Brankica Stanković -insajder-
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 72
  1. #1

    Brankica Stanković -insajder-



    Ludost, hrabrost ili nešto treće?

    Nikako mi ne ide u glavu da novinar priča o stvarima za koje manje-više svi već znaju, a niko ne preduzima ništa.
    Zar novinar treba da bude glavni policajski inspektor?
    Što je najgore, to traje već par godina i uvek ima novog materijala,...a nikom se ne drma fotelja zbog toga.
    A,... možda Brankica loše radi svoj posao, pa nije interesantna za državne organe ?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  2. #2

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Dete DB sada BIA svaka cast na hrabrosti jedna i jedina

  3. #3

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    a koliko ljudi još stoji uza kamere? brankica je samo jedna osoba u fantastičnom istraživačkom timu...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  4. #4

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Eo bas ide repriza od sinoc..
    I pored silne vike i xalabuke.. Ovaj zvezdin portparolchich nece javno da osudi transparente na kojima su poruke koje pozivaju na nasilje.. ц, ц, ц..

    Ima ovde jos da se ruje i rilja..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #5

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Nisam baš najbolje upućen, jer sinoćnu utakmicu košarkaša Partizana i ne znam koga, nisam gledao, ali sam u vestima čuo da su igrači Partizana (inače kluba za koji navijam), zajedno sa "navijačima" gorepomenutog kluba, vređali, između ostalog i novinare B 92, i hrabru Brankicu. Kao da je neko dirnuo u osinje gnezdo. Šta treba košarkašima da se udruže u vređanju novinara? Umesto da se od toga distanciraju, oni rade suprotno .
    Još slušam Danilovića, koji je, kao, neki faktor u klubu koji kaže da je to eto bilo u žaru navijanja, da to nije nešto tako ozbiljno, da je to bila jedna jako bitna utakmica. Maltene je amnestirao i "navijače" i naše napaćene košarkaše od napada i vređanja novinara B 92 . Od danas više nisam pristalica košarkaša "Partizana". Strašno su me razočarali.
    Prvi utisak uvek vara

  6. #6

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Ovaj serijal je extra.
    Vreme je da se stane na put huliganima.Idem godinama na JUG i znam ko sve vodi mislim sada znaju svi i neka znaju svi da su oni kriminalci i neradnici svi do jednog nabrojani u ove 2 epizode.Ja sam za to da se policija,a narocito sudstvo koje je jako,jako sumnjivo konacno uhvate u kostac sa ovimm i da odvoje kriminalce i likove koji misle da su bogovi od pravih navijaca.Ima ih koliko hocete i vise od ovih otpadnika.Necu ici na JUG dok se ova bagra ne pohapsi!

  7. #7

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Od danas više nisam pristalica košarkaša "Partizana". Strašno su me razočarali.
    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Necu ici na JUG dok se ova bagra ne pohapsi!
    Ето како неправда према новинарки Б92 остави Партизан без два ватрена тифоза

    Свиђају ми се Бранкицине емисије, мада често зна да извали глупост типа да "Црква подржава насиље навијача".

    Једва чекам да посвети следеће серијале јако занимљивим темама:

    - чије је власништво Б92, ко га финансира
    - ко већ ево 2 деценије финансира Наташу Кандић, Соњу Бисерко, Соњу Лихт, Оливеру Ковачевић-Вучо и сличне "НВО"
    - откуд паре Чеди Јовановићу за стил живота који води и ЛДПу за улагање у онакве агресивне кампање

    ...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #8

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Једва чекам да посвети следеће серијале јако занимљивим темама:

    - чије је власништво Б92, ко га финансира
    - ко већ ево 2 деценије финансира Наташу Кандић, Соњу Бисерко, Соњу Лихт, Оливеру Ковачевић-Вучо и сличне "НВО"
    - откуд паре Чеди Јовановићу за стил живота који води и ЛДПу за улагање у онакве агресивне кампање
    ...
    Mozda to jesu teme cija bi obrada podjednako uveseljavala vaskoliko srBsko puchanstvo ali ne bi umanjile krivicu ovih sto lome, pale, lazu, kradu, ubijaju i valjaju klincima narkotike, a o njima ovde pricamo jer je to tema u ovom serijalu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #9

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    - ко већ ево 2 деценије финансира Наташу Кандић, Соњу Бисерко, Соњу Лихт, Оливеру Ковачевић-Вучо и сличне "НВО"


    ...
    Gde nadje Oliveru Kovačević-Vučo ?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  10. #10

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Brankica je okej.
    Jasna je i hrabra, sa recnikom primerenim situaciji i trenutku u kojem zivimo
    za razliku od jedne druge novinarke ciji je recnik primeren gostima,
    ko' sto rece jedan co'ek.

    A pretnje, grafiti, skandiranje na tribinama sve s igracima i izjava bivseg reprezentativca
    isto dosta govori.

    Tako prolaze oni koji ukazuju na korupciju i kriminal i plus spominju i imena.

    Ali, bila je velika pobeda omiljenog kluba.
    I nastala euforija.
    Onda je sve dozvoljeno,
    I opravdano.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #11

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Mozda to jesu teme cija bi obrada podjednako uveseljavala vaskoliko srBsko puchanstvo ali ne bi umanjile krivicu ovih sto lome, pale, lazu, kradu, ubijaju i valjaju klincima narkotike, a o njima ovde pricamo jer je to tema u ovom serijalu.
    А ко је рекао да би умањиле кривицу?

    Како сам ја прочитао почетни пост теме, не причамо само о овом серијалу

    И стварно би било занимљиво прочитати ко су уствари те жене које туку породице несталих, подстрекавају на насилно рушење уставног поретка, шире мржњу према српском народу, репродукују Туђмановску пропаганду у Србији, боре се за људска права тако што се срећу са ратним злочинцима типа Хашима Тачија... и тако већ 20 година... ко плаћа те савезнице сваког антисрпског зла и ко им омогућује да делују већ две деценије?

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Gde nadje Oliveru Kovačević-Vučo ?
    Биљана, моја грешка
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #12

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    И стварно би било занимљиво прочитати ко су уствари те жене које туку породице несталих, подстрекавају на насилно рушење уставног поретка, шире мржњу према српском народу, репродукују Туђмановску пропаганду у Србији, боре се за људска права тако што се срећу са ратним злочинцима типа Хашима Тачија... и тако већ 20 година... ко плаћа те савезнице сваког антисрпског зла и ко им омогућује да делују већ две деценије?
    alsi ga napiso..

    Ista pesma u svakom postu, na svim temama.
    Jeste, lakse je osuti po 'rvatima i shiFtarima nego proceprkati po bunjistu u sopstvenom dvoristu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #13

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Citat lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    alsi ga napiso..

    Ista pesma u svakom postu, na svim temama.

    Jeste, lakse je osuti po 'rvatima i shiftarima nego proceprkati po bunjistu u sopstvenom dvoristu.
    Тја, и мени су досадне ствари које ми је тешко да разумем или које ми се не свиђају.

    Бранкица не чепрка по свом дворишту, већ по туђем, баш то је поента свега овога, али ајде, ко ће мислити о томе кад треба понављати мантру Пешчаника... "своје двориште своје двориште своје двориште ом ом ом"... баш ти који највише причају о "свом дворишту" пљују све остале а не своје истомишљенике.

    Ево да ти поједноставим: бави ли се Пешчаник више Чедом или Коштуницом? Црквом или Наташоликим НВО? Русијом или Америком?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #14

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Тја, и мени су досадне ствари које ми је тешко да разумем или које ми се не свиђају.

    Бранкица не чепрка по свом дворишту, већ по туђем, баш то је поента свега овога, али ајде, ко ће мислити о томе кад треба понављати мантру Пешчаника... "своје двориште своје двориште своје двориште ом ом ом"... баш ти који највише причају о "свом дворишту" пљују све остале а не своје истомишљенике.

    Ево да ти поједноставим: бави ли се Пешчаник више Чедом или Коштуницом? Црквом или Наташоликим НВО? Русијом или Америком?
    Ej, nisam konsultovala peshchanik ovaj put.. Sve je iz glave.

    Nisam u fazonu da velicam svoje, a tudje nipodastavam i to je cela prica.
    Ako ne valja, ne valja pa da je sto puta moj.

    Tu se mi razilazimo. Sve ostalo je vec ispricana prica.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #15

    Odgovor: Brankica Stanković -insajder-

    Citat lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    ej, nisam konsultovala peshchanik ovaj put.. Sve je iz glave.
    Причаш из главе? Вау...

    nisam u fazonu da velicam svoje, a tudje nipodastavam i to je cela prica.
    Ako ne valja, ne valja pa da je sto puta moj.

    Tu se mi razilazimo. Sve ostalo je vec ispricana prica.
    Ти итекако величаш своје и туђе ниподаштаваш. Теби туђи нису они који нису Срби, већ они који не мисле исто као ти.
    И, опет не схваташ... уски су ти погледи...

    Бранкица не чисти своје двориште - националисти, ратници, навијачи... то није њено двориште.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •