SP2010 Južna Afrika - Strana 14
Strana 14 od 20 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 294
  1. #196

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Čujem mnogo loših komentara na račun našeg tima, al mene nisu razočarali, naprotiv, mislim da su se predstavili u odličnom svetlu.
    Prvo poluvreme utakmice s Australijom mi je neverovatno bilo,...nisu na naše ličili u opšte, više su mi ličili na Holandjane u najboljem izdanju, a gol je visio u vazduhu. Bilo je pitanje vremena kad će ući, al jbg.
    Zbog toga je fudbal i najpopularniji sport na svetu.

    Nisam razočaran ni najmanje,...i dalje s ponosom navijam za naše
    tako je!!!!
    ne treba ih kuditi,orlovi su nas ponos!!!!!!
    vec sam to reko,cini mi se!!!!
    izuzev pojedinih ofc!!!!
    antic je uneo svezinu u nas fudbal,to je to na euru je cetvrfinale minimum nas
      Vrh

  2. #197

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ja isto mislim sve isto kao i vladOperO..
    Konacno vidimo reprezentaciju koja se ne dodaje besomucno na svojoj polovini terena pa golmanu pa jos jedan set dodavanja pa opet golmanu i posle pola sata dumanja neko hitne loptu ka centru. Mislim, tako je bilo godinama.
    Bili su odlicni i sta reci sem: steta, steta, steta...
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #198

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ja nisam razočaran u naše fudbalere. Iz meča u meč su bili sve bolji. U prvom poluvremenu su me uspeli i iznenaditi kvalitetom igre. E sad, nezaobilazan faktor fudbalske igre je i sreća. Nije nam bila preterano naklonjena.

    Idemo dalje, nove kvalifikacije su pred nama.
      Vrh

  4. #199

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    slazem se sa prethodnim postovima ....super smo bili , cilj je bio ucestvovati
    sto bi se mi petljali u 1/8, 1/4 ili polufinale kad to nije za nas ? bolje to prepustiti
    onima koji to mogu.....muka mi je od prica , eto postigli smo puno, itd...nepravda,
    kriv je sudija itd....na kraju ispade da su dva poraza od selekcija koje su objektivno
    slabije od nas i jedne mrsave pobede uz dosta srece .....veliki uspeh. pa jeste,
    mogli smo sve tri da izgubimo....




    ima onaj vic o vremesnom gospodinu koji sticajem okolnosti biva u situaciji da mladoj
    curi predlaze nepristojne radnje sve je uveravajuci da se od tvrdog k..... dobija neizlecivi
    karcinom pa je on tu sigurna opcija jer je mek ko' sundjer i bezbedan naravno....



    ovaj vic je poznat pod imenom -DEMAGOGIJA
    sad, dali vic ima veze sa prethodnim tekstom ,......
    Poruku je izmenio rusty nail, 25.06.2010 u 01:54
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  5. #200

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Moze i tako da se gleda.. mrsava pobeda nad Nemcima i debeo poraz od Gane.. Kao i uvek do posmatraca je..





    A vic je losh..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  6. #201

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    mozda je vic los / zavisi od percepcije slusaoca i vestine pripovedaca /
    meni je ipak demagogija mnogo losija , .....nipodastava ljudski intelekt ...
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  7. #202

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Istina je da nasa momchad nije rabila onu bunker taktiku kao na prethodnim prvenstvima, istina je da se niko nije valjao po travi i zaradio crveni u prvih par minuta, istina je da nas 'olandija ne bi izbusila sa 5, 6 komada kao onomad..
    Nismo jos dorasli velikima ali nama je i ovo malo pomak na bolje.

    Nema demagogije, samo surova realnos'.
    Malo manje surova nego smo navikli i postuj nasa mala ocekivanja.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  8. #203

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Nema tu demagogije, ljudi. Moramo biti realni i reći da mi nismo (skoro pa nikad ni bili) u krugu najjačih reprezentacija na svetu. Mi smo jedna prosečna ekipa u evropskim okvirima, koja ima dugu tradiciju i smisao za kolektivne sportove pa najčešće uspeva da se kvalifikuje na velika takmičenja. Ovaj put smo zaista imali veliku šansu, posmatrajući rasplet po grupama. Imali smo i malo bolji tim nego u prethodnim pokušajima. Ali šta sad...

    Možemo sad danima kukati kako sudija nije svirao penal, kako smo glupo izgubili od Gane, kako smo pobedili Nemačku....blablabla...a možemo se okrenuti novim izazovima i stvarati tim koji bi na narednom šampionatu zaista nešto i uradio. Bilo bi dobro da od selektora ne očekujemo odmah titulu prvaka sveta.
      Vrh

  9. #204

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Istina je da nasa momchad nije rabila onu bunker taktiku kao na prethodnim prvenstvima, istina je da se niko nije valjao po travi i zaradio crveni u prvih par minuta, istina je da nas 'olandija ne bi izbusila sa 5, 6 komada kao onomad..
    Nismo jos dorasli velikima ali nama je i ovo malo pomak na bolje.

    Nema demagogije, samo surova realnos'.
    Malo manje surova nego smo navikli i postuj nasa mala ocekivanja.
    Nije nas Olandija izbušila onomad,nego Rgentina..
    The rest...is silence.
      Vrh

  10. #205

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Luter kaže: Pogledaj poruku
    Nije nas Olandija izbušila onomad,nego Rgentina..
    O ja se sećam i holandske petarde (pardon bilo je 6 kom), doduše to je bilo na evropskom prvenstvu

    Ja ne mog' reći da sam zadovoljan, mislim da smo mogli više, al' sa ovakvim timom je ovo izgleda plafon. Truba je kada te izbace Gana i Australija iako oni po ničemu nisu nešto mnogo lošiji od nas, što reče Morph imali smo lepu priliku da uradimo nešto više. No, baš me briga ima još dobrog fudbala da se gleda, hladne glave

    Za sada Brazil i Argentina su moji glavni favoriti.


      Vrh

  11. #206

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku



    ima onaj vic o vremesnom gospodinu koji sticajem okolnosti biva u situaciji da mladoj
    curi predlaze nepristojne radnje sve je uveravajuci da se od tvrdog k..... dobija neizlecivi
    karcinom pa je on tu sigurna opcija jer je mek ko' sundjer i bezbedan naravno....



    ovaj vic je poznat pod imenom -DEMAGOGIJA
    sad, dali vic ima veze sa prethodnim tekstom ,......
    Sad, Dali ovaj vic ima veze sa stvarnim životom, đavo će ga znati...

    Nego, ja bih da dodam da sudija nije svirao penal. Čist.

    Predlažem da na Fejsu osnujemo grupu koja podržava njegov linČ.



    (inače, nimalo mi nije lakše jer su i Italijani ispali, nemam taj "da komšiji crkne traCtor" način razmišljanja)
      Vrh

  12. #207

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ovako se kod nas navijalo pre neko vece..

    Tek danas nadjoh kabel..

    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..

      Vrh

  13. #208

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    orlovima ne treba zamerati,trudili su se,sreca je izostala,uz Antica kao trenera i "pronalaska" pravog napadaca mozemo na euro 2012 bar u 1/4 finale.Mislim uspeh na sp je relativan,sreca odlucuje.
    Samo napred orlovi uz vas smo,i Anticu ubaci Sulejmanija,Matica,Tomica i Rajkovica i iz omladinske skole nekog jos naoadaca i to je to,odbrana je dobra,veza takodjer,napad mora biti bolji to je to.....
    bice to dobro!!!!!!!!!
      Vrh

  14. #209

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Odlično prvo poluvreme Gana - SAD 1:0.
    Igra Gane je za svaku pohvalu. Igraju brzo, snažno i pokretljivo. Lako probijaju amere i uopšte me ne iznenadjuje što vode posle prvih 45 minuta. Nadam se da će tako ostati i na kraju utakmice te da će proći dalje. Nije u pitanju samo Rajevac, jednostavno, sviđa mi se kako su odigrali prvo poluvreme.
    Ehhhh,da je bilo više znanja i sreće sada bi smo navijali za naše orlove
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  15. #210

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    [font=palatino linotype]Čujem mnogo loših komentara na račun našeg tima, al mene nisu razočarali, naprotiv, mislim da su se predstavili u odličnom svetlu.
    Prvo poluvreme utakmice s australijom mi je neverovatno bilo,...nisu na naše ličili u opšte, više su mi ličili na holandjane u najboljem izdanju, a gol je visio u vazduhu. Bilo je pitanje vremena kad će ući, al jbg.
    Слушам са разних страна како је то прво полувреме било феноменално, и питам се да ли је неко гледао то прво полувреме. Па ту није било једне акције да је како треба изведена! Шансе су се дешавале случајно, и то тако што везни продру близу гола, и онда распале... ако не додају Жигићу у офсајд.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    sad, dali ovaj vic ima veze sa stvarnim životom, đavo će ga znati...

    Nego, ja bih da dodam da sudija nije svirao penal. Čist.

    Predlažem da na fejsu osnujemo grupu koja podržava njegov linČ.

    Ено га суди данас Енглеска - Немачка.
    Poruku je izmenio Morpheus, 27.06.2010 u 11:23 Razlog: kvašenje, etc.....
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 14 od 20 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •