Imam gliste u stomaku
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Imam gliste u stomaku

    Ljudi imam gliste u stomaku i neznam kako da ih ostranim imam tu nesrecu bio sam u bolnici i kad sam davao stolicu ona je bila u uredna da bih vec sutra video u stolici neka mala bela stvorenje gadno zar ne .Pio sam mebendazol i jeo semenke od bundeve i nista...........i dalje su tu......LJUDI POMAGAJTE

  2. #2

    05 Odgovor: Imam gliste u stomaku

    prvo treba da saznaš od koje su vrste, da bi znao terapiju i čime da ih se otarasiš...


    hbga, ja znam za kučiće... daš im sada pa ponovo za dve nedelje, zbog jaja...
    mebendazol i nije neko rešenje...
    da je bolje ne bi valjalo...
    Jesus Saves!.
    diste daste?!

  3. #3

    Odgovor: Imam gliste u stomaku

    Ne razumem, ako si se obratio svome lekaru, kako nisi dobio odgovarajuce lekove? Shta, kao, evo ti ovaj mebendazol, pa ako nepomogne lechi se sam?!

    Neznam ni jedan bapski lek, osim da pripalish upaljach pod guzcu, pa da krenu na svetlo ..

    Shalim se narafski..

    A sve to mozz da ima i pozitivne strane.. Znash li da su skoro provalili da se osobe koje imaju alergije na sve i svashta mogu lechiti tako shto se zaraze odredjenim vrstama crevnih glista? Lechenje vecheg zla manjim ...

    NO verujem da te to neteshi... snimi ovo na primer http://www.pcelicamedina.com/stanice...ti-probava.htm


  4. #4

    Odgovor: Imam gliste u stomaku

    Ne razumem ni ja to sa tim lekom i odustajanjem od lekara

    Paraziti se lako prenose i sa jednog na drugog člana porodice bez obzira na uzrast. Najčešće se leči cela porodica kad se krene sa lečenjem. Ja mogu da ti savetujem samo da nokte podrezuješ, da se ne češeš i da pereš ruke 300 puta na dan. I naravno da ideš kod lekara.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5
    350 g semke od zrela krastavica da se izmjesa sa malo vode da dodze kao kasa i da se ponede ujutro kad stane na prazan stomak a po pola sat da popije ednu zlicu Ricinus ulje-Ricini oleum.

    Da napomenem semke treba da bude suhe.
    Poruku je izmenio Zvonchica, 26.05.2007 u 22:39 Razlog: spojene uzastopne poruke

  6. #6

    05 Odgovor: Imam gliste u stomaku

    ja se s'time ne bi... što kaže SQUAW, higijena pre svega, idi kod drugog lekara, ili vidi kakve su te što ih imaš, pa pitaj u apoteci...
    da je bolje ne bi valjalo...
    Jesus Saves!.
    diste daste?!

  7. #7

    Odgovor: Imam gliste u stomaku

    ma jedi beli luk svaki dan , koje gliste , ali ljudima je sramota zbog zadaha ,

  8. #8

    Odgovor: Imam gliste u stomaku

    Citat black mamba kaže: Pogledaj poruku
    prvo treba da saznaš od koje su vrste, da bi znao terapiju i čime da ih se otarasiš...

    .....

    mebendazol i nije neko rešenje...
    Bilo bi dobro da znas o kome/cemu se radi tj s kime imas 'posla'.

    Mebendazol
    jeste resenje(cini mi se da je cak i lek prvog izbora u slicnim situacijama),ali ako se s njim postupa u skladu s preporukom lekara( znaci ne duze niti krace od recenog perioda i po potrebi se ponavlja terapija nakon izvesnog vremena)

    Mebendazol je sintetski antihelmintik širokog spektra delovanja(da ne nabrajam na sta sve deluje).Uspešno deluje na jajašca, larveni stadijum kao i na zrele oblike crevnih parazita.Hrana povećava resorpciju mebendazola(znaci prvo jedes pa uzmes terapiju)

    Mozda ce cak i osobe iz tvoje neposredne okoline preventivno uzimati terapiju antihelminticima,ali nema mesta panici kada je sve pod kontrolom-zelim ti brz oporavak

    U svakom slucaju pozeljno je da ponovis posetu lekaru...

    *zaboravih narodnu medicinu-suve semenke bundeve i krastavca
    **Kazu da crevni paraziti ne podnose presan luk
    Poruku je izmenio psssst, 27.05.2007 u 02:36
    Lako cu,ako je do mene.........

  9. #9

    Odgovor: Imam gliste u stomaku

    Ako nisi bio do sad, mozda je dobro vreme da postanes pecaros.

Slične teme

  1. Da imam čarobni štapić...
    Autor _baba_ u forumu Pričaonica
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 02.05.2019, 16:01
  2. Imam predlog!
    Autor SQUAW u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 568
    Poslednja poruka: 25.06.2016, 02:47
  3. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  4. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  5. Cigla u stomaku
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 24.10.2009, 15:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •