Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda? - Strana 13
Strana 13 od 18 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 258
  1. #181

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj mi zameriti. ali nemam pojma o cemu pricas.
    m... ?

    Nisi ukapišio ... ni iz onog citiranog dela tvog sopstvenog posta?
    Vrati se ... pa pročitaj ponovo ... ako i tada ne shvatiš - tu sam da ti pešački objasnim step by step.

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Pa koji je narod gori od Srba, kada su Srbi sami sebi najveci neprijatelj ?
    Nisam siguran koga ti nazivas skartom, i sa kojim pravom ?
    Figura Džu ... figura ... stilska ... pesnička ... "najgori/najveći neprijatelj" ... pa tebi stvarno treba da se crta.
    Kao kad neko kaže ..."uradio sam sam sebi to i to ... sam sam sebi ispao najveći neprijatelj" ...
    Ma ... BRAVO!!! za onog ko je to ovde rekao ... ja se sa tom figuricom apsolutno slažem.
    I ne loopaj lončiće ... naravno da se ne misli da je svaki Srbin sebi najveći neprijatelj ... već da imamo naših gora listove i to uvek na VRH k..rošnji, il'pri samom vrhu, koji su nam bili (pa pomrli)
    ili nam to (ako su ži(la)vi i još uvek u funkciji) i dalje jesu :
    Neprijatelji, zlotvori, krvnici, domaći Narodni duševadnici .... a ustvari svetske budale.

    A škart ... to mi je bila blaža reč za otpad i đubre.
    Pitaš me s'kojim pravom? Ne mogu da verujem !
    S'punim pravom slobod(oum)ne građanke.
    S' pravom izgorenih tabana koji su skakutali po užarenom kamenju postavljenom od strane Vrača (a nije mi čukun deda ).
    S'pravom dogorelih nokata od vrelog krompira koji su mi/nam k'o užarenu loptu ti narodni mudraci ubacili u ruk(ic)e.
    S'pravom majke koja je mogla da izgubi sina vojnika u mahnitom primenjenom vladanju i suludom ratovanju bolesnika i u komandovanju odabranih mu drugara i pajtosa sa istog odeljenja iste bolnice.
    I ovo je opet blaža varijanta ... radije bi rekla ludaka i ludnice ... al' neću suzdržaću se

    A toliko sam puta ponovila koga tako nazivam ... da mi je već i dosadno.
    Pitaj me nešto što nisam kroz dosadašnje postove već "apsolvirala".

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ser BIA
    YU roPe
    Jew piter
    Kontra Revolu CIJA
    O ZNA
    Zemlja Vaz DUH

    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 15.01.2009 u 02:00

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #182

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Najveći neprijatelji Srbima su Srbi! Dokazano je već da smo sami sebi najveći neprijatelji. U većini slučajeva naše gluposti drugi iskoriste za svoje ciljeve. Srbiji treba mudrija politika umjesto ove sadašnje a koja datira unazad nekoliko decenija koja se može izrazit narodnom poslovicom što na umu to na drumu.

  3. #183

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat sa juga kaže: Pogledaj poruku
    Najveći neprijatelji Srbima su Srbi! Dokazano je već da smo sami sebi najveći neprijatelji. U većini slučajeva naše gluposti drugi iskoriste za svoje ciljeve. Srbiji treba mudrija politika umjesto ove sadašnje a koja datira unazad nekoliko decenija koja se može izrazit narodnom poslovicom što na umu to na drumu.
    Ko je to dokazao ?
    Kako se dokazuje da su Srbi sami sebi najveci neprijatelji ?
    Jel' dokazano da su Srbima Srpkinje najlepse zene na svetu ?

    Vecini slucajeva ?!? Nase gluposti ?
    Da li se odluke onih koji su na vlasti smatraju "nasim" ?

    Da li bi mogao da navedes jednu "glupost" koju je neki Srbin uradio, sto je neko iskoristio protiv celog Srpskog naroda ?

    Sta fali poslovici "sto na umu to na drumu ?", ako covek ima um koji uvek stoji
    iza reci koje su bacene na drum ?

    New Now,Europe, Jupiter

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    m... ?

    Nisi ukapišio ... ni iz onog citiranog dela tvog sopstvenog posta?
    Vrati se ... pa pročitaj ponovo ... ako i tada ne shvatiš - tu sam da ti pešački objasnim step by step.


    Figura Džu ... figura ... stilska ... pesnička ... "najgori/najveći neprijatelj" ... pa tebi stvarno treba da se crta.
    Kao kad neko kaže ..."uradio sam sam sebi to i to ... sam sam sebi ispao najveći neprijatelj" ...
    Ma ... BRAVO!!! za onog ko je to ovde rekao ... ja se sa tom figuricom apsolutno slažem.
    I ne loopaj lončiće ... naravno da se ne misli da je svaki Srbin sebi najveći neprijatelj ... već da imamo naših gora listove i to uvek na VRH k..rošnji, il'pri samom vrhu, koji su nam bili (pa pomrli)
    ili nam to (ako su ži(la)vi i još uvek u funkciji) i dalje jesu :
    Neprijatelji, zlotvori, krvnici, domaći Narodni duševadnici .... a ustvari svetske budale.

    A škart ... to mi je bila blaža reč za otpad i đubre.
    Pitaš me s'kojim pravom? Ne mogu da verujem !
    S'punim pravom slobod(oum)ne građanke.
    S' pravom izgorenih tabana koji su skakutali po užarenom kamenju postavljenom od strane Vrača (a nije mi čukun deda ).
    S'pravom dogorelih nokata od vrelog krompira koji su mi/nam k'o užarenu loptu ti narodni mudraci ubacili u ruk(ic)e.
    S'pravom majke koja je mogla da izgubi sina vojnika u mahnitom primenjenom vladanju i suludom ratovanju bolesnika i u komandovanju odabranih mu drugara i pajtosa sa istog odeljenja iste bolnice.
    I ovo je opet blaža varijanta ... radije bi rekla ludaka i ludnice ... al' neću suzdržaću se

    A toliko sam puta ponovila koga tako nazivam ... da mi je već i dosadno.
    Pitaj me nešto što nisam kroz dosadašnje postove već "apsolvirala".



    Kontra Revolu CIJA
    O ZNA
    Zemlja Vaz DUH

    Ne moze necije verovanje da su Srbi svoj najveci neprijatelj da se prihvati
    kao istina, jedina istina je da postoje ljudi koji imaju to verovanje.

    Evo na primer Albanija, oni su dugo vremena imali samo Kinu i Francusku kao zemlje sa kojima su zeleli da komuniciraju, oni teoretski nisu mogli da imaju spoljnog neprijatelja, posto niko nije imao razlog da im bude neprijatelj.
    Srbija je oduvek bila otvorena prema spoljnim neprijateljima, i najbrze na svetu oprastala svojim neprijateljima tako da su mnogi koristili tu otvorenost i toleranciju, da postanu novi neprijatelji.

    rope
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2009 u 14:26 Razlog: čoveče multi quote postoji
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  4. #184

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ne moze necije verovanje da su Srbi svoj najveci neprijatelj da se prihvati
    kao istina, jedina istina je da postoje ljudi koji imaju to verovanje.
    rope
    Ovo nije tema o verovanjima. Prosto, pitanje je postavljeno, i svako može izneti svoje mišljenje.
    Za razliku od onih koji veruju u verovanja, laži i istine, postoje i oni koji nešto i misle. Mišljenje je produkt misaonog procesa. Onima koji ne poznaju taj proces verovatno je i mišljenje nepoznanica.

    Elem, da ne budem off (kao oni čije sam off postove obrisala), ponoviću ono što sam davno iznela na ovoj temi: Često su Srbi sami sebi najveći neprijatelji.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #185

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ovo nije tema o verovanjima. Prosto, pitanje je postavljeno, i svako može izneti svoje mišljenje.
    Za razliku od onih koji veruju u verovanja, laži i istine, postoje i oni koji nešto i misle. Mišljenje je produkt misaonog procesa. Onima koji ne poznaju taj proces verovatno je i mišljenje nepoznanica.

    Elem, da ne budem off (kao oni čije sam off postove obrisala), ponoviću ono što sam davno iznela na ovoj temi: Često su Srbi sami sebi najveći neprijatelji.
    Ti vredjas moj narod, samo zato sto si moderator.
    Ja sam Srbin koji ne pripada narodu koji je sam sebi neprijatelj.
    Za mene je uvreda kada neko kaze bili sta lose o mom narodu.
    Biti sam svoj neprijatelj je ekstremno lose, posto je to psiholoski poremecaj, koji se uglavnom zavrsava samoubistvom.

    piter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  6. #186

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ti vredjas moj narod, samo zato sto si moderator.
    Ja sam Srbin koji ne pripada narodu koji je sam sebi neprijatelj.
    Za mene je uvreda kada neko kaze bili sta lose o mom narodu.
    Biti sam svoj neprijatelj je ekstremno lose, posto je to psiholoski poremecaj, koji se uglavnom zavrsava samoubistvom.

    piter
    Prvo, ne znam odakle ti taj stav da je srpski narod više tvoj nego onih koji zastupaju stav da Srbi znaju biti sebi najveći neprijatelji.
    Drugo, pročitaj pravilnik. Moderator je član kao i svaki drugi koji ima određena zaduženja. Pa tako, i mi moderatori, imamo svoj stav i svoje mišljenje o nečemu. To mišljenje nije oblikovano njihovom "moderatorskom ulogom". Nešto ti je čudno tu?
    Takođe, zabranjeno je javno komentarisanje rada moderatora.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #187

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Prvo, ne znam odakle ti taj stav da je srpski narod više tvoj nego onih koji zastupaju stav da Srbi znaju biti sebi najveći neprijatelji.
    Drugo, pročitaj pravilnik. Moderator je član kao i svaki drugi koji ima određena zaduženja. Pa tako, i mi moderatori, imamo svoj stav i svoje mišljenje o nečemu. To mišljenje nije oblikovano njihovom "moderatorskom ulogom". Nešto ti je čudno tu?
    Takođe, zabranjeno je javno komentarisanje rada moderatora.
    Ti i ja ne pripadamo istom narodu, bez obzira kako se ti osecala, ti pripadas onoj manjini koja smatra da je Srpski narod sam sebi najgori neprijatelj.
    Zbog takvih koji blate "svoj" narod kao sto ti i tebi slicni radite, mi i imamo ugled u svetu kakav imamo.
    Ja pripadam Srpskom narodu koji zna da su mu kroz Istoriju drugi narodi bili najveci neprijatelji, i u svojoj istoriji je napisao knjige koje o tome govore.
    Ja sa takvima kao sto si ti nemam nista, pa makar da sam i u krvnom srodstvu.
    Pripadnost narodu je stanje svesti. Svi narodi sa kojima sam ja dolazio u kontakt se stide onih koji su digli ruku na svoj narod, i onih koji javno pljuju
    narod kojem tvrde da pripadaju, a ti to sa strascu radis.

    Ko god kaze bilo sta lose o mom narodu mene vredja, to je pravilo ovog foruma, koje ti i tvoji istomisljenici krse.

    Ako clan porodice ubije drugog clana porodice, on je ubica clana te porodice,
    (a ne njen clan) bas kao i potpuni stranac koji bi ubio clana te porodice. Porodica je zajednica koja zivi zajedno doprinoseci boljitku i blagostanju te porodice.
    To sto ti i takvi kao ti svojatate "Srbe" kojima su ruke umazane Srpskom krvlju, stajete na njihovu stranu, njihove porodice se njih odricu zbog toga sto su uradili a ti ih prihvatas kao Srbe.
    Znaci Otac i Majka mogu da se odreknu svog rodjenog deteta i da ga otudje,
    a ja trebam da smatram za Srbina nekog ko je presao na stranu neprijatelja i ubija svoj narod ?!?
    Da, ali cuj mene, kome ja pricam ? nekome ko moze da prica sta god hoce, pa makar to bila i uvreda.

    Jewpiter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  8. #188

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ti i ja ne pripadamo istom narodu, bez obzira kako se ti osecala, ti pripadas onoj manjini koja smatra da je Srpski narod sam sebi najgori neprijatelj.
    Odakle ti da je to manjina?
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zbog takvih koji blate "svoj" narod kao sto ti i tebi slicni radite, mi i imamo ugled u svetu kakav imamo.
    Hoćeš da kažeš da su upravo oni Srbi koji blate svoj narod najgori neprijatelj tom svom narodu? O, pa čini mi se da sam sebe demantuješ.

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    To sto ti i takvi kao ti svojatate "Srbe" kojima su ruke umazane Srpskom krvlju, stajete na njihovu stranu, njihove porodice se njih odricu zbog toga sto su uradili a ti ih prihvatas kao Srbe.

    Znaci Otac i Majka mogu da se odreknu svog rodjenog deteta i da ga otudje,
    a ja trebam da smatram za Srbina nekog ko je presao na stranu neprijatelja i ubija svoj narod ?!?
    Smatrao ti nekog za Srbina ili ne, kao što sam reče, pripadnost narodu ne određuješ ti.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #189

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Odakle ti da je to manjina?
    Pa zato sto takve izjave nisam ni cuo pre nego sto sam dosao na VC.
    Cuo sam da Srbin ubije Srbina u pljacki, tuci, saobracajnij nesreci, ali izjave
    tipa 'Srbi su ubili vise Srba' nego drugi narodi koji su kroz istoriju Srbije napadali sprsku teritoriju i pljackali i ubijali ovde su apsolutna novina za mene.
    Rodjeni sam novosadjanin i takvu mrznju takozvanih "Srba" prema sopstvenom narodu nisam imao priliku da spoznam.
    Ovo je potpuna 'zona sumraka' jedne svesti. Drugi narodi hvale svoje bez obzira na negativne stvari koje unutar tog naroda, a vi Srpski narod proglasavate najgorim na planeti, posto goreg od sam svoj neprijatelj - nema.
    Citat M kaže:
    Hoćeš da kažeš da su upravo oni Srbi koji blate svoj narod najgori neprijatelj tom svom narodu? O, pa čini mi se da sam sebe demantuješ.
    Ne, to nisam rekao, rekao sam da ste vi na strani neprijatelja Srba, posto oni zele da prikazu Srbe kao najgori narod.
    Voleo bi da vidim koliko bi te tvoja porodica trpela kada bi isla po komsiluku pricajuci kako je tvoja porodica najgora u komsiluku. Prljavi ves se ne iznosi napolje.
    Ti si neprijatelj sama sebi, posto sebe deklarises kao clan naroda koji je sam sebi najgori neprijatelj. Ti nisi moj neprijatelj, posto se ja ogradjujem od tebe i
    manjine kojoj pripadas. A tvoje otvaranje usta na cyber space-u meni ni iz dzepa ni u dzep.
    Kao sto rekoh narodnost i pripadnost narodu je stanje svesti. Srbi koji svesno zele da ubijaju druge Srbe samo zato sto su Srbi, na strani onih koji napadaju
    Srbiju (posto je to situacija koja se ovde navodila) nisu Srbi.
    Vi koji tvrdite da su to Srbi (kao recimo komunisti koji su ubijali porodice cetnika) sami izjasnjavate njih kao Srbe. Vrlo dobro znamo da su Srbi komunisti propagirali jugoslovenstvo, a ne nacionalnost.
    Citat M kaže:
    Smatrao ti nekog za Srbina ili ne, kao što sam reče, pripadnost narodu ne određuješ ti.
    A kada sam ja odredjivao tvoju pripadnost ?
    Ja sam samo rekao da ja ne pripadam narodu kojem ti pripadas, ali te ne vredjam kao sto ti to radis pokusavajuci da mene stavis u kos naroda koji je
    sebi najveci neprijatelj.
    Ja pripadam Srbima koji ne pljuju po svojoj krvi, a ti si ponosni clan naroda koji je sam svoj najveci neprijatelj, sto znaci da si ti u istoj grupi sa Srbima koji su
    Srpski neprijatelji.
    Ja nikoga od politicara danas ne smatram Srpskim neprijateljima, zato sto
    za to ne postoje dokazi. Ali se zato zna ko je od njih prijatelj sa Srpskim neprijateljima i koga hvale i nagradjuju neprijatelji Srbije.

    Vise je nego ocigledno da ti ne shvatas sta u stvari znaci to sto ti tvrdis, kakva je to nalepnica koju ti zelis da stavis na sve koji se deklarisu kao Srbi.

    piter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  10. #190

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Džu ,
    ajde se ti malo dozovi pameti.
    Ne kažem ja to tebi, nego tvojim rečima ... tebe baš gotivim.

    Šta je s'tobom?
    Razumeš li ti Srpski?

    Srbi su sami sebi najveći neprijatelji.
    Jedan od primera:
    Jer su (većinski) sami sebi postavili za TIRANINA kretenčinu Miloševića.
    Sve ostalo valjda znaš, da ne ponavljam.

    AmanZaman. Šta tebi tu nije jasno ?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #191

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Cuo sam da Srbin ubije Srbina u pljacki, tuci, saobracajnij nesreci, ali izjave
    tipa 'Srbi su ubili vise Srba' nego drugi narodi koji su kroz istoriju Srbije napadali sprsku teritoriju i pljackali i ubijali ovde su apsolutna novina za mene.
    Citiraj mi člana koji je ovo napisao.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ti si neprijatelj sama sebi, posto sebe deklarises kao clan naroda koji je sam sebi najgori neprijatelj.
    Citiraj tekst u kom sam se deklarisala.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    A kada sam ja odredjivao tvoju pripadnost ?
    Citiraj tekst u kom sam se rekla da ti određuješ moju pripadnost.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam samo rekao da ja ne pripadam narodu kojem ti pripadas, ali te ne vredjam kao sto ti to radis pokusavajuci da mene stavis u kos naroda koji je
    sebi najveci neprijatelj.
    Citiraj tekst u kom sam te trpala u bilo koji koš.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ja pripadam Srbima koji ne pljuju po svojoj krvi, a ti si ponosni clan naroda koji je sam svoj najveci neprijatelj, sto znaci da si ti u istoj grupi sa Srbima koji su Srpski neprijatelji.
    Citiraj tekst u kom ćeš dokazati moj ponos što sam član naroda.
    I dodatno pitanje: Jel ti to mene deklarišeš kao neprijatelja srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Vise je nego ocigledno da ti ne shvatas sta u stvari znaci to sto ti tvrdis, kakva je to nalepnica koju ti zelis da stavis na sve koji se deklarisu kao Srbi.
    Više je nego očigledno da zapravo ne čitaš šta drugi članovi foruma pišu i paušalno iznosiš tumačenje postova tvojih neistomišljenika, te isti podležu tvojoj kritici i etiketiranju. Takvim etiketiranjem si članove koji su izneli svoje mišljenje na ovoj temi koje je suprotno tvom nazvao najvećim neprijateljima srpskog naroda.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #192

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Citiraj mi člana koji je ovo napisao.
    zasto ti meni govoris sta da radim ?
    Citat M kaže:
    Citiraj tekst u kom sam se deklarisala.
    Zasto ti meni govoris sta da radim ?
    Citat M kaže:
    Citiraj tekst u kom sam se rekla da ti određuješ moju pripadnost.
    Zasto ti meni govoris sta da radim ?
    Citat M kaže:
    Citiraj tekst u kom sam te trpala u bilo koji koš.
    zasto ti meni govoris sta da radim ?
    Citat M kaže:
    Citiraj tekst u kom ćeš dokazati moj ponos što sam član naroda.
    Zasto ti meni govoris sta da radim ?
    Citat M kaže:
    I dodatno pitanje: Jel ti to mene deklarišeš kao neprijatelja srpskog naroda?
    Ne samo tebe, svakog ko da izjavu "Srbi su sami sebi najveci neprijatelji" je neprijatelj prema meni (ne "moj neprijatelj"), posto sam ja Srbin.
    Citat M kaže:
    Više je nego očigledno da zapravo ne čitaš šta drugi članovi foruma pišu i paušalno iznosiš tumačenje postova tvojih neistomišljenika, te isti podležu tvojoj kritici i etiketiranju. Takvim etiketiranjem si članove koji su izneli svoje mišljenje na ovoj temi koje je suprotno tvom nazvao najvećim neprijateljima srpskog naroda.
    Apsolutna je laz da sam ja nekoga ovde nazvao najvecim neprijateljima
    Srpskog naroda. (da li bi mogla da citiras moje reci u kojima ja kazem ono sto ti lazno navodis ?)
    Ja nikoga ne kritikujem niti etiketiram. Kada neko kaze da su " Srbi (kao Narod, sto je rec koja obuhvata sve koji se tako deklarisu) sami sebi najveci neprijatelj "
    nemoze ni u kom obliku i formi da predstavlja prijateljski stav prema tom narodu, onaj koji izjavljuje nesto sto nije prijateljski se naziva neprijatelj (suprotno od "prijatelj"). Znaci sam je sebe etiketirao (posto ja nicije izjave ne
    fabrikujem, kao sto se radi sa mojim "navodnim" izjavama)
    Forme i nivoi neprijateljstva idu od verbalne izjave do ubistva, nista slabije ili jace od toga ne postoji.
    Vise je nego ocigledno da se ti ne postavljas prema clanovima foruma kao obican clan, posto se tvoje izjave ne sankcionisu.
    Jako bi voleo da citam izjave clanova o tome sta sam ja od njih procitao, kako sam to izneo, i da mi oni kazu da ja njih kritikujem ili etiketiram, pa bi o
    tome diskutovao sa njima, a ne sa tobom.

    YUrope

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Džu ,
    ajde se ti malo dozovi pameti.
    Ne kažem ja to tebi, nego tvojim rečima ... tebe baš gotivim.
    reci nemaju pamet/inteligenciju, nju imaju samo zivotne forme, kao sto sam ja.
    Ako nekome kazes "dozovi se pameti.", ti automatski smatras da je ta osoba videla/rekla/uradila nesto sto nije pametno/inteligentno
    Citat CG kaže:
    Šta je s'tobom?
    Razumeš li ti Srpski?
    Ja sam fantasticno, hvala na pitanju.
    Licno smatram da Srpski razumem mnoooogo bolje nego sto razumem neke
    koji veruju da razumeju Srbe.
    Citat CG kaže:
    Srbi su sami sebi najveći neprijatelji.
    Jedan od primera:
    Jer su (većinski) sami sebi postavili za TIRANINA kretenčinu Miloševića.
    Sve ostalo valjda znaš, da ne ponavljam.

    AmanZaman. Šta tebi tu nije jasno ?
    Ko je postavio Milosevica je jako diskutabilna tema.
    Nisam znao da je Milosevic iz Tirane, mislio sam da je iz Pozarevca, ako je za tebe on bio 'kretencina', onda je on za tebe to bio.

    Licno kontam da znam mnogo vise nego sto mi je potrebno da znam, i znam
    da drugima nije potrebno da mene znaju i skontaju me licno.

    Yurope, New Now
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2009 u 14:30 Razlog: omg
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  13. #193

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Ko je najvei ...
    predlazem da ih izmerimo i izvagamo pa vidimo koji je najvei ...

    ali ako to i ne uradimo vidim po postovima da ste ve vrlo blizu reşenja
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #194

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Ko je najvei ...
    predlazem da ih izmerimo i izvagamo pa vidimo koji je najvei ...

    ali ako to i ne uradimo vidim po postovima da ste ve vrlo blizu reşenja
    Ne mogu sve velicine da se mere, a neke nije zahvalno meriti, posto neko
    zbog tog merenja moze da nekog opali.

    Meni se cini da ovaj post vise predstavlja necije probleme, nego sto vodi
    ka njihovom resenju.

    Jedan Jevrejski filozof je rekao " Kakvim sudom sudite, tako ce vam se suditi,
    i kakvom merom merite, takvom merom ce vam se meriti. ", dodao je jos par
    laganih, opustenih pitanja, kao sto je " Zasto vidis trun u oku svog brata,
    a balvan u svom oku ne osecas ? "

    YUpiter, najveci duhovni klizac medju zivima
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  15. #195

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Pa upravo to sto su neki rekli da smo mi sami
    sebi najveci neprijatelj je direktno povezano sa izrekom:
    "drugima vidis trn u oku, u svom balvan ne vidis".

    Ne kazem da smo mi sami krivi za apsolutno sve sto nas
    je snaslo, ali smo krivi za dosta toga.
    Treba prvo pocistiti svoje dvoriste, pre nego sto pocnes
    da pljujes po komsijinom.
    Bilo bi nam mnogo bolje da smo takvi, ali uglavnom nismo takvi.
    Uvek ja lakse za sve okriviti 138 drugih drzava "koje nas mrze
    iz cista mira", nego preispitati neke nase postupke i izjave.
    Isto tako, ovako (populacijski) mala i (ekonosmki i vojno) slaba
    drzava ne bi trebala da se punta, objavljuje svima ratove,
    svima tera kontru i pokazuje prst, jer samo moze da najebe.
    Da smo umesto toga u nekim trenucima imali na chelu
    veshte diplomate, mozda bi danas imali manje raznih neprijatelja.

    Ne kazem da nemamo spoljne neprijatelje, ili prijatelje,
    ali to je sve uslovljeno politikom kojom upravljaju interesi.
    Neki koje danas neki ovde slave kao prijatelje sutra ce imati
    drugacije interese, pa ce prestati da nas "vole".

    Treba i razlikovati politicka "neprijateljstva" od netrpeljivosti
    i nacionalizma/rasizma malih ljudi.
    Recimo, evidentna je poprilicna netrpeljivost izmedju
    dobrog dela gradjanstva Srbije i Hrvatske, ali politicki i ekonomski
    interesi ce za par godina dovesti do toga ce medjudrzavni odnosi
    biti i vise nego odlicni, to je realnost.

    I sad ce izvesni da me proglase za izdajnika,
    mrzitelja Srba, i neko ce da predlozi da me treba nabiti na
    kolac, odrubiti mi glavu i spaliti me na lomachi... ajd'...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

Strana 13 od 18 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  2. Najveći osvajači i najveće vojskovođe
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 14:43
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. NS: Imena ulica po braniocima svog naroda
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 14.08.2007, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •