"Volim TE..." - Strana 10
Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 152
  1. #136

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Koliko vi cesto bljuzgate voljenom bicu da ga volite, ili vam je otrcana ta fraza?
    Fraza k'o fraza, svaka je otrcana na svoj način. Ja sam za ovakve izlive ljubavi totalno nesposoban i koristim ih jako retko. Svaki put kad izgovorim nešto slično sam sebi delujem traljavo, pa nekako pretpostavljam da ne delujem dovoljno uverljivo. Pre sam za to da svoju naklonost pokažem nekim konkretnim postupkom, ma kako trivijalan on bio.

  2. #137

    Odgovor: "Volim TE..."

    Zapamtite svi da nije naodmet ponekad izgovoriti tu famoznu reč,koju svi baš nevolite,a ona je vrlo bitna u našim životima,ponekad važnija i od skupocenog parfema.
    E sad što je drugo materijalističko vreme,to je već za drugi dan.Mislim sada nemam snage da kuckam.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  3. #138

    Odgovor: "Volim TE..."

    Retko kada,ali kada sam u pms-u onda malo ceshce XD . On meni to cesto govori i pokazuje,samo ja nisam taj tip da govorim,volim da pokazem
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #139

    Odgovor: "Volim TE..."

    Ako te volim, volim te stalno, pokazujem stalno, govorim stalno...
    Ne znaci to svakog dana, ali dovoljno cesto.
    Mnogi su naveli da to nisu skoro nikada rekli.
    Ja sam bila u dugoj vezi gde mi je ljubav bila pokazivana na sve moguce nacine, osim na taj. Nikada mi nije rekao da me voli. A jeste me voleo, ali je funkcionisao tako da to ne govori.
    A meni je trebalo da to cujem, da cujem njega kako to izgovara. I zelela sam da mi to svakog dana govori.


    Sad to cujem dovoljno cesto i ne gubi mi to na tezini ni malo.
    I izgovaram dovoljno cesto.
    I zaista uzivam u tome...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #140

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Nikada mi nije rekao da me voli. A jeste me voleo, ali je funkcionisao tako da to ne govori.
    A meni je trebalo da to cujem, da cujem njega kako to izgovara. I zelela sam da mi to svakog dana govori.


    Sad to cujem dovoljno cesto i ne gubi mi to na tezini ni malo.
    I izgovaram dovoljno cesto.
    I zaista uzivam u tome...
    Svakako da je potrebno i reći tu reč a lepo prianja srcu kada se čuje .

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  6. #141

    Odgovor: "Volim TE..."

    Te reči, ni kao mnogo mlađi nisam baš "razbacivao". Ako sam ih već nekoj osobi rekao, bile su najiskrenije (a nekada su bile rečene...baš u trenucima "lomova"). Ne volim ni da ih čujem često...a izgovarao sam ih retko. Ipak, desilo se da nekoj osobi sam ih jako često govorio..jednostavno,"bilo mi lako njoj sve reći" .
    Sada...ako sam i u šta siguran ( i koliko čovek može biti siguran...šta će u budućnosti) te reči može dobiti par osoba (sin i sestričina). Nikome drugome neće biti više rečene...ni u kakvoj situaciji.
    Zašto?
    Čemu bi vredele ? Ako u sebi ta osoba ne oseti da je voljena...pomisliće da je lažem; a ako oseća da jeste voljena...neće joj trebati reči, znaće po pogledu, postupcima.
    Uostalom, hebeš emocije ako sve moraš kazati .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #142

    Odgovor: "Volim TE..."

    Da volim je i to joj chesto govorim, kao i ona meni, i to pokazujemo na jedan jako specifican nacin samo nama poznat i jedino mi mozemo da ga razumemo
    I nije bitno samo cuti, vec i osetiti te rechi, ja to osecam od glave do pete

  8. #143

    Odgovor: "Volim TE..."

    Najlakse je to reci. Mnogo je teze postupati tako da to bude jasno i bez toga da se kaze.

    Teska sam na recima i radije cu izabrati bilo koji drugi izraz ako bas resim da verbalizujem ono sto osecam. To nije nesto sto moze da se isfolira, bar ne dugo. To je nesto sto bi trebalo da se oseti i ako se ne kaze, ako nekog poznajes dovoljno dobro da to umes da prepoznas. To se vidi u ocima, u osmehu, u zelji da nekom ugodis... Rec ume da odzvanja ako je izgovorena u prazno.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #144

    Odgovor: "Volim TE..."

    Pre bih umrla nego voljenoj osobi rekla "Volim te!" To mi je tako otrcano, tako filmski, a i znam da bi mi me smejao. Gore od reći "Volim te!" jeste pitati "Da li me voliš?"
    (još kad bih znala gde su smajliji...)

  10. #145

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat GlorijaDruga kaže: Pogledaj poruku
    Pre bih umrla nego voljenoj osobi rekla "Volim te!" To mi je tako otrcano, tako filmski
    Vidis, na primer, moja poslednja veza nije opstala zato sto nisam umela recima da izrazim to sto osecam.


    P/S - smajliji (kao i neke druge opcije) ce ti se prikazati kad kliknes ovo "napredni editor"
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #146

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Vidis, na primer, moja poslednja veza nije opstala zato sto nisam umela recima da izrazim to sto osecam.
    Neću biti kategorična, al' i nije mu neki štos.

    A da si pokušala sa recitovanjem ljubavnih pesama?

    P.S. Hvala za "n.e."

  12. #147

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat GlorijaDruga kaže: Pogledaj poruku
    A da si pokušala sa recitovanjem ljubavnih pesama?
    Bojim se da nisam bas neki talenat za recitovanje
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #148

    Odgovor: "Volim TE..."

    Sasvim je normalno da kada dvoje koje su u vezi žive u različitim gradovima, da se ponekad verbalizuje neko osećanje, ili trenutni osećaj. A to da kod nekoga vidiš da li te i koliko voli je moguće samo ukoliko se viđaju konstantno. Reč sama po sebi ne znači ništa, ali dopunjuje tu prazninu koja postoji i nastaje od razdaljine. Ume da bude i lepa,i da obraduje onoga kome je upućena i vraća se onome ko je uputi, ispunivši oboje toplinom. Ne mora to da bude omražena rečenica "volim te", to može biti bilo šta, lepo izrečeno, ume da razgali čoveka, i ženu, pa makar joj reči ništa ne značile.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  14. #149

    Odgovor: "Volim TE..."

    @Meggy Nije te valjda mamlaz ostavio zbog toga što mu nisi dovoljno puta rekla "volim te" ? Kakvih bizgova ima, za nevericu
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #150

    Odgovor: "Volim TE..."

    Ne, nisam mu rekla nijednom. Jebiga, znas kako je, kad to izostane, dzabe ti sve ostalo.
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29
  4. "Volim te" na svim svetskim jezicima
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 22:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •