Muškarci za izbegavanje - Strana 8

Prikaz rezultata glasanja: tip muškarca za izbegavanje

Učesnika ankete do sada
97. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • oni koji su uvek spremni za flert i avanturu

    11 11.34%
  • ljubomorni

    15 15.46%
  • (pre)ozbiljni

    3 3.09%
  • zapušteni

    39 40.21%
  • oženjeni

    11 11.34%
  • neozbiljni

    3 3.09%
  • nešto drugo...

    15 15.46%
Strana 8 od 12 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 178
  1. #106

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Treba izbegavati one muškarce koji nemaju smisla za humor i koji ti ne pružuju podršku!

    ps. što se tiče institucije "njegova mama" nisu dobri ni oni što su još uvek vezani pupčanom vrpcom ali ni oni što pomenutu izbegavaju!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  2. #107

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Meni su ozenjeni muskarci za izbegavanje..al' ja sam magnet za njih.Pocne prica cim izadjem u grad.
    E ozenio sam se mlad,znas devojka mi ostala u drugom stanju pa sam morao i ako je ne volim,jbg sta ces, sad imam sina u braku sam samo zbog njega...ti si mi ono kao bas slatka mogli bi nesto....itd...
    Muka mi je od takvih muskaraca.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #108
    oni puni kompleksa, sto samo pljuju i mrze...nezadovoljni sobom, pokusavaju da taj manjak samopouzdanja kamufliraju 'ekstremnom' kolicinom sigurnosti u sebe..a to deluje taaako jadno i odvratno...e takve muskarce ne mogu da smislim. to su oni tipa 'ne volim andjelinu, ma uopste te isfolirane holivudske lepotice, jer su prazne i povrsne...' kao ne vole lepe zene, jer su takve po njima glupe i ohole..a to je sve zbog toga sto mogu o takvima samo da sanjaju...oni se gnusaju nad zenskim padom morala u danasnje vreme, a sami su gnevni sto nisu doziveli takva iskustva...
    e da, one sto glume muskarcine i 'pate od homofobije' a ustvari su latentni homoseksualci, e to mi je najgore!!!!

    oni sa losim zadahom!!!!!!!
    Poruku je izmenio Sokica, 11.04.2009 u 22:03 Razlog: uzastopni postovi :)
    dreamhunter...

  4. #109

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    oni puni kompleksa, sto samo pljuju i mrze...nezadovoljni sobom, pokusavaju da taj manjak samopouzdanja kamufliraju 'ekstremnom' kolicinom sigurnosti u sebe..a to deluje taaako jadno i odvratno...e takve muskarce ne mogu da smislim. to su oni tipa 'ne volim andjelinu, ma uopste te isfolirane holivudske lepotice, jer su prazne i povrsne...' kao ne vole lepe zene, jer su takve po njima glupe i ohole..a to je sve zbog toga sto mogu o takvima samo da sanjaju...oni se gnusaju nad zenskim padom morala u danasnje vreme, a sami su gnevni sto nisu doziveli takva iskustva...
    e da, one sto glume muskarcine i 'pate od homofobije' a ustvari su latentni homoseksualci, e to mi je najgore!!!!

    oni sa losim zadahom!!!!!!!
    ...Andjelina ili ...?
    ...naravno Gina...ne mora Andz da bude sinonim za extra cupi na koju se svi loze...
    ...ne vidim sta je lose u tome sto neko ne voli zene koje su prazne?...kao sto zene ne vole povrsne i glupe muskarce,tako ni ja ne volim da vidim samo 'fasadu'...sem ako nije u pitanju cis' sex...
    ...gnusam se padom zenskog morala,verovatno jer sam i sam moralno posrnuo...
    ...na svu srecu nemam nista protiv pedera i redovno perem zube,tako da valjda,nisam za izbegavanje...
    ...nego...imas dosta iskustva za svoje godine?......izgleda da naleces bas na razne...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #110

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    oni puni kompleksa, sto samo pljuju i mrze...nezadovoljni sobom, pokusavaju da taj manjak samopouzdanja kamufliraju 'ekstremnom' kolicinom sigurnosti u sebe..a to deluje taaako jadno i odvratno...e takve muskarce ne mogu da smislim. to su oni tipa 'ne volim andjelinu, ma uopste te isfolirane holivudske lepotice, jer su prazne i povrsne...' kao ne vole lepe zene, jer su takve po njima glupe i ohole..a to je sve zbog toga sto mogu o takvima samo da sanjaju...oni se gnusaju nad zenskim padom morala u danasnje vreme, a sami su gnevni sto nisu doziveli takva iskustva...
    e da, one sto glume muskarcine i 'pate od homofobije' a ustvari su latentni homoseksualci, e to mi je najgore!!!!

    oni sa losim zadahom!!!!!!!
    Ljubav je koncentrisana kinetička energija,najjača sila u Prirodi...samo kad biste mogli održati ljubav celog života,nebi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost...

  6. #111

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Prvenstveno izbegavam u širokom luku,muškarce koji su prazni.Ne vredi im ni sva lepota,ni markirana garderoba,ni....ako ne znaju dve reči da prozbore,jer su šuplji,plitki,na granici maloumnosti....Nikad ne cenim muškarce po spoljašnjosti,nego po lepoti duše,pa ako tu manjka onda nema šta da se zadržavam i gubim vreme sa njima...
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  7. #112

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...nego...imas dosta iskustva za svoje godine?......izgleda da naleces bas na razne...
    aha, srecom, znam kakve i kako da izbegnem.
    dreamhunter...

  8. #113

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Oni koji tretiraju zene kao niza bica, kao mora da se zna ko nosi pantalone
    Oni koji ne mogu da donesu ni jednu odluku bez mamice kad tracare,i kada misle za sebe da niko im nije ravan.....

  9. #114

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat ajrin kaže: Pogledaj poruku
    oni puni kompleksa, sto samo pljuju i mrze...nezadovoljni sobom, pokusavaju da taj manjak samopouzdanja kamufliraju 'ekstremnom' kolicinom sigurnosti u sebe..a to deluje taaako jadno i odvratno...e takve muskarce ne mogu da smislim. to su oni tipa 'ne volim andjelinu, ma uopste te isfolirane holivudske lepotice, jer su prazne i povrsne...' kao ne vole lepe zene, jer su takve po njima glupe i ohole..a to je sve zbog toga sto mogu o takvima samo da sanjaju...oni se gnusaju nad zenskim padom morala u danasnje vreme, a sami su gnevni sto nisu doziveli takva iskustva...
    e da, one sto glume muskarcine i 'pate od homofobije' a ustvari su latentni homoseksualci, e to mi je najgore!!!!

    oni sa losim zadahom!!!!!!!
    Možda sam ja malo lud (verovatno ) ali...kakve veze imaju oni koji kamufliraju manjak samopouzdanja i oni koji ne vole Anđelinu ? Ja kao muškarac biram SEBI zanimljive i privlačne žene, ne one koje neki tabloid proglasi "boginjom". "Mogu samo da sanjaju o takvima" je konstatacija koja me navodi da ti je Anđelina uzor a priča cela "o kiselom grožđu".
    Ne kažem da nema i takvih, ali trpati sve muškarce u jedan koš samo zato što im Anđa nije uzor lepote ...nema nikakvog smisla. Na primer junakinja Niskih strasti ima IQ veći od 150. Nema generalizacije.

  10. #115

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Možda sam ja malo lud (verovatno ) ali...kakve veze imaju oni koji kamufliraju manjak samopouzdanja i oni koji ne vole Anđelinu ? Ja kao muškarac biram SEBI zanimljive i privlačne žene, ne one koje neki tabloid proglasi "boginjom". "Mogu samo da sanjaju o takvima" je konstatacija koja me navodi da ti je Anđelina uzor a priča cela "o kiselom grožđu".
    Ne kažem da nema i takvih, ali trpati sve muškarce u jedan koš samo zato što im Anđa nije uzor lepote ...nema nikakvog smisla. Na primer junakinja Niskih strasti ima IQ veći od 150. Nema generalizacije.
    ...........zasto bi iko dovodio u vezu te dve stvari koje si naveo??..mislim
    lepo si primetio, 'osetljiva' sam na andjelinu, jer je bas volim, i meni je ona najlepsa zena, i to u svakom mogucem smislu..a sta kazu tabloidi i zuta stampa ni na koji nacin ne moze da utice na formiranje mog ukusa..naravno da biras SEBI privlacne i zanimljive zene, pa kako bi drugacije?? i da, andjelina je dosla slucajno, kao LICNO MOJ odabir idealne lepote...
    SVE U SVEMU, navela sam skoro pa sve ono sto moze da mi 'markira' muskarca koji je za izbegavanje...bez namere da se te stvari dovode u vezu medjusobno.
    dreamhunter...

  11. #116

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Oženjeni...koji i dalje jure za svakom suknjom (ispod koje ništa ne landara, da budemo precizni), ne nose burmu i prave se kao da ih kod kuće ne čeka neko...
    Najgora sorta...izvor pogrešnih procena i bola
    ...od ponuđenih

    Ali ima jedna sorta koja mi je posebno mrska...oni emotivni monstrumi satkani od foliranja živeći svoje laži...teško ih je provaliti...pakleno šarmantni i zabavni, obrazovani i kulturni, naizgled idealni...a sve je samo šminka, spoljna fasada ispod koje se krije trula suština...doći do nje, znači prepustiti se...a prepuštanje nije izbegavanje, pa Tamnom vilajetu nikad kraja
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  12. #117

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    pedere treba iizbegavati

  13. #118

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Lenčuge, paraziti, neradnici, alkoholičari, nekulturni, filozofi i naravno impotentni..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  14. #119

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Ali ima jedna sorta koja mi je posebno mrska...oni emotivni monstrumi satkani od foliranja živeći svoje laži...teško ih je provaliti...pakleno šarmantni i zabavni, obrazovani i kulturni, naizgled idealni...a sve je samo šminka, spoljna fasada ispod koje se krije trula suština...doći do nje, znači prepustiti se...a prepuštanje nije izbegavanje, pa Tamnom vilajetu nikad kraja
    Te pakleno šarmantne, zabavne, obrazovane i kulturne ja naprosto obožavam... Doduše, lako je meni, jer mi ne treba veza, pa opušteno uživam u njihovom društvu. Oni su izvor dobrih priča, energije, magnet su za društvo... Meni je super s njima, iako razumem da ume da bude žešći problem ako se od njih očekuje odgovornost da stanu čvrsto iza posledica svog šarma... Tamni vilajet je najtačniji opis, ukoliko ti se neki takav zaista svidi. Kaješ se ako ga ne probaš ili se kaješ što si ga probala...

    Izbegavam dosadne ljude, one s jednom temom.
    Vrag odneo šnalu...

  15. #120

    Odgovor: Muškarci za izbegavanje

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Lenčuge, paraziti, neradnici, alkoholičari, nekulturni, filozofi i naravno impotentni..
    da!!!!!!!!! i jos, preptentni! ( a ti prepotentni su uglavnom-impotentni )........
    dreamhunter...

Strana 8 od 12 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i žene..
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 22:27
  2. Moćni muškarci
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:39
  3. I muškarci plaču, zar ne?
    Autor makilli u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:43
  4. Muškarci u uniformama
    Autor duga12 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 08.01.2010, 13:08
  5. Žene za izbegavanje
    Autor Najgora u forumu Muška kafana
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 15:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •