Stop monopolu - bojkot mleka!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    Stop monopolu - bojkot mleka!

    Potrosace je ovog vikenda, kao hladan tus, preseklo jos jedno poskupljenje. U ionako praznu korpu juce su bojazljivo stavljali mleko po novoj ceni dugotrajno kosta 80 dinara, a sveze, koga je na rafovima bilo u manjim kolicinama, 62 za litar. Cena jogurta je u manjim trgovinama korigovana na 82 dinara za litar.

    Politika, 03.12.2007.

    Monopol u proizvodnji mleka nam je naneo jos jedan udarac. Po cetvrti put za tri meseca mleko poskupljuje.

    Sta mali covek moze da uradi protiv monopola!? Moze da ne kupuje MLEKO!

    Niko od nas nece umreti ukoliko ne kupi mleko bar PET dana.

    BOJKOT!

    Ako su potrosaci Engleske, Nemacke, ... i zemalja sirom Evrope mogli da se organizuju, mozemo i mi u Srbiji!

    Ne kupujte mleko od 10.12 - 14.12! Neka monopolisti vide da su oni tu zbog nas, a ne mi zbog njih!

    http://www.bojkotujmonopol.com/
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    ...ja sam za to da se plus,izadje na ulicu...bojkot do pobede!
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    ...podrzavam u potpunosti...
    ...jeftinije mi je da klincu kupim sumece tablete kalcijuma u apotaci pa da popije jednu svaki dan nego da se izuvam za litru mleka svaki dan...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    Šta drugo nego bojkot!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    Bojkot, zasto?

    Jer drzava ne subvencionise primarne proizvodjace mleka?
    Jer mnoga deca se i ne secaju, kada su zadnji put pila mleko?
    Jer je zemljoradnja, stocarstvo i vocarstvo u ovoj zemlji odavno i ne postoji?
    Jer prosecni Srbin ce radije kupiti kokakolu, cigarete i pivo?
    Jer je nase mleko u Cg jeftinije nego kod nas?
    Na cenu mleka treba da utice drzava, a ne mi. Mi to ne znamo i ne umemo kvalitetno da uredimo!

    Sekundarni proizvodjaci rade u interesu profita, to je i smisao njihovog postojanja.
    Dobro mleko mora da ima dobru cenu! Ako bojkotom oborimo cenu mleka, proizvodjaci ce smanjiti kvalitetu mleka u cilju zadrzavanja profita. Malo vise vode, vise materijala biljnih porekla, pa opet sve na trziste!

    Necu bojkotirati, moja deca i ja cemo i dalje konzumirati u uobicajenim kolicinama.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    Bojkot nego shta. Tako se to radi svuda i to je jedini nachin da potroshachi kazzu - dosta zajebavanja! I ako smanje kvalitet opet chemo da bojkotujemo...


    Mi neumemo kvalitetno da utichemo na cene? mozzda....mi smo ovce za shishanje onima koji to umeju...


    Vechina ljudi koje znam kupuje mleko, chak i kada kupuje kokakolu uz to.
    I zashto da ne bojkotujem? Zato shto neka deca ne piju mleko, jer drzzava ne subvencionira primarne proizvodjache? Pa lepo pishe da ova nova cena nema veze sa njima, nego sa nashim subvencioniranjem Salforda.

    Baj d vej, vecha cena garantuje kvalitet? Mozzda, al ne bash ovde...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku

    Necu bojkotirati, moja deca i ja cemo i dalje konzumirati u uobicajenim kolicinama.
    ...... treba li mleko da bude jeftinije od vode?
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    a cu vam budem moralna podrska
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    a cu vam budem moralna podrska
    Mis'ish nemoralna podrshka
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    Šta drugo nego bojkot!
    I mi cemo u bojkot. A komsija nece, bio na kafi juce pa sam hteo da ga izbacim iz stana kad rece. Ja mu pricam zasto to valja, on nece. A nema ni razlog, nego eto tek da nece ono sto svi hoce da bolje bude. Kazem ja, nemoj ti ni da razmisljas, decu slusaj, deca znaju. Ne moze izgleda da se sloze ljudi oko neceg valjanog, uvek ima nekih seljaka sto opstruiraju sta stignu pa hoce mleko da kupuju ili jos gore ko ovaj moj meni do vrata da kupi danas zalihe za pet dana. Kad zvoni da pije kafu sledeci put ima da mu zalepim vrata na nos i da kazem nema kafe! Bojkot!
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Na cenu mleka treba da utice drzava, a ne mi. Mi to ne znamo i ne umemo kvalitetno da uredimo!
    A mi nismo drzava dobro, poznato je da smo odavno samo dobri za prebrojavanje... al majku mu sve ima svoje granice... cutanjem se nece nista postici

    Dobro mleko mora da ima dobru cenu! Ako bojkotom oborimo cenu mleka, proizvodjaci ce smanjiti kvalitetu mleka u cilju zadrzavanja profita. Malo vise vode, vise materijala biljnih porekla, pa opet sve na trziste!
    Dobro mlijeko, isto kao i svaki drugi dobar proizvod, mora da ima normalnu konkurenciju. Naravno da niko sa gubicima nece da proizvodi, ali sve mora i da ima normalnu cijenu. Ako cujes od majke da joj je lakse kupiti tamo neke zamjene nego "normalno" mlijeko onda druze moj tu ne da smrdi nesto. Mozda bas taj kvalitet sa ovako silnim cijenama nam se malc'ce usmrdio.
    Poruku je izmenio swba, 10.12.2007 u 03:03 Razlog: az juzual.... tajping :fijuk:
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Bojkot, zasto?

    Jer drzava ne subvencionise primarne proizvodjace mleka?
    Jer mnoga deca se i ne secaju, kada su zadnji put pila mleko?
    Jer je zemljoradnja, stocarstvo i vocarstvo u ovoj zemlji odavno i ne postoji?
    Jer prosecni Srbin ce radije kupiti kokakolu, cigarete i pivo?
    Jer je nase mleko u Cg jeftinije nego kod nas?
    Na cenu mleka treba da utice drzava, a ne mi. Mi to ne znamo i ne umemo kvalitetno da uredimo!

    Sekundarni proizvodjaci rade u interesu profita, to je i smisao njihovog postojanja.
    Dobro mleko mora da ima dobru cenu! Ako bojkotom oborimo cenu mleka, proizvodjaci ce smanjiti kvalitetu mleka u cilju zadrzavanja profita. Malo vise vode, vise materijala biljnih porekla, pa opet sve na trziste!

    Necu bojkotirati, moja deca i ja cemo i dalje konzumirati u uobicajenim kolicinama.
    ...zato sto to nema veze sa primarnim proizvodjacem...raspitaj se kolika je cena primarnog proizvodjaca,pa ces videti kako nas mlekare lupaju po usima...
    ...na cenu mleka,ne sme da utice drzava...jer je to vec vidjeno u Slobino vreme...kupovina socijalnog mira...ali moze da utice na neciji MONOPOL...to je vec druga prica...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    A zna li iko ko je gazda koji drzi monopol????Bojkot nece uticati na cenu mleka svakako,nego veliki gazda koji u svom posedu ima sve jace mlekare u Srbiji.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    A zna li iko ko je gazda koji drzi monopol????Bojkot nece uticati na cenu mleka svakako,nego veliki gazda koji u svom posedu ima sve jace mlekare u Srbiji.
    Taj gazda zzivi od profita koji ubira kroz cenu mleka. Neosnovanim podizanjem cena podizze svoj profit. Bojkot smanjuje promet pa time i gazdin profit.
    Ovaj petodnevni bojkot naravno neche nikom skinuti kapu sa glave, ali bi svakako bio pokazatelj da gazda nemozze da radi shta hoche, a da mu se to ne vrati. Podsecam, takvi bojkoti su normalna stvar u Evropskim zemljama.

    Ako gazda ima 5 mlekara, ti kupish od sheste. Ako ima sve mlekare, kupi uvozno ili mleko u prahu. Hochu da kazzem, ako hochesh da bojkotujesh imash kako, a ako nechesh... objashnjavanje je besmisleno.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Stop monopolu - bojkot mleka!

    мени је јасна сва та прича око тајкуна & млека, али, како да бојкотујем рецимо јогурт, кад га толко волем ујутру уз било шта попити? јој, јогурт сабајле, милина
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Partizan "bojkot"
    Autor Bacvanin u forumu Spomenar
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 28.05.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •