Koliku ulogu ima duzina penisa? - Strana 29
Strana 29 od 37 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 551
  1. #421

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Neee ! Ma cuti covece sto im (zenama) pomazes pa eto i posle se pitamo zasto se sexaju sa konjima umesto sa nama pa zato sto su ukapirale da od viska ne boli glava a ti ih samo podstici.
    Ko je isključio mogućnost da i među muškarcima nema konja?

    Ti se dohvatio ovih konja...hmm...nije bilo simpatično ni u prvi mah, a kako vrijeme odmiče, sve je manje simpatično...i poprilično počinje da vrijeđa ženski rod. Možda bi trebao da promijeniš fazon.

    Muška sujeta.


    Što sam starija, sve mi je dužina bitnija.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #422

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    To svakako nije tema

    Duzina bato
    Imao sam jednog druga,mali,sitan gradjom,a u vezi je bio sa jednom korpulentnijom damom i naravno,u svoj svojoj iskvarenosti mi "napadnemo" na nju,u stilu,ma daj,sta tebi Z..... moze,on mali,ti krupna...
    Ona se samo zagonetno smeskala, MA STA VI DRIPCI ZNATE,NIJE VAZNA "CUKA",VEC TEHNIKA....
    ...Kad se penjes gore,obrati paznju kako se odnosis prema ljudima koji su ispod tebe,jer te iste ljude ponovo ces sresti kad budes padao dole.......

  3. #423
    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    To svakako nije tema

    Duzina bato
    Sta si se ti vezala duzine. Duzina pa duzina, a tehnika?

    Citat drazen kaže: Pogledaj poruku
    Imao sam jednog druga,mali,sitan gradjom,a u vezi je bio sa jednom korpulentnijom damom i naravno,u svoj svojoj iskvarenosti mi "napadnemo" na nju,u stilu,ma daj,sta tebi Z..... moze,on mali,ti krupna...
    Ona se samo zagonetno smeskala, MA STA VI DRIPCI ZNATE,NIJE VAZNA "CUKA",VEC TEHNIKA....
    U pravu si brate 1638%. Prave zene znaju sta pokrece masinu, majstor, a ne segrt. Dzaba mi i JOHN DEERE kad ne znam da radim sa njim. A da vidis sta sve mogu sa IMT-om 539 , cuda pravim.
    Poruku je izmenio Najgora, 27.01.2010 u 07:37

  4. #424

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Koliko sam ja shvatio...sretnije su one sa malim šapicama .
    Kod njih..je do mašala lakše stići .
    Prema tome, dabome .
    Poruku je izmenio Lilith_021, 01.02.2010 u 00:34 Razlog: citat
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #425

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Koliko sam ja shvatio...sretnije su one sa malim šapicama .
    Kod njih..je do mašala lakše stići .
    Prema tome, dabome .
    A u ručice Mandušić Vučice
    svaka ćuna biće mašala.



    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  6. #426

    14 Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Mislim da duzina ovde igra ulogu kao sto igra ulogu duzina stapa za pecanje. Dzaba ti i onaj od 5 m. kad riba "ne ide", odnosno "ne grize". Prozivam "postene zene" da kazu, ali posteno, nesto o ovoj temi. Prozivam one koje su preturile dosta kroz svoje ruke, toliko da bi se mogla zemlja obmotati kad bi se svi spojili, znamo sta mislim.

  7. #427

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat grobar kaže: Pogledaj poruku
    Sta si se ti vezala duzine. Duzina pa duzina, a tehnika?
    Ja ti se evo izvinjavam sto sam se vezala duzine,ali to je tema,ako to tvoje okice nisu primetile

    Citat grobar kaže: Pogledaj poruku
    U pravu si brate 1638%. Prave zene znaju sta pokrece masinu, majstor, a ne segrt. Dzaba mi i JOHN DEERE kad ne znam da radim sa njim. A da vidis sta sve mogu sa IMT-om 539 , cuda pravim.
    Da se posluzim tvojim primerom...sa 539 ne mozes duboko da uzores samo povrsinu zemlje prevrnes,te prinosi na toj njivi nisu zadovoljavajuci

    ...a sa John Deer-om je druga prica,ipak je to masina

    Daleko je ferguson od John Deer-a
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #428

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?




    Da se posluzim tvojim primerom...sa 539 ne mozes duboko da uzores samo povrsinu zemlje prevrnes,te prinosi na toj njivi nisu zadovoljavajuci

    ...a sa John Deer-om je druga prica,ipak je to masina

    Daleko je ferguson od John Deer-a
    Jeste , jeste ..da..da.
    Ja kao strucnjak to mogu da potvrdim.
    Citao u knjigama...


    Ferguson je Ferguson A John Deer je John Deer..

    P.S. I praksa..i praksa...da..da...jeste..jeste..
    Poruku je izmenio bigrancer, 31.01.2010 u 22:47 Razlog: gr.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #429

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Znate sta, o ukusima ne treba raspravljati, odnosno ja bi pre rekao NE VREDI, raspravljati. Moj ferguson me eto sluzi vec dosta godina. Nijedna njiva nije ostala ne uzorana, a bogami su i prinosi bili kao i kod onih koji to rade John Deer-om. Jedino je razlika ta sto John za jedan dan moze da uzore vecu parcelu od fergusona, a dubina ne igra neku ulogu. Dobijao sam ja lepe prinose i na dubini koju postize "MALI" ferguson. Pozdrav.

  10. #430

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat grobar kaže: Pogledaj poruku
    Znate sta, o ukusima ne treba raspravljati, odnosno ja bi pre rekao NE VREDI, raspravljati. Moj ferguson me eto sluzi vec dosta godina. Nijedna njiva nije ostala ne uzorana, a bogami su i prinosi bili kao i kod onih koji to rade John Deer-om. Jedino je razlika ta sto John za jedan dan moze da uzore vecu parcelu od fergusona, a dubina ne igra neku ulogu. Dobijao sam ja lepe prinose i na dubini koju postize "MALI" ferguson. Pozdrav.
    Sve je to lepo .................. i srecne smo zbog tebe
    No, ipak bi zadnju rech trebale da daju "njive"........... ono kao: da li vise vole da ih "oru" fergusoni, Johniju.............ili mozda ZMAJ (il bese on ne ore? ....al' lepo zvuchi )

  11. #431

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Citat grobar kaže: Pogledaj poruku
    Interesuje me misljenje zena. Moj je 13x13 ( mozda i nije baksuz). Majstor jesam a interesuje me misljenje o mom alatu.
    Pa ondaK...

    Citat grobar kaže: Pogledaj poruku
    Znate sta, o ukusima ne treba raspravljati, odnosno ja bi pre rekao NE VREDI, raspravljati. Moj ferguson me eto sluzi vec dosta godina. Nijedna njiva nije ostala ne uzorana, a bogami su i prinosi bili kao i kod onih koji to rade John Deer-om. Jedino je razlika ta sto John za jedan dan moze da uzore vecu parcelu od fergusona, a dubina ne igra neku ulogu. Dobijao sam ja lepe prinose i na dubini koju postize "MALI" ferguson. Pozdrav.
    Sam pitas...pa kada ti zene daju odgovore (koji se tebi, btw, nisu svideli)...sam odgovaras
    Pa koji si ferguson i pit'o
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #432

    06

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Pa ondaK...



    Sam pitas...pa kada ti zene daju odgovore (koji se tebi, btw, nisu svideli)...sam odgovaras
    Pa koji si ferguson i pit'o
    Pa jes tako je. Odoh ja da orem dok je jos moguce, ako ce ferguson da upali...

    Ajd zdravo, pa se vidimo kad malo otopli. Tela se na toploti šire. Pozdrav i svako dobro, i ne zamerite.
    Poruku je izmenio zrNce, 08.02.2010 u 09:28 Razlog: spoJeno ...

  13. #433

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    Cilj opravdava sredstvo!!

    Važno je samo krenuti na vreme, meni sad ne bi pomoglo da ciglu okačim


  14. #434

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?

    ...maski, jes ti sećaš moje priče kako mi kolega tresnuo na sto, tj. dono' samo meni da pokaže spravicu za "bildovanje" penisa, m?
    pa kad sam ga kulturno oplela za "ponašanje", a sve uz blago teleći izraz kako je meni neprijatno, ali stvarno, da pričam sa njim na tu temu, a kamoli da gledam kako izgleda, nagrdio me kako sam zaostala i kako je to medicinski priznat patent jednog našeg poznatog urologa i da je dokazana(proverena) uspešnost (ubi me ako mogu da se setim koliko santima naraste udužinu i uširinu i za koji period )
    tedo da se izvrnem na sred kancelarije kad mi je reko da je najviše "spravica" prodao za 8. mart!

    dan pre toga mi je, bukvalno, usred polemike na temu izdanja knjižice dečije poezije rekao, dodji da ti pokažem za šta sam ja radio reklamu u tim i tim novinama, i otvorio sajt sa sve sličkama poprečnog preseka( sa sviju strana) cenjenog im penisa i detaljnog objašnjenja "izuma"...

    moju facu je samo trebalo snimiti...

    mrtva ladan ju je doneo sutradan!
    bilo mi došlo da ga u momentu rešim svih briga...za vjeki vjekov!

    p.s. ovo je trebalo da ide na temu " to samo meni može da se desi"
    ...najvaniji znak je - znak pitanja.

  15. #435

    Odgovor: Koliku ulogu ima duzina penisa?





    ja bi komentariso al nemam inspiraciju ka penisima.....do sledeche prilike ostajem duzzna.
    & underpaid......

Strana 29 od 37 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 13:43
  2. Koliku ulogu ima prečnik vagine?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 23:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •