Da ja ekranizujem, glumio/la bi..?
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1

    Da ja ekranizujem, glumio/la bi..?

    Citam "Vukodava" vec neko vreme (tacnije, davim se oko citanja, ne drzi me, ali citam) i smisljam u glavi, jako me glavni protagonista podseca na nekoga i danas mi sine.. Pa taj Vukodav je u mojoj glavi isti Dzejson Momoa
    Za one koji ne znaju, ovo je Momoa:


    Skroz onako nebitno i usput, al' bi' ja njega posedovala..

    On bi savrseno leg'o za tu ulogu.

    Dok citate, da li u glavi imate nekog glumca ili glumicu kojoj bi legla uloga nekog lika iz knjige?
    Ako postoji vec ekranizacija odredjenog dela, da li ste drugacije zamisljali odredjenog lika, kao drugog glumca ili glumicu?

    Meni je to slucaj sa Dambldorom u filmu, u glavi mi Ijan Mekelen, valjda zato sto je bio odlican kao Gandalf (mada, ponudjena u je uloga u "Hari Poteru", ali je ulogu odbio).

    Pucajte
    Poruku je izmenio starsica, 04.06.2013 u 14:07
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Da ja ekranizujem, glumio/la bi..?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Dok citate, da li u glavi imate nekog glumca ili glumicu kojoj bi legla uloga nekog lika iz knjige?
    Ako postoji vec ekranizacija odredjenog dela, da li ste drugacije zamisljali odredjenog lika, kao drugog glumca ili glumicu?
    Meni omiljena knjiga iz detinjstva "Enderova igra" je ekranizovana i doći će u bioskope krajem godine. E sad, apsolutno nisam zamišljao Endera ovako:

    wtf

    Ajd' Harison Ford i Ben Kingsli mi idu uz uloge ... ali ovaj

    to be continued ...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •