VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 27
Strana 27 od 28 PrvaPrva ... 1725262728 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 413
  1. #391

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pa mislim, osim ako ti nije krivo zbog Grua, ko je inache trebo da pobedi, a da to znachi da Srbija ide kuda treba?
    Mozda ja imam previse lose misljenje o Mikiju, ali on je poslednja osoba koja je trebala pobediti (mada je imao zestoku konkurenciju u Maci i Karleusi ).
      Vrh

  2. #392

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A ja guglam po ovom zrNcetovom talentu da vidim gde da ga pecam i nema ništa, samo nas zrači garaNt.


    di su ovi moderatori za tv i mediJe da potvde....nikad ih nema kada mi trebaJu....




    mame mi...ne zrachim...
      Vrh

  3. #393

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Mozda ja imam previse lose misljenje o Mikiju, ali on je poslednja osoba koja je trebala pobediti (mada ima zestoku konkurenciju u maci i Karleusi ).
    Previshe sam ovo pratio (da bi to bilo normalno ) ) da bih se ovde slozzio s tobom...

    Nea veze, trust me, ako nije mogao Mumin, Gru pa i Ivana Shkorich..pa i Milich ajde de, onda bolje i Miki nego resto ekipe ...
      Vrh

  4. #394

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ae popij nesto miliC je trebaO biti prwaK
    Ae idi vidi jel ti pisem po zidu..

    Mikija za precednika.. (qpinovo je zajebano glasacko telo)
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  5. #395

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ae idi vidi jel ti pisem po zidu..

    Mikija za precednika.. (qpinovo je zajebano glasacko telo)
    sad sam prowjeriO ,nisi pisala
    milic wukashin je inteligencija za mikija,miki je samo napacen ..gidan on..
      Vrh

  6. #396

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    sad sam prowjeriO ,nisi pisala
    milic wukashin je inteligencija za mikija,miki je samo napacen ..gidan on..
    milić je dijabola(blago rečeno)

    zzop
      Vrh

  7. #397

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    milić je dijabola(blago rečeno)

    zzop
    miki je patka (zlato recheno )
      Vrh

  8. #398

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ae idi vidi jel ti pisem po zidu..

    Mikija za precednika.. (qpinovo je zajebano glasacko telo)
    niJe uspelo....probaJ ponovo sa dodji juche.....ili....idi vidi jel sam tamo....


    i ne zabushavaJ....prelistaJ temu....trebaJu nam neke informaciJe.....


    oFkoRs...Ti & Ja....
      Vrh

  9. #399

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    miki je patka (zlato recheno )
    bar nije matora iscepana navlaka za istu...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 07.04.2009 u 01:49 Razlog: da ne vređam članove
      Vrh

  10. #400

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Come soon!

    Sva srecha pa mi je Merkur jutros usho u V kucu, kuchu intuicije i expertskog surfanja.
    (Ustvari, tko zna o cemu li ce sajt biti.. )

    I sajt je tek u izradi pa cemo se zanimamo VIP farmashima do tada.

    Al' sto mi je drago bogZ dzibera.. chudo jedno..
    Poruku je izmenio Lilith_021, 07.04.2009 u 03:07 Razlog: link
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  11. #401

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Miki pobedio? A bas sam navijala za Gruju iako sam kontala da ce Kupinovac odneti zlacanu pobedu.. treca sreca..
    Kad ima repriza ovoga?
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #402

    14 Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Kupinac - ne Kupinovac, mada bismo mogli da ga nazovemo i tako.


    VB: Miki, uzmi 50.000 evra i napusti Kuću! Utorak, 7. april 2009. 00:16
    Miki je konačno uspeo! Treća sreća za pčelara, kockara i kuvara iz Kupinova, koji je u trećem učešću u Velikom Bratu izdržao do kraja i uzeo 50.000 evra.

    Da pobeda bude još slađa, Miki Đuričić pobedio je u sezoni Velikog Brata koji je prvi put emitovan na televiziji Pink, na kojoj se prikazuju i folk emisije iz Grand produkcije. Sve ono što Miki prezire. Ipak, ček je ček!

    Poslednji "izbačeni" ukućanin, pobednik Miki Đuričić simpatično je dočekan numerom "Hit the road Jack and don't you come back"!

    Konačno izbačen, ali i za 50.000 evra bogatiji, pčelar, kuvar i po sopstvenom priznanju kockar, bio je miran, mirniji nego što se moglo očekivati, možda zbog njegove ranije izjave da je on "te pare već potrošio".

    "Svaku noć legnem u krevet i razmišljam gde ću da potrošim pare...i svako veče ih trošim na drugom mestu".



    "Želeo bih da se zahvalim svima i pozdravim mog dedu", bile su Mikijeve prve reči po izlasku. "Trudiću se da novac što nekvalitetnije potrošim, kao i uvek i to što brže"


    Poznat po tome što je već u prošlom rijalitiju proglašen za inventar u Kući, Miki ovog puta nije razmišljao o izlasku, kao u ranijim serijalima kada je upravo zbog nervoze izlazio i gubio šansu da pobedi.

    "Nisam razmišljao o izlasku. Niko me ovog puta nije nervirao, i voleo bih da citiram velikog mislioca iz Novog Sada Milana Mumina: "Sve je dobro dok se čovek ne usere!".

    Na pitanje da li će ponovo ući u Kuću, Miki je u prepoznatljivom maniru rekao: "Neću više ulaziti. Meni je trebalo samo 15.000 evra!"

    Iako se od početka mislilo da će ovaj rijaliti biti dvoboj najdominantnijih "mužjaka" u kući Mikija i Mace u čiju se borbu za glavnu premiju u jednom trenutku umešao se i Milić Vukašinović , Miki se našao "oči u oči" sa Gruom!





    "Bilo mi je bitno da ne ispadnem u prvoj nedelji. Posle toga je sve bilo ok", rekao je "drugi". "Bio sam iskren i mislim da je publika to prepoznala. Išao sam srcem, možda sam zato i došao do finala ", rekao je Gru i osvrnuo se na svađe sa Mirom i Macom. "Nekada je Mira potencirala Grand, a ja sam malo ludeo što su često puštali narodnjake i eto...", dok je zbog Mace nekoliko puta morao da "podiže prag tolerancije, jer je "vulgaran" . Što se tiče "prijateljstva" sa Tijanom, ono to upravo i jeste: "Bila mi je ok, zato smo se i družili".

    Da je finalno veče donelo pomalo neočekivani obrt, govori činjenica da je pre Filipa koji je za 28 dana jedva "prozborio koju" i Grua koji je nekoliko puta otvoreno ušao u konflikt sa nekoliko ukućana, prva Kuću ipak napustila Mira Škorić, a za njom upravo jedan od, kako su mislili mnogi, pretendenata za nagradu od 50.000 evra, Dragan Marinković Maca!

    Iz razloga što je ispao pre "nekoga ko nije ni kafu skuvao" Grua, Dragan Marinković je bio vidno iznerviran i ljut. "Očekivao sam da ću ispasti. Mi koji smo bili unutra imamo izgrađeno mišljenje jedni o drugima, a publika ima predrasude! Bože pravde, pobediće Miki ili Filip", rekao je Maca koji se u jednom trenutku čak brecnuo i na pitanje Milana Kalinića o Tijani.

    "Šta me pitaš o drugim ljudima! Ne znam o čemu pričaš", rekao je Maca a potom rekao da ga ne zanima ni da pogleda svoj profil jer on "zna ko je".

    Interesantno je da dojučerašnji "prijatelji" Maca i Tijana na izbacivanju nisu razmenili ni reči!





    "Kažu da ljudi biraju svoj put, ja znam da je to laž ili jedna bajka. U znak zahvalnosti za one koji vole moje priče i koji su bili uz mene, ja sam odlučio da u njihovo ime deo honorara poklonim domovima za nezbrinutu decu
    ", rekao je Maca.

    Prvi "presek" napravljen je samo15 minuta nakon što je počela poslednja "epizoda" rijaliti šou programa koji se završio nakon 28 dana. U tih 15 minuta Kuća je ostala "kratka" za prvog stanara.

    "Svi su bili netolerantni i aljkavi", bile su prve reči Mire Škorić kojoj je tokom proteklih 28 dana po mišljenju mnogih "sve smetalo".

    "Imala sam krize jer nikada nisam bila toliko odvojena od ćerke i sestrića", rekla je Mira i pokušala da se odbrani od titule dežurnog gunđala". "Ja nisam glumila" i dodala da je u kući bila "higijeničarka". Na komentare Jelene Karleuše da je Mira njen fan i da su njeni jedini blistavi momenti kada je imitira, rekla: "Nije mi fan"!?, a potom se ispravila i rekla da nisu "međusobni fanovi", ali da poštuje to što Jelena radi.





    Mira će ostati upamćena po "epskim" svađama sa Mikijem, naročiti po onoj u kojoj je branila svoju branšu rečima: "Ja bih umrla za Grand i Sašu Popovića! ".

    Nakon Mire i Mace došao je red i da se Filip Kapisoda oprosti od 50.000 evra i titule pobednika VIP All Stars serijala.

    Ovog puta crnogorski glasači su "omanuli". Nekoliko minuta pre nego što će napustiti Kuću Filip je u ispovedaonici rekao da misli da će upravo on pobediti. Pogrešio je!

    "Drago mi je što sam učestvovao u šou. Razlog zbog kojeg sam pristao da uđem u Kuću je izazov i novo iskustvo. Šou je doneo svima nama dobro, mislim da je ovo plus", rekao je Filip i osvrnuo se na vezu sa Ksenijom, ukoliko je ima, i pogrešio ponovo... "Mi smo još zajedno", rekao je Filip iako je Ksenija nedavno u jednom gostovanju rekla da nije sa njim u vezi i da mu neće dati drugu šansu jer je ušao u Kuću. "To su moje privatne stvari i neću to sad da komentarišem", rekao je pomalo zbunjeni Filip. "Nije džentlmenski".





    Ovaj serijal Velikog Brata ostaće upamćen i po prvom učešću jednog srpskog političara - Nenada Čanka. Ušao je u kuću da "dokaže" da je ovaj koncept emisija zapravo "dno dna", ali je svesrdno učestvovao u zadacima i izjavljivao da mu je u kući bilo lepo i da se zabavljao sa prijatnim i dragim ljudima.

    Nešto manje od mesec dana je prošlo kako su se vrata kuće Velikog Brata otvorila za JelenuKarleušu, Jelenu Žeželj, Nenada Čanka, Tijanu Stajšić, Mikija Đuričića, Dalibora Andonova, Ivanu Škorić, Dragana Marinkovića, Miru Škorić, Miu Borisavljević, Milana Mumina, Edina(Kalimera) Aladžuza, Sandru Drašković i Filipa Kapisodu, a potom i kultnog Milića Vukašinovića

    Jedan po jedan ukućani su izlazili, ili napuštali šou , da bi se broj iz nedelje u nedelju, protokolarno smanjivao. Mišljenja o ovogodišnjem odabiru zvezda koje su se našle pod VIP krovom, a koji su imali ulogu da nas "zabavljaju" su podeljena - epiteti koji su opisivali ovogodišnju sezonu išli su od "nikad bolje" do "nikada dosadnije". Ipak, neki momenti su zaista uspeli da nas nasmeju i razgale, poput ovog...


    YouTube - Veliki Brat VIP 2009 - VIS VIP Futavci





    ...ali i iznerviraju! Događaji po kojima će se pamtiti ovogodišnji VIP All Stars serijal Velikog Brata jesu konstantna ogovaranja koja su obeležila početak rijaliti šoua, nervoza zbog cigareta,kao i svađe. Najzanimljivije su upravo bile one između Mikija i Mire. A "seljaku iz Šipova" kako ga je drugarica Jelena Karleuša jednom prilikom oslovila, ni Sani Armani nekoliko puta nije ostala dužna.

    U ovom serijalu smo zamalo imali i reprizu "VIP veze" između Mace i Tijane koji su od početka šoua "išli utabanim stazama" Goge i Ognjena. Iako su bili dosta slobodniji od njih, tek ništa se između misice i voditelja/glumca nije dogodilo (osim pipkanja, štipanja, lupkanja po zadnjici, poigravanja "ženskim" atributima...).

    "Ja sam se u kući osećala usamljeno, a Maca je, u početku, bio pozitivan, vedar...Bio je mi je potreban neko sa kim bih bila prisna, jer je situacija u kući sasvim drugačija nego napolju", rekla je Tijana nakon što je izbačena u polufinalu, da bi u samom finalu "promenila priču" i odlučila da se sa njim ni ne pozdravi.

    Sve u svemu, jedna zanimljiva stvar jeste da su "prijatelji" uspeli da postanu neprijatelji, kao i da su Miki i Mira postali skoro pa prijatelji poslednjih par dana.

    Pobednik je poznat, a poznato je i da će žurka u Kući Velikog Brata sa svim izbačenim ukućanima, prvim u All Stars serijalu, trajati do jutra.
    VB: Miki, uzmi 50.000 evra i napusti kuću! :: Mondo
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  13. #403

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    "Iako se od početka mislilo da će ovaj rijaliti biti dvoboj najdominantnijih "mužjaka" u kući – Mikija i Mace" Najdominantnijih muzjaka? Mikija i Mace? Sad mi se vec povraca
      Vrh

  14. #404

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Kupinac - ne Kupinovac, mada bismo mogli da ga nazovemo i tako.
    Pa Kupi Novac, nije da ga nije pokupio ali maločas sam bila do hrvatske farme da vidim kako to funkcionira i ima svašta nešto i o vb, pa čak (!) i teorije zavere da je Kupinovac njihov (emotion) čo'ek i da je bio tužan jer mu samo neki procenat ide, mali maJecki... Svaštatamopiše...

    Sledećiiiii
      Vrh

  15. #405

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama




    ...ikoristiJo bih priliku da pozdravim dragu nam Believerku... tradiciJonalnim srpskim pozdravom: ...









    (uzdržaću se od onoga: šta sam rekao? )
      Vrh

Strana 27 od 28 PrvaPrva ... 1725262728 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •