Čeda - predsednički kandidat - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 115
  1. #76

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Ko kod da je smislio i zašta je smislio, vrlo loše je uradio. Ako su Čedini smislili, igrajući na kartu mučenika i omraženog čoveka, da bi pokupili glasove naivnih, loše iz dva razloga; prvi-nije se ništa ozbiljnije desilo, i nedaj Bože, ali je efekat mali(Izetbegović je pobio pola pijace svojih da bi napravio dobit), drugi- obelodanjeno je da je cela stranka jedan autobus.
    I ako je neko treći smislio van Čedinog okruženja, taj tek ništa nije uradio.
    I sve mi miriše da je vozač autobusa menjao gume i zaboravio da dobro pritegne, a gume su menjane zbog velikog snega na putu, pa sad taj isti vozač nesme da kaže da je njegova greška, jer bi se srušio mit pokušaja atentata.
    I na kraju neka policija obelodani izjavu vozača, gde i kada su menjane gume na zadnjim točkovima autobusa, i zašto nije pregledao vozilo pre nego što je pošao na put, a to mu je bila dužnost?
    Ova priča može vrlo lako da se sruši, ali potencijalnim koalicionim partnerima drugog kruga neide u prilog da se promeni, jer bi u drugom krugu ceo autobus glasao za njihovog protivkandidata, antidemokratskog.
    In vinas veritas
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Чедомир Јовановић је најгори човек у историји Србије, наркоман, лопов! Тадић и да победи (а неће) на изборима, био би председник али да чеда недај боже победи за 100 година, народ би га сменио. Он се отворено залаже за уништавање и укидање Србије. Његов циљ је европски пут Србије који ће завршити као држава 2 са 2.
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    -Hoću predsednika koji je iz Beograda, a ne tamo iz nekog sitija....
    Ja to neću ni u ludilu, dali mu je to merilo pameti?
    -Neću vojne baze u Srbiji.....
    Neću ni ja, ali neću ni u rat na Kosovu da najurim NATO vojnike.
    -Moji tetka, strina, bata, i komšija glasaće za Čedu....
    Moji neće glasati za njega, jer nam nije dao pare da glasamo i slikamo se za njegov spot kampanje.

    Kako li će opravdati toliki novac NVO-a, kad se završe izbori, nek mu Bog pomogne i Pešić, Kandić, Vučo. Svetla(a crna Sonja),....
    In vinas veritas
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    -Hoću predsednika koji je iz Beograda, a ne tamo iz nekog sitija....
    Ja to neću ni u ludilu, dali mu je to merilo pameti?
    -Neću vojne baze u Srbiji.....
    Neću ni ja, ali neću ni u rat na Kosovu da najurim NATO vojnike.
    -Moji tetka, strina, bata, i komšija glasaće za Čedu....
    Moji neće glasati za njega, jer nam nije dao pare da glasamo i slikamo se za njegov spot kampanje.

    Kako li će opravdati toliki novac NVO-a, kad se završe izbori, nek mu Bog pomogne i Pešić, Kandić, Vučo. Svetla(a crna Sonja),....
    Btw., Ceda ima ubedljivo najbolje spotove i kampanju...
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Na ovim izborima, Cedi predvidjam sjajan uspeh. Garantovano ulazi medju prvih 10 kandidata. Ukoliko Moribova tetka i strina budu glasale za njega mozda dogura na 7. mesto, a ako obeca jeftiniju i legalizovaniju drogu mozda bude i 5.
    Koliko u svojoj kampanji pljuje sadasnju vlast, ako bude drugog kruga, pozvace svoje pristalice da glasaju za Tomu Nikolica.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Btw., Ceda ima ubedljivo najbolje spotove i kampanju...
    A i najlepsi je,blago njegovoj ženi... a nije ni

    Bože kako je lep... prosto me tera da promenim opredeljenje u ovim godinama,a opet razmnožavati predsednika možda nije dozvoljeno zakonom...

      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Мене наркоманови спотови подсећају на онај виц:
    - Како да држиш будалу у неизвесности?
    - Рећи ћу ти сутра...

    Прво сви они џанки гласови који звуче као гласови неког шизофреника, неки хипнотички тон, као нека секта, ми верујемо у Чеду, Чедо поведи нас, Чедо ожени нас...

    Па она што као набраја... стара мајка, шурњаја и снаја... сви ми знамо за кога ћемо гласати и знамо зашто... ал нећу да вам кажем... рећи ћу вам сутра... то се зна... то знају само посвећени...

    Па онај, јер хоће да скине... зна се кога и зна се зашто... хаха... рећи ћу вам сутра...

    Да не поминем тоне шминке коју носи и кретенске фаце које слаже...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мене наркоманови спотови подсећају на онај виц:
    - Како да држиш будалу у неизвесности?
    - Рећи ћу ти сутра...

    Прво сви они џанки гласови који звуче као гласови неког шизофреника, неки хипнотички тон, као нека секта, ми верујемо у Чеду, Чедо поведи нас, Чедо ожени нас...

    Па она што као набраја... стара мајка, шурњаја и снаја... сви ми знамо за кога ћемо гласати и знамо зашто... ал нећу да вам кажем... рећи ћу вам сутра... то се зна... то знају само посвећени...

    Па онај, јер хоће да скине... зна се кога и зна се зашто... хаха... рећи ћу вам сутра...

    Да не поминем тоне шминке коју носи и кретенске фаце које слаже...
    ...povrsno i krajnje uvredljivo...neargumentovano...zlobno...i zavidljivo, rekao biH.

    Nego, posto ionako necu da glasam za Cedu, ne vidim sto bih se nesto preterano raspravljao ...

    ...ono sto me zanima je sledece: koliko kapiram, ti ces da glasas za Veljicu u prvom krugu? A u drugom, Nikolic ili Tadic (naravno, ukoliko pitanje nije previse indiskretno) ?
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    еј, људи!

    искулирајте са том глупавом политиком и удрите бригу на весеље!


    нису они вредни, ни један од њих наше пажње и коментара. је л важи?
    ајд.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...povrsno i krajnje uvredljivo...neargumentovano...zlobno...i zavidljivo, rekao biH.
    Шта ћеш, такав мора да буде свако ко се не клања светој крави напредне мисли.

    Nego, posto ionako necu da glasam za Cedu, ne vidim sto bih se nesto preterano raspravljao ...
    Па нећу ни ја. Али објасни нам како је он диван и како су му спотови супер.

    ...ono sto me zanima je sledece: koliko kapiram, ti ces da glasas za Veljicu u prvom krugu? A u drugom, Nikolic ili Tadic (naravno, ukoliko pitanje nije previse indiskretno) ?
    Па поново Веља забога!
    Али, углавном, највероватније, 96%, против Тадића.
    Што више слушам ДСовце како причају како то што нам земље ЕУ уништавају земљу нема веза са нашим односима с њима, то су ми одвратнији.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    ko jos nije odlucio da glasa mozda ce mu ovo pomoci da se opredeli
    kliknite ispod

    http://www.webglasac.org/app/main_app.html
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat najsdej kaže: Pogledaj poruku
    ko jos nije odlucio da glasa mozda ce mu ovo pomoci da se opredeli
    kliknite ispod

    http://www.webglasac.org/app/main_app.html
    Нема ни Томе Николића ни Милутина Мркоњића, а питања су често сугестивна, типа "Да ли држава треба да брани своју територију или да брине о бољитку грађана", као да је то нешто супротно.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Шта ћеш, такав мора да буде свако ко се не клања светој крави напредне мисли.
    Па нећу ни ја. Али објасни нам како је он диван и како су му спотови супер.
    Па поново Веља забога!
    Али, углавном, највероватније, 96%, против Тадића.
    Што више слушам ДСовце како причају како то што нам земље ЕУ уништавају земљу нема веза са нашим односима с њима, то су ми одвратнији.
    Glasaces za Nikolica?
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Glasaces za Nikolica?
    Шта ти није јасно?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Шта ти није јасно?
    Neverovatno. Pravo da ti kazem, ne mogu da verujem. No, samo napred .
      Vrh

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predsednički izbori u Hrvatskoj
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •