Tomislav Nikolic - Strana 2
Strana 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 216
  1. #16

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    .....u ybt.....kako meni nije dobro.....mlogo ti fala šo s se našo da mi ukažeš na stanje nesvesti......
    .....al badava......
    ....ja će pa glasam brata tomu....merak nema cenu...
    ...nego ....član si od 16 01, a već preobraćaš kolebljive i neopredeljene, osvešćuješ nesvesne po ovija foruma....a???......
    Samo ti uzivaj u zivotu, cak mi nije bila namera da se tebi licno obratim po tom stavu vec da ga prikazem kao realan tranzicisko gubitnicki stav, merak je merak...

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...nemoj molim te da mešaš babe i žabe, tj Teslu, čoveka genija, koji je svoj život posvetio nauci, i čedu (nemoj pogrešno da me razumeš, ovo bih ti rekao i da si bilo kojeg politicara na kugli zemaljskoj naveo) , čoveka koji je okrenut samo svom interesu, da ne kažem guzici...

    ..a ja vidim jako dobro...zato mi je zanimljiva ova diskusija ovde...
    Pa nisam ih ni mesao u smislu profesije, jednostavno ljudi ispred svog vremena ne mogu biti masovno prihvaceni u Srbiji.

  2. #17

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Bilo kako bilo... Toma će moj kolega ostati zabeležen u istoriji Srba po mudrijoj politici i životu od Đinđićeve i Čedine,ako za ovog drugog može iko da kaže da je bilo šta više od potrčka i malog prevaranta... svidelo se tebi ili ne,živ bio,pa video...

    Što kaže moj komšija Lečić... nije što se nismo voleli,vec kada sam shvatio da nema odgovora na pitanje odakle ti pare Čedo,tj. da prećutkuje pitanje kao da ne postoji...

    Napredne ideje nije prihvatljivo dovoditi u konotaciju sa Čedom,nemoj neko da te čuje van ovih 5% smejaće ti se... pre ga dovodim u kontekst izreke dok je takvih ovaca u 5% biće i vune za Čedicu...

  3. #18

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ....mojne se se primaš bwe....pa mi smo samo žrtve tranzicije....


    .....mogu ti reći da me ovo baš pogodilo....znači ostarao sam brate druže prijatelju....



    ....nego.....još po jednu pa u nedelju na sabajle da glasamo tomu....aj živeli.....

  4. #19

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....čisto iz fazona....a šo pa da ne...a????....

    ....jok no će mi mlađa boy priča.... neće dobijete hiljadu evra besplatnih akcija....ma ni mogoče....

    ...ne li je malo degutantno forsiranje te referendumske priče....ili ili.....dža ili bu....

    ....eto bu pa šta.....

    ....ja ćem i dalje da radim to što radim i živim kako živim....


    ....ali društvo u celini...a?????.....


    ...ma ni mogoče....sad je društvo u celini...a????.....kad je muka de si duka, kad ebete duku ne zovete.....

    ...e neće da može.......

    .....toma ima moj glas....

    ...pa makar da buđavi ukapira da nije isto biti premijer kad je tamo dečak sa bgd asvalta i kad je tamo provincijski grobar....naravno pod uslovom da ga neko informiše da se nešto desilo....


    E, stvarno...znaci, nacitao sam se svakakvih nebuloza za ovih par godina koliko vrsljam po netu, ali ova ih sve siJe...

    ...samo naprIJed (da te malo podsetim na tvog omiljenog lika Jozu "...titovo naprIjed...") druze Ca...

    ...u svIJetlu buducnost sa Tomicom, ka majci Rusiji, Kini, Iraku, Iranu i ostalim kolosima...

    ...nego, kako ces da zaokruzis osobu iz tzv. cetnicke partije, siguran si da nece da ti zadrhti ruka?

  5. #20

    04 Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Mislim, falio je covek.

    Mene jako zanimaju koji su razlozi i argumenti ljudi koji ce glasati za njega u drugom krugu.
    Pa hajde da ti odgovorim na pitanje!
    U drugom krugu imamo dva kandidata.Jedan od te dvojice je trenutno na vlasti i tuga je gledati sta se od ove jadne drzave radi.Logicno je razmisljanje da covek izabere sad drugoga pa da vidi sta mu taj moze dati za uzvrat.
    Jedno vas samo molim.Ne mojte samo one decije komentare:"bice rat,sankcije,blokada,kuga,velike boginje....itd"jer smatram da je ta prica prestala da deluje i na decu mladju od 5 godina.
    Za Tomislava cu glasati,pa ako nam bude isto ovakokao danas jer teze biti ne moze....ko ga sisa,menjat cemo i njega
    TO SAM JA !!!!

  6. #21

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    :

    ...nego, kako ces da zaokruzis osobu iz tzv. cetnicke partije, siguran si da nece da ti zadrhti ruka?

    .....ybg...kada su drugovi iz vrhovnog štaba na čelu sa drugom dedijerom, a po direktivi vrhovnog komandanta druga Tita, u zagrebu potpisali sporazum sa ustašama da na sutjesci i zelengori ukebaju vas četnike, a nije im zadrhtala ruka.....neće ni meni zadrhtati dok budem zaokruživao brata tomu za glavu od srbije zemlje.....siguran budi........

  7. #22

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Srbiji je potrebna Evropa, i Rusija.
    Tadic je juce (otvoreno) dobio rusku podrsku.
    Od evrope je vec ima...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  8. #23

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    .....i toma ima moju.....sg će vidimo čija mama crnu vunu prede....

  9. #24

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    Pa hajde da ti odgovorim na pitanje!
    U drugom krugu imamo dva kandidata.Jedan od te dvojice je trenutno na vlasti i tuga je gledati sta se od ove jadne drzave radi.Logicno je razmisljanje da covek izabere sad drugoga pa da vidi sta mu taj moze dati za uzvrat.
    Jedno vas samo molim.Ne mojte samo one decije komentare:"bice rat,sankcije,blokada,kuga,velike boginje....itd"jer smatram da je ta prica prestala da deluje i na decu mladju od 5 godina.
    Za Tomislava cu glasati,pa ako nam bude isto ovakokao danas jer teze biti ne moze....ko ga sisa,menjat cemo i njega
    Tebe istorija ocigledno nicemu ne uci. Drugo: pametni ljudi se uce na tudjim greskama. Budale ponavljaju svoje. Izbor je tvoj, samo napred.


    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    .....ybg...kada su drugovi iz vrhovnog štaba na čelu sa drugom dedijerom, a po direktivi vrhovnog komandanta druga Tita, u zagrebu potpisali sporazum sa ustašama da na sutjesci i zelengori ukebaju vas četnike, a nije im zadrhtala ruka.....neće ni meni zadrhtati dok budem zaokruživao brata tomu za glavu od srbije zemlje.....siguran budi........
    ...drugovi Hrvati...volim sto imas idole bas onakve kakve zasluzujes...

    ...a Toma nije brat, i on je drug...isto kao i (pokojni) drug Sloba, drug Woja (Sh.) ili drugarica Mira...

    ...nego, jel i ti nosis crvenu ruzicu u kosici...ili u bradi, mozda, skrivenu, jos u pupoljku ?

  10. #25

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...a Toma nije brat, i on je drug...isto kao i (pokojni) drug Sloba, drug Woja (Sh.) ili drugarica Mira...

    ...nego, jel i ti nosis crvenu ruzicu u kosici...ili u bradi, mozda, skrivenu, jos u pupoljku ?


    ....u reveru uvek nosim ružin cvet...

  11. #26

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku


    Pa nisam ih ni mesao u smislu profesije, jednostavno ljudi ispred svog vremena ne mogu biti masovno prihvaceni u Srbiji.

    ...nisam ni mislio na profesiju, a ova smesna konstatacija koja je boldovana, ne da nema veze sa realnoscu, nego ne mogu da shvatim kako neko moze ima toliko idolopoklonstvo...

  12. #27

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Napredne ideje nije prihvatljivo dovoditi u konotaciju sa Čedom,nemoj neko da te čuje van ovih 5% smejaće ti se... pre ga dovodim u kontekst izreke dok je takvih ovaca u 5% biće i vune za Čedicu...
    Pogledaj prosecno obrazovanje radikalskog glasaca i isto ldp glasaca pa ako ti tu nista nije jasno... Zao mi je, Srbija je dobrim delom nepismena..

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...nisam ni mislio na profesiju, a ova smesna konstatacija koja je boldovana, ne da nema veze sa realnoscu, nego ne mogu da shvatim kako neko moze ima toliko idolopoklonstvo...
    Sta ti podrazumevas pod idolopoklonstvo?
    Pricam o naprednim idejama i dajem primer iz istorije a za Cedu ce ista dati sud a ne ti.
    Poruku je izmenio BaneK, 27.01.2008 u 20:43

  13. #28

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Sta ti podrazumevas pod idolopoklonstvo?
    Pricam o naprednim idejama i dajem primer iz istorije a za Cedu ce ista dati sud a ne ti.
    ...idolopoklonstvo je tolika tvoja zaslepljenost cedom...

    ...a sto se njega samog tice, malo si samo permutovao pojmove, istorija ce biti ovo sto se sada desava, a Sud ce se sigurno pobrinuti za cedu...
    Poruku je izmenio BaneK, 27.01.2008 u 20:44 Razlog: kodovi, kao i u postu pre njega

  14. #29

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku

    ...idolopoklonstvo je tolika tvoja zaslepljenost cedom...

    ...a sto se njega samog tice, malo si samo permutovao pojmove, istorija ce biti ovo sto se sada desava, a Sud ce se sigurno pobrinuti za cedu...
    lupetanje
    Poruku je izmenio BaneK, 27.01.2008 u 20:46 Razlog: kodovi

  15. #30

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    lupetanje

    ...naravno da lupetam...ja nisam ispred vremena... ...ali niko nije ni iznad Zakona...tako da će vreme pokazati ko lupeta...

Strana 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 20:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 13.05.2007, 23:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •