Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu... - Strana 7
Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 175
  1. #91

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    (mislim da ces me sanjati nocas )


    Dakle, gde da udjem u Bookmarks? Ovo je ono sto ja imam u glavnom meniju:



    Mmmmda... a kad otvorim Favourites, onda imam ovo:




    Sto se tice foldera Profiles, nije samo da nemam fajl "bookmarks.bak", nego nemam nista, prazan je skroz Lepo ja kazem da sam beznadezan slucaj
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #92

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Instalirala sam 2.0, sad cemo videti kako ce da sljaka
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #93

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    sad vise ne znam, al kol'ko mislim od kad je firefoxa kod njega se "favorites" zovu "bookmarks", mozda gresim....al...jbg...ne znam sta se kod tebe desilo, mozda ako si importovala iz explorera ili instalirala neke extenzije....

    u svakom slucaju "Manage Bookmarks"="Organize Favorites"....e sad....ako si instalirala FF 2.0 valjda ce biti sve ok.....pogledaj sad u onaj folder profila sta ima....ako je prazan to jedino moze da znaci da nisi otisla u pravi folder

  4. #94

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    al...jbg...ne znam sta se kod tebe desilo, mozda ako si importovala iz explorera ili instalirala neke extenzije....
    Sve sam rucno unosila.



    pogledaj sad u onaj folder profila sta ima....ako je prazan to jedino moze da znaci da nisi otisla u pravi folder


    See?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #95

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    ma garant ima mozilla browser, a ne firefox, a mozda je FF predhodno bio instaliran pa je ostao folder

  6. #96

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Khhm, khmm. Pažnja, pažnja! What the hell is this što mi se pojavljuje od skoro kad hoću da otvorim neku sliku?



    Gde da kliknem da ovo više ne vidim, a da je zauvek?

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #97

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    neki program koji si instalirala je preuzeo te tri extenzije da otvara, najverovatnije Quick Time.

    "Otkaci" - "Don't verify file associations on startup anymore" i OK. Trebalo bi da ti se vise ne pojavljuje.

  8. #98

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Hahahahaa.... ja sam vec i prestala da se obazirem na ovo, skroz sam navikla da ce da mi se pojavi svaki put kad otvorim neku sliku. I odma' da ti kazem, nece prestati da se pojavljuje kad se cekira ona donja opcija Znaci, sve moguce varijante iskljucivanja sam isprobala, jednostavno nece da nestane
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #99

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    hoce, hoce

    nadji dole u systray-u (prostor levo od sata gde ima nekih ikonica ) plavicastu ikonicu od Quick Time, zatim desni klik na tu ikonicu i onda, levim , otvori "Quick Time Preferences" (ili Settings), tamo otvori tab "File Types", pa razgranaj "Images-Still image files" i iskljuci: PICT image.

    Naime, svaki put kada se QT pokrene, a pokrece ti se svaki put kada pokrenes win, on preuzme pict fileove pa se ACDSee pobuni.

    Drugi nacin je da ih ostavis "u Quick Time", tako sto ces sledeci put kada ti se ovaj prozor u ACDSee pojavi, iskljuciti ta tri file-a ("raschekirati ih") i onda vise nece obavestavati da ih je neki drugi program preuzeo.

    ajd sa srecom

  10. #100

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    neki program koji si instalirala je preuzeo te tri extenzije da otvara, najverovatnije Quick Time.
    Jeste, instalirala sam Quick Time Šta još znaš o meni?



    Nisam ni probala da otkačim onu donju opciju na prozoru, nego sam odmah prešla na prvi način sa onom plavom ikonicom, kako si objasnio. I raaaaadi tj ne pojavljuje se više

    E od sad nisi DBlica nego DRzasoftver


    @ Jaje

    Bit će drugar'ce da vi i ja imademo istih problema? Well, osim onih bookmarksa... LONG LIVE EXPLODER
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #101

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Jeste, instalirala sam Quick Time Šta još znaš o meni?
    ...da si prilikom instalacije isla na "preporucenu" "Typical installation"

  12. #102

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Bilo je reci o Firefoxu....ba sam juce trazio....nerviralo me, pa mozda nekome bude koristilo. U 1.* verziji je postojala opcija a sada neeeema. Jer sta ce biti u 2.1 onda

    prevent_automatic_image_resizing
    1. Open FF2
    2. In the address bar enter: about:config
    3. Copy and paste this into the filter line...

    browser.enable_automatic_image_resizing

    4. Double click the preference to change the value from true to false
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  13. #103

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    nadji dole u systray-u (prostor levo od sata gde ima nekih ikonica ) plavicastu ikonicu od Quick Time, zatim desni klik na tu ikonicu i onda, levim , otvori "Quick Time Preferences" (ili Settings), tamo otvori tab "File Types", pa razgranaj "Images-Still image files" i iskljuci: PICT image.

    Nemam je u system tray-u, ali sam usla u Quick Time i otvorila File Types, kod mene nista nije ni bilo cekirano



    Tacno pocinjem da mislim da je neka skrivena kamera u pitanju



    A kakav sad image resize Propeler spominje? Ja nisam na to kukala
    Elem, instalirala i dvojku i vec sam ponovo izgubila bookmarks Postaje simptomaticno... Znaci, svaki put kad uradim reset. A uradim ga kad ovo cudo pobrljavi... i uvek ista stvar... kako da objasnim najbolje ovako: ponasa se kao da je tipka Ctrl zaglavljena. Znaci, kuckam post na forumu, otkucam T - otvori mi new tab, otkucam F - otvori mi Find itd. I ne, nije mi zaglavljena tipka, ako je nekom palo na pamet da pita

    Neeee... don't bother, odustajem
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #104

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    ajde, Meggy, pokreni acdsee i procitaj tacno za koje formate ti javlja da su promenili asocijaciju, kod SQUAW je slucaj bio sa pict, pic itd.......
    koji da su, ona druga varijanta bi trebalo da ti pomogne

    Citat DBlica kaže:
    ... tako sto ces sledeci put kada ti se ovaj prozor u ACDSee pojavi, iskljuciti ta tri file-a ("raschekirati ih") i onda vise nece obavestavati da ih je neki drugi program preuzeo.
    jbt, sto volim kad citiram sam sebe

  15. #105

    Odgovor: Sve što ste oduvek želeli da znate o Windows-u, Office-u i još koječemu...

    Jbt, nisam ni obratila paznju, kod mene stoji raw - Winamp Jos ja lupam glavu sto mi se pojavljuje kad nije cekirano Iskljucila, zasad ne iskace nista Thanx
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 20:05
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.08.2012, 00:19
  3. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 21:53
  4. 10 stvari koje žene ne žele da znate o njima
    Autor Crazy Angel u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 09:59
  5. Google Office vs Microsoft Office
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.11.2006, 05:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •