Vaša očekivanja od žene
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 46
  1. #1

    Vaša očekivanja od žene

    Znamo sad šta žene očekuju od muškaraca pa da vidimo i vas...šta je to što vi očekujete od žene?

  2. #2

    Odgovor: Vaša očekivanja od žene

    Paa... mislim......hmmm

    e da Da budu lepe i prave gomboce sa šljivama

  3. #3

    Odgovor: Vaša očekivanja od žene

    ....od žene uvek očekujem....neočekivano...



  4. #4

    Odgovor: Vaša očekivanja od žene

    Očekujem bukvalno SVE.
    I ništa me ne može iznenaditi.

    Očekujem da ustane sabajle pre mene i spremi klopu, odradi gimnastiku, popije kaficu, vrati se u krevet radi , bude vredna na poslu, izađe na vreme da je ne čekam predugo na mestu gde parkiranje nije dozvoljeno, pokupuje u radnji kućne potrepštine, servira ručak, prepusti meni da posklanjam i operem sudove, pristane na sa punim stomakom, smisli kuda ćemo izaći predveče, po povratku smisli što laganiju večeru za sebe i redovnu za mene, ne utiče na izbor TV programa, ili se eventualno složi sa mojim izborom, zaspi pre mene kako bi se lakše probudila i započela još jedan monotoni dan.

  5. #5

    Kakve se to zene traze???

    Upadoh i ja na ovaj 'muski deo', tek onako, da se pozabavim jednom temicom. Zanima me, momci, kakve su to zene danas dobre, 'pozeljne', kakvu biste zeleli pored sebe na duze, za kakvu biste bili spremni da uradite sve? I, kad smo vec kod toga, koliko biste bili spremni da ucinite za devojku/zenu, koliko da se zrtvujete, dokle da idete? Ili su oni pravi (od svih zena sanjani) muskarci ostali par vekova za nama...(ako ih je, sem u filmovima, ikad uposte i bilo...)

  6. #6

    Odgovor: Kakve se to zene traze???

    Citat Nena kaže: Pogledaj poruku
    Upadoh i ja na ovaj 'muski deo', tek onako, da se pozabavim jednom temicom. Zanima me, momci, kakve su to zene danas dobre, 'pozeljne', kakvu biste zeleli pored sebe na duze, za kakvu biste bili spremni da uradite sve? I, kad smo vec kod toga, koliko biste bili spremni da ucinite za devojku/zenu, koliko da se zrtvujete, dokle da idete? Ili su oni pravi (od svih zena sanjani) muskarci ostali par vekova za nama...(ako ih je, sem u filmovima, ikad uposte i bilo...)
    ...ok...posto sam izbrisan prvi put,moracu da napisem Rat i Mir...
    ...kakve zene?recimo ovako...prvo,mora da bude strahovito inteligentna da bi mogla da kompenzuje moju prirodnu glupost...drugo...mora da bude dobra riba,da se svi okrecu za njom,jer onda primecuju i mene...ako nemam pored sebe atraktivnu zenu,kakav sam onda uopste frajer?...trece...ne sme da bude posesivna,jer ni ja nisam takav...cetvrto...mora da ima u okviru mog,i svoj mali svet,jer ce u suprotnom poludeti...peto...mora da bude moj najbolji prijatelj,da mogu o svakom problemu da pricam sa njom...sesto...za takvu zenu,uradicu sve sto trazi...cak cu i noge da izdepiliram...
    ...sto se tice filmova...probaj manje da ih gledas,vise da snimas...prijavi se na audiciju...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: Kakve se to zene traze???

    Nekada uhvatim da tražim svakakve ili tražim one koje mi daju,prostije je za objasniti.

    ALI... imam tu 'ebenu pošast u svojoj biografiji da sam uvek imao bisere i uvek su sve svi čudili odakle mi takve ribe što kaže Angus,da se okreću za njima... I što je najgore kada mi uleti posle neki i gabor svi počnu da je cene i zagledaju,jer kontaju da nešto ima najbolje čim sam ja s njom...

    I... sad imam problem da i dalje ja tako volim lepe i pametne,ne volim radodajke,a hvatam sebe da ni na dobrotu ne padam,a valjda tako i treba... da se dobrotom nešto osvojiti za sebe i svoju dušu možda bi svi i odglumili dobrotu ne bi li dobili najbolji qrac ili najbolju pičku... ALI... hemija da ne kažem 'miris' žene je jači od svega,pa ja ma kako znao sve ne mogu,a da ne živim po tome,jer sumnjam da se i po čemu drugom i može živeti... Mene mogu želeti svi,ali je važno koga ja želim... i one su najpametnije,najlepše i najbolje dok su moje...

  8. #8

    Odgovor: Kakve se to zene traze???

    ...ma ebeš žene...ša ima da ih tražiš....

  9. #9

    Odgovor: Kakve se to zene traze???

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Nekada uhvatim da tražim svakakve ili tražim one koje mi daju,

    I... sad imam problem da i dalje ja tako volim lepe i pametne,ne volim radodajke,a hvatam sebe da ni na dobrotu ne padam,a valjda tako i treba ...

    Što bi rek'o Ršum:


    ČUVAJ SE SINE LAKIH ŽENA GOVORIO MI OTAC I ŠTA SAD

    Oko moga srca
    Ko bršljan se svila
    Jedna laka ženska
    Od sto sedam kila
    _________Una16

  10. #10

    Odgovor: Kakve se to zene traze???

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Što bi rek'o Ršum:


    ČUVAJ SE SINE LAKIH ŽENA GOVORIO MI OTAC I ŠTA SAD

    Oko moga srca
    Ko bršljan se svila
    Jedna laka ženska
    Od sto sedam kila
    Kako pogadjaš i kapiraš da se i čuvam od takvih...čitaš me dobro koleginice,čestitam...

  11. #11

    06 Odgovor: Vaša očekivanja od žene

    mislim da prvo treba ustanoviti da se zene razlikuju od muskaraca.da su nestrpljive,uvek hoce da su na prvom mestu(paznja).A kad dobiju menopauzu onda je pakao! pa sad sta reci a biti iskren i pametan

  12. #12

    Odgovor: Vaša očekivanja od žene

    Muskarac mojih godina sve vise ocekuje od zena da one sve manje ocekuju od njega.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #13

    Odgovor: Vaša očekivanja od žene

    Citat djura5 kaže: Pogledaj poruku
    mislim da prvo treba ustanoviti da se zene razlikuju od muskaraca.da su nestrpljive,uvek hoce da su na prvom mestu(paznja).A kad dobiju menopauzu onda je pakao! pa sad sta reci a biti iskren i pametan
    ...upravo sto si ti rekao...iskreno,ali ne bas mnogo pametno...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #14

    Odgovor: Vaša očekivanja od žene

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Muskarac mojih godina sve vise ocekuje od zena da one sve manje ocekuju od njega.


    Ovo ste veoma lepo formulisali i naskroUz se slazem sa Vama - iz iskustva.

    Never confuse movement with action.

  15. #15

    Odgovor: Vaša očekivanja od žene

    Jedino - da se nekako uklopi u sve moje mane...bez obzira koliko poneki deo slagalice boleo dok se konacno ne postavi na svoje mesto. Da ih prekrije svojim bicem i od njih napravi samo secanje...

    ...a s druge strane, sta bi ona drugo mogla da ocekuje od mene?

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •