Najpoznatiji srpski brend - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Šta je najpoznatiji srpski brend?

Učesnika ankete do sada
100. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Kajmak, rakija, ajvar, sarma, čvarci i sl.

    29 29.00%
  • Exit festival

    22 22.00%
  • Emir Kusturica

    7 7.00%
  • Suđenja u Hagu i ratovi

    10 10.00%
  • Vlade Divac

    4 4.00%
  • Slobodan Milošević

    10 10.00%
  • Guča

    4 4.00%
  • nešto sasvim osmo

    14 14.00%
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 66
  1. #46

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    pre desetak dana ispratio sam grupu prijatelja iz Skotske,koji ovde pamte samo:sarmu,svadbarski kupus,punjene paprike,rakiju koja brzo udara,najjeftinije pivo na svetu i bar destetak devojaka koje su bez problema bile zalepljene za njih,kao super lepkom,iako su znale da nece nista dobiti....ali,pobogu,to su Skoti,vazno je biti vidjen sa njima......imamo mi brendova i istorijskih znamenitosti ali ih bacamo u zapecak...ti isti Skoti bili su odusevljeni antickim Sirmijumom,Sremskim Karlovcima i Fruskom gorom.....i gde je tu brend...u stvari,koji brend mi najvise razvijamo...sex...moldavski se bar izvozi....

  2. #47

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    pre desetak dana ispratio sam grupu prijatelja iz Skotske,koji ovde pamte samo:sarmu,svadbarski kupus,punjene paprike,rakiju koja brzo udara,najjeftinije pivo na svetu i bar destetak devojaka koje su bez problema bile zalepljene za njih,kao super lepkom,iako su znale da nece nista dobiti....ali,pobogu,to su Skoti,vazno je biti vidjen sa njima......imamo mi brendova i istorijskih znamenitosti ali ih bacamo u zapecak...ti isti Skoti bili su odusevljeni antickim Sirmijumom,Sremskim Karlovcima i Fruskom gorom.....i gde je tu brend...u stvari,koji brend mi najvise razvijamo...sex...moldavski se bar izvozi....
    Bravo!

    E, a što me nervira kad dođu pojedini stranci, naglašavam pojedini!, koji se ponašaju kao da mogu sve zajedno da nas kupe pa da nas prodaju na berzi u Londonu. E, što me to nasrdi, da ti ne mogu ispisati... Imam i ja dosta njih koji mi često dolaze u goste, pristojno se ponašaju i nema nikakvih problema. A ovaj ološ što dolazi iz belog sveta i balavi do zemlje kad god ugleda prosečnu devojku u NS-u i priča joj kako su London i Dubai divni, a živi i radi u nekom predgrađu u pizdincima od centra Londona i ni sam nije stigao da obiđe znamenitosti svog grada i zemlje, a o Dubaiu da ne govorimo, video ga je na TV-u i na razglednici od bogatog ujaka... I ovde prosipa nešto... A naše nesrećnice se lože... Kriminal...

    Da krenem, vojvođanski brendovi, isključivo:EXIT prvi naravno jer je cela civilizovana omladina sveta čula verovatno za njega, naivci iz Kovačice (verovali ili ne, prilično su poznati), kuća Dunđerski-Bečej, Kaštel-Ečka (i mnogi drugi širom Vojvodine, da ne nabrajam), Krušedol i ostalih 15, vino iz Vršca, Palića, Karlovaca, Jelen i Lav, Medoprodukt-Čantavir, sve moguća jela od organski uzgajanih proizvoda,italijani najviše vole da jedu pite sa koječime i meso-na ražnju,pod sačem, od voća-jagode i kajsije i ne mogu da veruju kako su ukusne,dok Nemci vole sarmu, krompir, i sataraš, Zdravo-Selenča, Hajneken pravi svoju pivaru umesto MB, a MB fabrika putuje za Rusiju tako da će i oni sledeće godine izbaciti sigurno neki novi brend, Sintelon, BB Minakva stiže u Ameriku,Sirmium, tvrđava NS, Kula u Vršcu (i dr.) Dijamant Zr, rakija Nectar, Institut za ratarstvo i povrtarstvo, Sever Subotica, Hemofarm,TM Kikinda, baba u Irigu i deda u Banatskom Despetovcu

    Za sve to su više ili manje stranci iz različitih zemalja čuli, nešto su probali i žele još, nešto ne žele više nikad, i sigurno da imamo čime da se ponosimo kao zemlja,ali i da radimo na unapređenju. Unapredićemo samo dobrom reklamom i lakom dostupnošću, ostalo imamo:i kvalitet i cenu.
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  3. #48

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Ajvar,čvarci..nešto kao "sarma"....i naravno Exit festival
    Znam da nita ne znam...

  4. #49

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Možda, javašluk. Mislim da ga je svakom strancu nemoguće ne primetiti, bez obzira šta pričali nama o nama...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #50

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Mišković,Cepter,Divac

  6. #51

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Mislim da turiste koji ostaju duze ne samo u prolazu privuce nejpre nocni zivot...Mi smo poznati po najboljem provodu...a ne znam da li mogu u Srpski brend da racunam Srpske devojke,za koje svi kazu da su najlepse...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #52

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Kajmak, rakija, ajvar, sarma, čvarci i sl.

    jos bi tu koju djakoniju dodala i to je >TO
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  8. #53

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Imam nekolicinu prijatelja stranaca, koji svakog leta borave kod mene po deset dana.

    Odusevljeni su sarmom,ispijaju nasu kajsijevacu, znaju za Divca i obozavaju krempite

  9. #54

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Apsolutno i 100% je jasno da je inat najpoznatiji srpski brend .
    Najveće stvari u istoriji smo uradili držeći se golog inata ponosnih, slobodarskih gena u nama. Usput, i sam sam najponosniji na naše pretke zbog toga jer bi mnogi oni koji bi samo razumom vrednovali davno odustali od poduhvata koje smo mi ipak uspeli da izvedemo.
    Kako da ne poštujem ljude poput mog pradede koji je prešao Albaniju, spao na 30 kila i na pitanje šta mu je najteže bilo rekao lakonski:
    - Ma najteže mi bilo kada mi uvališe neku francusku trometku umesto moje davno prazne petometke mauzerke (kokinke kako je on zvao).

  10. #55

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Kajmak, rakija, ajvar, sarma, čvarci.Medjutim,ja mislim da nas stranci prepoznaju po ratovima,Hagu,sankcijama...Naravno,mi Srbi smo verovatno pretstavljeni kao zlocinci koje stize ruka pravde.

  11. #56

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Benzin u plasticnim flasama. Bilo ne ponovilo se, ali ja bih to brendirala...iz zeze. Pa tako ujutro odes na pijac'...dajte mi kilo paprike babure, 2 ljute, chet'r krastavca i 2 litre bezolovnog.


  12. #57

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Vampir. Domace a sveCko...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  13. #58

  14. #59

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Mislim da nije baš da nemamo brendiranih proizvoda i stvari po kojima smo čuveni. Nezgodno je to što se oni sa nagetavnim predznakom više i bolje čuju i pamte nego zaista prave naše vrednosti...

    Eto, lično mislim da je naš najpoznatiji brend šljivovica, mada sam nedavno na ovu temu čio i varijacije da su to "preletač" i "saradnik okupatora"...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #60

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Imamo mi brendova koliko zamilsimo, ali retko koji da je dobio na popularnosti !
    Skoro sam cula da se dzemperi iz Sirogojna, prodaju po odlicnim ciframa svugde u svetu...Eto, jos jedan brendic, koji moze da preraste u mnogo vise.....
    imamo mi ovaca za sisanje
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zašto kupujete brend?
    Autor tozans u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 15.04.2015, 18:06
  2. Poslednji srpski car
    Autor Invisibleman u forumu Istorija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.10.2011, 11:02
  3. Šljivovica zvanični nacionalni brend
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.10.2007, 14:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •