Velimir Ilic - Strana 10
Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 166

Tema: Velimir Ilic

  1. #136

    Odgovor: Velimir Ilic

    Je li, a je l' sam ja sad odvratni isfrustrirani net umobolnik ako kažem da me uopšte nije žao Velje Ilića?


  2. #137

    Odgovor: Velimir Ilic

    Pa jeste jadno (u vezi necitiranog dela texta) to što ovi iz stare Srbije vide neke teorije zavere - a ovaj bi nanu naninu i Čedi i Tadiću a posebno Dinkiću ...
    ako cemo čiji su to pečati ... meni više liči na brojne bombe bacane na kancelarije DSS-a za koje sumnjam da ih je lično Koštunica (mislim greota čoveka da izostavimo iz ovako bitne priče) naručivao /

  3. #138

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ал случајно ти се свиђају текстови углавном на еНовинама

    Како би се рекло у оном старом вицу, лажеш Радивоје, масни су ти зуби
    Procitala sam na eNovinama more tekstova u vezi politike, knjiga, filmova.. koji mi se ne svidjaju. Neki mi se svidjaju. Nejdem ja na enovine po stav mada se dogodi da tamo potvrdim neki koji imam itd..

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не постоји ли мала дискрепанција између Богољубовог текста и овог који си први цитирала?
    Diskrepancija velis?
    Ne znam ja sta ti to znaci, moras samnom po naski.. Meni to zvuci da je neko odnekle iskocio pa je potom nedajboze krep'o..
    Ako si mislio na to da su ti tekstovi pomalo medjusobno sudarajuci.. Pa jesu malo, ne preterano.
    U prvom tekstu se ne govori da je gest lep i da tako treba, a u drugom se ne govori da je Velja nastradao nit' luk jeo nit' luk mirisao.. Mislim, mozda nije taj dan ali znamo Velju godinama..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #139

    Odgovor: Velimir Ilic

    Nasilje nikada ne odobravam i verovatno bih se stvarno uznemirila da je dotični gospodin ozbiljnije nastradao, ali ne mogu da zaboravim onaj njegov zbunjeni pogled pun iznenađenja i pomalo straha. Kao da misli - Hej, ko se usudio? Zar ovo meni da se desi? Podsetilo me na ne tako davni događaj sa Berluskonijem. Dragi moji, pa oni su potpuno izgubljeni ljudi. Otkako dođu na vlast, oni potpuno izgube vezu sa realnim svetom. To najbolje pokazuju ovakve situacije. Ko se drznuo na mene?!
    Kako bi reagovao da ga je čovek šutnuo nogom, kao što on sam ima običaj.
    Ljudi su nervozni, uznemireni. Zabrinjavajuće...
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #140

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    pa oni su potpuno izgubljeni ljudi. Otkako dođu na vlast, oni potpuno izgube vezu sa realnim svetom.


    Velja mi je potpuno antipatičan lik ... but i da nije
    pa, neko (iole) ponosan i dostojanstven bi se sada iz ovoga najponosnije i najdostojanstvenije "izvukao"
    jednim obaveštenjem da se konačno i neopozivo: POVLAČI SA POLITIČKE SCENE!

    Kada dođe dotle da nekoga od njih počnu da šamaraju po ulici, pljuju i povlače za uši po ćoškovima..
    i to dok drže "govor"
    znači da im je "govor" glup.
    I da su i Bogu i Narodu dosmrdeli.


    Al' ovaj kalibrić (i ne samo ovaj) se neće ni po koju cenu odreći svega na šta mu je ona debela goozica navikla.. svih ovih godina
    na vlasti, uz vlast il' oko vlasti - ima li šta lepše za ove i ovake beskičmenjake
    "ideš... a ležiš" ... ko jegulja

    A za ovu šamarKu, neko ima da popije metak .. nego šta
    jer, za razliku od NN novinara, Janka, Marka i Simketa i atentatora Dejana - on, njegova cipela, šaka(ZuLu) i pištolj.. imaju imunitet.

    On je možda glup, al' nije lud da se zbog par šljagi, tog "svog" imunološkog sistema odrekne.
    Navuk'o se čovek.




    smejaću se sad .. malo ... a plakati bi htela

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #141

    Odgovor: Velimir Ilic

    Mene je bilo sramota kada je dotična ljudska karikatura dobila 2.5% glasova (ne garantujem da je brojka tačna, nešto mi se vrti u mislima) na predsedničkim izborima 2008. godine u Vojvodini. Razumem da ga vole u Čačku, ali šta je Selja uradio u Vojvodini pa da zasluži tih 2,5%? Jasno mi je kada radikali dobiju 25-30%, narod glup, voli demagoge i patriJote, jasno mi je da DS dobije 25-30%, narod glup, voli prazna obećanja, ali čime je Selja zaslužio tih 2,5%, e to me ubija.

  7. #142

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat xivilai kaže: Pogledaj poruku
    mene je bilo sramota kada je dotična ljudska karikatura dobila 2.5% glasova (ne garantujem da je brojka tačna, nešto mi se vrti u mislima) na predsedničkim izborima 2008. Godine u vojvodini. Razumem da ga vole u Čačku, ali šta je selja uradio u vojvodini pa da zasluži tih 2,5%? Jasno mi je kada radikali dobiju 25-30%, narod glup, voli demagoge i patrijote, jasno mi je da ds dobije 25-30%, narod glup, voli prazna obećanja, ali čime je selja zaslužio tih 2,5%, e to me ubija.
    Чуди ме да не знаш, пошто је народ глуп, а ти изгледа једини паметан...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #143

    Odgovor: Velimir Ilic

    Ne bih o tome koliko sam pametan ili glup, ali glasati za nekog čiji je program velika Srbija, ko gađa cipelama (veliki Srbin koji koristi muslimanske običaje) i kune ili ko ti preti sankcijama i vraćanjem u 90te ukoliko ne dođe na vlast i pričama o 1000 evra i postizbornim koalicijama sa onim koji su nas doveli tu gde smo.... Za mene to nije normalno. I ne, nisam ni za Čedu, da odmah i to raščistimo. On mi je isto što i Selja, samo sa druge strane.

    Izlazim na izbore, ne dam da mi propadne glas, ali glasam za marginalne likove, jer prema svim aktuelnim imam neverovatnu dozu gađenja.

  9. #144

    Odgovor: Velimir Ilic

    Skandal na RTS: Velja napao Jelenu Trivan!

    Sramota me je da ponovim šta mi je sve Ilić rekao. Govorio je da će da me rastrgne i raščereči, da će mi od života napraviti pakao, svedoči Jelena Trivan!

    Ilić nastavlja sa političkim nasiljem... Ovoga puta na meti bila Jelena Trivan

    Lider Nove Srbije Velimir Ilić pretio je portparolki DS-a Jeleni Trivan i žestoko je izvređao posle emisije „Upitnik" na RTS-u! Ilić je u ponedeljak uveče vikao na Trivanku nazivajući je najpogrdnijim imenima, psovao je i čak u jednom trenutku zapretio da će je raščerečiti!?!

    RTS potvrdio da je Ilić napao Trivanku

    Kolegijum RTS-a potvrdio je juče da je Velimir Ilić napao Jelenu Trivan. RTS je saopštio da je Ilić u zgradu RTS-a ušao u pratnji poslanika Miroslava Markićevića i dvojice telohranitelja.

    „Jedan telohranitelj identifikovan je kao Srđan Adžemović. Tokom emisije, poslanik Ilić narušio je standarde nastupa na Javnom servisu vređajući poslanicu Jelenu Trivan. Posle emisije, gosti Vlajko Senić i Jelena Trivan krenuli su niz hodnik studija u Košutnjaku. Sačekao ih je Ilić sa telohraniteljima i Markićevićem i nastavio da vređa i preti, ugrožavajući fizičku bezbednost gostiju RTS-a. Ispred stepeništa studija poslanik Ilić je glasno rekao da će poslanici Trivan u buduće „J... ti mater", navodi se u saopštenju Kolegijuma RTS-a. (E. P.)

    - Evo, od završetka emisije meni neprestano liju suze... Ceo dan plačem i ne mogu da se smirim. Ilić me je najstrašnije vređao, pretio i nazivao me pogrdnim imenima. Sramota me je da ponovim šta mi je sve rekao. Vlajko Senić me je sve vreme smirivao govoreći: „Samo ćuti, samo ćuti, udariće te...". Oćutala sam mu gomilu uvreda, a nema šta mi nije rekao. Rekao je da će da me rastrgne i raščereči, da će mi od svakog dana života napraviti pakao! Sve se odigralo pred svedocima na Javnom servisu, pred drugim gostima i voditeljkom Oljom Jovićević. Velja je došao u emisiju sa čoporom svojih pristalica i telohranitelja, a ja taksijem... Posle emisije suprug je morao da dođe po mene - priča Jelena Trivan kroz plač.

    Vređao i Grubješićku

    Trivanka kaže da je Ilićev verbalni napad na nju trajao najmanje 15 minuta. Kako kaže, poslanica SNS Jorgovanka Tabaković je bila u šoku i pokušala je da je uteši.

    - Jorgovanka mi je prišla i rekla: „Sramota me je što sam sve ovo gledala"... Ljudi, pa vi ne možete da zamislite šta je sve Ilić, u pauzi za reklame, Vlajku Seniću rekao za Suzanu Grubješić. Komentarisao je: „Vlajko, da li bi ti j... o Suzanu? Debela je kao krmača". Uostalom, pitajte ih, sve će vam potvrditi - dodaje Jelena Trivan. Ona kaže od državnih organa očekuju da reaguju povodom ovog incidenta, a ako se to ne desi, sama će podneti krivičnu prijavu protiv Ilića i isterati slučaj do kraja.

    - Najmanje 20 svedoka može da potvrdi kako me je Ilić sve vređao. Za Srbiju i sve one koji se bave politikom bilo bi neophodno da tužilaštvo reaguje protiv Ilića. Ovde nisam bitna ja i nemam samo ja problem sa Ilićem. Svi smo bili svedoci ostalih njegovih ispada. On stalno vređa i napada ljude. Ne želim da se više dešava ono što se dešava svim ženama u Skupštini koje trpe njegove seksističke i šovinističke uvrede, počevši od Nataše Mićić, Suzane Grubješić i Nade Kolundžije kojoj je nedavno dobacivao da „zna sa kim je sve ona bila" - kaže Jelena Trivan.

    Vlajko Senić nije želeo da komentariše ovaj događaj.

    - Ne želim da u ovom momentu prepričavam šta se sve dogodilo posle emisije. Ako tužilaštvo pokrene slučaj vrlo rado ću ispričati sve što se desilo u studiju RTS-a posle emisije - rekao je Senić za Press dok se Jorgovanka Tabaković juče celog dana nije javljala na telefone.

    Na drugoj strani, Velimir Ilić demantuje za Press da je bilo incidenta posle emisije „Upitnik".

    - Nikakvog incidenta nije bilo! Radile su kamere i bubice koje sve to mogu da potvrde. Odmah posle emisije ja sam otišao bez zadržavanja. Voditeljka Olja Jovićević me je pozvala na kafu, ali ja sam odmah izašao iz studija, nisam čak ni svraćao u prostoriju gde su sedeli Trivanka i Senić... Tačno je da sam tokom emisije reagovao ljutito i tražio u jednom momentu da me autorka emisije zaštiti od Trivanke, jer je drska i bezobrazna. Rekao sam joj samo da kao odgajivač pasa znam da pas nikada ne ujeda dobrog čoveka. Evo, izvinjavam se zbog toga ali bio sam isprovociran - kaže Ilić.


    Lider NS još dodaje da su napad „izmislili" Jelena Trivan i Vlajko Senić kada su saznali da je njegov advokat tražio snimak emisije da bi tužio Trivanku zbog uvreda.


    DS traži istragu

    Šef poslaničke grupe DS-a Nada Kolundžija najoštrije je osudila verbalni napad Velimira Ilića na Jelenu Trivan.

    - Agresija je nastavljena i posle emisije, bilo je pretnji, ali to je predmet istrage nadležnih institucija - rekla je Kolundžija.

    - Jedino što sam joj rekao jeste da se pripazi, jer planiram da se malo više u parlamentu bavim njenim likom i delom. Svi smo sad kao prepošteni, pa ajde onda da vidimo malo više to njeno poštenje! Pa ja sam nju uveo u demokratiju dok su njeni bili u JUL-u... Ona je političarka i ja je tretiram kao sebi ravnog, kao poslanika i uopšte me ne interesuje to što je žensko, to što ima 30 ili 35 kila i to što je ljubila peglu, pa sad ima vrele usne - priča Ilić i najavljuje tužbu protiv Jelena Trivan, jer tvrdi da je izmislila napad!?

    Press
    Čudi me da je Jossi, velikom obožavaocu lista Press, ovo promaklo.

    Dakle, Velimir Ilić je kravlja balega.

    Ja stvarno nemam drugi opis za to stvorenje koje se ne može nazvati čovekom, a goveda su gospoda za njega.

    Fuj.

  10. #145

    Odgovor: Velimir Ilic

    Mozda je gospodin Velja Ilic napravio od Cacka velegrad,mozda je on dobar komsija....ali mu je pametnije da ostane na lokalnom nivou.
    Gledala sam Veljine ranije *radove*tipa:*Mars u qurac* ,castio novinare,psovao gde je i koga sve stigao...
    Zar cemo sa njim u Evropu?
    A ne moramo ni u Evropu dovoljno mi je da pomislim*Kako li vaspitava svoju decu, kad ne ume sebe, lepom ponasanju?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #146

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Čudi me da je jossi, velikom obožavaocu lista press, ovo promaklo.

    Dakle, velimir ilić je kravlja balega.

    Ja stvarno nemam drugi opis za to stvorenje koje se ne može nazvati čovekom, a goveda su gospoda za njega.

    Fuj.
    Дакле, док жута багра упропаштава државу, ја треба да жалим над њиховом портпаролком јер јој је ето Веља свашта рекао.

    Плачу ли они људи у Србији који немају леба да једу, који су остали без посла, који се боре сваки месец да прехране породицу?

    Да они имају прилику да кажу Јелени Триван шта мисле о багри која лагодно живи и распродаје државну имовину како би остала на власти, а коју су они истакли да их брани са све силиконским уснама, сигурно би јој рекли и горе стваро од ових овде поменутих.

    Наравно, ни њој ни Сенићу, који је био велики четник код Драшковића а сад је велики европејац код Динкића не верујем ни реч.

    Веља је глас народа, ако се кандидује гласаћу опет за њега.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #147

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Дакле, док жута багра упропаштава државу, ја треба да жалим над њиховом портпаролком јер јој је ето Веља свашта рекао.

    Плачу ли они људи у Србији који немају леба да једу, који су остали без посла, који се боре сваки месец да прехране породицу?

    Да они имају прилику да кажу Јелени Триван шта мисле о багри која лагодно живи и распродаје државну имовину како би остала на власти, а коју су они истакли да их брани са све силиконским уснама, сигурно би јој рекли и горе стваро од ових овде поменутих.

    Веља је глас народа, ако се кандидује гласаћу опет за њега.
    Yoso slazem se sa delom tvog posta.
    Nije bitno koje boje je bagra,stvar je u nepostovanju nas gledalaca koji placamo pretplatu,imali ili ne novca.
    Zbog nas koji cemo glasati dal za zute,plave ili crvene.
    Mada meni su svi isti.Veruj da su mi svi crni da crnji biti ne mogu.
    A to upravo zato sto je gladnih sve vise,bez posla takodje,drzava prodaje firme budzasto....
    Zar ne mislis da i tako gladni,bez posla i ako on vec predstavlja narod(to ti kazes) treba da poseduje zrno kulture i postedi nas prostakluka.Samo nam jos to fali.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #148

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Дакле, док жута багра упропаштава државу, ја треба да жалим над њиховом портпаролком јер јој је ето Веља свашта рекао.

    Плачу ли они људи у Србији који немају леба да једу, који су остали без посла, који се боре сваки месец да прехране породицу?

    Да они имају прилику да кажу Јелени Триван шта мисле о багри која лагодно живи и распродаје државну имовину како би остала на власти, а коју су они истакли да их брани са све силиконским уснама, сигурно би јој рекли и горе стваро од ових овде поменутих.

    Наравно, ни њој ни Сенићу, који је био велики четник код Драшковића а сад је велики европејац код Динкића не верујем ни реч.

    Веља је глас народа, ако се кандидује гласаћу опет за њега.
    Je l' imaš ti sestru, majstore? Majku? Sestričinu? Sestru od tetke? Bilo kakav ženski rod? A?

    Ako slučajno imaš, možeš li da zamisliš da ih neka prostačka seljačina (bez obzira kojim se poslom bave) najstrašnije vređa i pljuje? Šta bi mu ti rekao? "Bravo majstore, ti si glas naroda"?

    Ili si možda od onih "mačo" tipova koji smatraju da je dozvoljeno jebati majku i sve po spisku ženama koje su se drznule da se mešaju u politiku, a tako lepo mogu da sede kod kuće i igraju se usisivačem?

    Velja je glas naroda? Ja veću glupost ne pamtim da sam pročitao (čuo) skoro. Ako je on glas naroda, evo ja javno pljujem na taj narod čiji je on glas, i javno im kažem kako su gomila polupismenih, bezobraznih, nevaspitanih seljačina. Ako treba da još nešto kažem, mogu bez problema, jedino što ovaj forum nije mesto za takve priče.

    Od ovih priča o "prodaji zemlje " mi je posebno muka. To su takve demagoške gluposti da ih čak ni DSS više ne potrže, ali vidim da postoji još udarnika na barikadama koji će da ih prosipaju u etar.

    Svaka čast.

    Poruku je izmenio love hunter, 15.04.2010 u 19:32

  14. #149

    Odgovor: Velimir Ilic

    Velimir Ilić, kakav god da bio, nebitan je lik u ovoj zemlji. Čak i kada je bio ministar, svi njegovi marifetluci, kako oni pravi, tako i oni izmišljeni, su duplo golo za mahere iz G-17 partije i njihovih šefova iz DS-a.

    Sve ovo ne znači da je Velja nevinašce, već da je vladavina DS-a (i njenih koalicionih partnera) toliko loša i štetna za ovu zemlju, da će tek budućnost pokazati svu nesposbnost, korumpiranost i neznanje trenutno vodećih ljudi iz vrha vlasti. Pogledajte samo kako se dodeljuju novci iz Fonda za razvoj, ili kako su se delili krediti iz Nacionalnog plana. Lokalni funkcioner DS-a vas preporuči krugovima koji o tome odlučuju, vi date novac da vam strogo određeni ljudi naprave Biznis plan i pare vam se uplate. Ali, morate još dati i do 10 % u kešu određenim ljudima iz vlasti. A, projekat, odnosno Biznis plan i monitoring svega toga je potpuno nebitno za celu priču. Vi ta sredstva možete upotrebiti za ono šta vam padne na pamet, pa tako i za strip tiz barove, otvaranje novih firmi, kupovinu nekretnina koje opet zalažete za nove kredite od čijih novaca vraćate više nego povoljna zaduženja iz Fonda za razvoj. I tako se arče novci, a razvoj, povećanje zaposlenosti, smanjenje siromaštva itd, ma, haj'te molim vas...

    Ili, lokalni izbori. Leteći Cirkus Borisa Tadića sa lakim i teškim građevinskim mašinama stiže kao američka konjica u pomoć lokalnim DS-ovcima u borbi za golu vlast. Deljejenje nerealnih obećanja, ali i materijalnih sredstava, poklona itd radi se šakom i kapom i sve to, gle čuda, u atmosferi u kojoj se nikako ne radi završni račun budžeta, niti se može ustrojiti algoritam za kontrolu finansiranja političkih stranaka...

    I, onda su tu nađe Velja i počne nešto da kritikuje, a ovi ga europejci isprovociraju da se ponaša kako se već ponaša i Idoli uzvrate već klasičnom zamenom teza i od jedne marginalne izjave naprave medijski spektakl i od Velje naprave facu za koju je Hitler bio tek smerni iskušenik u nekom manastiru, a sve da bi se skrenula pažnja sa kriminalne privatizacije, nenamenski trošenog budžeta, nepotizma, prekomerenog zaduživanja, nefunkcionisanja vlade itd, itd, itd...

    E, prvenstveno zbog toga bih Velimiru Iliću večito zabranio da stane pred objektiv i svog mobilnog telefona, a ne TV kamere, jer svojom (opetovanom više puta) apsolutnom političkom nesposobnošću, hteo ne hteo, pomaže da se ovom zemljom vlada bez zakona i kontrole i na štetu svih građana Srbije bez obzira na njihovu političku pripadnost...
    Poruku je izmenio memento, 15.04.2010 u 20:03
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #150

    Odgovor: Velimir Ilic

    Memento cekaj...bio je veoma sposoban lik kad se rusilo 5. oktobra.
    Tada su sve njegove sposobnosti dosle do izrazaja
    I tada bio nasilan .
    Izgleda mu se mnogo svidelo.
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Bata Živojinović
    Autor silvia u forumu Film, pozorište i televizija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.01.2014, 23:43
  2. Velimir Živojinović ~ Masuka
    Autor zrNce u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.01.2010, 12:27
  3. Ilic kanditatura za predsenika 2008
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 17.01.2008, 20:31
  4. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •