Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske - Strana 5

Prikaz rezultata glasanja: Kada bi se raspisao referendum o zajednickoj drzavi Srbije i Republike Srpske, sta bi

Učesnika ankete do sada
78. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • DA

    48 61.54%
  • NE

    30 38.46%
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 87
  1. #61

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Потражи у међународном речнику - конститутиван народ и његова права и нацинална мањина и њена права.
    U koliko drzava su Srbi konstitutivni?
    Da li su to postali i Albanci samo zato jer su izvojili ratnu pobedu? (ajde, imali su pomoc sa strane...)
    Ja citam knjigu ``Dobar Gazda``!

    Zamisli da se jednom svi probudimo u EU, i ne budu vise postojale granice...
    Zamisli da svi imaju svoju Veliku Srbiju, Veliku Albaniju, Veliku Madjarsku, Hrvatsku, itd...
    I ujutru sednes u svoja nova kola i provozas se svojom velikom Srbijom do recimo Amsterdama...
    Ljudi bi se svadjali oko fudbala i psovali bi opet politicare...
    Sanjam jedan takav svet!

    A ostajem pri ranijim iznetim stavovima, ONE SU MOJE!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    Ja sad odo na posao,ali prvo da popijem jednu kafu sa mojim ortakom Hrvatom i jedno pivce!Ove teme su kao kad medved jebe bukvi i ispadne......biter nedaj front...
    Погрешио си тему, ово што си написао је за оне - Шта ћу радити кад се излогујем са ВојводинаКафеа. Ти Дани ко да си на пијаци-ево лук овде јефтино, паприке, паприке...
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Погрешио си тему, ово што си написао је за оне - Шта ћу радити кад се излогујем са ВојводинаКафеа. Ти Дани ко да си на пијаци-ево лук овде јефтино, паприке, паприке...
    I to na kakvoj pijaci-mozes samo da sanjas o tome!a sto se tice referenduma mozda za jedno sto godina dodjete na takvu temu u parlamentu,posto je pitanje kosova vec reseno ha ha i nas parlament je zesce brz i sve se odvija kako treba,posto se vide razultati rada nasih ustanova a sa tvojim misljenjem i tebi slicnih mozete da pokusavate da radite ono hop hop hop hop hop jedno sto godina i onda skocite u..civilizacijuja sad csa ujutro se vidjimo
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    I to na kakvoj pijaci-mozes samo da sanjas o tome!a sto se tice referenduma mozda za jedno sto godina dodjete na takvu temu u parlamentu,posto je pitanje kosova vec reseno ha ha i nas parlament je zesce brz i sve se odvija kako treba,posto se vide razultati rada nasih ustanova a sa tvojim misljenjem i tebi slicnih mozete da pokusavate da radite ono hop hop hop hop hop jedno sto godina i onda skocite u..civilizacijuja sad csa ujutro se vidjimo
    Ovaj me kralj naprosto oduševljava.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Грешиш Лили, па зар не видиш да се главне чланице ЕУ залажу за отимање Космета и муслиманску државицу у срцу Европе...
    Ne gresim iz prostog razloga sto Albanija nije u srcu Evrope,geografski je izolovana u odnosu na BiH kroz koju ide koridor 5C...Ko ide u Albaniju,ko ide preko Albanije i Kosova uopce? A ionako ako odvoje Kosovo strapce tu svoj protektorat i uzeti sve sto se moze iz te zemlje...
    Inace,mozda odvajaju Kosovo bas zato sto nece Albance u EU

    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    Ok!nisam znao a i neinteresujeme ako nedozvoli eu tu je zato Biologija koja za sad dobro funkatreba se samo malo prosetati ulicama Pariza,Londona,Berlina i da ne nabrajam,pa cemo videti rezultate i jos cekajte deset godina pa onda da komentarisemo da nema muslimanske drzave u Evropi hi hi
    Jel znas odnos katolika i muslimana u Francuskoj,jel znas odnos muslimana i protestanata u Berlinu,u Londonu?
    Ne brini se,ti ljudi tamo se zatvaraju u geto i pod kontrolom su i ne mogu da naprave to sto ti mislis da mogu,islamsku Evropu,to se nikada nece desiti

    Mislim ti se na ovoj temi samo sprdas,jos ne videh neki realan post...
    Postoje delovi foruma i za to
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    U koliko drzava su Srbi konstitutivni?
    Кол'ко ја знам у 3, Србији, РС(БиХ), ЦГ.
    Da li su to postali i Albanci samo zato jer su izvojili ratnu pobedu?
    Не. По уставу Србије они су мањина, по свима познатима међународним правним нормама они су мањина. Мањине немају право на самоопредељење.
    Zamisli da se jednom svi probudimo u EU, i ne budu vise postojale granice...
    Ја не замишљам, кад ми се иде у ЕУ, средим папире и идем. Да би било где ишао мораш имати с'чим.
    Zamisli da svi imaju svoju Veliku Srbiju, Veliku Albaniju, Veliku Madjarsku, Hrvatsku, itd...
    Велика Србија је глупа радикалска прича и западни изговор за санкције и бомбардовање Србије. Да је онај смрад од Милошевића хтео да створи Велику Србију, створио би је, имао је све услове. Велика Албанија је реална опасност, тај нецивилизовани дивљи народ претендује на део Србије, Македоније, Црне Горе и Грчке, иза себе имају Америку и они се уклапају у њене тренутне циљеве. Велика Хрватска заиста постоји. Велика Мађарска? На које просторе они циљају?
    I ujutru sednes u svoja nova kola i provozas se svojom velikom Srbijom do recimo Amsterdama...
    Хоћемо сутра?
    Sanjam jedan takav svet!
    Преточи сне у дела, бори се.
    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    I to na kakvoj pijaci-mozes samo da sanjas o tome!a sto se tice referenduma mozda za jedno sto godina dodjete na takvu temu u parlamentu,posto je pitanje kosova vec reseno ha ha i nas parlament je zesce brz i sve se odvija kako treba,posto se vide razultati rada nasih ustanova a sa tvojim misljenjem i tebi slicnih mozete da pokusavate da radite ono hop hop hop hop hop jedno sto godina i onda skocite u..civilizacijuja sad csa ujutro se vidjimo
    Шаху, краљу, идолу мој!
    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ne gresim iz prostog razloga sto Albanija nije u srcu Evrope,geografski je izolovana u odnosu na BiH kroz koju ide koridor 5C...Ko ide u Albaniju,ko ide preko Albanije i Kosova uopce? A ionako ako odvoje Kosovo strapce tu svoj protektorat i uzeti sve sto se moze iz te zemlje...
    Ниси ме схватила. Циљао сам на то да је дошло време да се не могу за исте случајеве примењивати различита правила, а да то велике силе полако схватају и да већ постоје муслиманска држава у Европи. То што је неки коридор заобилази, па ништа специјално, ето не заобилази БиХ па АлКаида опет има своје упориште у њој, на власти код муслимана је човек који штити муџахедине. Пре неки дан на суђењу генералу Расиму Делићу у Хагу, бивши муџахедин је признао да су они послати у БиХ као део АлКаиде, да су деловали под заједничком командом АрБиХ, Алије Изетбеговића и Бин Ладена, чиме је АрБиХ постала огранак АлКаиде. А шта је данас БиХ, него држава муслимана у срцу Европе. РС и остатак БиХ су раздвојени као небо и земља, национално, верски, културолошки, политички...
    Inace,mozda odvajaju Kosovo bas zato sto nece Albance u EU
    100%!
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Sad su vecina i mislim da imaju
    Sa papirima se ne ide,sa Pasosem da..ali duga prica
    Poruku je izmenio dani danguba, 25.09.2007 u 05:12
      Vrh

  8. #68

    08 Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    da li st vi ljudi normalni jos i njih vojvodjani da hrane
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    "Njih"...? A trenutno "ONI" nemaju sta da jedu jel?
    Банатска равница,српска лепотица..
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Kada bi bio referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske, normalno da bih zaokružio DA.

    Znam da većina ljudi u Republici Srpskoj želi to isto (iz direktnih razgovora sa ljudima u Republici Srpskoj).
    Ako može Kosovo da se odvoji od Srbije (tužna realnost), zašto ne bi mogla i Republika Srpska da se odvoji iz Federacije BiH (vesela fikcija).
    Srbi iz Republike Srpske imaju više zajedničkih tačaka sa Srbima iz Srbije nego sa muslimanima iz Bosne, pa bi lakše našli zajednički jezik a time bi i tenzije u regionu bile manje.

    Ali, dok par ljudi određuje sudbinu sveta, to spada u domen naučne fantastike.
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Dejan B kaže: Pogledaj poruku
    Kada bi bio referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske, normalno da bih zaokružio DA.

    Znam da većina ljudi u Republici Srpskoj želi to isto (iz direktnih razgovora sa ljudima u Republici Srpskoj).
    Ako može Kosovo da se odvoji od Srbije (tužna realnost), zašto ne bi mogla i Republika Srpska da se odvoji iz Federacije BiH (vesela fikcija).
    Srbi iz Republike Srpske imaju više zajedničkih tačaka sa Srbima iz Srbije nego sa muslimanima iz Bosne, pa bi lakše našli zajednički jezik a time bi i tenzije u regionu bile manje.

    Ali, dok par ljudi određuje sudbinu sveta, to spada u domen naučne fantastike.
    Apsulutno tacno,hvala ti boze da neko rezonuje kako treba!
    A naj verovatnije ce i biti tako da nebi obet doslo do eskalacije sukoba ili vec neke vrste kompezacije sto vec znaju Vlade! naravno, a narod ce vec odluciti na referendumu(kao da se pita nesto)za dalju egzistenciju!
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Znam da bi to ujedinjenje bilo prst u oko EU ali glasam ZA. Ne da bi stavio prst u oko EU, nego da sto veci i jaci udjemo u EU. Sto si veci i jaci imas i veci uticaj i pravo da se tvoj glas-zahtev usvoji. Da smo opstali kao SFRJ davno bi bili u EU i bili bi medju vodecim clanicama EU.
    Ako se jos budemo rastavljali-razdeljivali u EU cemo biti u zapecku i necemo se pitati nizasta.
    Ovako ako se prosirimo-uvecamo ....
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Nemogu da verujem da se u opste tako nesto za pitanje postavlja... svako koji se malo razume u Politiku i pratio ovih zadnjih 20 godina sta se desavalo na ovim nasim prostorima, videce da to nije realisticno...

    SFRJ je imala 6 Republika i 2 AP. To su ukupno bile 8 Federalnih Jedinica (BiH, Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija, KiM i Vojvodina). U toj prici nema nigde te takozvane "Republike Srbske", to je jedan deo BiH kao sto je Sumadija jedan deo Srbije i stim se prica zavrsava.

    Pozdrav
    VOJVODINA U SRCU MOM
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Naravno da sam za ujedinjenje Srbije i RS.
    U celoj ovoj nasoj jadnoj prici i desavanjima zadnjih petnaestak godina bilo bi normalno i nesto lepo da se desi.
    Naravno da nisam za ujedinjenje po svaku cenu, sad i odmah ako ce to biti zaliveno necijom krvlju.
    A opaske tipa mi Bosanci,mi Vojvodjani,mi Srbijanci i ko ce tu koga da hrani ili kulturno uzdize su po meni vec pomalo suvisne i smorne.
    Svi mi Srbi smo jedan te isti narod ma gde se nalazio.
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Bacanin kaže: Pogledaj poruku
    Nemogu da verujem da se u opste tako nesto za pitanje postavlja... svako koji se malo razume u Politiku i pratio ovih zadnjih 20 godina sta se desavalo na ovim nasim prostorima, videce da to nije realisticno...

    SFRJ je imala 6 Republika i 2 AP. To su ukupno bile 8 Federalnih Jedinica (BiH, Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija, KiM i Vojvodina). U toj prici nema nigde te takozvane "Republike Srbske", to je jedan deo BiH kao sto je Sumadija jedan deo Srbije i stim se prica zavrsava.

    Pozdrav
    Naravno da svaki pripadnik srpskog korpusa a i ostali narodi koji su patriotski nastrojeni bi zeleli ujedinjenje dve srpske zemlje u jednu..Naravno oni koji zele da odvoje Vojvodinu,ni ne zele ujedinjenje i jacanje srpskih interesa i snage u Evropi..
    Банатска равница,српска лепотица..
      Vrh

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.02.2019, 06:56
  2. Znate li napamet himnu Republike Srbije?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 04.04.2012, 21:43
  3. Ustav Republike Srbije
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 27.04.2010, 09:54
  4. Referendum u Crnoj Gori
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.05.2006, 12:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •