Čini mi se da sam videla cica macu - Strana 10
Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 203
  1. #136

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu



    skolski primer Startup-a



    mada ni Avira ne mora odma...

  2. #137

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    skolski primer Startup-a

    To je zato što ti nemaš pojma i zato to sam ja advanced user...vidiš koliko ih imam na spisku

  3. #138

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    I Winamp ti se startuje sa sistemom? QQ

    Odštikliraj:

    Nerocheck
    winampa
    nvcpl
    nwmctray
    groovemonitor
    googletalk
    jushed
    nmbgmonitor
    msnmsgr
    skype
    adobe reader
    limewire on startup

    i restartuj sistem.

    Doduše, ni nwiz ni ctfmon ne rade ništa bitno, ali ih možeš ostaviti.

  4. #139

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Jopet ja

    Sta znaci kada ti se jedan kontakt na msn-u iz onog cikice pretvori u knjigicu
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #140

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    paa koliko se ja razumem u dotican software mislim da je izbrisan iz kontakata ali da je ostao u mail nalogu sto implicira da ga dodas ponovo (ako zelis) u kontakte...nist` nekosta da probas a moze da znaci...valjda

  6. #141

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    I Winamp ti se startuje sa sistemom? QQ
    Hvala na pomoći
    iako to nije bio problem

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    paa koliko se ja razumem u dotican software mislim da je izbrisan iz kontakata ali da je ostao u mail nalogu sto implicira da ga dodas ponovo (ako zelis) u kontakte...nist` nekosta da probas a moze da znaci...valjda
    To mu dodje kao nevidljiv kontakt
    Tu je a ustvari nije

    Ubaci ga...hop!

  7. #142

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Aha, cudno...a nisam nista dir'o

    A i ne secam se da li je u nastavku bio hot ili live... (mail mislim...)

    Ako mu "trebam" neka mene dodaje Jopet ...neko mi bilo cudno te pitah

    Tnx.
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #143

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    ukoliko tvrdis da ga nisi obrisala postoji mogucnost da imas podstanara, fin, miran, tih, povucen i cini mi se da lici na spyware...preskeniraj ti sistem

  9. #144

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    e sad imam Sygate Personal Firewall Pro instaliran.

    od pre neki dan mi se pojavi natpis kao: Application hijacking was detected



    cini mi se da je do MSN. ima li neko ideju ko mi pokusava da se probije i sta treba da uradim? pretpostavljam da je firewall sprecio upad, cim je ovo ispisao...
    ima neko iskustva?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #145

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Eh ovako...dođe meni tako period kada poželim da čistim komp ...prvo se riješim nepotrebnih programa ...sekundarnih sirovina iliti smeća koje sam brižno skupljala proteklih mjeseci. A onda počnem da guglam pa sljedeći move je prčkanje po registry-u iako pojma nemam šta tamo radim, ja ispratim sve postupke i nekim čudom napravim stvari kako treba.

    Prije nekog sam vremena prčkala po registry-u nešto vezano za mozilu, za brzinu iste, kašljuca mi net pomalo, ali sad sam odlučna da sve to ispravim.

    Prije nego za*ebem sve, došla sam ovdje da priupitam, da ne moram da idem burek drugarima (koliko su mi puta spasili komp) i da dobijem da ili ne za sljedeću akciju.

    Osjetno ubrzanje možete postići malom ispravkom registry ključa. Pokrenite Regedit i potražite ključ koji se nalazi na sljedećem mjestu: HKEY_LOCAL_MACHINE - Software - Microsoft - Windows -
    Current Version - Explorer - RemoteComputer - NameSpace.

    Na ovome mjestu postoje dva prisutna ključa; jedan od njih je [D6277990-4C6A-11CF-8D87-00AA0O60F5BF]. Obrišite ga. Nije potrebno ponovno pokretati računalo kako bi primijetili ubrzanje koje nastaje ovom jednostavnom izmjenom u Registry editoru. Ovime ste ustvari ispravili jedan od bugova u XP Windowsima




    Inače, kako da vratim rad mozile na default pošto sam je tweak-ovala? Ili samo da izbrišem taj add-on tj. da ga disable-iram?

    A ako se oglušite...ja ću skršiti rad kompa, osjećam.

    I još da dodam...ne radim ovo baš iz čista mira, nervira me otvaranje mozile (ne želim je mijenjati za safari, chrome i sl, odmah da se zna) ...i sve mislim da me namjerno nervira.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #146

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    E ja imam pitanje... Meni se u zadnje vreme cesto desi da mi se browser zaledi (mozilla). Tj radi on, mogu posecivati sve strane ali ne mogu kucati na njima... Samo mogu selektovati text.... Verovatno nesto slucajno kliknem a ne mogu da shvatim sta I onda proradi kad zatvorim browser pa ga ponovo pokrenem.
    Everybody Wants to be a Cat

  12. #147

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Sun, imaš da za taj tweak* malo kasno, jeste, ali nećeš ništa poremetiti njime, mada je pod znakom pitanja da li ćeš nešto mnogo dobiti... Ako si tweakovala ( ) addon-om, samo deinstaliraj addon.


    Wampi, taj novi Fajršit blokira non-stop, sumnjam da nešto možeš uraditi a da to nije menjanje browser-a, ili prelazak na stariju verziju... no, ipak, sačekaj nekoga ko ima iskustva sa čudesnim* Firefox-om, pošto ja nisam taj.*

  13. #148

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Koje olaksanje, nije do mene

    Ok
    Everybody Wants to be a Cat

  14. #149

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Za pocetak klikni na START > Programs > Mozilla Firefox i pokreni "Mozilla Firefox (Safe Mode)" i radi malo tako da vidimo da li ce se i onda zakucavati.

    Ako tako bude sve ok najverovatnije je da imas problem sa nekom od ekstenzija koje si dodavala. Onda pogledaj u Firefoxu u Tools>Add-ons sta sve ima i pobrisi sta ti ne treba.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  15. #150

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Problem sto se meni to desi mozda 3-4 puta u toku meseca... Danas me iznerviralo jer sam nesto radila pa morala sve da prekinem


    Ali ok.
    Everybody Wants to be a Cat

Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. kristina-cica
    Autor Goga u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.01.2009, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •