Šta je perverzno? - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 104
  1. #76

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Imam druga, bivseg pirata i kad sam ga pitala sta najbolje ide od XXX filmova, kaze: Uglavnom svi uzimaju ono sto nemaju u zivotu, klinci uzimaju filmove sa matorkama, matorci sa klinkama, solidno idu i animal motivi, a svi imaju istu pricu. Kao uradi mi par onih, znas kojih, da odnesem kumu, on voli, ja to ne gledam
    daaaa daa brawo...to je taj kliSe
    @exploited,priznaj da ti se dopada to 'sto woli twoj kum'

  2. #77

    Odgovor: Šta je perverzno?

    kad ja gledam svoju zgodnu komsinicu kad se tusira

  3. #78

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    daaaa daa brawo...to je taj kliSe
    @exploited,priznaj da ti se dopada to 'sto woli twoj kum'
    ne brate....
    ja vise volim fisting, i to analni!!!!
    'oces da probas???
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  4. #79

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Imam druga, bivseg pirata i kad sam ga pitala sta najbolje ide od XXX filmova, kaze: Uglavnom svi uzimaju ono sto nemaju u zivotu, klinci uzimaju filmove sa matorkama, matorci sa klinkama, solidno idu i animal motivi, a svi imaju istu pricu. Kao uradi mi par onih, znas kojih, da odnesem kumu, on voli, ja to ne gledam
    ne vidim sta je tu perverzno u shemama koje si nabrojala.....
    to je normalno....
    perverzno je ono kad fircaju zivotinje, drvece, pederi...itd...

    a ko sto rekoh i egzotiku....kum to voli a ja volem analni fisting
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  5. #80

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    kad ja gledam svoju zgodnu komsinicu kad se tusira
    Дете немој, ослепећеш
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  6. #81

    Odgovor: Šta je perverzno?

    KO je na forumu?

    taj ,taj,taj,taj,ta,ta,taj i taj.....
    sta rade?
    gledaju temu "Mrznja Hrvata prema Srbima"

    e to je perverzija...
    gomila nezainteresovanih danima koji su odjednom zainteresovani i voajerisu u iscekivanju net-sukoba...


    bljak.............
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #82

    Odgovor: Šta je perverzno?

    meni je Teofil Panchic biJo totalno sexy kod Olje proshlje nedelje....onako mas'an i neuredan....a do njega Mitrovic u odelu od miliJon beJbe....

    kazze Teofil da je skoro nabaviJo tv.....i da se oseca bolesno i perverzno jer gleda dokumentarni program na naciJonalnom servisu.....

    grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  8. #83

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Animal sex ali ne zivotinja sa zivotinjom nego lepa devojka sa zivotinjom, najcesce su pas ili konj u pitanju, e to nikako ne mogu da razumem

    Pederi ili Gejse takodje ne kapiram Bog ga stvorio "da bode" a on zeli da bude "uboden" (morao sam da upotrebim ulicno-mehanicarski izraz)

    A manje perverzne stvari koje podrzavam odnosno volim su:
    lezbo To mi je sexy kad se devojka lozi na devojku

    Uniforme Rodni voli pandurke recimo neko sekretarice i meni je to ok traziti od partnera da nabavi odredjenu garderobu na koju se lozite
    Evo da se izjasnim ja volim devojke koje prodaju sladoled to mi je malkice perverzno atraktivna cura u beloj uniformi sa sladoledom


    Taxi-Bejbi


    Army


    Ovo vec prelazi u fantazije idem ja poceo sam da mesam babe i zabe :-)
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 26.01.2009 u 01:13 Razlog: ispao mi novcanik :-)

  9. #84

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Kad mi svrshi u oko i kaze- "izvini,ali sochiva si trebala ostaviti u kupatilu"
    Shta kaze mushkarac nakon petog orgazma?!
    -Hvala garava !

  10. #85

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat garava kaže: Pogledaj poruku
    Kad mi svrshi u oko i kaze- "izvini,ali sochiva si trebala ostaviti u kupatilu"
    Ima pravo sto ih ne stavi

  11. #86

    Odgovor: Šta je perverzno?

    pa ja sam perwerzan,znaci perwerzan...bez perwerzije nema uzitka...perwerzije u oralu,sexu..i swe u wezi s tim...ako mi se swidja zenska,swasta radim od njenog tijela..od njenih grudi,guze..ma od cijelog njenog tijela..nishta nastrano,da se razumijemo..obicno je i 'ona' perwerzna tako da je ugodjaj potpun..i oboje se osjecamo mmmmmm prawo znaci,perwerzija je swe osim klasike..a klasika je narawno sranje,kako u sexu tako i za drugo..

  12. #87

    Odgovor: Šta je perverzno?

    perverzno je kad se on i ja vracamo od nekud taksijem...nas status je nedorecen......i onda dve ruke naslonjene na sediste pocnu d se ovlas dodiruju,,,,.onda krenu i prsti da se dodiruju.....a mi se ne gledamo....i tako,cutke,pogleda uprtog napred,pustamo da prsti i dlanovi vode ljubav.......i pocinjemo da disemo pomalo plitko......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #88

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Svoje stavove o seksu sam gradila u odnosima sa partnerima i nikad me mišljenje okoline o ovome ili onome nije bitno usmeravalo.
    Stoga mislim da je perverzno sve što je za jednu stranu neprihvatljivo.
    A ono što je oboma dobro i poželjno je ok.
    Ovde zaista nemam šta da dodam, sve je rečeno. Perverzno je samo reč koja označava ono što je lažnim moralistima neprihvatljivo jer nisu u stanju da to izvedu, ili nemaju hrabrosti da pitaju. Ako je obema "stranama" nešto prihvatljivo, prihvatljivo je i meni kao neutralnom posmatraču.

  14. #89

    Odgovor: Šta je perverzno?

    ovde termin perverzno uopste ne posmatram kao nesto odurno ili neprihvatljivo
    perverzija uz obostrano poverenje partnera je oznaka dobrog seksa

    takodje ni dekadenciju ne shvatam u njenom izvornom znacenju

    perverzija i dekadencija su mi najblizi hedonizmu
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #90

    Odgovor: Šta je perverzno?

    Pa ja za sebe smatram da sam pervezan.
    A definicija te reci je po meni,kada sve sto se razlikuje od uobicajenog stavljas u prvi plan.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •