Čime odbijate muškarce? - Strana 3
Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 141
  1. #31

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    Zanimljivo... i ja ih odbijam prodornošću...

    Ako ste pomislili na nešto prodorno u smislu 'boleće te,bolje nemoj' onda ne mislimo na isto... tek da se ogradim od zlih & bludnih pomisli

  2. #32

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    Pih, koji si ti strateg! AmaN bRe - ja ovdI ne pricam o self-marketingu, nego samo iznosim saldo. Prema tome - prodorno u smislu proderi se!


    Kada pocnem da razmisljam tako o nekim utiscima koje su mi izneli ljudi nakon upoznavanja, uvek me iznova frapira jedna cinjenica: ogrOOOmna diskrepanca izmedju sopstvenog pogleda na sebe i utiska koji ostavljam na ljude. I cudno je da su se svi muskarci (ajde da se koncentrisem na njih) koji su mi bili i jesu bitni u zivotu poklapali u jednom stavu: svi su mi pre ili kasnije rekli da sam ih u prvom momentu upoznavanja neopisivo nervirala zbog nekog nedefinisanog osecaja "tako blizu, a tako daleko", ili nesto u tom smislu...

    Pa sam zato poceO da racunam i presabiram sebe...
    Never confuse movement with action.

  3. #33

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Pih, koji si ti strateg! AmaN bRe - ja ovdI ne pricam o self-marketingu, nego samo iznosim saldo. Prema tome - prodorno u smislu proderi se!


    Kada pocnem da razmisljam tako o nekim utiscima koje su mi izneli ljudi nakon upoznavanja, uvek me iznova frapira jedna cinjenica: ogrOOOmna diskrepanca izmedju sopstvenog pogleda na sebe i utiska koji ostavljam na ljude. I cudno je da su se svi muskarci (ajde da se koncentrisem na njih) koji su mi bili i jesu bitni u zivotu poklapali u jednom stavu: svi su mi pre ili kasnije rekli da sam ih u prvom momentu upoznavanja neopisivo nervirala zbog nekog nedefinisanog osecaja "tako blizu, a tako daleko", ili nesto u tom smislu...

    Pa sam zato poceO da racunam i presabiram sebe...
    Tako je i moja bivša,a i većina pre i posle nje,mislila ili tako se nosila... Voleo sam nemoguće misije i volim još uvek,a da se muškarci plaše žena plaše se... i ja se bojim glupih,pa molim Boga da ne ulećem sa njima u opštenje ma koje vrste...

  4. #34

    14 Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    Verovatno osobinama, kojim ih na prvi pogled i privučem - direktnošću i spontanošću...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #35

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    samopouzdanjem. prilaze mi uglavnom muskarci kojima je ego dovoljno velik da predju preko toga, a takvi kod mene ne pale. zacaran krug
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  6. #36

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    svojom arogancijom, kazu da umem da budem kucka

  7. #37

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    odbijam ih sa osmehom na licu, onda im je lakše da podnesu poraz..ali to su retke situacije kad moram nekog da odbijem, uglavnom radim na preventivi i trudim se da nikom ko mi se ne dopada u tom smislu, ne dajem lažnu nadu..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  8. #38

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    mozda sto volim da budem direktna pa kazem stvari onakve kakve su,bez ulepsavanja
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #39

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    Deckom
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  10. #40

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    Kažem da neću. Nekad direktno, nekad izokola, ali sa mnom svako zna na čemu je.
    Umem da kažem i "udvaraj mi se slobodno", to baš lepo ume da odbije.
    Vrag odneo šnalu...

  11. #41

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    Kada krenu da mi prigovaraju za pusenje...kako je stetno...kazem....

    Jedino u slucaju da ostanem u drugom stanju, odmah bi ih ostavila
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #42

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    svojim karakterom..
    odbijam i koje hoću i koje neću

    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  13. #43

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    ...popularnošću kod žena .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #44

    12 Odgovor: Čime odbijate muškarce?




    Nogom ....


    đe ćeš na muškarca dić' ruku



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #45

    Odgovor: Čime odbijate muškarce?

    Neke svojom otvorenošću,direktnim pristupom,neke jačinom karaktera,ličnosti....promenljivo zavisno od "nivoa" zrelosti dotičnog...
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakve muškarce privlačite?
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 22:52
  2. Intimna depilacija za muškarce
    Autor Mish u forumu Muška kafana
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 27.01.2014, 14:04
  3. Zašto žene lažu muškarce?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 02.04.2013, 13:36
  4. Čime osvajate muškarce?
    Autor SQUAW u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 01:07
  5. ODBOJKA: SP u Japanu za muškarce
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 04.12.2006, 04:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •