Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu? - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 103 od ukupno 103
  1. #91

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Ljubav, brak, porodica... Sve važnije od važnijeg. Za sve ovo treba biti i predodređen i posedovati bar neke lične reference. Postavljač teme je napravio sjanu gradaciju, tako da je sa stanovišta naše vrste najvažnije potomstvo, jer ja zaista verujem da se svi mi rađamo da bi rađali. Ako, pri tome još "uhvarimo" i koju pregršt ljubavi i (bar) neku godinu harmonije u vezi, mislim da ne bi trebali biti nesrećni....

    A, kada je vreme za to? Ne znam baš tačno i mislim da bi se u svemo tome trebao ispoštovati red iz naslova teme pa kada god se to desi može biti dobro. Prvo ljubav pa brak i na kraju porodica. I, na kraju, malo sreće u svemu tome nikako ne bi bilo na smetnji....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #92

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Dugo nisam mogla da ukapiram kako mog kuma ne nervira kad mu, tada devojka a sada zena, govori gde mu u kuci stoje donji ves i carape, kad mu suflira koje cipele treba sebi da kupi ili sta da nekom kupi za rodjendan... a onda sam posle nekog vremena skontala da to njemu zapravo odgovara jer mu je do tad te iste savete delila njegova majka.
    Nasao covek sta mu odgovara. Da mu ne odgovara, ne bi to trpeo.

    A zena ne moze da bude sponzorusa ukoliko joj druga strana ne omoguci da to bude.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #93

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    U mom slucaju...bojim se ovaj zivot ce biti malo da se odlucim. ..dakle u sljedecem, ali bojim se da cu tada biti jos gora... ...zali boze mojih reproduktivnih organa.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #94

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    ...

    A zena ne moze da bude sponzorusa ukoliko joj druga strana ne omoguci da to bude.
    Misliš?

    Hajde mi onda, molim te, odgovori šta misliš da li je žena koja izjavi "Ja bi se heftala za pare." prostitutka ili kurva? I kada počinje da joj teče staž i dobije zvanje, kada poželi da se bavi tim zanatom, kada se zaposli u javnoj kući ili kada dobije prvu platu?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  5. #95

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    U mom slucaju...bojim se ovaj zivot ce biti malo da se odlucim. ..dakle u sljedecem, ali bojim se da cu tada biti jos gora... ...zali boze mojih reproduktivnih organa.
    ma ne sekiraj se...mora da naidje i tebi neka budala...

    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #96

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    ...

    A zena ne moze da bude sponzorusa ukoliko joj druga strana ne omoguci da to bude.
    Misliš?

    Hajde mi onda, molim te, odgovori šta misliš da li je žena koja izjavi "Ja bi se heftala za pare." prostitutka ili kurva?
    Iskrena, postena zena...
    Sa njom znas na cemu si...nudi svoje usluge koje poseduje i zauzvrat zeli da za te iste bude placena...posteno zaradi svoj novac...
    Ako platis sex...sex ces i dobiti...nece je zaboleti glava, nece biti neraspolozena....
    Postoje soj ljudi koji ce pre ici kod takve i platiti za ono sto zele....nego moljakati satima/danima....placati...i opet ostati suva qrCa....

    I slazem se sa Maggy...ako nema konzumenata, ako ne postoji potraznja...ponuda ce brzo splasnuti...
    Kurve "u braku" su mnogo "opasnija" i malignija kategorija od zvanicnih prostitutki....
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #97

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Ne, ne... Nismo se razumeli.
    Nije u pitanju ocena njihovog karaktera, nego KADA postaje prostitutka. A to na konto tvrdnje da ako nema sponzora, nema ni sponzoruša.
    Hoću da kažem da je dovoljno da ona želi da bude i da se tako ponaša, kao sponzoruša, pa da to i bude. A da li ima mecenu, odnosno, da li je naFatala koga, to je već drugo pitanje.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  8. #98

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    To je jasno. Nego, kazem, dzabe sto se njoj 'oce, ako nema kandidata da to finansiraju. Drugim recima, nikad mi nije bilo zao muskaraca koji dozvoljavaju da ih zena izmuze, jer su sami dozvolili da do toga dodje.
    Ako takvu ne trazis, neces je ni naci. Druga je stvar sto uz sponzorusice obicno ide i dobar fizicki izgled, a neki vole da setaju dobru ribu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #99

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Adrijane izvini sto sam omasila poentu pitanja
    Kao sto Meggy rece...
    ...nije ovo pitanje sta je starije "koka ili jaje"...pa da se vrtimo u krug...
    Slucno je i sa turbE folk muzikom...svi "kukaju"...ok, velika zdravorazumska vecina ali...mogu oni da sviraju koncerte ili izdaju cde, ako to niko ne kupuje...odustace...
    E druga je stvar sto svaka roba ima svoga kupca, svaka krpa nadje zakrpu a lonac/poklopac...a tu dolazimo do beliverkinog da se slican slicnom raduje/tezi itd...
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #100

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Nema tacno definisanog vremena za brakk i porodicu,
    Pravo vreme je kad zena,tj,muskarac nadju svog idealnog zivotnog partnera,ma kad to bilo.

  11. #101

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    1. Za ljubav-svaki dan
    2.Brak-kada ti dodje i dosadi mladost
    3.Porodica-kada ti dosadi zena,pa hoces decu
    Hasta Siempre

  12. #102

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Ne slazem se da je pravo vreme za ljubav...uvek...
    Pogotovo ne ako osoba nosi "talog" iz predhodne ljubavi...tada bi pravilo da se "klin klinom izbija" moglo povrediti...
    Nisam pristalica teorije "uzmi sve sto ti zivot pruza".
    Ljubav se mora "zasluziti"...nije dovoljno samo "ja te volim" ...za ljubav se, ponekada, treba i boriti, treba proci brojna iskusenja da bi zasluzila da se tako i nazove...
    Pravo vreme za brak porodicu...
    Nekako ja ovo ne bih razdvajala...jer na neki nacin cim stupamo u brak, vec smo porodica, mala, dvoclana...ali porodica...
    Tako da pravo vreme za brak i porodicu, po meni je, kada pozelis da ti dete ima njegove gene, da bude bas kao sto je i on...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #103

    Odgovor: Pravo vreme za ljubav, brak i porodicu?

    Pravo vreme za brak i decu je sa 19 godina, i to da ti neko dovede muža/ženu da ne moraš da se mučiš i sam nešto petljaš i nalaziš, a pravo vrema za penziju je sa 38.

    Sve ostalo su imperijalističke izmišljotine koje nam nameće tzv moderno društvo.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Da li istinska ljubav ima prošlo vreme?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 06.04.2019, 01:29
  2. Ljubav i brak
    Autor danny u forumu Porodica
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:44
  3. Brak bez dece
    Autor Meggy u forumu Muška kafana
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 06.07.2010, 09:36
  4. Brak na određeno vreme?!
    Autor Lady S u forumu Porodica
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 25.05.2010, 21:15
  5. Definicija za brak...
    Autor tibor u forumu Spomenar
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 18.09.2007, 21:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •