljivim upaljacem i veciti moralni izazov. Sticanjem neophodnih uslova vrlo brzo se mogu pretvoriti u aktivnost koju prijatelji izmedju sebe inace ne praktikuju...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #47

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Pffffff... pre bih poverovala da Bog postoji...



  3. #48

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    A prijateljstva sa bivšim/bivšom?
    Ovih dana sam se zanosio da bi to moglo da se primjeni u praksi, ali mi nešto ne ide.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  4. #49

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Ma da kako da ne, u prijateljskim utakmicama se zabije najviše golova
    Ćuti i prenesi dalje....

  5. #50

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Iz iskustva nekoga ko vec dugo hoda zivotom mogu reci: prijateljstvo zene i muskarca, ono iskreno, vecno je nesto najdragocenije sto cuvas u svesti, sto ti daje snagu da prevazidjes neminovne ljudske pakosti. Cudim se ljudima koji to nisu upoznali, ali razliciti smo pod kapom nebeskom. Od skole, preko studija imala sam koliko drugarica, toliko drugova i mogu reci da su muskarci iskreniji prijatelji u vecini slucajeva. Ne ogovaraju i ne bave se tracem kao vecina zena, ili se ne spustaju toliko nisko, manje zavide. Moja generacija uveliko ima unuke, ali drugovi steceni tokom zivota su i danas ostali dragi i kada se susretnemo kao da sretnem nekoga najdrazeg, rodjaka. Volimo se cistom ljubavlju dva ljudska bica i nesebicno pomazemo. Zar to nije nesto najlepse sto se coveku dogodi tokom postojanja?

  6. #51

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Iz iskustva nekoga ko vec dugo hoda zivotom mogu reci: prijateljstvo zene i muskarca, ono iskreno, vecno je nesto najdragocenije sto cuvas u svesti, sto ti daje snagu da prevazidjes neminovne ljudske pakosti. Cudim se ljudima koji to nisu upoznali, ali razliciti smo pod kapom nebeskom
    ...konačno neko,ko mi ne kvari maštu ...ja sve želim da verujem da postoji...ipak

  7. #52

    02 Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Moguće je ali teško izvodljivo

  8. #53

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ja i litlle fairy smo bili prijatelji samo 3 mjeseca..bili smo tako super frendovi, toliko toga saznali jedan o drugom i od tada smo nerazdvojne dve budale koje se vole, prepucavaju, maze i paze.........vjerovatno ce se sada naljutit na mene i prijetit mi pa koja sam budala sto sam ovo rekao, al nema veze. rijesit ce se sve.
    tako da ne vjerujem bas u musko zenska prijateljstva.

  9. #54

    02 Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Imam nekoliko prijatelja,mada nisam sigurna,mislim da je svaki od njih potajno zaljubljen u mene.Ako postoji neka fizicka privlacnost ne verujem da je to prijateljstvo iskreno...

  10. #55

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    ne postoje....
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  11. #56

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    U mom slučaju postoje i nadam se da će potrajati još dugo,dugo...Moj najbolji prijatelj(moja drugarica ) je neko ko je uvek tu za sve,neko koga poznajem još od vrtića,znači 21 god. ,neko kome mogu da kažem apsolutno sve,bez bojazni da on to zloupotrebi na bilo koji način,neko ko mi pravi društvo,čuva ,pomaže u svemu onome za šta mi pomoć zatreba,...jednostavno prijatelj u pravom smislu te reči U smislu postojanja zadnjih namera,koje se spominju u prethodnim postovima,njih nema,niti će ih ikada biti.Ja sam od onih koji slepo veruju u muško ženska prijateljstva,ja imam takvog prijatelja,i verujem da je to moguće ukoliko oboje žele isključivo prijateljstvo.Ako ga nemate,nadjite ga,nemojte dozvoliti predrasudama da vam uskrate jedno divno biće koje će vam biti pravi prijatelj.
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #57

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Naravno da postoje.
    Najbolje drugarice su bile pa prošle, a najbolji drugovi su još uvek tu.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #58

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Ja i imam više drugara nego drugarica..čak su se pokazali,kao pravi i bolji..baš ..pa nek me demantuje ko hoće

  14. #59

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Naravno da postoje! Imam dvojicu prijatelja i ne bi ih dala ni za brdo karamela
    Poruku je izmenio ognjen56, 08.10.2008 u 22:35

  15. #60

    Odgovor: Musko - zenska prijateljstva

    Ma ja u to ne verujem, tako sam i ja mislila da imam prijatelja dok mi posle 6 godina nije priznao da ga odavno privlacim.....
    Eto, a verovala sam.....

Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Blede li vasa prijateljstva..?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 13.02.2015, 11:20
  2. Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
    Autor goldie u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:41
  3. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  4. Pivo: musko ili zensko pice
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 21.07.2009, 00:49
  5. Zasto je bolje biti musko
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.06.2007, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •