Prevara - da ili ne? - Strana 5
Strana 5 od 13 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 189
  1. #61

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    prevara u smislu sexa-Ne
    u smislu flerta ---mmmm pa i tu ne...ne kažu za dzabe "gde nema prilike nema ni greha" ... al to mi nekako deluje ne moguće ... nisam pametan po pitanju ovog drugog , tu već utiče mnooogo faktora....
    Ja znam da ...kad sve funkcioniše kako treba ,nemam ni potrebu da gledam druge ... ako nešto ne štima onda pokušavam to da rešim ... a ako ni to ne uspe onda zdravo dovidjenja,malo budem tužan i nervozan al na kraju sve dodje na svoje
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  2. #62

    14 Odgovor: Prevara - da ili ne?

    sve ono sto zelite da rade vama drugi,radite i vi njima
    Iz mog ugla gledano....neeeeeee,jer znam koliko bi mene bolelo da me supruga vara,pa se ne usudjujem da takav bol priredim njoj.
    TO SAM JA !!!!

  3. #63

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    ne varam i prevaru ne znam da li bih mogla da oprostim..
    idem logikom da ako me je prevario, onda mu ja vise ne falim..
    doduse, nije sve tako crno-belo kao sto izgleda..
    mnogo je teze kad se ta prevara desi, pa na kantar moraju da se stave mnoge vredne stvari koje si imao sa doticnom osobom..
    a prevara.. pa ne uzimam prevaru zdravo za gotovo..
    znam da ja ne bih prevarila.. pa isto tako to ocekujem i od partnera..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #64

    Odgovor: Prevara!!!

    Prevaru ne prashtati, jer ko jednom prevari, uchinitje to ponovo. To su sklonosti, one se nasledjuju i vuku chitavog zivota.

    Ako ne mozesh da podnesesh da te neko stalno vara, najbolje je atji nekog ko nema takvih sklonosti.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  5. #65

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Mrzim prevaru i nikada je ne bih oprostio!!!Nikada nisam prevario bas iz razloga sto je mrzim najvise!!!Bolje prekinuti nego varati,manje boli!!!!!

  6. #66

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Sex i nije neka prevara ... vişe kao trenutak slabosti
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #67

  8. #68

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    prevarila sam momka do kojeg mi je stalo,dosta.Posumljala sam da me prevario,nisam mu dovoljno vjerovala i iz inata sam bila s drugim ne trazeci objasnjenje..nisam bila svjesna sto cinim,povrijedila sam osobu koju obozavam i s kojom imam nesto posebno.nije mi nikad dao razloga da sumljam u njega ali sam ipak posumljala.covjek sam,grijesim..volim ga,oprostio mi je jer nas veze nesto cega ni sami nismo svjesni..nikada se nisam gore osjecala kada sam to uradila,i to mi je bila najveca pograska u zivotu.drago mi je da mi je dao drugu sansu,jer znam da je necu prokockat.tak sada sam zapravo svjesna sto imam i koliko ga volim.nije nam bilo lako,ali prosli smo kroz to..i mozda je to bilo upravo ono sta je otvorilo oci,jer kad nekoga gubis tek shvatis koliko ti znaci..i kad ti netko nesto takvo oprosti vidis koliko te voli....eto toliko...sve zavisi od situacije,ali smatram da treba dati drugu sansu..zahvalna sam sta sam je dobila.....

  9. #69

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Nije ipak u redu mnogo toga,da li u vezi,da li sa osobom o kojoj je rec nije za ovde obrazlagati,pa po meni druga sansa nema svrhe,cak daje sansu da se opet isto dozivi kad tad,jer ona floskula 'jednom narkoman uvek narkoman' koliko ja znam je istinita i bukvalno...

    Ne dolazim u veze sa zenama koje varaju,u mojim vezama nemamo vremena za varanje sve i da hocemo...Tamo gde ima vremena tamo se prevare i dogadjaju...

    Prevarom leciti prevaru je kontraproduktivno,zaboraviti ti niko nece do smrti...veca je kazna ostati ono sto jesi,a tada se i vidi sta si zapravo...

    Neke ljude ne mozes da zaobidjes ako ti Bog da priliku,ali gledaj onda da nikoga ne zaboli,jer 'ono sto ne znas ne moze ni da te povredi'....

    Uostalom nije prevara,ako to uradis sa nekim ko ti je buducnost...prevara je dvostruki zivot i na to ko se navadi biva mu kao sa svakom navikom...

  10. #70

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    U potpunosti sam protiv prevare!!! Cak i ako nisam posebno zagrejana za osobu sa kojom sam, ne bih ga prevarila. To mi je skroz bzvz...
    Mrzim zimuuuuuuuuuu...

  11. #71

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    ja to nisam prihvatila kao prevaru...mislim samo je poljubio drugu devojku,nije nornalan---kao da ja nisam poljubila drugog decka a nije ni znao..... ali kasnije sam ga bas varala..vidjala se sa drugim,a nije znao...ali ipak sam ga volela...ne znam sta mi je bilo...zato sto sam luda...








    mladost - ludost

  12. #72

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Da bi opravdali epitet 'smece' mi vas treba da varamo za svaki slucaj... pa kad vi nas varate ne mozete da postignete toliko...

  13. #73

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Pa ipak treba raščistiti, dali varate sebe ili dragu vam osobu. Pored razuma u čoveku postoji i inat, ali i neopreznost.Kad veza pukne i ako to bude obostrano, onda ko prvi istupi to nije prevara to je kraj. Ali ako veza traje, pa još je brak sa decom, a još postoji i osećanje zvano ljubav, onda treba razmisliti dali se isplati ulaziti u rizik prevare, jer je ulog previsok. Svi smo mi ljudi od krvi i mesa, koji vidimo i osećamo, pa kad nam se probudi čulno i golicljivo a za suprotno izazovno, lepo i poželjno, ja lično povučem ručnu, jer znam kad osećanja pomute razum, onda više nema povratka na staro i normalno. Dešavalo mi se da osećaj bliskog kontakta sa suprotnom osobom visi u vazduhu i to vrlo zapaljivo, jer nisam od onih reckaroša kojima je važno zabodi pa idi dalje, jer se uvek nađe nešto što privlači. Ali onaj stari osećaj ljubavi nadvlada, i sve se smiri i odustane.
    In vinas veritas

  14. #74

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Džabe tupimo...

    Hemija i okolnosti rade svoje,ostaje pitanje koga onda prevariti: sebe ili životnu saputnicu koja vam nije ni rod...

    Mazohisti će izabrati sebe ovi drugi će izabrati drugu opciju... O5 se ponavljam: ono što ne znaš ne može da te povredi,a ako ti je stalo do nekog i ako voliš kako treba neće te niko ni varati... ovo važi za oba pola... Čim dođeš u dilemu ti si prevario,a kada ćeš i zvanično to uraditi više je tehničko pitanje...

  15. #75

    04 Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Citat emilyrouz kaže: Pogledaj poruku
    ja to nisam prihvatila kao prevaru...mislim samo je poljubio drugu devojku,nije nornalan---kao da ja nisam poljubila drugog decka a nije ni znao..... ali kasnije sam ga bas varala..vidjala se sa drugim,a nije znao...ali ipak sam ga volela...ne znam sta mi je bilo...zato sto sam luda...








    mladost - ludost
    Cura je skroz u pravi ja imam 13 god.a već znam šta je prevara jer sam i ja bio žrtva prevare a i ja sam varao druge!!!
    Ne možeš reci da nikad nikog nisi prevario!!!
    ludost mladost~!!!
    Poruku je izmenio Najgora, 25.01.2008 u 20:30 Razlog: caps loock

Strana 5 od 13 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prevara ili stvarnost?
    Autor lenjivica u forumu Posao
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.11.2012, 18:13
  2. Prevara ... Znači li da me ne voli?
    Autor egzotic u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:02
  3. 10 signala da je prevara blizu
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2009, 15:30
  4. Prevara uživo
    Autor Sokica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.10.2009, 13:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •