To može samo baba
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    To može samo baba

    Vec je bilo pomena da bi bilo interesantno otvoriti temu, na racun babinih bisera
    Kažem bilo je pomena, ali niko nista nije uradio povodom teme o babi, koja ce verujem, biti jedna od najposecenijih, najsmesnijih i najinteresantnijih. Ne, daleko od toga da
    podcenjujem druge clanove, koji imaju smisao za duhovitost, kao sto ne podcenjujem ni jednu temu, niti forum. Samo ... baba je baba, ona je diplomirala na fakultetu "primenjenih gluposti", pa reko' da otvorim novu temu, iz postovanja prema dragoj mi starici koja zaista ima talenat za bisere, samo njoj svojstvene.
    Nadam se da ce ova tema biti prihvacena od strane Vojvodinacafe-a i svih njenih clanova.

    Pocecu ovu temu babinim biserom na moj racun naravno:

    Odgovor: Šta ćete raditi nakon što se izlogujete sa Vcafea? - 09.08.2008, 15:09
    Trazicu od Zoe da me vodi kod veterinara. Mislim da imam klupko dlaka u zelucu koje ne mogu da iskasljem
    Ne, ja definitivno ne volim macke.


    Odgovor: Šta ćete raditi nakon što se izlogujete sa Vcafea? - 09.08.2008, 22:25


    Citat:
    ZOE kaže:
    Ne foliraj se, mislice ljudi da mi je kuca skrnava, prljava i puna dlaka

    baba: Ma otkud? Znaju ljudi da ti 5 puta brises prasinu po kuci
    A i ako je bila puna dlaka, vise nije. Sve sam inhalirala u sebe

    Kad se izlogujem odo' da kupim sodu bb. Mozda i uspem da svarim onu odvratnu pegavu Wendy


    Naravno, baba ima daleko boljih bisera od ovih par, gore navedenih, ali ja vama prepustam "mikrofon".

    Dakle, pozor.... pocinji
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: To može samo baba

    Da za Sundjer Boba kaze 'IMATE NA TV BOBI SUNDJERA;...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: To može samo baba

    ...zoe... ...ti znas da ja babu mnogo volim... ...ali ti je tema skroz promasena i sumnjam da i njoj prija...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: To može samo baba

    pruzite şansu mladima
    şta e nam babe
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: To može samo baba

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...zoe... ...ti znas da ja babu mnogo volim... ...ali ti je tema skroz promasena i sumnjam da i njoj prija...
    To je tvoje misljenje lajavi, i ja ga postujem, ali ne uvazavam. I ja babu volim, vise nego sto to pokazujem ili iskazujem, i nikada je ne bih povredila na ovaj nacin (ili bilo koji drugi). Imam dovoljno postovanja prema clanovima ovog foruma, pogotovo onima koji su mi dragi, i bez (u konkretnom primeru) njenog odobrenja, ne bih ni otvorila ovu temu.
    Da li ce babi da prija ova tema??? Pitaj je, pa mi javi.
    O tome, da li je ova tema promasena, neka odluce oni koji su zaduzeni za to!
    Bez uvrede laki.... i tebe volim
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: To može samo baba

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    pruzite şansu mladima
    şta e nam babe
    Sta se ti javljas matori, nemoj sad da otvorim novu temu
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: To može samo baba

    Citat:
    duga12 kaže:
    na romantiku

    baba: na izes mi nogicu
    ==============================================


    Odgovor: Osobi iznad dajem... - 25.03.2008, 02:46

    baba odgovara: Posto me je mucho nagrdio na jednoj drugoj temi... ispade baba bandit koji presrece nezasticene i slabe i bijem ih shaka, glava, nos, patos...ondaK cu ja lepo da poklonim njemu jedan cisto da ga ne izneverim
    ================================================


    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu? - 25.03.2008, 02:32



    Citat:
    Ca blues kaže:
    .........budi uvek..........

    baba kaze: Uduvan? Ulepljen zvakom preko lica?
    Ako treba nema potrebe, ali i to cem' da probam.

    Ne znam sta da vam kazem. Napisah vec da mi nije u karakteru da budem ozbiljna, a sad sve cesce razmisljam da je krajnje vreme da se uozbiljim. Ipak, blizi se 100ta, valjalo bi ovoj omladini i neke mudrosti preneti. Eto tako ja nesto razmisljam danas... da li je u pitanju pms, klimaks, nagle promene vremena ili negativan polozaj planeta, ochin ce ga znati...ali evo recimo, sta cu ja ostaviti u amanet ovim devojcurcima? Nista. Niti sam ih naucila kako se stirkaju stolnjaci, niti kako se peglaju muske kosulje, pa zatim kako se pravi pundja od dve upletene kike...kako da belo ostane belo, a crno da ne pusta boju, ili kako da osvoje svoje simpatije bacajuci kostice iz jabuke na njihov kucni prag...Jos jedna veoma bitna stvar je ta da od gledanja u solju moze dobro da se zaradi. I? Da li sam nekom prenela svoje umece gledanja u solju? Nisam.Mislim, stvarno se osecam beskorisno i kakva vajda od jedne babe na ovom forumu kad ne prenosi svoje znanje i godinama sticano iskustvo? Prvom prilikom cu zenskim osobama ovog foruma otkriti vecnu tajnu,zapisanu na platnu iz XVII veka, zivotima cuvanu u mracnim odajama Besenovackog prolaza ispod Fruske Gore do Prnjavorskih vinograda...na platnu je ispisano samo nekoliko jednostavnih, ali veoma bitnih saveta...kako da naplacujete upotrebu klonje tri puta skuplje od dozvoljene tarife. Ne mogu vise da cutim, ovo je decenija kad sve istine izlaze na videlo, a vreme je promena i prelaska iz gasovitog stanja neozbiljnosti u cvrsto stanje ozbiljnih namera.
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: To može samo baba

    Baba je stvarno izuzetno duhovita, da nema nje i još nekih sličnih, ja se ne bih nasmejala...
    Ona se ne oglašava o posebnoj temi, ne znam da li je u redu, bez dogovora s njom.
    Ona ima i autorska prava na svoje sjajne replike i odgovore, mogla bi da napiše sjajnu monodramu- Komediju.
    Verovatno i ona ima svoje brige, divim se kako ima ljudi koji imaju toliku snagu duha, da se sa brigama izbore na takav način.
    Živela!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."
      Vrh

Slične teme

  1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  2. Kreativna samoća
    Autor Isahara u forumu Ljubav
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 22.12.2011, 23:35
  3. Deda i baba sa 29 i 30 godina
    Autor Necromancer u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 20:01
  4. Dvorac "Baba Pusta", Aleksa Šantić
    Autor Nennad u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2010, 11:27
  5. Baba Vanga
    Autor egzotic u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 23:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •