B 92 na udaru? - Strana 4
Strana 4 od 32 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 474
  1. #46

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Znate li kako se kao se vrši ispitivanje javnog mnjenja? Agencije koje su za to specijalizovane dobijaju narudženicu sa jasno i ciljno postavljenim pitanjima i na osnovu odgovora formiraju izveštaj o zadatom pitanju ili temi, i sve je tu uredu naručilac plaća ono što je drugi odradio, a kome je to zanimalnje. Kod medjiskih kuća je malo drugačije što se tiče naručivanja posla i mnogo je mekše, lukavije.
    Kad me Angus tera da mu navedem konkretno ko je taj, pa nije to veliki strogi čika koji ima pare pa kaže hajde napadaj. Neočekuješ valjda da sednem u avion i krenem po svetu kao nezavisni istraživač i da kažem kada je i koliko Soroš i njemu slični dao novca za osnivanje neke tv kuće i koliko je platio naručenu kampanju za to i to!
    Otkud izveštač o zlostavljanju osoba ometenih u razvoju baš Rozental, i kako baš b-92 prvi počinje priču?, a istraživanje traje četiri godine?
    Pa gde je bila naša vlast (generalno), tih četiri godine, sigurno nije bila obaveštena?
    Ako b-92 slovi za objektivnu i nepristrano-neustrašivu kuću, kako to da i ona četiri godine nije čula za mučenje onih jadnih ljudi, a uvek je tu i u pravo "vreme"?
    ...ajde da kazemo da si u pravu...kao pretpostavku...ali,onda bih postavio pitanje...a gde su ostali mediji?I stampani i elektronski?I oni cute?Pa o cemu se onda pise i govori u zemlji Srbiji?
    ...licno...mislim da ko god ukaze na neku losu pojavu u nasem drustvu,zasluzuje pohvalu,bez obzira ciji je to interes...
    ...naravno,pri tome ne mislim na sliku koja ide u svet da bi nas ocrnili kao narod...
    ...nasa je obaveza da se borimo protiv drustvenih deformiteta i da ukazujemo na njih...
    ...kako nema ni jednog takvog priloga na Pinku?vec samo hleba i igara...ciji je to interes?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ajde da kazemo da si u pravu...kao pretpostavku...ali,onda bih postavio pitanje...a gde su ostali mediji?I stampani i elektronski?I oni cute?Pa o cemu se onda pise i govori u zemlji Srbiji?
    ...licno...mislim da ko god ukaze na neku losu pojavu u nasem drustvu,zasluzuje pohvalu,bez obzira ciji je to interes...
    ...naravno,pri tome ne mislim na sliku koja ide u svet da bi nas ocrnili kao narod...
    ...nasa je obaveza da se borimo protiv drustvenih deformiteta i da ukazujemo na njih...
    ...kako nema ni jednog takvog priloga na Pinku?vec samo hleba i igara...ciji je to interes?
    Principijelno i iz duše sam za sve negative da se jasno indentifikuju i sankcijski reše na odgovarajući legano-zakonski način, ali sam i principijelno protiv da sam sebe pišam po glavi pre nego što saznam šta je to ustvari. Što prvo da počnem da lajem a još neznam dali i treba da lajem, na taj način samo sebe odajem.
    Ako neko istraživanje traje četiri godine pa se sada objavljuje, bez nikakvih primedbi i dobronamernih saveta ili naređnja, to mi smeta. Gde su ta istraživanja vršena, možda su ove ustanove locirane negde na drugom kraju planete, pa je put dug do nas.Samo intoniranje vesti je providno i gadno, kao da se plasiraju iz drugog horizonta.
    Mnogo puta sam se nervirao na reagovanje Kine na neke događaje u svetu, uvek čekaju 24 sata da prođe, pa onda komentar i stav. Sada vidim koliko je to ipak mudro. Što b-92 nesačeka zvaničnu izjavu ljudi iz ove zemlje, pa onda juriš, a ne prvo juriš pa onda izjava?
    Ostale kuće, pa i Pink su ipak sačekali da čuju obadve strane pa onda komentar, valjda Mitrović zna da je iz Srbije, a njegov program se gleda i van, pa je možda pomislio nije lepo pljuvati po svojoj zemlji pre svih.

    PS. I ako nastaviš da me zajedaš prepisat ću ti masada pet puta repli po postu!
    In vinas veritas
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Principijelno i iz duše sam za sve negative da se jasno indentifikuju i sankcijski reše na odgovarajući legano-zakonski način, ali sam i principijelno protiv da sam sebe pišam po glavi pre nego što saznam šta je to ustvari. Što prvo da počnem da lajem a još neznam dali i treba da lajem, na taj način samo sebe odajem.
    Ako neko istraživanje traje četiri godine pa se sada objavljuje, bez nikakvih primedbi i dobronamernih saveta ili naređnja, to mi smeta. Gde su ta istraživanja vršena, možda su ove ustanove locirane negde na drugom kraju planete, pa je put dug do nas.Samo intoniranje vesti je providno i gadno, kao da se plasiraju iz drugog horizonta.
    Mnogo puta sam se nervirao na reagovanje Kine na neke događaje u svetu, uvek čekaju 24 sata da prođe, pa onda komentar i stav. Sada vidim koliko je to ipak mudro. Što b-92 nesačeka zvaničnu izjavu ljudi iz ove zemlje, pa onda juriš, a ne prvo juriš pa onda izjava?
    Ostale kuće, pa i Pink su ipak sačekali da čuju obadve strane pa onda komentar, valjda Mitrović zna da je iz Srbije, a njegov program se gleda i van, pa je možda pomislio nije lepo pljuvati po svojoj zemlji pre svih.

    PS. I ako nastaviš da me zajedaš prepisat ću ti masada pet puta repli po postu!
    ...ok,ako mislis da te zajedam...necu vise da komentarisem tvoje postove...
    ...ali,malo sutra...
    ...i mojne da me plasis sa masadom,ionako ima jeziv avatar...
    ...salim se...neka bude sve kako ti kazes...treba da pozoves i Djuru pa da zajedno prodiskutujete drustveno/politicku situaciju...pa u akciju...
    ...a ovo sa Mitrovicem je do jaja......poznati patriota i covekoljubac...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Veran Matić bio četnik

    - Nezgodno je što ja pamtim, a u Srpskoj reči" ima i zapisano kad je direktor B92 Veran Matić pisao sjajne feljtone o četnicima i putovao sa mnom u London da poseti vojvodu Bojovića. Međutim, očigledno je procenio da voleti desnicu nije unosno.

    Даница Драшковић, http://www.pressonline.co.yu/vest.js...5&sectionId=37
    Моралне громаде
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: B 92 na udaru?

    ...jos kada bi mi neko objasnio ko su ustvari cetnici?...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...jos kada bi mi neko objasnio ko su ustvari cetnici?...
    А ти си пао с Марса? Пробај неку књигу или можда Википедију... или рецимо овај занимљив сајт www.pogledi.co.yu
    Једна од мени најдражих књига је "Трећи српски устанак", писао потпуковник Сергије Живановић, није лоша за тему!
    Poruku je izmenio yossarian, 15.11.2007 u 20:53
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А ти си пао с Марса? Пробај неку књигу или можда Википедију... или рецимо овај занимљив сајт www.pogledi.co.yu
    ...sto bi rekao Crna Guja...ti ne bi prepoznao zajebanciju,ni da ti se ista skine gola i igra po harfi...
    ...vidi prijatelju...toliko je "cetnika" prodefilovalo kroz ovu zemlju od uvodjenja visestranacja,da mi je muka...o partizanima tek necu ni da pricam...
    ...uh,zaboravih...ja sam pao sa kruske...cisto da znas...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sto bi rekao Crna Guja...ti ne bi prepoznao zajebanciju,ni da ti se ista skine gola i igra po harfi...
    Шта да ти кажем, превише си суптилан за мене А како ти стојиш са иронијом?

    ...vidi prijatelju...toliko je "cetnika" prodefilovalo kroz ovu zemlju od uvodjenja visestranacja,da mi je muka...o partizanima tek necu ni da pricam...
    Па пази, ако се манемо тога да је данас модерно правити се луд, типа "имамо 864 странке, еееееееј!", ипак мислим да је лако и јасно знати ко су и шта су четници ако те иоле интересује тематика.

    ...uh,zaboravih...ja sam pao sa kruske...cisto da znas...
    Где ће крушка да падне него испод крушке, рекла би једна народна песма
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Шта да ти кажем, превише си суптилан за мене А како ти стојиш са иронијом?



    Па пази, ако се манемо тога да је данас модерно правити се луд, типа "имамо 864 странке, еееееееј!", ипак мислим да је лако и јасно знати ко су и шта су четници ако те иоле интересује тематика.



    Где ће крушка да падне него испод крушке, рекла би једна народна песма
    ...nisi valjda pomislio da cu da se izjasnim kao marsovac?
    ...ja i ironija?odakle ti ta ideja...
    ...e sada ozbiljno...jako ja dobro znam i ko su bili i sta su cetnici...samo moj problem je u tome,sto mislim da postoji neko kompetetniji od Danice,koga bih,sa zadovoljstvom citao i slusao...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...e sada ozbiljno...jako ja dobro znam i ko su bili i sta su cetnici...samo moj problem je u tome,sto mislim da postoji neko kompetetniji od Danice,koga bih,sa zadovoljstvom citao i slusao...
    Нисам ја ни тврдио да је Даница неки врхунски или врховни ауторитет, занимљива ми је била ова цртица о Верану Матићу.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Нисам ја ни тврдио да је Даница неки врхунски или врховни ауторитет, занимљива ми је била ова цртица о Верану Матићу.
    ...zanimljivo jeste,ali mi je veoma bitno ko govori...bar meni...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...zanimljivo jeste,ali mi je veoma bitno ko govori...bar meni...
    To nam je poznato...
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    To nam je poznato...
    ...o Perice...postao si i saljivdzija...
    ...samo pazi...mojne posle da se ljutis i da places...
    ...ovo Perice...to je od milja...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Nešto se čudno događa, b-92 prestade sa hajkom na Miškovića, a prestade i sa hajkom na "zlotvore" koji muče i zlostavljaju štićenike domova, mudro prenosi događaje u Novom Pazaru, ali nađe novi zadatak: Aktuelni izbori na Kosovu; Srbi bacili eksplozivne naprave na kuću člana g-17+, i ok. možda i jesu ali što opet ždrebe ispred rude? Površno gledano, zaleteli se prvi put im je, ali nije, znači ciljno napadaj sad jer je aktuelno. Nemoraš da sačekaš ničije objašnjenje, ili zvanično saopštenje, već ispričaj svoju istinu, pa iako je istina, dali škodi nekome šire?
    No očigledno je da g. Matić ima tešku muku, kako da objasni silne kolumne pro četničke linije, koje je u bliskoj prošlosti ispisao, a sad bi da se neseća. Ali novac nema političku boju novac je novac, i zato napred u borbu za profit. Ako to pisanje sadašnje mnogo više šteti Srbiji, nego što pomaže, pa nema veze; ko je ta Srbija i gde je?
    In vinas veritas
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Nešto se čudno događa, b-92 prestade sa hajkom na Miškovića, a prestade i sa hajkom na "zlotvore" koji muče i zlostavljaju štićenike domova, mudro prenosi događaje u Novom Pazaru, ali nađe novi zadatak: Aktuelni izbori na Kosovu; Srbi bacili eksplozivne naprave na kuću člana g-17+, i ok. možda i jesu ali što opet ždrebe ispred rude? Površno gledano, zaleteli se prvi put im je, ali nije, znači ciljno napadaj sad jer je aktuelno. Nemoraš da sačekaš ničije objašnjenje, ili zvanično saopštenje, već ispričaj svoju istinu, pa iako je istina, dali škodi nekome šire?
    No očigledno je da g. Matić ima tešku muku, kako da objasni silne kolumne pro četničke linije, koje je u bliskoj prošlosti ispisao, a sad bi da se neseća. Ali novac nema političku boju novac je novac, i zato napred u borbu za profit. Ako to pisanje sadašnje mnogo više šteti Srbiji, nego što pomaže, pa nema veze; ko je ta Srbija i gde je?
    ...a ovo, je, kao, ozbiljna analiza? E, ja sam stvarno probao da i tebe i par slicnih dozivim ozbiljno, da vas tako tretiram i da tako i pisem, al' ne vredi...ne mogu, stvarno...nazovite me kako hocete, ali ovo dali, nemoras, pro cetnicke, neseca i slicno u mojim ocima apsolutno diskredituje bilo kog sagovornika za ozbiljan razgovor (pa makar on bio moj komsija ) . Mislim da ce nam, kada budemo naucili da se smisleno i pismeno izrazavamo, svima biti mnogo bolje, i razmisljacemo svojom glavom, necemo izletati kao zdrebe pred rudu da popljujemo neku vest koja je mozda i tacna, odbacicemo idolopoklonstvo, kult vodje, naucicemo da prepoznamo koliko je bitno da se cuje jedna i druga strana pa da se na osnovu toga donosi sud (istina je obicno negde izmedju), prestacemo da se busamo u grudi kao velike srbende bez ikakvog pokrica, necemo imati potrebe da se raspravljamo oko toga sta je sund i kic i ima li potrebe da ga ima ovoliko mnogo i da ga trpimo pod cuvenim izgovorom "ukusi su razliciti"...

    ...ja se uzdam u klince, oni su mnogo lepsi i pametniji od nas...jos kad bismo prestali da trujemo njihove pametne glavice Pinkom, gde bi im bio kraj...
      Vrh

Strana 4 od 32 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •