US Open 2009 - Strana 10
Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 164

Tema: US Open 2009

  1. #136

    Odgovor: US Open 2009

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Krivo mi je sto ga nisu i na RTS-u reprizirali, jer nemam kablovsku, jer bih volela da vidim kako Kim seta balerinu po terenu.
    A sto ej balerina? Ne znam da li se secate onog kratkometraznog crtaca kad sve zivotnje igraju na gomili, pevaju, plesu itd. i pojavljuje se nilska konjica u onoj suknjici za balerine. E pa, mene Serena podseca na nju, jako.

    Sjećam se ja te nilske konjice.
    Ma daju..kako ne daju...evo sad ide 6:5 i 30:15 za Kim...sad će Serena malo da prijeti.



    A čisto onako...zagolicalo mi maštu...razmišljam kako bi bilo da je mlatnula ovu malu reketom.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  2. #137

    Odgovor: US Open 2009

    Garant bi dobila dozivotnu zabranu igranja tenisa i zaglavila zatvor. Osim ako se dokaze da ju je mlatnula u samoodbrani
    I svaka cast onima koji mogu da je vole. Ja se iznerviram kad je vidim.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #138

    Odgovor: US Open 2009

    da pogadjam

    ljubomorna si zato što ima veću
      Vrh

  4. #139

    Odgovor: US Open 2009

    Ma jok, moja je dovoljno velika mogu da budem ljubomorna na bankovni saldo
    Nervira me jednostavno, njeno ponasanje je bas.. seljacko, kaubojsko. Nekako mi ona i Rodik idu u paketu, samo sto je Rodik jos veca seljacina od nje.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #140

    Odgovor: US Open 2009

    kaznili Serenu sa 10500 $ .....
      Vrh

  6. #141

    Odgovor: US Open 2009

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    kaznili Serenu sa 10500 $ .....
    pa narawno,serena je autoritet bre kakwo kaznjawanje na pola godine-godinu..narawno da nema nista od toga
      Vrh

  7. #142

    Odgovor: US Open 2009

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    @Serena je kraljica zenskog tenisa
    aha
    Serena je ko rudnicki bik medju teniserkama
    sirova snaga
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #143

    Odgovor: US Open 2009

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    kaznili Serenu sa 10500 $ .....
    Oštetili su joj budžet...evo sad tražim načina da joj preko western union-a pošaljem, da izgura do 1. .

    Već su seke Williams kažnjene...čini mi se zbog nepojavljivanja na Indian Wells-u sa 500 000 $ da li pojedinačno ili u paketu.
    Tugo moja...kad one tako olako bacaju pare.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  9. #144

    Odgovor: US Open 2009

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    aha
    Serena je ko rudnicki bik medju teniserkama
    sirova snaga
    aj ti..

      Vrh

  10. #145

    Odgovor: US Open 2009

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    aj ti..

    fotoshop je cudo
    uopste ne lici na onog rudnickog bika na terenu....je l` da?
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #146

    Odgovor: US Open 2009

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    fotoshop je cudo
    uopste ne lici na onog rudnickog bika na terenu....je l` da?
    'jel da' Nije fotoshop i nije nikakaw bik,wec bikna
      Vrh

  12. #147

    Odgovor: US Open 2009

    Kim Klajsters osvojila US Open!




    Belgijanka Kim Klajsters pobedila je Karolinu Vozniacki 7:5, 6:3 i osvojila US Open posle samo mesec dana od povratka na teniske terene.

    Klajstersova je do svoje druge gren slem titule došla posle 93 minuta igre protiv 19-godišnje Karoline Vozniacki koja nije uspela da postane prva teniserka sa četiri titule u 2009. godini. Klajstersova se vratila posle dvogodišnje pauze i već na trećem turniru, za koji je dobila vajldkard, došla do titule, i to najveće. Ona će od ponedeljka biti 19. teniserka sveta.

    Meč je mnogo bolje otvorila Klajsters koja je već u prvog gemu napravila brejk i došla do 2:0. Međutim, mlada Vozniacki se brzo vratila u meč i sa četiri vezana gema preokrenula na 4:2, ali je iskusnija Klajstersova ponovo preokreunla i dobila pprvi set sa 7:5.

    U drugom je Klajstersova mnogo lakše došla do pobede, napravivši jedan brejk ali sasvim dovoljan da savlada nervoznu Karolinu Vozniacki koja je imala manje iznuđenih grešaka od protivnice (21-34) ali i mnogo manje vinera (10-36).

    Klajstersova je mnogo bolje koristila svoj servis i sasvim zasluženo došla do druge titule u Njujorku i nagrade od 1,6 miliona dolara.

    B92

    Bravo za prvu mamu koja je osvojila GS!!!
    Svaka čast za igru i borbu!!!

    E, sad, što se tiče večerašnjeg finala, koliko god gotivim Federera, navijam za Del Potra!!! I od početka turnira sam govorila da će stići do finala
    Biće čupavo večeras, samo ukoliko se ne bude prepao velikog finala i samog protivnika... Treba da igra kao i sa Nadalom, da igra svoju igru i da se nadamo da će dati sve od sebe da pobedi...
    Poruku je izmenio Sokica, 14.09.2009 u 12:54
      Vrh

  13. #148

    Odgovor: US Open 2009

    dobro....
    da sumiramo....


    odakle dodje ova clijstersova ?
    serena ima najvece d....e, big mouth, nezgodan temperament i igra dobar tenis.
    federer je nalickani frajercic , control freak, koji igra najbolji tenis na planeti.
    del potro odlican ali ne za finale.



    .....novak igra odlicno / mnogo bolje od cincinaty-a/ i pitanje je vremena kada ce skinuti ovog od gore. nema toliko psihickih oscilacija, servis dramaticno dobar....jedino smeta po meni manjak agresivne igre na mrezi , cak i kada ima potpuno sigurno izgradjen poen, igra kojom je mogao da potisne dublje prema liniji federera i ne dozvoli mu da se razmahne, inace sa svojom klasicnom igrom moze da pobedi bilo koga....






    do sledeceg slam-a
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  14. #149

    Odgovor: US Open 2009

    interesantno je napomenuti i to,da je sudija prewidio swaki poen djokowica ,pa se na ChelenDZ ispostawi da je loptica uwjek bila wise u polju,i to na ochi glawnog sudije koji je bio za federera..jeste jeste.. tako da je to i to imalo dodatnog uticaja u nastawku igre..sudije US opena su grozne...najgori gren slem je u americi.totalna rapsodija!
      Vrh

  15. #150

    Odgovor: US Open 2009

    Istina je da je bilo dosta grešaka sudije tokom meča...
    Mene je nešto drugo nasmejalo, zabrinulo i svašta još...

    ''Ljuti se Novak na publiku. Šuškaju, pričaju, zvone mobilni telefoni, šetaju, stalno grickaju i mljackaju... Takva je publika u Njujorku. Šta da se radi - to je Amerika...''

    Ovo su reči komentatora sa eurosporta sinoć tokom prenosa...
      Vrh

Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Australija open !!!
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 29.01.2012, 22:32
  2. US Open 2011
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 18.09.2011, 08:58
  3. US Open 2010.
    Autor Sunflower u forumu Spomenar
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 15.09.2010, 21:57
  4. Australian Open 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 06.03.2009, 21:15
  5. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 01:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •