B 92 na udaru? - Strana 23
Strana 23 od 32 PrvaPrva ... 132122232425 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 474
  1. #331

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Не бих да скрећем са теме ... настави да се препуцаваш сам са собом!
    У здравље!

    све у свему ја тебе нисам вређао већ сам износио своје мишљење које нећу (као ти) да мењам да бих био популаран на овом форуму или да би се моје писаније свидело било коме ... не знам само што си скочио као опарен да пљујеш, чак си и српско писмо (тотално си побркао лончиће) увео у своју примитивну расправу ... то довољно говори о теби!

    п.с. свако ко пљује по мојој држави ми је непријатељ ... поготову кад САМО то чини , кад буду то радили и на РТС-у или ма којој другој ТВ станици, и за њих ћу рећи да су "непријатељске", једно је критиковање (што подржавам) а сасвим друго је константно оцрњивање државе ...

    да, јаки су ти аргументи, увреде ... типично демоКроаЦијски
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 24.12.2008 u 19:22

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  2. #332

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Не бих да скрећем са теме ... настави да се препуцаваш сам са собом!
    У здравље!

    све у свему ја тебе нисам вређао већ сам износио своје мишљење које нећу (као ти) да мењам да бих био популаран на овом форуму или да би се моје писаније свидело било коме ... не знам само што си скочио као опарен да пљујеш, чак си и српско писмо (тотално си побркао лончиће) увео у своју примитивну расправу ... то довољно говори о теби!
    ...vidi choveka...Boze, kako si divan...ostavicu na stranu privatno vredjanje (uz reputaciju - vidish, ja to ne radim), evo ponovo pokushavash tvrdeci da ja menjam svoje mishljenje zarad "popularnosti" (molim te, barem jedan primer ).

    Poenta moje priche je da vidish kako izgleda kada te neko pljuje. Ti to radish, nevidljiv iza ekrana, dajuci sebi za pravo da vredjash ljude (zenu, shto je josh gore) procenjujuci njihov fizichki izgled. Skrivanja iza "imam pravo na svoje mishljenje" su detinjasta i smeshna. Ponekad, mishljenje se zadrzi za sebe ukoliko se ono kosi sa elementarnom pristojnoshcu i lepim vaspitanjem.

    Ja sam namerno (po zasluzi, rekao bih) bio nepristojan i nevaspitan.

    A ti?
      Vrh

  3. #333

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Али ја стварно мислим да мора да поради мало на свом изгледу ... шта је ту лоше, добро оно за косу је мало било глупо, али ту информацију сам чуо од једне жене која је имала прилике да је види уживо ... Ево извињавам се госпођици овим путем, мада мислим да је баш заболе ...

    а да је грбава у оној фотељи и да увек фура иста одела - то можемо сви да видимо!
    Ја сам укупно 10 пута за све ове године погледао оне њене емисије у распону од неколико година и увек је била исто обучена (црни комплет)чак ми је била једно кратко време и и интересантна ономад кад смо рушили Злобу ... а после се некако "офуцала" ...

    што рекоше стари латини "о укусима не вреди расправљати" тако да ова наша расправа постаје потпуно бесмислена и крајње је време да је прекинемо...

    и то је то ... немој сад опет молим те да ми кривиш речи!
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 24.12.2008 u 19:50

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  4. #334

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Ха ха ха, уопште не патим да се појавим код дотичне "гопсођице" ... да зовем њену "објективну" емисију тек немам разлога ... ја сам мислио да причамо о Ољи, чему спомињање Веље Сеље?Он је лик за посебну тему ...

    И не гледам ни једну политичку емисију на Б92, понекад погледам вести чисто да видим шта каже непријатељ (ајде скочите сад на мене, ухватите се за ово ви "душебрижници Веранови) ...наравно све наведене емисије сам погледао бар два пута кад су се појавиле, видео о чему се ради и никад их нисам гледао више, осим кад мењам канале па ми искочи ОБ ...мењањaм канал одмах!
    Pa evo i ja mogu da se nasmejem tome što si pomislio da bi uopšte kod nje mogao da se pojaviš. Izneo si svoje mišljenje, izvređao ženu, ja rekla svoje mišljenje i viđenje - znači, objektivno - niti joj je loša cipela, niti haljina, niti košulja, niti ram za cvike. Nemam šta da prigovorim, pa čak i ako ja to na sebe ne bih obukla... i sve ok, čemu panika? Kakav Veranov dušebrižnik (jel to treba da me uvredi)? Zato što velim da mi je to jedna od omiljenih stanica, koju rado posećujem, slušam i gledam? Svašta.

    O emisijama koje si gledao dva puta i koje prebacuješ kad ti iskoče nemoj da daješ tako objektivan sud, već o nečemu što pratiš redovnije.

    Ја сам члан овог форума који износи своје мишљење на твом "слободном" форуму (бар се таквим издаје)
    Лично сам мишљења да нема добре политичке емисије у етру Србије, а "најгори од се деце" је дефинитивно Б92 ... ни једна телевизија није слободна и објективна, сви извештавају и раде по налогу неког "тате" ... био то Тадић,Тијанић,Делта,Алфа,Буш ... ми нисмо слободна земља одавно ... а сигурно ме нећеш убедити да је Б92 Ок телевизија ...

    и да, пристрасни су, то се види по начину на који се опходе према одређеним гостима, неке смеју да решетају а некима не смеју ни да писну ... зато сам и рекао да су лицемери ...
    Da, znam da si član ovog foruma i nije zabranjeno da izneseš svoje mišljenje, kao što vidiš. Ovaj forum i nije možda slobodan onako kako bi ti to želeo, istina je, ali je prilično slobodan. To je već uređivačka politika. Kad mi se ona ne sviđa, ja, kao član, forum promenim. Ako misliš da možeš da određuješ čega B92 treba da se mane, treba da im pišeš. Možda uvide svoju grešku i poslušaju te.

    Ja tebe ne ubeđujem da je B92 ok televizija. Napisala sam da je B92 meni jedna od omiljenih stanica. Ako ti ulaziš u diskusiju sa nekim da bi nekog u nešto ubeđivao (što je već tvoj problem, nemoj ga meni pripisivati, niti mene posmatrati kroz sebe), onda smatraš da imaš više mozga od svog sagovornika. Zamisli da ja tebe u nešto ubeđujem i potcenjujem tvoju inteligenciju? Gledaj šta hoćeš, ali nećeš paliti i rušiti ono što ja hoću da gledam, jer i ja sam deo ovog naroda.

    ја нисам јавна личност, коса ми је масна, признајем јер фурам брилијантин, али ја нисам на ТВ-у, да јесам сигурно бих пазио шта облачим и какву косу фурам и да имам више од три одела у орману а и да сам на њеном месту ишао бих на третман исправљања кичме да не би изгледао као ретард и богаљ онако згурен као она ...
    Dobro, ustanovili smo da ti se Olja Bećković ne dopada. Verujem da sve javne ličnosti koje ti se dopadaju liče na ______________________ (dopiši nekog ko je lep i ko je kičme prave). Savetujem ti da ne gledaš filmove sa Petrom Božovićem, a u pozorište nemoj nikako da ideš. Nepristojno je debeo. Veći nego Pavaroti i Monserat Kabalje zajedno.

    Ово је већ за модератора ... који наравно неће реаговати ...
    Obrisala sam to prvo, a sad ću pobrisati i ono što je ostalo ili što ste eventualno dopisali dok sam ja ovo pisala. Proverila sam mail, nisi prijavio post koji treba da ispravim. Sledeći put kad vidim - koji naravno neće reagovati - obećavam, postaraću se da tvoja konstatacija bude tačna.

    већ сам износио своје мишљење које нећу (као ти) да мењам да бих био популаран на овом форуму или да би се моје писаније свидело било коме ...
    Iznosi ga i dalje i nema potrebe da ga menjaš. Evo, Yossarian je popularan na ovom forumu iako ne menja mišljenje. Ima prilično jasne i definisane stavove, argumente, ne briga da li će se njegovo pisanije svideti bilo kome itd. Sankcionisan je kad pretera. Piši ono što misliš da treba i nemoj nikog vređati. Ovo se odnosi i na love huntera. Ubuduće ću vam brisati cele postove u kojima se uhvatite za gušu. I namerno i slučajno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #335

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Pa evo i ja mogu da se nasmejem tome što si pomislio da bi uopšte kod nje mogao da se pojaviš. Izneo si svoje mišljenje, izvređao ženu, ja rekla svoje mišljenje i viđenje - znači, objektivno - niti joj je loša cipela, niti haljina, niti košulja, niti ram za cvike. Nemam šta da prigovorim, pa čak i ako ja to na sebe ne bih obukla... i sve ok, čemu panika? Kakav Veranov dušebrižnik (jel to treba da me uvredi)? Zato što velim da mi je to jedna od omiljenih stanica, koju rado posećujem, slušam i gledam? Svašta.

    O emisijama koje si gledao dva puta i koje prebacuješ kad ti iskoče nemoj da daješ tako objektivan sud, već o nečemu što pratiš redovnije.
    Све да сам председник државе (не дај Боже) не бих желео да јој дођем у емисију ... Ја рекох шта сам имао ... На Б92 ми се не свиђа политички програм који исувише подсећа на Вашингтон и Лондон! За филмове и серије као и квизове сам рекао да су ми ОК (осим великог брата и ОТ) ... шта је ту проблем?Оља ми се не свиђа ... ни као водитељ, ни као новинар, ни као жена, ма никако ...

    Dobro, ustanovili smo da ti se Olja Bećković ne dopada. Verujem da sve javne ličnosti koje ti se dopadaju liče na ______________________ (dopiši nekog ko je lep i ko je kičme prave). Savetujem ti da ne gledaš filmove sa Petrom Božovićem, a u pozorište nemoj nikako da ideš. Nepristojno je debeo. Veći nego Pavaroti i Monserat Kabalje zajedno.
    У теми о њима, изнећу своје мишљење баш као и овде ....

    Obrisala sam to prvo, a sad ću pobrisati i ono što je ostalo ili što ste eventualno dopisali dok sam ja ovo pisala. Proverila sam mail, nisi prijavio post koji treba da ispravim. Sledeći put kad vidim - koji naravno neće reagovati - obećavam, postaraću se da tvoja konstatacija bude tačna
    Провери пошту или види са провајдером што ти не стижу поруке, ја сам наравно пријавио баш како си ме научила скоро!

    Iznosi ga i dalje i nema potrebe da ga menjaš. Evo, Yossarian je popularan na ovom forumu iako ne menja mišljenje. Ima prilično jasne i definisane stavove, argumente, ne briga da li će se njegovo pisanije svideti bilo kome itd. Sankcionisan je kad pretera. Piši ono što misliš da treba i nemoj nikog vređati. Ovo se odnosi i na love huntera. Ubuduće ću vam brisati cele postove u kojima se uhvatite za gušu. I namerno i slučajno.
    Хммм, дакле овде не смемо да вређамо само личности које се теби свиђају, а кад неко вређа на пример оног мучног Вељу (чак сам га и ја овде назвао Веља Сеља а нико на то није одреаговао) или Палму ти не реагујеш ... о чему се ту заправо ради? Поучен лошим искуством са тобом од скора, ја чланове форума не вређам али примећујем да када неко вређа мене - он једноставно не добија опомену или казнене поене ... интересантно!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  6. #336

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Све да сам председник државе (не дај Боже) не бих желео да јој дођем у емисију ... Ја рекох шта сам имао ... На Б92 ми се не свиђа политички програм који исувише подсећа на Вашингтон и Лондон! За филмове и серије као и квизове сам рекао да су ми ОК (осим великог брата и ОТ) ... шта је ту проблем?Оља ми се не свиђа ... ни као водитељ, ни као новинар, ни као жена, ма никако ...
    Ništa nije problem, izgleda da ga samo ti vidiš.

    У теми о њима, изнећу своје мишљење баш као и овде ....
    U redu.

    Провери пошту или види са провајдером што ти не стижу поруке, ја сам наравно пријавио баш како си ме научила скоро!
    Evo proveravam opet i ništa. A dobijam inače prijave. Videću da li je BaneK dobio.
    Ako si je prijavio što pišeš na temi da niko neće reagovati?

    Хммм, дакле овде не смемо да вређамо само личности које се теби свиђају, а кад неко вређа на пример оног мучног Вељу (чак сам га и ја овде назвао Веља Сеља а нико на то није одреаговао) или Палму ти не реагујеш ... о чему се ту заправо ради? Поучен лошим искуством са тобом од скора, ја чланове форума не вређам али примећујем да када неко вређа мене - он једноставно не добија опомену или казнене поене ... интересантно!
    Opet pogrešno. Ovde ne smeš da vređaš članove čoveče. O javim ličnostima piši šta misliš i hoćeš, ne tiče me se dok ne budem mislila da imam nešto da kažem. Ja sam Velju ovde čini mi se pomenula imenom i prezimenom. Ne reagujem zato što ga ti vređaš jer se slažem sa tvojim mišljenjem. Ne zna se ko je veća seljačina, on ili Palma. Ti si izvređao Olju Bećković, a ja mislim da to što si naveo nije tačno. Da se ne presvlači, da joj je garderoba ružna i da joj je kosa prljava. Pa to i napisah.

    Važno je da si ti nešto naučio. Dakle, nastavi da ne vređaš ljude, a ne brigaj ko će kad da dobije kaznene poene, jer to nije tvoj problem, na to ne možeš da utičeš i ne tiče se teme. Opomenut je i love hunter i obrisan. I on zna šta mu sleduje ako nastavi ovako.

    Izvini me, ali nemam vremena više za diskusiju sa tobom, mislim da smo razmenili mišljenja. Ukoliko imaš još nešto da kažeš na zadatu temu - a ti izvoli.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #337

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Opet pogrešno. Ovde ne smeš da vređaš članove čoveče.
    Па побогу, ја у овој теми нисам вређао ЧЛАНОВЕ ... већ је дотични увредио мене називајући ме ретардом, а целу полемику смо повели јер је он мишљења да ја не смем да вређам јавне личности (а поготову жене) !!! За тебе ништа нисам ни рекао ... ти и ја не мислимо исто и то је опет ок ...а да Оља не уме да се облачи, или да ли је грбава или не, или да ли има двоструке аршине и мерила за опозицију и позицију или да ли је безобразна - то нису увреде већ чињенице и начини њеног понашања и саме појаве ... (што је све опет, наравно моје лично мишљење са којим ни не треба да се сложи онај ко не мисли тако)!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  8. #338

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Da, znam ko je prvi koga počeo otvoreno da vređa. Uvek neko mora da bude prvi. To je bio moj odgovor na ono tvoje upućeno meni "dakle, ovde ne smemo da vređamo ličnosti koje se tebi sviđaju". Kažem, nastavi na temu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #339

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Па побогу, ја у овој теми нисам вређао ЧЛАНОВЕ ... већ је дотични увредио мене називајући ме ретардом, а целу полемику смо повели јер је он мишљења да ја не смем да вређам јавне личности (а поготову жене) !!! За тебе ништа нисам ни рекао ... ти и ја не мислимо исто и то је опет ок ...а да Оља не уме да се облачи, или да ли је грбава или не, или да ли има двоструке аршине и мерила за опозицију и позицију или да ли је безобразна - то нису увреде већ чињенице и начини њеног понашања и саме појаве ... (што је све опет, наравно моје лично мишљење са којим ни не треба да се сложи онај ко не мисли тако)!
    Jeste, mislim da ne smesh da vredjash javne lichnosti na primitivan, prost i bezobrazan nachin.

    Narochito kad su zene u pitanju.

    I da pitam, na shta bi lichio ovaj forum kada bih pocheo da pishem o fizichkom izgledu Gordane Pop - Lazic, Natashe Jovanovic, onda one gospodje koja baca kletve (zaboraviH ime), Marije Sherifovic, cele plejade estradnih umetnica ili ko zna koga josh? A na shta bi lichio kada bismo svi pocheli to da radimo? Mislim, da nam argumenti u raspravi budu da li je neko debeo, mrshav, oshishan, duge kose ili ima bradavicu na nosu? Je l' to nachin na koji razgovaraju iole inteligentni ljudi? Manekeni, pri tom, jer to smo svi mi skriveni iza kompjuterskog ekrana...ne znam, chini mi se da bi trebalo da raspravljamo o njihovom intelektualnom radu, koji nas i najvishe dodiruje.

    I zato mislim da primitivizam ne bi trebalo iskorenjivati samo kada su u pitanju chlanovi foruma, bilo bi lepo da se proshiri i na javne lichnosti o kojima raspravljamo, jer i oni su ljudi, a ne zivotinje za odstrel svakojakih "chlanova".

    Eto.

    Josh bish se izvinuo gospodji Indijanki zbog maltretiranja oko postova.
      Vrh

  10. #340

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Као што већ рекох, супротно Уставу и одлукама владе Србије, америчка телевизија у Србији - У92 је признала Косово и његове институције.
    То је успут и кривично дело подстицања на рушењу уставног поретка, за које је одавно требало да одговара и Наташа Кандић, али тако је то кад у Србији судове контролишу жути...

    Kosovo dobija bezbednosne snage
    17. januar 2009. | 01:47 | Izvor: B92
    Beograd -- Bezbednosne snage Kosova počeće da deluju od 21. januara, skoro godinu dana od proglašenja nezavisnosti, potvrđeno je u Vladi Kosova.

    Okosnicu bezbednosnih snaga, činiće većinom čine pripadnici nekadašnje Oslobodilačke vojske Kosova, a najavljeno je da će one delovati u svim gradovima na Kosovu. U Ministarstvu za Kosovo i Metohiju ističu da Srbi formiranje bezbednosnih snaga ocenjuju kao novu pretnju i da sigurno neće biti u njihovom sastavu.

    Ministar bezbednosnih snaga Kosova Fehmi Mujota potvrdio je juče da je u koordinaciji sa NATO-om određeno da Bezbednosne snage Kosova zvanično počnu da rade 21. januara nakon što se 20. januara deaktivira Kosovski zaštitni korpus.

    Mujota je rekao da će pripadnici ovih snaga dobiti nove uniforme i da će biti raspoređeni u sedam kasarni.

    Pripadnici bezbednosnih snaga će biti opremljeni sa novim uniformama, simbolima i oznakama. Uniforme snaga bezbednosti koje je ministarstvo dobilo kao donaciju vlade SAD se nalaze u kampu Kfora Vrelo i njihova podela je započela u kasarni Adem Jašari i biće završena na vreme, navodi on.

    Bezbednosne snage će biti smeštene u sedam kasarni - u Prištini, Uroševcu, Prizrenu, Mitrovici, Peći, Gnjilanu i Pomazatinu, kaže Mujota.

    Najavljeno je da će snage imati 2.500 aktivnih i 500 rezervnih pripadnika i da će biti multietničke.

    Ministar bezbednosnih snaga Kosova Fehmir Mujota kaže da je odlučeno i da jedan od dvojice njegovih zamenika bude Srbin.

    Državni sekretar u ministarstvu za Kosovo i Metohiju Oliver Ivanović kaže da sumnja da će u ovim bezbednosnim snagama biti Srba, jer ih oni doživljavaju kao novu pretnju.

    Sumnjam da će u tim snagama biti Srba. Prosto ne verujem da će bilo ko prihvatiti da u takvoj formaciji učestvuje, pogotovo ne verujem da će to biti neko ko je značajan u političkom smislu, kaže Ivanović.

    Imajući iskustvo, gotovo sam siguran da će biti veoma teško kontrolisati te naoružane snage. Te prema tome od toga koliko će NATO striktno pratiti njihovo ponašanje i voditi računa o tome da li ni slučajno ne liče ni na kakvu vojsku, zavisiće i odnos srpske zajednice, očekuje on.

    Bojim se da u strahu od nove pretnje to može da utiče na iseljavanje Srba, na njihovo zatvaranje u sopstvene krugove, što znači da ćemo imati još manje komunikacije sa kosovskim Albancima, a to dugoročno znači novu nestabilnost i još manje razumevanja između dve najveće etničke zajednice na Kosovu, smatra Ivanović.

    Predlog Martija Ahtisarija o formiranju bezbednosnih snaga Kosova izazvao je oštra sporenja još u toku pregovora Beograda I Prištine 2007. godine.

    Srpska strana je u tome videla začetak Kosovske vojske i predlagala je da Kosovo bude demilitarizovano.

    Srbija i Rusija se i dalje oštro suprostavljaju formiranju ovih snaga, a kritikama i osporavanju su se pridružile i članice NATO-a koje nisu priznale jednostranu secesiju Kosova, pre svega Španija.
    Колико шиптарске пропаганде у једном чланку чудо једно:
    - наслов - "Косово добија безбедносне снаге" - никакво Косово не добија безбедносне снаге, јер то нису снаге косовских Срба, већ косоваски Шиптари добијају своју паравојску.
    - поднаслов - Безбедносне снаге Косова - то нису никакве безбедносне снаге Косова, већ шиптарска паравојска
    - поднаслов - Влада Косова - шиптарска влада на Косову није никаква влада Косова, јер их као такве не признају ни косовски Срби ни Република Србија. То су евентуално власти косовских Шиптара.
    - текст - Ослободилачка војска Косова - не ради се ни о каквој ослободилачкој војсци, већ о шиптарским терористима
    - министар безбедносних снага Косова - Србија не признаје никаква "министарства Косова", а ни косовски Срби. Дакле, ради се о тзв. министру паравојске косовских Шиптара

    У92 - престаните да ширите шиптарску пропаганду и признајете НАТО државу на Косову.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #341

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Као што већ рекох, супротно Уставу и одлукама владе Србије, америчка телевизија у Србији - У92 је признала Косово и његове институције.
    То је успут и кривично дело подстицања на рушењу уставног поретка, за које је одавно требало да одговара и Наташа Кандић, али тако је то кад у Србији судове контролишу жути...



    Колико шиптарске пропаганде у једном чланку чудо једно:
    - наслов - "Косово добија безбедносне снаге" - никакво Косово не добија безбедносне снаге, јер то нису снаге косовских Срба, већ косоваски Шиптари добијају своју паравојску.
    - поднаслов - Безбедносне снаге Косова - то нису никакве безбедносне снаге Косова, већ шиптарска паравојска
    - поднаслов - Влада Косова - шиптарска влада на Косову није никаква влада Косова, јер их као такве не признају ни косовски Срби ни Република Србија. То су евентуално власти косовских Шиптара.
    - текст - Ослободилачка војска Косова - не ради се ни о каквој ослободилачкој војсци, већ о шиптарским терористима
    - министар безбедносних снага Косова - Србија не признаје никаква "министарства Косова", а ни косовски Срби. Дакле, ради се о тзв. министру паравојске косовских Шиптара

    У92 - престаните да ширите шиптарску пропаганду и признајете НАТО државу на Косову.
    Siguran sam da su te čuli...


    ...nego Joso care, ako te ne mrzi, što ne pročačkaš kako su o tim događajima izveštavale ostale tv stanice, od RTS-a do Pinka. Siguran sam da ćeš pronaći iznenađujuće velike razlike...


    ...a ako ih slučajno ne bude bilo, to uvek možemo da pripišemo ovom mraku i strahovladi koju sprovodi najtotalitarističnija partija na ovim prostorima, a i šire - mrski DS.









    (ehhh, da nam je sad naš legalistički ekspremijer, sunce bi nas ogrejalo... )
      Vrh

  12. #342

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Siguran sam da su te čuli...
    Добар глас далеко се чује!

    ...nego Joso care, ako te ne mrzi, što ne pročačkaš kako su o tim događajima izveštavale ostale tv stanice, od RTS-a do Pinka. Siguran sam da ćeš pronaći iznenađujuće velike razlike...
    Лав Хантере царе, мрзи ме. Мада то није смешно, то је тужно.

    И докле ћете ви У92/ЛДП и сл. бранитељи имати образа да пишете овакве "аргументе"? Те ни остали нису бољи те јачи тлачи те приватник има право да ради шта хоће са националном фреквенцијом те шта ћеш, живот је неправедан... кад ћете имати неки позитиван коментар о ономе шта браните?

    ...a ako ih slučajno ne bude bilo, to uvek možemo da pripišemo ovom mraku i strahovladi koju sprovodi najtotalitarističnija partija na ovim prostorima, a i šire - mrski DS.

    (ehhh, da nam je sad naš legalistički ekspremijer, sunce bi nas ogrejalo... )
    Хехе, ма де је тоталитаристичка, док премијер броји радијаторе, председник који није надлежан се договара око гаса, брзо смо заборавили Милошевића који је био надлежан за све. Политички противници не могу да буду амбасадори због "личног односа са председником"...

    Демократњаци, све вам је у шаци, да парафразирам Ђолета

    УБР, и прошлој влади, Г17 и ДС су такође имали већину...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #343

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Добар глас далеко се чује!
    To ti pričam.

    Лав Хантере царе, мрзи ме. Мада то није смешно, то је тужно.
    И докле ћете ви У92/ЛДП и сл. бранитељи имати образа да пишете овакве "аргументе"? Те ни остали нису бољи те јачи тлачи те приватник има право да ради шта хоће са националном фреквенцијом те шта ћеш, живот је неправедан... кад ћете имати неки позитиван коментар о ономе шта браните?
    Tebe mrzi? Ma daj...to ti ne verujem ni za brdo karamela. I, mali vragolanE, vrlo dobro znaš da sam više puta navodio zašto mislim da je najbolja tv u zemlji, ali, kada pročitam ovako nešto, pomislim da je moj trud bio uzaludan...i to me čini tužnim...

    Хехе, ма де је тоталитаристичка, док премијер броји радијаторе, председник који није надлежан се договара око гаса, брзо смо заборавили Милошевића који је био надлежан за све. Политички противници не могу да буду амбасадори због "личног односа са председником"...
    Hm. Ima istine u ovome što si napisao. Ne mogu da kažem da mi se ne gade neke stvari, ali znaš kako, ne vidim rešenje. Iliti, ne vidim ko je političar koji bi mogao da zameni Tadića, u DS-u, i u državi. A dok god bude tako, ne lajem previše, jer volim da ponudim alternativu onome što ne podržavam.


    УБР, и прошлој влади, Г17 и ДС су такође имали већину...
      Vrh

  14. #344

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Оборен је сајт Пешчаника. Његове уреднице и ТВ Б92 и ову прилику користе да покрену хајку на Српски сабор Двери, Наше и друга удружења чији им се ставови не допадају. Безобзирност којом се обе Светлане (уреднице Пешчаника) увек односе према онима које нападају доводи до тога да је та радијска емисија Радија Б92 постала најнеомиљенија емисија у нашој јавности. Али то што су неомиљене нека не заноси Светлане јер то, ма колико годило њиховој нарцисоидности, није последица бескомпромисног става и мишљења која износе. Не, огорченост Србије на Пешчаник је иста она коју смо некада осећали према јуловским пропагандистима. Глупости које су изговарали не би имале никаквог одјека у јавности да није било голе силе и принуде система што је стајала иза таквих пропагандиста као што сада стоји и иза наизлед слободоумног Пешчаника.

    Да је Пешчаник системски пројекат а не зона грађанске слободе показује и то колико је брзо у његову заштиту стао НУНС и њихова копија у Војводини коју води Динко Грухоњић. Двери иначе већ туже Грухоњића због увреда изречених на наш рачун. Такав новинар са добром полицијском и обавештајном заштитом и његово удружење новинара сигурно не брину о слободи говора и мишљења већ чувају све системске пројекте па и Пешчаник.

    Вест о обореном сајту Пешчаника, његове уреднице и Б92 су искористиле да оклеветају Двери Српске како смо ми једна од организација одговорних за насилно прекидање њихових трибина. Истина је сасвим друкчија наши представници који су на трибини Пешчаника у Панчеву хтели да поставе питање говорницима били су избачени са трибине како их пешчаничка руља не би линчовала. Да је то тако потврђује и прекршајна пријава против Биљане Србљановић коју је поднео локални ОУП (присутан на трибини) због ремећања јавног реда и мира. Та пријава није поднета против наших представника на тој трибини пошто ми нисмо нереде ни започели нити смо са том намером дошли у Панчеву. Дакле, када уреднице Пешчаника наведу Двери као одговорне за прекидање њихових трибина а у светлу обореног сајта Пешчаника, оне уствари позивају своје присталице на линч људи из Двери и напад на њихову организацију а своје системске заштитнике позивају да крену у прогон Двери, Наших и других удружења из аутентичног српског невладиног сектора

    Иначе, и ово је потребно рећи: Двери никада нису подстицале говор мржње и позивале на физички обрачун било са ким па и са Пешчаником, али јесмо тражили да се њихов говор мржње санкционише као што и сада тражимо да се обустави напад на сајт Пешчаника пошто је и то својеврсно насиље против кога смо увек и принципијелно.

    Међутим, горак укус оставља чињеница да је Пешчаник света крава система у коме живимо (а центар му је у Бриселу и Вашингтону док је Београд само испостава). Горак укус оставља чињеница да неко ко се понаша као џелат у нашем јавном простору сада глуми улогу жртвеТо што је Пешчаник пожњео оно што је годинама сејао (као и јуловски РТС својевремено) то је очекивано иако није оправдано. У том смислу позивамо оне који обарају сајт Пешчаника да то више не чине јер је морална беда и професионална ружноћа коју тај сајт емитује најбољи начин да се свим честитим људима у Србији огади и тај сајт и та медијска кућа и систем који они подржавају, а који њих на све начине штити.

    Београд, 25.јануар 2009.године
    Информативна служба Двери
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #345

    Odgovor: B 92 na udaru?

    B92 jeste na udaru...

    Sa deset puta više Yossariana na ovom forumu i sa deset puta više njegovih komentara - to ostaje nepobitna činjenica - mržnja je na delu - B92 je na udaru lažnih patriota.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

Strana 23 od 32 PrvaPrva ... 132122232425 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •