Žene pitaju, muškarci odgovaraju - Strana 13
Strana 13 od 23 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 345
  1. #181

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Zasto muskarci i drugarice potajno zele kao sexualni objekat?
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  2. #182

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    ...zato što to drugarice očekuju...

  3. #183

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Orhideja_ kaže: Pogledaj poruku
    Zasto muskarci i drugarice potajno zele kao sexualni objekat?

    Možda zato što i neke žene svoje drugare potajno žele na isti način ...ravnopravnost polova,jbg
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #184

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Ko je bre ovde musko a ko zensko,niti se zna ko pita ni ko odgovara..opci-kaos

  5. #185

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    muskarci na sve gledaju kao na seksualne objekte...salim se, ali, skoro mi je drug rekao da majka nase zajednicke drugarice izgleda tako dobro i da bi je rado..mislim, sta reci......e, da..mogu ovo da postavim i u formi pitanja , zasto se muskarci 'loze' na starije zene, odnosno zene 'majke' ?
    dreamhunter...

  6. #186

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    muskarci na sve gledaju kao na seksualne objekte...salim se, ali, skoro mi je drug rekao da majka nase zajednicke drugarice izgleda tako dobro i da bi je rado..mislim, sta reci......e, da..mogu ovo da postavim i u formi pitanja , zasto se muskarci 'loze' na starije zene, odnosno zene 'majke' ?
    Ne bih rekao da se svi mladići lože na starije žene, kao ni svi sredovečni na devojke, odnosno tinejdžerke. To je ipak individualna stvar. Možda je pomenuta majka jednostavno lepa i poželjna ženska osoba...

    A što se tiče muškog posmatranja žena kao seksualnih objektata, to je u velikoj meri tačno, samo bih dodao ključnu reč koja nedostaje, a to je mogućih. Dakle, muškarci po nekom automatizmu pri (obično) prvom susretu sa nekom ženom vrše njenu procenu kao mogućeg seksualnog objekta. Sve to ne znači, naravno, da svi muškarci startuju sve žensko oko sebe što smatraju poželjnim....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #187

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    muskarci na sve gledaju kao na seksualne objekte...salim se, ali, skoro mi je drug rekao da majka nase zajednicke drugarice izgleda tako dobro i da bi je rado..mislim, sta reci......e, da..mogu ovo da postavim i u formi pitanja , zasto se muskarci 'loze' na starije zene, odnosno zene 'majke' ?
    Smesnog li pitanja
    A zasto su devojke skoro uvek u vezi sa starijim muskarcem ? Pre bih reko da se devojke loze na starije pa cak i ozenjene muskarce nego muskarci na starije zene.

    Mislim da je red da ti ipak odgovorim na pitanje kad si vec pitala pa evo mog odgovora konkretno na pitanje:
    Kada sam bio tinejdzer za oko mi je zapala mama jednog mog druga i bas mi je bila privlacna ta zena i jednom prilikom ja to ispricam najboljoj drugarici i pitam je da li je to ok ili ja nisam normalan a ona mi je odgovorila da je to ok jer se to i njoj desavalo da joj se svidja tata neke njene drugarice.

    Rekoh svoje

  8. #188

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    muskarci na sve gledaju kao na seksualne objekte...salim se, ali, skoro mi je drug rekao da majka nase zajednicke drugarice izgleda tako dobro i da bi je rado..mislim, sta reci......e, da..mogu ovo da postavim i u formi pitanja , zasto se muskarci 'loze' na starije zene, odnosno zene 'majke' ?
    pa ako majke nemaju vise od 33 godine zasto da ne
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #189

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Orhideja_ kaže: Pogledaj poruku
    Zasto muskarci i drugarice potajno zele kao sexualni objekat?
    Nije pravilo,zavisi dosta i od toga ako drugarica izgleda

    jesam magarac,al zborim mudro

  10. #190

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    moje pitanje nije glasilo 'zasto se SVI muskarci loze na starije zene?'!!! mozda ovako, da li je to 'decacka' fantazija svakog muskarca? da on, recimo, sa svojih dvadesetak osvaja zenu od 40 godina.....pri tom, "pomenuta zena" iz moje price je sasvim pristojna zena, koja ni malo ne potencira svoju lepotu ili seksualnost..onako bas pravi 'majcinski tip' . a da. istina je i to da su se i meni desavale situacije da me privuce otac neke moje drugarice...priznajem.
    dreamhunter...

  11. #191

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    moje pitanje nije glasilo 'zasto se SVI muskarci loze na starije zene?'!!! mozda ovako, da li je to 'decacka' fantazija svakog muskarca? da on, recimo, sa svojih dvadesetak osvaja zenu od 40 godina.....pri tom, "pomenuta zena" iz moje price je sasvim pristojna zena, koja ni malo ne potencira svoju lepotu ili seksualnost..onako bas pravi 'majcinski tip' . a da. istina je i to da su se i meni desavale situacije da me privuce otac neke moje drugarice...priznajem.
    ...mene uopšte ne privlače starije žene (od mene), niti su ikada...

  12. #192

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    moje pitanje nije glasilo 'zasto se SVI muskarci loze na starije zene?'!!! mozda ovako, da li je to 'decacka' fantazija svakog muskarca? da on, recimo, sa svojih dvadesetak osvaja zenu od 40 godina.....pri tom, "pomenuta zena" iz moje price je sasvim pristojna zena, koja ni malo ne potencira svoju lepotu ili seksualnost..onako bas pravi 'majcinski tip' . a da. istina je i to da su se i meni desavale situacije da me privuce otac neke moje drugarice...priznajem.
    poshtowana AJrin znachi,niSu swi..i ako sam ja jedan od tih koGa 'grijU' starije zene,ali sam wrrrrrlo probirljiw..wolim pilad ali i kOke,jer je drugachije

  13. #193

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    moje pitanje nije glasilo 'zasto se SVI muskarci loze na starije zene?'!!! mozda ovako, da li je to 'decacka' fantazija svakog muskarca? da on, recimo, sa svojih dvadesetak osvaja zenu od 40 godina.....pri tom, "pomenuta zena" iz moje price je sasvim pristojna zena, koja ni malo ne potencira svoju lepotu ili seksualnost..onako bas pravi 'majcinski tip' . a da. istina je i to da su se i meni desavale situacije da me privuce otac neke moje drugarice...priznajem.
    Ajrin...možda je stvar u tome što muškarcu od 20-ak godina nije izazov naći 17-ogodišnju curicu (pošto je to nešto svakodnevno) već mu (možda) godi sujeti da uspe da osvoji zrelu ženu koja je imuna na blefove ?
    Ili ,da ne duljim, jasno je da smo svi posebne i specifične jedinke a samim tim i podosta različite u afinitetima (često se i sami afiniteti menjaju sa godinama).
    Ono što ja smatram bitnim je kvalitet osobe, bliskost gledišta, interesovanja i sudova o životu. Normalno...ne smatram baš da je razlika veća od 10-15 godina poželjna za bilo kakvu vezu, ali dozvoljavam da je moguće "skinuti kapu" i nekome ko je podosta stariji od nas ( ja na primer smatram da je Neda Arnerić i dalje fantastična žemska ).

  14. #194

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    moje pitanje nije glasilo 'zasto se SVI muskarci loze na starije zene?'!!! mozda ovako, da li je to 'decacka' fantazija svakog muskarca? da on, recimo, sa svojih dvadesetak osvaja zenu od 40 godina.....pri tom, "pomenuta zena" iz moje price je sasvim pristojna zena, koja ni malo ne potencira svoju lepotu ili seksualnost..onako bas pravi 'majcinski tip' . a da. istina je i to da su se i meni desavale situacije da me privuce otac neke moje drugarice...priznajem.
    Nikad me nije privlacila zena koja moze da mi bude majka. Mogu da kazem da neke sredovecne zene jako dobro izgledaju, ali to ne znaci da bih je odveo u krevet ili me odvela u krevet. Nemam nista protiv, ako je zena starija ili mladja, licno nisam za bilo kakve kombinacije ako moze da mi bude majka. Mislim da su razlozi zasto neko voli samo starije zene duboki i da bi cika Frojd mogao da pise o tome do sutra. Ali evo nekih razloga: u detinjstvu nije imao majku, pa je trazi u nekoj zeni ili brzo je sazreo i treba mu neko ozbiljan s kim ce moci da podeli ono sto ne moze sa mladjom, sa svojom generacijom ili malo starijom.
    Tri su zla i tri su dobra na svetu: vatra, zena i more

  15. #195

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    lepo..vidim da je moje 'pitanje' izazvalo bas razlicita reakcije i stavove..ima istine u svemu sto ste rekli..pa vi najbolje znate, dragi muskarci ...e a sad, cisto ako bi neko imao zelje, onako iz muskog ugla, zasto bi neku klinku od dvadesetak godina privuko 'otac drugarice'..ja znam, ...i mislite li da je to ok? mada, kad se setim 'americke lepote'...nekako mi ta stvar bas degutantna..ali, fantazije su cudo
    dreamhunter...

Strana 13 od 23 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  2. Muškarci pitaju, žene odgovaraju!
    Autor ZOE u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 01:21
  3. Zasto u Srbiji politicari ne odgovaraju krivicno?
    Autor exploited u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 12:50
  4. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •