Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 53
Strana 53 od 69 PrvaPrva ... 343515253545563 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 781 do 795 od ukupno 1024
  1. #781

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Slucajno pustim tv na Discovery Travel & Living, bas u termin kad se daje emisija Toodlers& Tiaras i malo je reci da sam ostala bez teksta.
    ne znas ko je ludji - dal oni sto organiziju tako nesto ili oni sto se takmice.
    Inace rec je o emisiji u kojoj se prikazuju izbori za miss i mister dece, i to dece od 3 godine pa do mozda 12 (najvise)
    male devojcice obucene ko zene - sa sminkom, perikama, laznim trepavicama, u nekim haljinama i td..pripremaju tacke za nastup, uce kako da koketuju sa zirijem i td.
    lice na sve samo ne na decu.
    normalno sve za pare. na jedan izbor nagrada je oko 750 - 1000 dolara.
    i jos jedna majka s ponosom prica kako njena 11 godisnja cerka dosad je zaradila skoro 50.000 dolara. a onda je sprema za sledeci izbor - brije joj noge, cupa trepavice i td....

    i to traje skoro celi dan, pa kad dodje vreme za nagrade, pola njih zaspala u ruke kod mame i tate, koji sede i strepe dal ce njihovo da pobedi.


  2. #782

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Slucajno pustim tv na Discovery Travel & Living, bas u termin kad se daje emisija Toodlers& Tiaras i malo je reci da sam ostala bez teksta.
    ne znas ko je ludji - dal oni sto organiziju tako nesto ili oni sto se takmice.
    Inace rec je o emisiji u kojoj se prikazuju izbori za miss i mister dece, i to dece od 3 godine pa do mozda 12 (najvise)
    male devojcice obucene ko zene - sa sminkom, perikama, laznim trepavicama, u nekim haljinama i td..pripremaju tacke za nastup, uce kako da koketuju sa zirijem i td.
    lice na sve samo ne na decu.
    normalno sve za pare. na jedan izbor nagrada je oko 750 - 1000 dolara.
    i jos jedna majka s ponosom prica kako njena 11 godisnja cerka dosad je zaradila skoro 50.000 dolara. a onda je sprema za sledeci izbor - brije joj noge, cupa trepavice i td....

    i to traje skoro celi dan, pa kad dodje vreme za nagrade, pola njih zaspala u ruke kod mame i tate, koji sede i strepe dal ce njihovo da pobedi.

    I ja sam to videla prosle nedelje....Devojcica cetiri god. depilacija, samopotamnjivanje, izbeljivanje kose, vestacki zubi.........po meni to je izivljavanje, kaznila bih ja te roditelje.....

  3. #783

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    I dalje.... neverovatni izlivi mržnje iz FK Partizan. Ja razumem sportsko rivalstvo. Ne volim Partizan, ne želim mu uspeh, ne navijam za njega nigde i ni pod kakvim okolnostima. Ali nikad ne bih učinio ništa nažao njegovim igračima, opremi, statusu... Član uprave FK Partizan i "finansijer" FK Hajduk je fudbalerima Crvene Zvezde isključio vodu u svlačionici nakon meča! Ovo poprima oblik patološke mržnje, i ni u kom slučaju nije normalno.

  4. #784

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ministar je dodao da će, zahvaljujući operaciji u Nemačkoj, moći brže da se vrati na posao, a da se sada dobro oseća, da već ustaje i samostalno hoda i da mu je svaki dan sve bolje i bolje.
    Jebte, pa njegova familija će da se protegne za 15 'iljada evrića samo da bi nama bilo bolje, da bi nam se dragi ministar što pre vratiJo na posao.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  5. #785

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Jebte, pa njegova familija će da se protegne za 15 'iljada evrića samo da bi nama bilo bolje, da bi nam se dragi ministar što pre vratiJo na posao.
    Da. I sad mi je vec lakse.
    A moglo bi i u onu rubriku : Sta vas je danas obradovalo ?"
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  6. #786

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...guzhva u ochnoj ambulanti
    Red od deset metara - da bi zakazao...
    ...a u isto tom redu su i oni koji su vec zakazali - pre mesec dana!

  7. #787

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Na B 92 se emituje emisija o paranormalnim moćima, o vračarama, o skidanju crne magije, o nekim "natprirodnim" moćima. Šta se to dešava sa B 92? Zbog čega se podilazi svima? Nekad je B 92 imao usko profilisanu publiku. Danas, gleda da pokrije svaku oblast života ali na taj način se snižava kvalitet programa. Ne mogu da verujem da se na, televiziji koja preferira, tj. već se profilisala kao urbana TV, prikazuju emisije ovakvog tipa.
    Prvi utisak uvek vara

  8. #788

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    To sto sam prvi put cula onako otvoreno , na medijima, i bez okolisanja, da nam se standard, strmoglavo stropostava...brzinom svetlostiiii.
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  9. #789

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat dankaBg kaže: Pogledaj poruku
    To sto sam prvi put cula onako otvoreno , na medijima, i bez okolisanja, da nam se standard, strmoglavo stropostava...brzinom svetlostiiii.
    Pa recimo ovaj post ....
    Zar to treba da se čuje na medijima, zar se to ne primećuje na svakom koraku? Blago tebi ako ti je potreban bilo koji medij da tako nešto primetiš i javno konstatuješ.
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  10. #790

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Mislim da ju je bez teksta ostavilo sto je o tome napokon pocelo javno da se govori, otvoreno, ne da nije bila svesna da se to desava odavno
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #791

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Pa recimo ovaj post ....
    Zar to treba da se čuje na medijima, zar se to ne primećuje na svakom koraku? Blago tebi ako ti je potreban bilo koji medij da tako nešto primetiš i javno konstatuješ.
    Ljudi ,da li ja pricam Arapski..ili Kineski..ne znam ta dva jezika..Ali,ne mogu da verujem da me ne razumes...tj..da si me pogresno ,ali sasvim pogresno razumeo..ali zato Starsica nije .Napisala je bas ono sto treba...da ''Ovi''..prvi put javno...onako otvoreno,bez pardona...

    Govorilo se i ranije doduse onako,pomalo,uvijeno u oblandu..ali danas je receno bas ''onako muski''...da cemo biti srecni ako bude na jeseni hleba za sve...

    Kaze moj drugar Kaj...''Vreme je za motke''...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  12. #792

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    C c c ccc c , pa otkada se to kod nas živi dobro i ko to govori? Ko je u poslednjih deset godina izjavio nešto približno tome?

    P.S. Realnost nekih ljudi je prilično udaljena od realnosti koju percepira određena grupa ljudi. ...Ostala sam bez teksta baš jutros čitajući komentar gorepomenute beogradske gospojice. Pomislih - da li da reknem ili da odustanem? Ma, jok, ostala sam bez teksta. Ič. Tu nema objašnjenja. Dugo bi trajalo, a ja za takve poduhvate naplaćujem časove. Bez imalo vređanja, ali ja tu ič ne poimam. To su neke čudne staze...
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #793

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    U Beogradu za test intolerancije na hranu za 130 i kusur namirnica naplacuju 3000 dinara a u Novom Sadu za 96 namirnica 11000 dinara
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #794

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...





    Essence of sorrow... u mačijoj formi...

  15. #795

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Čovek mi ukrao temu na Deviantart-u i 'ladno se potpisao kao autor.

Strana 53 od 69 PrvaPrva ... 343515253545563 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •