Да ли сте за улазак Србије у НАТО? - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste za ulazak Srbije u NATO?

Učesnika ankete do sada
95. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Да

    31 32.63%
  • Не

    64 67.37%
Strana 4 od 13 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 185
  1. #46

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Glasao sam sa ne, jer mislim da Srbija treba da bude nezavisna, pobožna, demokratska država. Ako bude pobožna, sam Bog će nas odbraniti. Treba da budemo nezavisni, a ne da nam sinove vuku po svetu kao mirotvorce (by the way mira još ni kod nas nema, ako ćemo iskreno), živu metu za ogorčene fanatike, kakvih imamo i mi sve više.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  2. #47

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Glasao sam sa ne, jer mislim da Srbija treba da bude nezavisna, pobožna, demokratska država. Ako bude pobožna, sam Bog će nas odbraniti. Treba da budemo nezavisni, a ne da nam sinove vuku po svetu kao mirotvorce (by the way mira još ni kod nas nema, ako ćemo iskreno), živu metu za ogorčene fanatike, kakvih imamo i mi sve više.
    Imamo li snagu(ljude, znanje, tehnologije, pare) za nezavisnost? Nemam baš takav utisak, možda me vara i "nisam dovoljno obavešten" ali po onome što je na tv-u i po netu- ne mislim da imamo snagu bilo kome ozbiljnijem da pariramo, nažalost!

    Fanatici? O kojoj zemlji govoriš? Neki Srbin stavio dinamit na sebe pa digao u vazduh metro? Nisam to čuo. Ima kriminalaca, ima psihički bolesnih ljudi koji vrše različita zlodela, ali fanatika baš i ne. Bilo ih je neposredno posle završetka ratova u Hrvatskoj i Bosni, sad su se i oni smirili, bar naizgled... Ako u fanatike ubrajaš određene pripadnike određene političke partije, to je već diskutabilno, ali mislim da su to samo njihove reči koje vetar nosi...I zbog kojih oni,verovatno, idu malo na različite preglede i tretmane... Psi laju, karavani prolaze...
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  3. #48

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Naravno da nisam.

  4. #49

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da nisam.
    Živiš i radiš u najmoćnijoj NATO državi, dođi ovde da živiš.

  5. #50

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    Imamo li snagu(ljude, znanje, tehnologije, pare) za nezavisnost? Nemam baš takav utisak, možda me vara i "nisam dovoljno obavešten" ali po onome što je na tv-u i po netu- ne mislim da imamo snagu bilo kome ozbiljnijem da pariramo, nažalost!

    Fanatici? O kojoj zemlji govoriš? Neki Srbin stavio dinamit na sebe pa digao u vazduh metro? Nisam to čuo. Ima kriminalaca, ima psihički bolesnih ljudi koji vrše različita zlodela, ali fanatika baš i ne. Bilo ih je neposredno posle završetka ratova u Hrvatskoj i Bosni, sad su se i oni smirili, bar naizgled... Ako u fanatike ubrajaš određene pripadnike određene političke partije, to je već diskutabilno, ali mislim da su to samo njihove reči koje vetar nosi...I zbog kojih oni,verovatno, idu malo na različite preglede i tretmane... Psi laju, karavani prolaze...
    Za onaj prvi deo: I šta onda, nemamo para? Nemamo. Ali nećemo da se prodamo kao moderno roblje svetskim policajcima Ocu Americi i Majci Rusiji. Možda si ti sin nekog bogatog paora, pa možeš kupiti za sebe i decu svoju da ne idu u rat i tako to, ali budi siguran da ona vladajuća manjina i njihove direktno podređene sluge (lakeji, batinaši) neće ići na nezgodna mesta. Nego će na to navesti sluđeni narod. A neki će izigravati Legionare..

    U ovom drugom delu na kraju isam priznaješ da imamo i mi fanatike (na žalost), mada u prvoj rečenici to negiraš. Poseti sajt Stormfront, idi na neke prigode Obraza i tako to.. Naći ćeš naše fanatike, ne skrivaju se oni..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  6. #51

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Za onaj prvi deo: I šta onda, nemamo para? Nemamo. Ali nećemo da se prodamo kao moderno roblje svetskim policajcima Ocu Americi i Majci Rusiji. Možda si ti sin nekog bogatog paora, pa možeš kupiti za sebe i decu svoju da ne idu u rat i tako to, ali budi siguran da ona vladajuća manjina i njihove direktno podređene sluge (lakeji, batinaši) neće ići na nezgodna mesta. Nego će na to navesti sluđeni narod. A neki će izigravati Legionare..

    U ovom drugom delu na kraju isam priznaješ da imamo i mi fanatike (na žalost), mada u prvoj rečenici to negiraš. Poseti sajt Stormfront, idi na neke prigode Obraza i tako to.. Naći ćeš naše fanatike, ne skrivaju se oni..
    Misliš li da će nas(narod) neko pitati da li smo za pripajanje NATO-u ili ne? Sumnjam u to.

    Fanatik je onaj ko se ne slaže sa određenim stavom u razgovoru, a neće da promeni temu, reče neki... Išao sam da vidim i taj Obraz, nekoliko puta... Nisu oni ni spremni ni obučeni za bilo kakav ozbiljan fanatizam. Izgledaju tako, govore tako, ali ništa od toga. Ma daj, besposleni su na tom sajtu kao i ti i ja pa se sastali pa samo kuckaju...

    Vrlo, vrlo su retki oni pravi fanatici (uglavnom,bivši profesionalni vojnici) koji su već učestvovali u nekom ratu na ovim prostorima, kojima je pobijena porodica i koji su spremni bilo šta,bukvalno bilo šta da urade protiv političkog protivnika jer nemaju više motiv za životom, svejedno im je da li će oni nekog ubiti sad ili sutra, ili će neko njih.I nećeš ih naći!Ako ih i nekim čudom, preko nekog poznanstva nađeš, delovaće ti da si sreo bivšeg boksera kome nisu baš sve kozice na broju... Ti što se lako nalaze i skaču, urliču i prete bombama-zajebi-ništa od njih.
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  7. #52

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Ja nisam za ulazak Srbije u nato, oni su nas bombardovali
    Sve bi ja to pobio

  8. #53

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Ја сам за војну неутралност Србије и сарадњу са Нато пактом, али само кроз "Партнерство за мир", никакво чланство!
    Ja nisam ni za to.
    Koja saradnja sa gangsterima iz Amerike?!
    Kada Srbija bude imala kintu neka kupi naoruzanje i gotovo.
    Inace,vojne vezbe i saradnju moze da odrzava i sa Rusijom.
    Sta danas fali Rusima?!
    Imaju sve a vracaju se na scenu.

  9. #54

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    n i s a m.......jer mi se ne svidja politika kud svi tu i mali mujo....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #55

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Kad videh temu rekoh samoj sebi pod nos - jesam nego šta sam nego jesam.
    Pa onog smrada bi i sama bombardovala i tada i (da je živ) opet sada.

    Onda, zastadoh i dobro se zamislih kod kliknuća na DA.
    ALO čekaj, stani malo Čiča
    stradalo je toliko ljudi ... i ljudi, toliko žena ... i žena, toliko deceeeee ... uh tu "decu ne mogu da praštam"




    Pa motam motam motam film,
    aj da probam da budem (koliko god mogu) realna,
    i realno dođem do zaključka da se (skoro) sve to što nam se dešavalo i desilo, komotno može nazvati i
    "stradanje talaca".
    Pa mogli smo mi - i da stradamo svi. Kakvu nam je politiku krebilac vodio - mogli smo... dobro je pa nismo.
    Svi smo mi bili lično njegovi taoci. Svi .
    Svi na "ledini" a on i cvetić u kosi u busiji.
    JebeNti, taj se tada tamo toliko ukop'o, da bi ta dva skota - za pelcer - preživela i izbačaj Atomske bombe,
    a ne one krmačice, svaka od po tonu.

    Ko je mene uopšte pitao šta ja mislim i koliko ga mrzim i prezirem,
    da li se sa njim i njegovim porukama lansiranim u svet - slažem? Ili NE slažem !?I ne samo mene.
    KO?
    Nikoooo !!!
    Od horde onih njegovih "plaćenika" navijača i skandirača, sa fraj autobuskim kartama do BGa,
    sa sendvičima i Jupi sokićima u zubima,
    pa još na svim Trgovima po Srbiji isto ili slično, (VRHunska organizacija nema šta)
    stek'o bi čovek utisak da se ovde sve živo njegovoj senci klanja ... i skute mu ljubi.
    jBT ko da je Papa. I to od I do Benedikta XVI zajedno ...
    Par puta sam i sama pomislila ... pa ja sam izgleda jedina protiv!

    I slali su poruke, svi smo mi Milošević ... i slike su prigodne slali ...


    pa čoveče - ko nas ne bi bombardovao.
    Da sam imala neka avione i bombe, ja bi mu ih poslala. Dve Atomske. Dosta im je od mene.
    Sa mašnicom za njega, sa cvetićem za "muža" mu Miru.

    I tako, lomila sam se ... dugo .... tek da se zna,
    ali sam na kraju ipak kliknula DA.

    Bože mi oprosti, ali između NE i DA - DA!
    Pa mi kad bi zaređali da nikom ne "oprostimo" ništa, mogli bi odma' da se vratimo u pećinu.

    A meni je iskreno ... i ove sadašnje pećine nešto već puna kapa. Extra KUfer.
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 12.09.2008 u 04:40

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #56

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Kad videh temu rekoh samoj sebi pod nos - jesam nego šta sam nego jesam.
    Pa onog smrada bi i sama bombardovala i tada i (da je živ) opet sada.
    Тако је то кад неко више мрзи Милошевића него што воли своју земљу и свој народ.

    i realno dođem do zaključka da se (skoro) sve to što nam se dešavalo i desilo, komotno može nazvati i
    "stradanje talaca".
    Pa mogli smo mi - i da stradamo svi. Kakvu nam je politiku krebilac vodio - mogli smo... dobro je pa nismo.
    Svi smo mi bili lično njegovi taoci. Svi .
    Svi na "ledini" a on i cvetić u kosi u busiji.
    Јесте да нас велике силе захебавају цирка хиљаду година. Али овај пут не. Овај пут нису што су тели, овај пут смо ми криви. Овај пут их је он натерао. А немачке фашисте је наљутио Симовић. А аустроугарске империјалисте Принцип и Апис. А Турке је љутио Милош.... тако је то кад смо дивљи народ. А они су само хтели да нас цивилизују...

    pa još na svim Trgovima po Srbiji isto ili slično, (VRHunska organizacija nema šta)
    stek'o bi čovek utisak da se ovde sve živo njegovoj senci klanja ... i skute mu ljubi.
    jBT ko da je Papa. I to od I do Benedikta XVI zajedno ...
    Par puta sam i sama pomislila ... pa ja sam izgleda jedina protiv!

    I slali su poruke, svi smo mi Milošević ... i slike su prigodne slali ...
    Требало је бити слеп па не видети све оне који су били против њега. То би ваљда покварило слику како смо ми грозан народ, и како сам само ја праведна, а сви остали су и заслужили да их бомбардују...

    pa čoveče - ko nas ne bi bombardovao.
    Da sam imala neka avione i bombe, ja bi mu ih poslala. Dve Atomske. Dosta im je od mene.
    Sa mašnicom za njega, sa cvetićem za "muža" mu Miru.
    Па човече ко нас не би бомбардовао???????? Неко ко није фашиста, неко ко не почиње ратове, неко ко не уништава земље, неко ко не отима земљу, неко ко не подржава терористе. Ето ко.

    Bože mi oprosti, ali između NE i DA - DA!
    Pa mi kad bi zaređali da nikom ne "oprostimo" ništa, mogli bi odma' da se vratimo u pećinu.
    Како је то дивно, велико срце, час би две атомске бацала, час би праштала онима који нас уништавају.

    A meni je iskreno ... i ove sadašnje pećine nešto već puna kapa. Extra KUfer.
    Улизуј се онима који су те утамничили. Они ти могу дати слободу и дивоту...

    Тако то иде, пар година филовања преко У92, ЛДП и ЦИА... и захваљујеш што су те бомбардовали... што су ти убијали народ. Ми смо криви...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #57

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    od svega što si napisao, najviše mi se sviđa ovo :
    yossariankaže:
    ...a u mraku sobe miris kose njene lebdi svuda oko mene...


    Yo,
    ne pripisuj više repove mojim rečima i mislima. STOP ! (mogla bih i nezgodno da reagujem )

    Šalu na stranu,
    kada kažem poslala bi' bombe, onda to i mislim. ALI decidno naznačim i adressu gde pakete šaljem. Nema zabune.
    Narod nema ništa s'tim. Mislim - nema ništa s' njim.
    Pa i ja sam taj narod, ne misliš valjda da bih bombardovala samu sebe.
    To si sada shvatio!
    Idemo dalje,
    I prvi naš klinč je nastao onda kada si prišio olinjali rep, mojoj jasnoj i prekrasnoj misli.
    Gosin Karadžić - nit' je poveo, nit' je vodio, nit' je odveo, nit' je igde ikoga doveo.
    To sam mislila pre, to mislim sada, a to ću misliti i nadalje.

    Ne ustručavam se da komentarišem mišljenja sa kojima se ne slažem,
    a takođe nemam ništa protiv komentara mog mišljenja,
    pa se nemoj ustručavati ni ti da to i na dalje činiš.

    *Očigledno je jedno, a to su dve stvari
    - prvo : mišljenja nam se dijametralno razlikuju.
    - drugo : znam da ti (šta god u odbranu svoje teze rekla) mišljenje ne mogu promeniti.
    - treće :znaj da mi (šta god da kažeš) mišljenje ne možeš promeniti.


    Ja kao što vidiš, ne volim previše ta citiranja,
    a po sećanju- čini mi se da je palo i neko škakljivo ocenjivanje - u fazonu "ulizivanje"
    - ALI ... neću se hvatati za to- jer sam sigurna da i nisi tako mislio.
    Jel'da da nisi !?




    A ja jesam mislila sve ono što sam rekla - baš onako kako sam i rekla.
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 12.09.2008 u 11:59

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #58

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    od svega što si napisao, najviše mi se sviđa ovo :


    Није теби упућено Искрено, кад сам недавно на твом профилу видео да си женско, силно сам се изненадио

    kada kažem poslala bi' bombe, onda to i mislim. ALI decidno naznačim i adressu gde pakete šaljem. Nema zabune.
    Narod nema ništa s'tim. Mislim - nema ništa s' njim.
    Pa i ja sam taj narod, ne misliš valjda da bih bombardovala samu sebe.
    To si sada shvatio!
    Не бринем се толико због твог бомбардовања, али кад у твојим бомбашким жељама налазиш разумевање за фашистичку НАТО агресију...

    Idemo dalje,
    I prvi naš klinč je nastao onda kada si prišio olinjali rep, mojoj jasnoj i prekrasnoj misli.
    Gosin Karadžić - nit' je poveo, nit' je vodio, nit' je odveo, nit' je igde ikoga doveo.
    To sam mislila pre, to mislim sada, a to ću misliti i nadalje.

    Ne ustručavam se da komentarišem mišljenja sa kojima se ne slažem,
    a takođe nemam ništa protiv komentara mog mišljenja,
    pa se nemoj ustručavati ni ti da to i na dalje činiš.

    *Očigledno je jedno, a to su dve stvari
    - prvo : mišljenja nam se dijametralno razlikuju.
    - drugo : znam da ti (šta god u odbranu svoje teze rekla) mišljenje ne mogu promeniti.
    - treće :znaj da mi (šta god da kažeš) mišljenje ne možeš promeniti.


    Ja kao što vidiš, ne volim previše ta citiranja,
    a po sećanju- čini mi se da je palo i neko škakljivo ocenjivanje - u fazonu "ulizivanje"
    - ALI ... neću se hvatati za to- jer sam sigurna da i nisi tako mislio.
    Jel'da da nisi !?

    A ja jesam mislila sve ono što sam rekla - baš onako kako sam i rekla.
    Добро, проћаскали смо, кул
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #59

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Jos se nismo prikljucili?
    Hm...





    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #60

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Od horde onih njegovih "plaćenika" navijača i skandirača, sa fraj autobuskim kartama do BGa,
    sa sendvičima i Jupi sokićima u zubima,
    pa još na svim Trgovima po Srbiji isto ili slično, (VRHunska organizacija nema šta)
    stek'o bi čovek utisak da se ovde sve živo njegovoj senci klanja ... i skute mu ljubi.
    jBT ko da je Papa. I to od I do Benedikta XVI zajedno ...
    Par puta sam i sama pomislila ... pa ja sam izgleda jedina protiv!
    Иначе, папа није нека код Срба особито поштована личност. Напротив. Ако кажеш да је неко поштовао Слобу као папу, и није неко поштовање... мада морам да признам да код мене Милошевић стоји горе чак и од папе...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 4 od 13 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •