Zenski WC
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21

Tema: Zenski WC

  1. #1

    Zenski WC

    Jednu stvar nikako ne kontam,ovde na zapadu sam naleteo na paradoks,muski wc u javnim ustanovama je daleko cistiji od zenskog.Zelim da odmah u startu demantujem one koji ce me optuziti za mazohizam i gluvarenje u prostorijama predvidjenim za remont lepseg pola,nisam od tih mada se razmisljam da postanem jer samo zelim da vidim kako je uspela da brus ubaci u wc solju ili zasto je mrzi da istroseni karmin baci u kantu ili koja je fora sa toalet papirom iscepkanim na stohiljadadvestamiliona komada?Valjda kod nas muskaraca to ide lakse,udjes,zdravo Rale,zdravo Fred,ispraznis se,izadjes,a kod njih su redovi,drame,cika,salon za ulepsavanje,trac partija,soba za plakanje,sex and city u malom...neka moja razmisljanja u kasnim satima...
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  2. #2

    Odgovor: Zenski WC

    Zelim da odmah u startu demantujem one koji ce me optuziti za mazohizam i gluvarenje u prostorijama predvidjenim za remont lepseg pola
    Demantuj me. Sta ces ti u zenskom veceju?
    Mada, ne znam ni sta cu ja na ovoj temi, kad sam po tom pitanju kao muskarac: udjem, obavim, operem ruke i izadjem.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #3

    Odgovor: Zenski WC

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Mada, ne znam ni sta cu ja na ovoj temi, kad sam po tom pitanju kao muskarac: udjem, obavim, operem ruke i izadjem.
    Ne znam ni šta ću ja na ovoj temi

    samo da demantujem _baba_-u

    Velika je zabluda da muškarci peru ruke posle WC-a ......Svega 5-10% muškaraca opere ruke posle "piškenja"

    I sad zamisli vidiš nekog poznatog kako izlazi iz WC i krene da se rukuje sa tobom i ti mu ladno kažeš samo: "Marš" (all rights reserved )...... faca osobe koju si "marširao"



    btw... Spadam u onih 5-10%

    P.S Nadam se da je veći procenat žena koje operu ruke kada izađu iz WC-a ?


  4. #4

    14 Odgovor: Zenski WC

    Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    Jednu stvar nikako ne kontam,ovde na zapadu sam naleteo na paradoks,muski wc u javnim ustanovama je daleko cistiji od zenskog.

    Truli zapad , dođeš ovde i vidiš šta je lepota od toaleta na svakom koraku .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #5

    Odgovor: Zenski WC

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku

    Velika je zabluda da muškarci peru ruke posle WC-a ......Svega 5-10% muškaraca opere ruke posle "piškenja"
    Stvarno? A bila sam ubedjena da sam bar nesto naucila gledajuci americke filmove Ako nista drugo, a ono makar da muskarci peru ruke posle shoranja.
    Pa jbt, ja sam stalno nekoj zabludi.

    I sad zamisli vidiš nekog poznatog kako izlazi iz WC i krene da se rukuje sa tobom i ti mu ladno kažeš samo: "Marš"
    Kako se zove film u kojem je Martin Lawrence kriminalac koji je slucajno postao pandur? Pa kad je gledao kroz ventilaciju tipa koji maze neku kremu po pishku mishku, ne opere ruke i onda izadje da se rukuje sa Martinom? E sad si me podsetio na to

    samo da demantujem _baba_-u
    Ma moze.

    Poruku je izmenio _baba_, 29.06.2008 u 02:52 Razlog: nestalo ubrusa
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #6

    Odgovor: Zenski WC

    strasno ne volim didem sa drugaricama u wc, iz razloga sto imam stidljivu besiku pa i nemogu da sarabockam kad ima nekog pored mene
    ali i inace ne volim da posecujem wc-e u kaficima, iz razloga sto jako retko tamo ima klozet papira pa elem, em cu bit' upisana, em ni ruke necu brisati, pa onda tako jebes pishanje
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    Odgovor: Zenski WC

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku



    I sad zamisli vidiš nekog poznatog kako izlazi iz WC i krene da se rukuje s tobom....
    Naravoucenije: Nemoj nikada da se rukujes ispred WC-a
    neunistiva zlojebaba!

  8. #8

    Odgovor: Zenski WC

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Demantuj me. Sta ces ti u zenskom veceju?
    Radim na neodredjeno ko Deda Sera
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  9. #9

    Odgovor: Zenski WC

    Hm, kod nas jedno vreme bio zajednicki toalet, dok ostalih 7 nije osposobljeno. Imao sam osecaj da sam na Kosovu polju. Krv i ulosci na sve strane. Ne mozes da nadljes ljudsku kabinu, a imas osecaj da tete koje ciste samo cekaju da udjes pa da uguraju kolica za tobom i tapkaju nogom da te isteraju.
    Sad je drugacije, bar u onom koji koristim. Imas osecaj da mozes da jedes sa poda. Tete ga ciste svakih sat vremena (potpisi na spisku na zidu), a na spratu nas ima 3-4 u mojim smenama, manje nego kabina,... Prosto ti neprijatno da hodas po njemu, imas osecaj da ces ga "oskrnaviti", da ce ostati stope iza tebe. Verujem da je tako i u susednom zenskom. U donjim, gde je uvek guzva, po recima spremacica, nije bas tako, ali tamo vise ne idem.
    Btw, zasto zene kad idu, prave ekskurzije, a poseta ni jednom mestu nije kopletna ako se ne obidje i ta institucija?

  10. #10

    Odgovor: Zenski WC

    to je svuda tako i ne znam şta se udite ...
    zene su svakako aljkavije i procentualno bolesnije i zarazenije raznim polnim bolestima
    a krvare ko da su s Neretve doşle
    e pa srene vam rane drage moje i povucite vodu pre izlaska iz wc-a !
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #11

    Odgovor: Zenski WC

    Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    Radim na neodredjeno ko Deda Sera
    Sto odmah ne kazes da smo kolege?
    Sad mi je sve kristalno jasno

    Citat Sunny kaže:
    Krv i ulosci na sve strane.
    E ovo kad vidim smuci mi se zivot.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #12

    Odgovor: Zenski WC

    Češće odem u muški WC jer ispred ženskog večito stoji buljuk žena.
    Nikada neću razumeti one što ne mogu da odu same do toaleta već vuku za sobom 9 drugarica, a kada završe ostave iza sebe zloinaopako.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #13

    Odgovor: Zenski WC

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Češće odem u muški WC jer ispred ženskog večito stoji buljuk žena.
    Nikada neću razumeti one što ne mogu da odu same do toaleta već vuku za sobom 9 drugarica, a kada završe ostave iza sebe zloinaopako.
    u muski wc sam usla jedan put... da podesim brus koji se otkopcao od sedenja u busu... elem... pogresno sam protumacena... tako da vise nikada... trpim dok ne dodZem kuci... jer su zenski wc-i odvratni... jedino ako je velika hica... utrcim, pokusam da ne ugazim u nesto i na brzaka...
    i takve devojke treba jednog dana da budu majke i da vaspitaju svoje dete... to svi mi nosimo iz kuce... to je osnovno vaspitanje... sigurno te iste osobe ne bi svoj wc zapishavale i krvarile po njemu... nego misle tudje pa me briga...
    Citius, Altius, Fortius.

  14. #14

    Odgovor: Zenski WC

    ...izgleda da ove što ne pišu po forumima prave sranja po wcu...

  15. #15

    Odgovor: Zenski WC

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...izgleda da ove što ne pišu po forumima prave sranja po wcu...
    Ti si juce uleteo u zenski wc...mogao bi da izneses utiske

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolji srpski zenski vokal, non folk
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 29.01.2012, 22:18
  2. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  3. Zenski Orgazam
    Autor Charlie Harper u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.03.2009, 09:54
  4. Muski i zenski poslovi i kucne obaveze
    Autor Bishop u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 25.11.2008, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •