Koji film bi voleli da bude snimljen ? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 45
  1. #16

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Mislim da bi bilo dobro napraviti filim Malom Perici iz viceva, kao i o Muji i Hasi. Fata bi bila hit, osećam to. Proslavila bi glimicu koja bi je tumačila...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #17

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    o Muji i Hasi. Fata bi bila hit, osećam to.
    Nešto slično je već napravljeno. Nije loše zamišljeno, odlični glumci, ali meni se nije svidjelo, ja mislim da je bolje te viceve prepustiti imaginaciji. Ne treba sve ekranizirati.



    Ja bih voljela novu ekranizaciju knjige "Djevojka sa bisernom naušnicom" jer mi se prva uopšte nije svidjela, knjiga je ostavila mnogo veći utisak na mene. Možda je bio loš izbor glumaca. Ne znam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #18

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nešto slično je već napravljeno. Nije loše zamišljeno, odlični glumci, ali meni se nije svidjelo, ja mislim da je bolje te viceve prepustiti imaginaciji. Ne treba sve ekranizirati....
    Neobično ceneći Tvoj filmski (a i ostali) ukus, biću toliko slobodan (u nadi da mi nećeš zameriti) da Te podsetim da o ukusima ne treba raspravljati. Verujem da ćeš shvatiti šta bih ja mogao sve da napišem o toj devojci sa naušnicama, ali neću, jer zaista verujem da bi želela da vidiš bolji rimejk tog filma...

    Da, voleo bih da se snimi film o Devetaru Cokuliću u, racimo, ženskom izdanju. Čisto za nas sa slabom imaginacijom.
    Poruku je izmenio memento, 04.08.2009 u 11:47 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #19

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Neobično ceneći Tvoj filmski (a i ostali) ukus, biću toliko slobodan (u nadi da mi nećeš zameriti) da Te podsetim da o ukusima ne treba raspravljati. Verujem da ćeš shvatiti šta bih ja mogao sve da napišem o toj devojci sa naušnicama, ali neću, jer zaista verujem da bi želela da vidiš bolji rimejk tog filma...

    Da, voleo bih da se snimi film o Devetaru Cokuliću u, racimo, ženskom izdanju. Čisto za nas sa slabom imaginacijom.
    Neću ti zamjeriti ništa, samo želim da mi citiraš boldiraš podvučeš ukriviš povećaš i obojiš dio koji govori da TI imaš slabu imaginaciju. Ali ozbiljno. Ja sam samo citirala tvoj dio više kao potrebu da iznesem svoje mišljenje vezano za ekranizaciju Muje i Hase, nisam niti jednim dijelom imala potrebu ili namjeru da se bavim tvojim ukusom ili da ga omalovažavam, zato nema potrebe da izvlačiš kandže, sasvim sam pitoma, štaviše, upravo sam počela da predem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #20

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Neću ti zamjeriti ništa, samo želim da mi citiraš boldiraš podvučeš ukriviš povećaš i obojiš dio koji govori da TI imaš slabu imaginaciju. Ali ozbiljno. Ja sam samo citirala tvoj dio više kao potrebu da iznesem svoje mišljenje vezano za ekranizaciju Muje i Hase, nisam niti jednim dijelom imala potrebu ili namjeru da se bavim tvojim ukusom ili da ga omalovažavam, zato nema potrebe da izvlačiš kandže, sasvim sam pitoma, štaviše, upravo sam počela da predem.
    Ja zaista ne mislim da se bavim ovde formalnim i suštinski načinima zaključivanja. Jasno je šta se iz konteksta Tvog posta moglo zaključiti, ali ja Tebi ne zameram ništa. A, što se tiče imaginacije, pomislio sam da nisu baš svi bogom dani i sa sjajnim mogućnostima apstraktnog zaključivanja tako da bi za njih možda bilo interesantno da se snimi film i o Muji i Hasi, ne znajući da je tako nešto već urađeno...

    Kandže nisam izvukao iz prostog razloga što ih ni nemam. Uostalom rečenica o Devetaru Cokuliću ionako nema nikakve veze sa Tobom, kao što nema ni moj sledeći predlog da bih voleo da vidim rimejk filma Ukroćena goropad. Verujem da bi se mnogima dopalo da se radnja ove Šekspirove komediju smesti, recimo, u uslove modernog društva, odnosno u neki od segmenata kao što je internet. Na primer.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #21

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ja zaista ne mislim da se bavim ovde formalnim i suštinski načinima zaključivanja. Jasno je šta se iz konteksta Tvog posta moglo zaključiti, ali ja Tebi ne zameram ništa. A, što se tiče imaginacije, pomislio sam da nisu baš svi bogom dani i sa sjajnim mogućnostima apstraktnog zaključivanja tako da bi za njih možda bilo interesantno da se snimi film i o Muji i Hasi, ne znajući da je tako nešto već urađeno...
    Ne znam samo šta je apstraktno u slučaju Muje i Hase. Ali dobro. Nećemo se oko toga prepirati, stvarno nije vrijedno. Osjećao si se prozvanim bez razloga, ja sam osjetila potrebu da te razuvjerim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #22

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Bananamen



    E to bi bio film i za decu i za odrasle.

    Ali da za promenu umesto klasicnih Supermena i ostalih junaka naprave nesto drugacije recimo neku loodu komediju sa dosta gegova i loodorija.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 04.08.2009 u 13:31

  8. #23

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Uf..mnostvo zelja imam sto se tice ove teme,posto se Prince of Persia vec snima,volela bih sledece:

    Secam se 2000te i PS1 i ovih fenomenalnih igara ..

    -Metal Gear Solid
    -Syphon Filter
    -Dino Crysis
    -Fear Effect

    A i bilo bi dobro i po Crash-u da snime animirani film,koje bi to ludilo bilo

    Onda sa kompa

    -Crysis
    -Fahrenheit
    -GTA
    -Duke Nukem ,gde njega da zaboravim tu bi bilo dobro staviti nekog mnogo dobrog momka sa veoma dobrim voice-om ...hmm
    -Suffering,to bi bio extra horor
    I za kraj
    Prototype u glavnoj ulozi Stiven Strejta

  9. #24

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Sto godina samoće
    Bilo je nekih najava da bi to Kusturica radio, pre nekoliko godina...

  10. #25

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    "Magareće godine". Ali da ne radi Šotra i da Đuričko ne glumi tinejdžera. Ako ikako može. Ako misle dobro čovečanstvu.

    Po igrici: "Tetris".
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  11. #26

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Ljeto noci od Den Simonsa

    Kad su cvetale tikve

    Ispričaj mi snove - Sidni Šeldon

    Drvo janjičara - Džejson Gudvin
    Poruku je izmenio Bombica, 28.08.2009 u 21:44 Razlog: bold
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #27

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Boj na Kosovu (1989)



    Voleo bih da se snimi visokobudzetna verzija odnosno rimejk.
    Eto npr neka budzet bude kao za Terminator 2 oko 200 miliona.

  13. #28

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Back to The Future 4 ili Back To The Future (remake)



    Eto mislim da bi nastavak odnosno 4 deo odusevio sve one koji, medju kojima sam i ja, vole ovaj serijal.
    Obzirom da je 3 deo bio na Divljem Zapadu moglo bi nesto slicno tome da se uradi i sa 4 delom koji bi npr mogao biti u kamenom dobu ili nesto tako u tom nekom fazonu.

    Ili da se uradi rimejk prvog dela ili da se uradi rimejk sva 3 dela i da taj rimejk koji obuhvata sva tri nastavka traje nekih dva ipo ili tri sata.

  14. #29

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Koji film bi voleli da bude snimljen ?
    Posto sam sama netalentovana za scenarije bilo kakve vrste i ja kaotakva danas naleteh na ideju za jedan koja mi se jako dopala pa koga ne mrzi da cita..
    Ne mora ceo tekst, sazhMeo je u zadnjem pasusu najbitnije.

    Besplatan siže



    Novi grip priprema drugu neprijateljsku ofanzivu, svaka dva minuta neko izjavi kako se neće vakcinisati taman sutra umro, ja nikako da se za boleštinu zainteresujem, ni lično, ni medijski, hoću reći službeno, iako bi to čitaoce odmorilo od moje partizanštine (zašto država plaća specijalce da traže grob građanina pogubljenog po naređenju suda, zašto kupujem štampu, svećice, filtere za ulje i zimske gume nekome ko je građanin kao i ja, premda živi u dvoru etc). Da. Nesmotria na to što je Marks izašao iz mode bandoglavo se, u okv. sv. mogućnosti, suprotstavljam kapitalizmu te je krajnje vreme za jedan ideološki kak se veli neostrašćen tekst i, gle, sam bog poslal gripu, ta hara ne obazirući se na to ko je vlasnik sredstava za proizvodnju, kosi ubogog radnika isto kao što kosi i njegova dva klasna neprijatelja: krvopiju buržuja i pripadnika političke elite koji po prirodi posla putuje, grli strane državnike i domaći, garantovano nevakcinisani živalj.

    Po čemu se borba protiv novog gripa razlikuje od mera i koraka preduzimanih protiv drugih zaraznih bolesti na čelu sa TBC-om

    "Nemoj ugrejan da piješ vode, dobićeš jektiku!" Posle fudbala sedeli bismo po dvadeset i više minuta pre nego što bi se neko odvažio da na česmi sam sebi u šaku napumpa malo slankaste arterske vode, samo da ne dobijemo na pluća, u školi ćemo naučiti kako se pošast stručno zove, tuberkuloza ili, familijarnije, TBC. Kad je izazvana pijenjem vode posle trčanja ili višečasovnog rukovedanja na njivi javlja se kao galopirajuća – danas pogrešiš, uveče si u groznici, sutra ti bude još gore, uglavnom te za nekoliko dana nema... Toliko smo se svi čuvali da niko u Farkaždinu ni u okolnim selima gde sam imao roda (Orlovat, Čenta, Sakule, Crepaja, koja beše još i ponajdalja) nije pao žrtvom galopirajuće tuberkuloze, ali od ove negalopirajuće, koja je stizala katkad sitnim koracima crkvene žene, katkad strojevim korakom, umrlo je dosta sveta i ondašnja se Jugoslavija protiv zaraze itekako borila.

    Deca su sva u školi bivala vakcinisana (ko god bi te posle toga dotakao mogao si mu reći: ne tu, tu mi je vakcina), ubodena mesta bi pre zvaničnog pregleda bila bezbroj puta upoređivana, rukavi su zasukivani dvadeset puta dnevno, elipsasti otok trebalo je da bude tri santimetra dugačak, nekima se vakcina nije primila, pa su je dobili ponovo, neki su imali odveć burnu reakciju pa su vođeni na rentgen (nema reči koja je imala više oblika od te: rengen, lenger...), na fluorografisanje je moralo da dođe i staro i mlado, autobus sa tajanstvenom komorom dolazio je i u Farkaždin, treba li reći da je sve bilo besplatno, ali isto tako i obavezno? Bolest je zarazna i smrtonosna, i niko nije mogao da kaže: neću da se vakcinišem, niti da se pregledam, ako bude volja Božija neka pljujem krv i neka crknem, a ko nije rad da se od mene zarazi i da kao ja skonča pre vremena nek se vakciniše i nek ne pije vodu sa lajtera ili iz krčaga kad već zna da sam ja pio.

    Sad nam je nuđeno spasenje za sedam evra, pa se i od toga odustalo, rešila država da protivno svojoj kapitalističkoj prirodi nešto i ona časti, vakcina je besplatna, a ko i tako besplatnu neće da je primi – ne mora, ljudsko je pravo da primiš ili odbiješ lek... Ali. Ako je stvar ozbiljna zar ne bi trebalo reći: ima svi da se vakcinišete i zdravo! Nema razumevanja ni milosti za kliconoše!

    Da, ali država i nema vakcinu za sve: kad bi nastala panika i kad bi ljudi listom navalili da se vakcinišu, špecije ne bi bilo dovoljno! Otuda valjda i ta širokogrudost ministarstva. Koje će mi reći: "Šta si zapenio, tako je i drugde!" – Pa šta!? Mogu ja i sa inostranim ministarstvima da se isto tako ne slažem!

    &

    U jubilarnom broju "Yellow cab"-a, pročitam true story: "Pre čertdeset devet godina i dva i po meseca Banatom je harala kokošija kuga, ja bih je barem tako nazvao: živina je,premda uredno vakcinisana protiv dotad poznatih boleština,krepavala i dvorište u kojem se od jutra do povečerja kukurikalo, pijukalo i gakalo, za sedam dana je utihnulo i opustelo, nismo imali više nijednog predstavnika peradi!

    Prošle su dve nedelje kada nas je baba pozvala da vidimo ko se pojavio ispod kamare pleve: kvočka sa bogami petnaest jednodnevnih pilića.Ležeći na jajima propustila je životnu priliku da se zarazi..."

    Bi li se mogao snimiti film na čijem bi početku u crno-beloj tehnici bilo ovo sa pilićima, a onda u koloru da bude priča o državi sa dva aktivna rijaliti šoua čiji učesnici zahvaljujući izolovanosti jedini ostaju živi nakon stravične epidemije? Primećuju da glasanje za to ko će biti izbačen sa "Farme" tj. "Velikog brata" jenjava, ali pretpostavljaju da su i bogu i ljudima dodijali; tek kad glasanje potpuno prestane, a ponestane im i provijanta, izađu oni svak iz svog zabrana, kad imaju šta i da vide; tumarajući kroz jezovite predele i ambijente, što bih prepustio reditelju, susreću se pripadnici ovih dveju grupa: shvataju da opstanak naroda koji ih je do pre koju nedelju gledao zavisi samo od njihovih fertilnih sposobnosti, da je svako dalje susprezanje (zbog kamera, bračnih drugova, voajera etc.) sada izlišno, i štaviše pogubno za preko potrebni natalitet, te film iz horora prelazi u ljubavni žanr. Dva plemena osećaju se kao poslednji stanovnici planete kad dobiju SMS iz Indonezije, a to učesnici "Survivora" (motiv Robinsona i Petka): "Vi ste naša dijaspora", otpisuju ovi iz Srbije, "sad ćemo za vas da osnujemo ministarstvo i da vam pošaljemo pomoć, a možete i vi nama, ako ste u mogućnosti."
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #30

    Odgovor: Koji film bi voleli da bude snimljen ?



    Street Fighter koji ce biti radjen po popularnoj Sega igri Street Fighter II :top:



    Ali da za razliku od onog Street Fighter filma iz 2004-e i ovog novijeg iz 2009-e bude puno ozbiljniji bas kao sto je Betmen Pocetak i Mracni Vitez ozbiljniji od svih dosadasnjih filmova o Betmenu na tu ozbiljnost mislim jer SF iz '94-e je na oko lep tacnije borci lice na one iz igre ali je radnja totalno bezveze i dosta je sve to neozbiljno a da ne pominjem ovaj noviji, The Legend of Chun-Li, koji je jedan od najlosijih filmova koje sam ja ikada pogledao pa zamisli samo Bajsona u odelu mislim stvarno pa svi znamo kako on treba da bude obucen i ceo film je jadno smesan a plus to sto su Vegu onako upropastili da izgubi za 5 sekundi pa borba sa njim treba duze da traje valjda je on jedan od boljih boraca itd da ne duzim puno.


Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Crtani film koji vam je ostao u pamcenju?
    Autor Painkiller u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 17.05.2011, 19:23
  2. Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu
    Autor vlado u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 14.05.2010, 01:18
  3. Film uz koji se najradije opustate
    Autor kissigirl u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 14.01.2009, 23:15
  4. Tom Cruise - koji je njegov najbolji film?
    Autor veljko yaric u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 27.12.2008, 22:11
  5. Najbolji film koji ste gledali?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 22:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •