SP2010 Južna Afrika - Strana 16
Strana 16 od 20 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 226 do 240 od ukupno 294
  1. #226

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    brazil da oladi olandjane
    spanci paragvajcane
    urugay da ugura bar gol vise ganjcima





    / za gaucose i svabe stvarno ne bih znao /
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  2. #227

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    brazil da oladi olandjane
    Kanda su previše 'ladni da bi dili o'lađeni

    hup Holland hup!

    Iako, baš bih volela finale Paragvaj-Gana, ili, još blesavije Paragvaj-Urugvaj
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  3. #228

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Kanda su previše 'ladni da bi dili o'lađeni

    hup Holland hup!

    Iako, baš bih volela finale Paragvaj-Gana, ili, još blesavije Paragvaj-Urugvaj
    jes' u pravu si brazil je sam sebe pobedio, otprilike kao mi protiv gane ili
    australije....umesto da kapitalizuju na vodjstvu oni sami sebi autogol ......





    nego, nasmejao me dobro komentar SUN tabloida danas o engleskom neuspehu...."mick jagger je bio medju publikom u juznoj africi, i on je jedan od ljudi koji
    je sve to vec video ranije. sa njegovom seksualnom istorijom to mu nije sigurno bilo
    prvi put da provede vece gledajuci netremice u 11 pateticnih p****ca."

    Poruku je izmenio rusty nail, 02.07.2010 u 20:13
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  4. #229

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Moram da priznam da su me Brazilci neprijatno iznenadili, iako ih ne mirišem, Holanđani zasluženo odoše dalje. Inače jedva čekam Nemce i Argentinu


      Vrh

  5. #230

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Ne sećam se gde, al' znam da sam skoro nešto pisao. Možda na temi Koju biste poznatu ličnost zatvorili u sopstvenu sobu na neograničeni vremenski period?

    Nego, priznaću da sam navijao za Holanđane, i priznaću da bih voleo da osvoje prvensrtvo. Oduševio me je njihov trener koji šmekerski napadača menja napadačem, iako imaju rezultat na 10-ak minuta pre kraja. Doduše, Huntelara bolje i da nije uvodio, s obzirom na njegovo poluizgubljeno ponašanje .

    I da dodam, Aca Stojanović je megacar za gdina Strajnića.
      Vrh

  6. #231

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Primetio sam da se malo prica o nasem neuspehu na svetskom prvenstvu.
    Sve se nekako zataskava i gura pod tepih.
    Da se osvrnem onako realno i sa strucne tacke gledista.
    I sta se moglo primetiti posle one kukavicke i ziheraske igre u prvoj utakmici.?
    "Nece tu biti mustuluka. "
    I sta reci posle onakve igre u odlucujucoj utakmici sa tradicionalnom
    fudbalskom zemljim kao sto je Australija.>
    Sve pogresno.
    Od nadmorske visine, temperature do izbora igraca i taktike.
    Treba ti pobeda a ti igras sa jednim spicem ako se to tako moze nazvati
    Igras dugim loptama na direka (banderu ) koji bi kao trebao da da gol.
    Ni pas - igre , ni kreacije , ni bekova u napadu a sa bocnih strana,
    I posle takve bruke i poslednjeg mesta u grupi , vratile se nase dike u zemlju
    ushiceni , i sa saznanjem da nismo imali srece.
    I posle slusam selektora Radomira kako sam sebe naziva, o nasoj igri, o divnim momcima,
    sjajnoj atmosferi , o nedosudjenom penallu o tome da je ispala i Italija., o nadmorskoj visini..
    Kipti od srece i ponosa a u glasu neka odlucnost i poeticnost.
    Monolog iz neke rodoljubive predstave.
    Recitacija iz vremena Tite.
    Ali laz i obmana je ovde nacionalna sportska disciplina.
    A odgovornost ?
    To ne postoji.
    Nismo imali srece i to je to.
    Kraj price.
    Za onih 1200 000 iljada evra mogao si spremiti bolju taktiku.
    Mogao si igrati otvorenije i agresivnije, posebno u trecoj utakmici.
    Mogao si izbaciti jedinog napadaca (ako se to tako moze nazvati ) iz startne postave i igrati sa dva.
    Mogao si objasniti igracima da ne smeju igrati rukom u sesnaestercu.
    Gde je tu autoritet ?
    Mogao si odvesti makar dve nedelje ranije ekipu u Juznu Afriku da se aklimatizuju (kao Brazil naprimer )a
    ne da padnu u drugom poluvremenu zbog umora i otezanog disanja.
    Zabraniti igracima alkohol i cigarete u nocne ili rane jutarnje sate dan pre utakmice.
    Ja bi, iskreno receno, spremio bolju taktiku.
    I uzeo bih manje za ugovor.
    Deset puta manje.
    Malo li je.?
    Za jedan mostic ili putic ili dva...nije malo.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  7. #232

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Primetio sam da se malo prica o nasem neuspehu na svetskom prvenstvu.
    Sve se nekako zataskava i gura pod tepih.
    Da se osvrnem onako realno i sa strucne tacke gledista.
    I sta se moglo primetiti posle one kukavicke i ziheraske igre u prvoj utakmici.?
    "Nece tu biti mustuluka. "
    I sta reci posle onakve igre u odlucujucoj utakmici sa tradicionalnom
    fudbalskom zemljim kao sto je Australija.>
    Sve pogresno.
    Od nadmorske visine, temperature do izbora igraca i taktike.
    Treba ti pobeda a ti igras sa jednim spicem ako se to tako moze nazvati
    Igras dugim loptama na direka (banderu ) koji bi kao trebao da da gol.
    Ni pas - igre , ni kreacije , ni bekova u napadu a sa bocnih strana,
    I posle takve bruke i poslednjeg mesta u grupi , vratile se nase dike u zemlju
    ushiceni , i sa saznanjem da nismo imali srece.
    I posle slusam selektora Radomira kako sam sebe naziva, o nasoj igri, o divnim momcima,
    sjajnoj atmosferi , o nedosudjenom penallu o tome da je ispala i Italija., o nadmorskoj visini..
    Kipti od srece i ponosa a u glasu neka odlucnost i poeticnost.
    Monolog iz neke rodoljubive predstave.
    Recitacija iz vremena Tite.
    Ali laz i obmana je ovde nacionalna sportska disciplina.
    A odgovornost ?
    To ne postoji.
    Nismo imali srece i to je to.
    Kraj price.
    Za onih 1200 000 begin_of_the_skype_highlighting**************1200 000******end_of_the_skype_highlighting iljada evra mogao si spremiti bolju taktiku.
    Mogao si igrati otvorenije i agresivnije, posebno u trecoj utakmici.
    Mogao si izbaciti jedinog napadaca (ako se to tako moze nazvati ) iz startne postave i igrati sa dva.
    Mogao si objasniti igracima da ne smeju igrati rukom u sesnaestercu.
    Gde je tu autoritet ?
    Mogao si odvesti makar dve nedelje ranije ekipu u Juznu Afriku da se aklimatizuju (kao Brazil naprimer )a
    ne da padnu u drugom poluvremenu zbog umora i otezanog disanja.
    Zabraniti igracima alkohol i cigarete u nocne ili rane jutarnje sate dan pre utakmice.
    Ja bi, iskreno receno, spremio bolju taktiku.
    I uzeo bih manje za ugovor.
    Deset puta manje.
    Malo li je.?
    Za jedan mostic ili putic ili dva...nije malo.
    Bla, bla, bla, truĆ.

    Ovaj post vidim kao kad Mali pomoćnik božić bate sluša Homera (ko razume, shvatiće).

    Nego, evo ganCi vode, blagi užas. Ono što mi je najsmešnije u Rtu dobre nade je prisustvo Perice Onjenovića, mog zemljaka i propalog fudbalera, nikad dokazanog talenta. Šta li on ovde traži, da mi je znati?

    Inače, Mariju Kilibardu treba klonirati, pa da svaka kuća ima po jednu.
      Vrh

  8. #233

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Bla, bla, bla, truĆ.

    Ovaj post vidim kao kad Mali pomoćnik božić bate sluša Homera (ko razume, shvatiće).

    Nego, evo ganCi vode, blagi užas. Ono što mi je najsmešnije u Rtu dobre nade je prisustvo Perice Onjenovića, mog zemljaka i propalog fudbalera, nikad dokazanog talenta. Šta li on ovde traži, da mi je znati?

    Inače, Mariju Kilibardu treba klonirati, pa da svaka kuća ima po jednu.
    bla , bla , bla, a bogami i truc " rece Radomir Takticar i uze milion a i onih dvesta i ode na zasluzene visinske pripreme naprimer...... u Marbelju . ( eh kada bi tako bilo )
    Pa za cetiri godine sa nesto izmenjenim sastavom i sa novim selektorom.
    Ovi se bas i nisu pokazali, realno kada se pogleda i strucno analizira celokupna
    igra , taktika , atmosfera , i posebno bih apostrofirao voljni momenat.

    Marija Kilibarda za selektora ( bila bi bolja od Radeta... kako ne bi ?.)
    I Homer iz Ilijade bi to video.
    Poruku je izmenio bigrancer, 02.07.2010 u 22:19
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  9. #234

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Primetio sam da se malo prica o nasem neuspehu na svetskom prvenstvu.
    Sve se nekako zataskava i gura pod tepih.
    Da se osvrnem onako realno i sa strucne tacke gledista.
    I sta se moglo primetiti posle one kukavicke i ziheraske igre u prvoj utakmici.?
    "Nece tu biti mustuluka. "
    I sta reci posle onakve igre u odlucujucoj utakmici sa tradicionalnom
    fudbalskom zemljim kao sto je Australija.>
    Sve pogresno.
    Od nadmorske visine, temperature do izbora igraca i taktike.
    Treba ti pobeda a ti igras sa jednim spicem ako se to tako moze nazvati
    Igras dugim loptama na direka (banderu ) koji bi kao trebao da da gol.
    Ni pas - igre , ni kreacije , ni bekova u napadu a sa bocnih strana,
    I posle takve bruke i poslednjeg mesta u grupi , vratile se nase dike u zemlju
    ushiceni , i sa saznanjem da nismo imali srece.
    I posle slusam selektora Radomira kako sam sebe naziva, o nasoj igri, o divnim momcima,
    sjajnoj atmosferi , o nedosudjenom penallu o tome da je ispala i Italija., o nadmorskoj visini..
    Kipti od srece i ponosa a u glasu neka odlucnost i poeticnost.
    Monolog iz neke rodoljubive predstave.
    Recitacija iz vremena Tite.
    Ali laz i obmana je ovde nacionalna sportska disciplina.
    A odgovornost ?
    To ne postoji.
    Nismo imali srece i to je to.
    Kraj price.
    Za onih 1200 000 iljada evra mogao si spremiti bolju taktiku.
    Mogao si igrati otvorenije i agresivnije, posebno u trecoj utakmici.
    Mogao si izbaciti jedinog napadaca (ako se to tako moze nazvati ) iz startne postave i igrati sa dva.
    Mogao si objasniti igracima da ne smeju igrati rukom u sesnaestercu.
    Gde je tu autoritet ?
    Mogao si odvesti makar dve nedelje ranije ekipu u Juznu Afriku da se aklimatizuju (kao Brazil naprimer )a
    ne da padnu u drugom poluvremenu zbog umora i otezanog disanja.
    Zabraniti igracima alkohol i cigarete u nocne ili rane jutarnje sate dan pre utakmice.
    Ja bi, iskreno receno, spremio bolju taktiku.
    I uzeo bih manje za ugovor.
    Deset puta manje.
    Malo li je.?
    Za jedan mostic ili putic ili dva...nije malo.
    nasmejao si me grdno!!!!!
    *ebali vas milion i dvesta,to kukate vi sto imate najvise,a sta kada je klemente drao savez tada ste cutali iako nismo ni otisli na prvenstvo.Radomir Antic je stvorio timski duh,ukrotio neke umisljenje zvezde poput Krasica i dobro odradio posao,sreca je izostala evidentno je....jedinu krivicu ima sto je izostavio sulejmanija a poveo zigica i pantelica to je to,ali mislim da ne pravi on sastav vec mu diktiraju odozgo.....xxaaaxaxa kako te nije sramota da kazes da bi uzeo manje za ugovor,sta vratio bi platu mozda,radio bi dzabe....takve moraliste na recima uffffff........ovo se slazem za cigare i to tu je trebao ostro da reaguje....
    ovo za pripreme nema veze s mozgom,ljudi da li ste nekada sami sebe pripremali trcali sta vec,ako oni cele godinu leze i ne radi ne moze antic da im sipa kondiciju u nogama za 10 ili 20 dana,kondicija se radi u klubovima kao prvo,a kao drugo nije tacno da nasi igraci nisu mogli da pariraju zbog nepripremljenosti,da je tako bilo Nemci bi nas razvukli!!!
    ove penale vidim da svi smatrate kao da su kuzman i vidic namerno cepali rukom,desi se jbg pogodi te lopta sta sad,nismo zbog toga ispali....bio je penal........
    a za ovu odgovornost me tek nerviras vrati se nazad i procitaj sta sam o tome rekao,sta tebi bi laknulo kada bi ti selektor onako od srca rekao ja sam kriv zbog neuspeha moja je odgovornost i zbrisao kao lipi onda bi svi vi smatrali to morlanim cinom....urazumite se glave neohladjene kada neko ostane selektor posle neuspeha to je onda pravo preuzimanje odgovornosti,a ne da zbrise kao Petkovic,Djoric i kompanija baraba koje gledaju kako da se uvuku na mesto selektora......on vodi tim u kvalifikacijama i to je prava odgovornost a ne da zbrise u kinu i da otuda baljezga kojekakve gluposti
    NAPRED RADOMIRE LEGENDO,OVI TI NISU NI DO KOLENA!!!!!!!!!
    Koga bi ti od ovih na mesto selektora Djorica,Zivadinovica,Kosanovica (pa da igramo formaciju 4-6-0),Dzajica,Bjekovica???ili mozda nekog novog neotkrivenog uma?
    ti bi postavio taktiku bolje cisto kafanski receno bez dublje analize


    da dodam za ove ostale:
    brazil ne razocarao ali i zasluzeno ispao,dunga i njegov depresivni stil igre,od brazila koji je uvek isao na gol vise napravio italiju na gol manje
    zasluzeno holadniaj dalje
    argentinci nadam se idu dalje,da ne gledam ove svabe
    spanci prolaze ladno paragvaj
      Vrh

  10. #235

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Navijala sam za Ganu.
    Ali šta reći kada neko toliko prilika propusti...jbte...onaj jedanaesterac kao od Boga poslan. I lik onako da šutira.
    Opet im se nasmiješi sreća, a oni onako penale pucaju.
    U neku ruku, ode Urugvaj zasluženo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  11. #236

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat poirot kaže: Pogledaj poruku
    nasmejao si me grdno!!!!!
    *ebali vas milion i dvesta,to kukate vi sto imate najvise,a sta kada je klemente drao savez tada ste cutali iako nismo ni otisli na prvenstvo.Radomir Antic je stvorio timski duh,ukrotio neke umisljenje zvezde poput Krasica i dobro odradio posao,sreca je izostala evidentno je....jedinu krivicu ima sto je izostavio sulejmanija a poveo zigica i pantelica to je to,ali mislim da ne pravi on sastav vec mu diktiraju odozgo.....xxaaaxaxa kako te nije sramota da kazes da bi uzeo manje za ugovor,sta vratio bi platu mozda,radio bi dzabe....takve moraliste na recima uffffff........ovo se slazem za cigare i to tu je trebao ostro da reaguje....
    ovo za pripreme nema veze s mozgom,ljudi da li ste nekada sami sebe pripremali trcali sta vec,ako oni cele godinu leze i ne radi ne moze antic da im sipa kondiciju u nogama za 10 ili 20 dana,kondicija se radi u klubovima kao prvo,a kao drugo nije tacno da nasi igraci nisu mogli da pariraju zbog nepripremljenosti,da je tako bilo Nemci bi nas razvukli!!!
    ove penale vidim da svi smatrate kao da su kuzman i vidic namerno cepali rukom,desi se jbg pogodi te lopta sta sad,nismo zbog toga ispali....bio je penal........
    a za ovu odgovornost me tek nerviras vrati se nazad i procitaj sta sam o tome rekao,sta tebi bi laknulo kada bi ti selektor onako od srca rekao ja sam kriv zbog neuspeha moja je odgovornost i zbrisao kao lipi onda bi svi vi smatrali to morlanim cinom....urazumite se glave neohladjene kada neko ostane selektor posle neuspeha to je onda pravo preuzimanje odgovornosti,a ne da zbrise kao Petkovic,Djoric i kompanija baraba koje gledaju kako da se uvuku na mesto selektora......on vodi tim u kvalifikacijama i to je prava odgovornost a ne da zbrise u kinu i da otuda baljezga kojekakve gluposti
    NAPRED RADOMIRE LEGENDO,OVI TI NISU NI DO KOLENA!!!!!!!!!
    Koga bi ti od ovih na mesto selektora Djorica,Zivadinovica,Kosanovica (pa da igramo formaciju 4-6-0),Dzajica,Bjekovica???ili mozda nekog novog neotkrivenog uma?
    ti bi postavio taktiku bolje cisto kafanski receno bez dublje analize


    da dodam za ove ostale:
    brazil ne razocarao ali i zasluzeno ispao,dunga i njegov depresivni stil igre,od brazila koji je uvek isao na gol vise napravio italiju na gol manje
    zasluzeno holadniaj dalje
    argentinci nadam se idu dalje,da ne gledam ove svabe
    spanci prolaze ladno paragvaj

    antic treba da ostane jer zna.
    pokazali smo NISTA osim 30min protv svaba/I/ i 45min/I/ protiv kengura to je to. malo 1 sat i 15 min....
    Poruku je izmenio rusty nail, 02.07.2010 u 23:36
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  12. #237

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    U neku ruku, ode Urugvaj zasluženo.
    Ono je tebi zasluženo lik sa dve ruke izgura loptu koja je išla u gol pred sam kraj produžetka i tako spasi Urugvaj ispadanja ono nikako nije bilo zasluženo. Ko bi rekao, za napravljen penal i dobijanje crvenog kartona lik je postao heroj.

    Gana je jako loše pucala penale, slabi udarci bez neke velike preciznosti. Odmah sam se setio Mijatovića '98. kada je bila ona prečka, ali sa dve ruke izbaciti onako loptu iz gola je ravno onom golu što je Maradona dao rukom.

    A za Antića i reprezentaciju me biiip koliko me bitnijih stvari muči u životu. Ispali su i doviđenja, Antić sigurno neće vratiti pare što je dobio od saveza niti će naći ikoga boljeg da ga zameni.


      Vrh

  13. #238

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    gana se uplasila uspeha,sta sad.....urugvaj ima tradiciju i vracaju ugled polako,ugled izgubljen u periodu materijalizovanja fudbala,izgubili su korak,inace su velika repka.....
    Danas ocekujem da cika Maradona i kompanija pobedi,jer imaju bolji ekipu od ovih,ali s ovima nikad nisi nacisto....
    brazil od kako je dosao Dunga nista ne igra,igraju kao Italijani,a joj sta mu je trebalo da od Brazila pravi defanizvno-depresivnu ekipu,od repke koja je uvek isla na gol vise sada brani 1:0,pfff.......
    zeznu oje stvar sto nije zvao Pata,a Ronaldinja ako nije zvao jer decko blage veze nema....
    Kristijano Ronaldo usijana glavudza koju treba disciplinski goniti,slabic koji ne moze da primi poraz,nista nije uradio i jos se ljuti na trenera koji ga je ostavio 90 minuta-BRUKA
    Mesi je za njega bog,nadam se da ce danas dati go
    Spanci ce lagano odraditi Paragvaj uz svo postovanje istih.....
    Holandija-Urugvaj holandezi su favoriti i ice verovatno dalje
    spanjolska ce proci nemce,ali mislim da ako igraju s argentincima da ce ispasti....
    finale argentina holandija kao i 1978. prava poslastica....
    treba vise da forsira Aguera mada ima x dobrih napadaca,cak mesi moze da bude i krilni napadac a da igra sa 2 klasicna......
    odbrana suplja,ali dobro bitno je samo ne dozvoliti kontre
    svi kazu nemci rasturili engleze,jesu bili bolji i jesu zasluzeno prosli,ali da je priznat go,ne bi se englezi otvarali ne bi bilo kontri i pitanje kakav bi kraj bio....
      Vrh

  14. #239

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Ono je tebi zasluženo lik sa dve ruke izgura loptu koja je išla u gol pred sam kraj produžetka i tako spasi Urugvaj ispadanja ono nikako nije bilo zasluženo. Ko bi rekao, za napravljen penal i dobijanje crvenog kartona lik je postao heroj.

    Gana je jako loše pucala penale, slabi udarci bez neke velike preciznosti. Odmah sam se setio Mijatovića '98. kada je bila ona prečka, ali sa dve ruke izbaciti onako loptu iz gola je ravno onom golu što je Maradona dao rukom.

    A za Antića i reprezentaciju me biiip koliko me bitnijih stvari muči u životu. Ispali su i doviđenja, Antić sigurno neće vratiti pare što je dobio od saveza niti će naći ikoga boljeg da ga zameni.
    Seti se kako je Gana uopšte došla dotle, od onog smešnog penala protiv nas pa nadalje. Sve se vraća i sve se plaća, pre ili kasnije. Urugvaj jeste zasluženo prošao dalje, gledajući jučerašnju i sve utakmice unazad.

    Još jednom, za sve zaboravne i one koji se iz petnih žila trude da to postanu:

    Antić je najbolji srpski trener, čovek koji je trenirao Real i Barselonu i jedini trener koji je sa madridskim Atletikom osvojio duplu krunu. Treba li dodati išta ovome?

    Ako treba, evo: po završenim kvalifikacijama u kojima smo osvojili prvo mesto, smem da stavim ruku u vatru da su ga dežurni pljuvači kovali u zvezde.

    Jednostavno, kad neće - neće, ali će se i to jednom vratiti. Lopta je okrugla, jelte.

    Prognoza četvrtfinala:

    Španci sigurno idu dalje, a što se tiče drugog para, uopšte nisam siguran. Ne znam. Možda, ipak, Argentina.
      Vrh

  15. #240

    Odgovor: SP2010 Južna Afrika

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Seti se kako je Gana uopšte došla dotle, od onog smešnog penala protiv nas pa nadalje. Sve se vraća i sve se plaća, pre ili kasnije. Urugvaj jeste zasluženo prošao dalje, gledajući jučerašnju i sve utakmice unazad.
    To stoji, koliko Gana nije imala sreće sinoć toliko je imala u grupi, da ne kažem da su se provukli, međutim Urugvaj gledajući meč od sinoć nije zasluženo prošao, ali dobro te stvari se dešavaju u fudbalu, dok ne smisle neka nova pravila, lopta nije prešla gol liniju i eto.

    Još jednom, za sve zaboravne i one koji se iz petnih žila trude da to postanu:

    Antić je najbolji srpski trener, čovek koji je trenirao Real i Barselonu i jedini trener koji je sa madridskim Atletikom osvojio duplu krunu. Treba li dodati išta ovome?

    Ako treba, evo: po završenim kvalifikacijama u kojima smo osvojili prvo mesto, smem da stavim ruku u vatru da su ga dežurni pljuvači kovali u zvezde.

    Jednostavno, kad neće - neće, ali će se i to jednom vratiti. Lopta je okrugla, jelte.
    Zato ja i napisah, boljeg selektora u ovom momentu teško da možemo da priuštimo. I Kamačo je bio dobar pa je platio ceh za neuspeh. Sa ovim i ovakvim igračima valjda nije moglo bolje, iskreno se nadam da će Antić vremenom naći nekog špic igrača koji će da daje golove. Možda od Mrđe bude nešto jer mi se od Panteliće više ... a od Žigića i ne možeš očekivati više od skok igre. Antiću skidam kapu za plasman na mondijal i to je to, na samom prvenstvu nismo baš zablistali kao u kvalifikacijama, ali šta je tu je videćemo dalje.

    Prognoza četvrtfinala:

    Španci sigurno idu dalje, a što se tiče drugog para, uopšte nisam siguran. Ne znam. Možda, ipak, Argentina.
    Navijam za Argentinu ali ako uskoro ne izjednače...


      Vrh

Strana 16 od 20 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Revolucija - Bliski Istok, Severna Afrika,...
    Autor vladapera u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.03.2011, 21:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •