Sex u troje iliti - trojka - Strana 5
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 124
  1. #61

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Meni je to ravno ludilu.Kako neko moze da deli svog partnera sa nekim?!Gde je tu ljubav?Za mene je to cista patologijakada bi mi muskarac to predlozio,umro bi za mene istog trena
    Maja je moj covek slazem se sa njom.
    Stavljam te u bookmark jel'moze?

  2. #62

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Meni je to ravno ludilu.Kako neko moze da deli svog partnera sa nekim?!Gde je tu ljubav?Za mene je to cista patologijakada bi mi muskarac to predlozio,umro bi za mene istog trena
    Licno smatram da je ljubav neotudjiva a seks moze biti i avantura. Seks sa strane ne moze slabiti ljubav ukoliko ne postoje ljubomora, posesivnost ili drugi oblici ``osecanja manje vrednosti``-ugrozavanja sopstvene licnosti.

    Ako volim partnera vise od sebe i ona zeli da ostvari neke fantazije, ne bi joj zabranio, pa cak i da mene nema u tim fantazijama.

    A trojku da probam, pa to je moj san.
    Naravno ne po ceni da se prekrsi zabrana partnera.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #63

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Paaa....ovo je moja fantazija ja i dva muskarca samo sto ce to i ostati fantazija.Nekada je bolje da ne ostvarimo svoje fantazije jer vrlo lako moze doci do razocarenja Eto,ja cu i dalje da mislim da je to nesto extra,ali necu to i uraditi.
    pssst...

  4. #64

    11 Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Nikad nisam probao i nikad necu probati,nisam probao ni u proslom zivotu a necu ni u sledecem..meni je to odvratno.svaka cast ko to moze al ja

  5. #65

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Meni je odvratno. Ne bih ni komentarisao, ali devojka mi je predlozila da upravo to uradimo. Tacnije, rekla da bi volela.
    Sad ja pojma nemam kako da se postavim dalje prema njoj. To sto zeli trojku (sa jos jednom zenskom osobom i sa mnom) verovatno znaci da zeli i sa dva muskarca (voleo bih da mi osobe zenskog pola koje imaju visak vremena objasne ako nije isto). To je za mene ravno prevari, jer implicira njenu zelju da svesno dozvolim da pored mene bude sa jos nekim. A ako ne dobije - znam da nema sile koja ce da je spreci. Stvarno nemam pojma kako da se postavim, mozda sam preterano posesivan, i ne znam da li je to dovoljan razlog za raskid. Nadam se da nije. Voleo bih da cujem i tudje misljenje o tome, jer nisam objektivan, pa ni ne mogu reci bilo sta. Problem vidim, ali samo sa svoje tacke gledista, za ispravan sud mi treba i tudja.

    Hvala vam :-)

    P.s. ne pada mi na pamet da to uradim. Ni sad, ni bilo kad.

  6. #66

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Citat Trigger kaže: Pogledaj poruku
    P.s. ne pada mi na pamet da to uradim. Ni sad, ni bilo kad.

    Ako već imaš stav zašto nas onda pitaš?

  7. #67

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Zašto bi to bila prevara? Svi hoće, svi žele, svi saglasni i svima lepo. Nikog tu nikog ne laže.
    Probala nisam. Ko zna, možda jednom hoću.
    Ne mogu sebe da zamislim u kombinaciji on, ona i ja. Ne znam šta bih ja tu radila dok se on bavi njom, a ja nemam afiniteta da se bavim nekom njom zajedno sa njim. Ne treba mi praktična nastava u slici i reči i ne želim ni da je sama dajem, i ne vidim izazov u tome da me neka žena posmatra dok dahćem i stenjem pod/na/ispred/iza njega.
    On, ja i neki on.
    Jedared mu, u nekim provokacijama i ispitavanjem terena i granica, rekoh on plus nas dve ne dolazi u obzir, ali kako bi mi bilo da uvučemo macho frajera koji bi me zaskočio dok se moj deran baca u ulogu posmatrača. Ako lik omane, on uskače da mu pokaže kako to treba (i automatski ga diskvalifikujemo), a ako je dobar, eto domaćeg za njega kada macho frajera ispratimo. Obojica su samo moji i nema pipkanja i štipkanja između njih dvojice. Odgovor koji sam dobila bio je otprilike: Dao bih mu ja domaći dvocevkom međ' noge.
    Rekoh sve to u zezanciji, mada, kada bolje razmislim i ne zvuči to loše. Naprotiv.

    Elem, još da se nadovežem na derana poljuljanog samopozudanja. Priče o pozama, mestima, trojkama, svingeraju ili već ko zna čemu je meni potpuno normalna i dobrodošla u partnerskom odnosu jer se time postavljaju i/ili pomeraju postojeće granice odnosa. To ne znači da jedna strana želi drugu da natera na nešto što joj neće prijati, ili čak što će je povrediti. Čini mi se da ima mnogo više priča o trojkama nego istinske želje da se u istu uleti. Da su svi koji su protiv trojki, a kojima je ista na ovaj ili onaj način predložena raskidali, bojim se da bi malo veza danas bilo.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #68

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    A NE !
    Možda sam samo previše ličan i mislim da je bilo ko "treći" samo "smetalo" paru da u sexu ostvari svoj maximum.
    Zašto ? Prvo, "san" muškarca da bude odjednom sa dve cure je više priča o "gladnim očima" nego o "potrebi" ili mogućnostima. Dok je kombinacija njih dvojice sa jednom curom pre shvatanje nje kao objekta a ne kao partnera.
    Problem je u koncentraciji...jer u prvom slučaju on rasipa koncentraciju i velike su šanse da svi budu uskraćeni za bilo šta sem igre, dok u drugom slučaju je tretman "daj šta daš"..što će reći ...previše očajnički i previše bezlično .
    Možda grešim, ali je bilo kakvo odstupanje od 1:1 siguran put u razlaz jer , kao partner, znam da bi mi smetalo deljenje te osobe sa bilo kime, a verujem da bi i ona tako doživljavala. Nekako, nametne se pitanje..."šta posle" jer većina nas je sklona analiziranju nečega. Mislim da bi bilo kakav experiment te vrste povukao emotivne posledice po osnovni par i time menjao nešto vredno za "igru" koja nikoga ne "dotakne" .
    Hvala ne...jer, ima li išta ličnije od vođenja ljubavi i razmene nežnosti sa osobom sa kojom ste emotivno vezani ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #69

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ne mogu sa sigurnošću da kažem, ali trenutne razmišljanje je svakako ok s tim, i ne zazirem od toga.
    I više sam za varijantu on, ja i ona...nego on, ja i on.
    Meni je fantazija probati trojku, "njemu" je dječački san biti sa dvije ženske...pa bi se našli in the middle. Druga varijanta bi možda previše bila za mene...možda kasnije, kada mi sexualni apetit poraste, sada sam u granicama normale.

    Ja ne mogu kategorički da tvrdim ništa da neću, ne želim...po prirodi sam znatiželjna ...i svašta sam sebi priuštila da probam...nikad se nisam pokajala.

    Život je jedan...živi ga Fikreta...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #70

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Da bi u kombinaciju upala treca, previse sam sebicna , a da bi upao treci, nemam zelju da me dvojica razvlace i ja kao tu nesto uzivam..

    Jedan na jedan, pa ko prezivi..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #71

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Sa dve zene? Ali sumnjam da ce mi se to dogoditi...
    Jos sam maleni i jos sa dve...
    Back in red!

  12. #72

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Jos sa 20 htedoh da probam, i ta mi ne zelja nije minula, iako je zaturena u neki zapecak dok ne naidje neki koji bi bio voljan da to uradimo, na moj nacin. Sa jedne strane, suvise sam sebicna da bih devojku podelila sa njim i vise bi mi odgovaralo da ja budem ta treca, a sa druge strane, ako bi kombinacija bila njih dvoje i ja, ne znam kako bi se njemu dopalo da uradim upravo ono sto njemu ne bih dozvolila. Sebicna, sta ces.

    Uostalom, imam vremena za eksperimentisanje i podizanje apetita.

    Kad smo kod kombinacija..
    Imala sam decka koji se deklarisao kao biseksualac i jednom prilikom, dotaknemo se mi te teme i ja mu obrazlozim sta bi bilo da dodje do trojke ja+ona+on, znaci, on sa njom nema posla nikakvog. Kad smo presli na drugu kombinaciju, ja kontam, muski su moji Kad, kaze on meni.. on bi voleo da sam ja u toj trojci ona koja ce gledati, dok se njih dvoje.. volE, tako da kazem. I strasno bi mu prijalo kad bih ja mogla toliko da se opustim, pa da se igram sama sa sobom na njiNe oci. Mislim se.. pa ne bi l' da ti i drvim po budali dok te ovaj cepa od nazad..
    Nista od toga nije bilo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #73

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Ne vidim ništa loše u tom. U ovakvim kombinacijama nema mesta za emocionalne veze, tako da i razmišljanje o deljenju nekog sa nekim ne bi moglo da dođe u obzir.

  14. #74

    Odgovor: Sex u troje iliti - trojka

    Probano vise puta,i u kombinaciji 2 tipa i devojka i u kombinaciji dve devojke i ja Nemam bisexualnih sklonosti,pa u svakom slucaju mi se vise svidela kombinacija dve devojke i ja.Sve zavisi od osobe sa kojom si,koliko je otvorena za eksperimentisanja. Vrlo rado bih opet ponovio kada bih nasao slicnu osobu sebi.Sve u svemu,ko voli neka praktikuje,meni je to samo jedan izazov vise

  15. #75

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kućanice iliti domačice
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.08.2010, 23:15
  2. NMDb iliti NašaMovieDatabase
    Autor DrinChe u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.05.2009, 20:41
  3. Akcenti iliti naglasci
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 14:47
  4. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •