Survivor Srbija 2009 - Strana 7
Strana 7 od 16 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 228
  1. #91

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Auh,ala su se pretumbali
    Ne mogu da verujem..sad mi je Ga'dang mnogo bolji (osim Luke sto je otisao )..
    Jaci nego ikad ,Ga'dang
      Vrh

  2. #92

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Manobo i dalje gotivim. Jedino da Pece nije došao... al' dobro..tu su mi Srki, Ane, Vesna...došao i Luka.

    U Ga'dang otišli spletkari iz Manoba. I sad kontam, ako je Aca pobijedio, to znači da je Ga'dang rasturio Manobo... al' neka.

    Nije im fer, pa to ti je.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #93

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Maa videcemo ko je na kraju pobedio,to je ista situacija kao prosle godine kada su govorili za Rosica da je pobednik a Nemanja iz drugog plemena pobedio..uostalom ne interesuje me.

    Njegosu i Nemanji kao da je laknulo sada kada su presli
    Nisam ovo ocekivala uopste..sve u svemu prijatan surprise
    Poruku je izmenio Butkica, 01.12.2009 u 23:16
      Vrh

  4. #94

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    ne znam za koga da navijam.
    Poruku je izmenio Bombica, 02.12.2009 u 21:39 Razlog: caps
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  5. #95

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Survivor: Rokade!
    Utorak, 1. decembar 2009. 23:55

    Posle više od dve nedelje Survivora, promenjeni su sastavi plemena Manobo i Ga dang i to tako što su pripadnici oba plemena "draftovali" pojedine takmičare iz rivalskih plemena.

    Može se reći da je ovo, zapravo, novi početak za Manobo i Ga dang, koji sada izgledaju potpuno drugačije, nego do sada. Kada su svi očekivali ujedinjenje, odnosno da brojčano slabiji Ga dang prizna "kapitulaciju", organizatori Survivora napravili su i jednima i drugima iznenađenje.

    Ga dang su napustili Pece, Luka i Peđa, a članovi Manoba više nisu Njegoš, Nemanja, Klemen i Dina.

    Sastav Manoba: Srđan, Ana, Vesna, Bibi, Dušan (starosedeoci) i novi članovi - Pece, Luka i Peđa.

    Pod zastavom Ga danga sada se bore: Teja, Višnja, Anita, mali Aca (starosedeoci) i novoizabrani - Dina, Nemanja, Njegoš i Klemen.

    Pre nego što su se izdelili u nova plemena, sprovedeno je tajno glasanje u Manobu i Ga dangu. Takmičari su ocenom od jedan do 10 rangirali omiljene saplemenike, ali im ni na kraj pameti nije bilo da će to glasanje preokrenuti tok igre.

    Prvo javno ispisuju imena onih kojima najviše treba hrana. Ne sluteći da će onaj koga proglase za najveće izjelice dobiti bogati sendvič, Manobljani i Spartanci ispisuju Njegoševo i Acino ime. Dok ostalima ide voda na usta, ova dvojica sa uživanjem tamane sendvič u kojem ima mesa, jaja, salate...

    Potom se biraju takmičari kojima najviše smrdi iz usta. Ubedljivo su izabrane Dina i Teja i ove dve plavuše sa zadovoljstvom peru zube kaladontom.

    Za najsmrdljivije proglašeni su Peđa i Branislava, pa na opšte zadovoljstvo i uz ovacije pada zajedničko kupanje i trljanje leđa.

    Najdlakavije su Anita i Ana. Njih dve dobile su priliku da se reše užasnih dlaka ispod ruku i na preponama, a Ana u zanosu sapunja i lice. A najlepšu nagradu, pisma od kuće, dobili su Luka i Vesna. i dok njih dvoje stegnutih grla čitaju, Njegoš se strašno sekira što je dobio sendvič a ne pismo.

    "Više bi mi značilo pismo nego 10 sendviča! Mnogo mi znači da čujem glas od mojih, treba mi njihova podrška...", rasplakao se gorostas iz Bijeljine.

    Posle toga usledio je šok za pripadnike oba plemena. Ishod glasanja je da su Srđan i Teja proglašeni za najpotrebnije članove Manoba, odnosno Ga danga. Kao kapiteni ekipa oni biraju saplemenike.

    Svaki izabrani bira sledećeg, ali iz suprotnog tabora...Plemena sada izgledaju potpuno drugačije, a višak je bila Branislava iz Kačareva, koja se pridružila Nikoli i Mileni na Ostrvu duhova.

    Milena je bila presrećna kad je videla Nikolu, ali istovremeno nije mogla da poveruje da se Ga dang rešio njega. Nikola je spreman da se osveti svima u Ga dangu koji su ga izneverili, a najviše Aniti i Peceu.

    "Ga dang, nije Sparta, nije ni Ga dang. On je običan Titanik!, konstatuje Nikola.

    Branislava im, međutim, otkriva da plemena ne izgledaju više isto otkako su ih oni napustili...
    Za to vreme, nova plemena Manobo i Ga dang vraćaju se u svoje kampove. Iznenađenja za novajlije ne prestaju.

    Pece je šokiran izgledom kampa Manoba. "Pa, ovo je katastrofa. Mi smo tamo napravili lep kamp, vidi se da su se ovi dosta mučili i da su imali mnogo teže uslove od nas", analizirao je policajac iz Makedonije, verovatno se još više pitajući kako je moguće da je Manobo u svakoj igri za iumunitet "drao" Ga dang.

    Luka, takođe novopečeni Manobljanin, dobija ono što mu je nedostajalo - pruženu ruku, dijalog, opuštenu priču...

    "U Ga dangu se pričalo samo o tome ko koliko diže iz benča. Pa, tamo je bilo troje bildera, čoveče! Samo smo to slušali! A najviše je bilo priče o tome kako ćemo vas (Manobo) da uništimo. Kad smo izgubili prvu borbu od vas, posvađao sam se sa jednim saplemenikom, koji nije mogao da veruje da smo poraženi. Kao da ste vi retardirani... Ma, kod nas nisu znali kako da podnesu poraz", ispričao je Luka svojim novim drugarima, koji su ga gledali iznenađeno.

    Ali, najveći šok doživela je Ana. Ona je saznala da joj je Njegoš radio iza leđa i da je to Nemanjino maslo. Najviše su je zabolele aluzije na to da sve vreme glumi, što ju je užasno razbesnelo i razočaralo.

    "A kad smo se razdvajali, htela sam da plačem od muke... Uh!", kiptela je Ana od besa.

    I Njegoš, novi član plemena Ga dang, ima, smatra, razloga za osvetu dosadašnjim saplemenicima. "Zamisli, Srđan najpotrebniji...eeej...a on šprdator, ništa ne radi. Uh, jedva čekam novu borbu da ga... On je jedna pi***tina", govorio je Njegoš Nemanji.

    Najveće zaprepašćenje, starosedeoci u plemenu Ga dang doživeli su kada su im Njegoš i Nemanja pokazali da im je krompir rastao ispred nosa!

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  6. #96

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Dobro, sad mogu na miru da navijam za Luku.

    I Srđana.

    I Anu.

    A Njegoš je definitivno jedno komplexaško frustrirano gowedo kome samo još ular fali, da ga Nemanja vodi kao što dolikuje. Malo su mi se smučili. Ne mogu da verujem koliko je njih dvojicu pogodilo (Njegoša posebno, pošto ga Nemanja više loži nego što se potresao) što nisu bili prvi ili drugi u plemenu, i koje slike projektuju u glavi. O, Bože.
      Vrh

  7. #97

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Dobro, sad mogu na miru da navijam za Luku.

    I Srđana.

    I Anu.
    I meni i meni! Mada, i Vesna mi je draga.
    A Njegoš je definitivno jedno komplexaško frustrirano gowedo kome samo još ular fali, da ga Nemanja vodi kao što dolikuje.
    Ne mogu da vjerujem da ću se složiti s tobom...ali hoću. I meni se Njegoš ogadio....spletkaroš povodljivi....iako je lijep.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #98

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    I meni i meni! Mada, i Vesna mi je draga.


    Ne mogu da vjerujem da ću se složiti s tobom...ali hoću. I meni se Njegoš ogadio....spletkaroš povodljivi....iako je lijep.
    Znači, navijamo za iste. Manobo!

    Nego N., meni se čini da on čak nije ni spletkaroš, više ono klasično gowedo, ali strašno sujetno. Jesi videla kad je rekao: "Ako budemo imali neki fajt protiv njih, ja ću prvo Srđana!!!" Pazi ti koliko je to malo mozga u onolikoj glavudži, i koliko ne može da mu oprosti što njega pleme najviše voli. Bljak.

    A sad, da se zagrlimo i zdušno podržimo naše:

    Poruku je izmenio love hunter, 02.12.2009 u 18:04 Razlog: Baciću ovu bežičnu tastaturu, naročito zbog slova e. :dry:
      Vrh

  9. #99

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Znači, navijamo za iste. Manobo!

    Nego N., meni se čini da on čak nije ni spletkaroš, više ono klasično gowedo, ali strašno sujetno. Jesi videla kad je rekao: "Ako budemo imali neki fajt protiv njih, ja ću prvo Srđana!!!" Pazi ti koliko je to malo mozga u onolikoj glavudži, i koliko ne može da mu oprsosti što njga pleme najviše voli. Bljak.

    A sad, da se zagrlimo i zdušno podržimo naše:

    Pa meni bitno da su Ana i Srki ostali u Manobu. Naravno, Manobo ...a kako se Pece s'ebao kad je vidio kamp od Manoba.

    Njegoš je samo masa lijepo složenih mišića, i lijepe glave (ne mogu da vjerujem da ovo pišem) ...ali tako je kako je.

    Opet smo na istoj strani B.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  10. #100

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    DakleM, ispao Pece. Duša od čoveka.

    Inače, onaj Nikola je redak šljam, majke mi.

    A Njegoš ispade najveći pussycat na ostrvu. Njemu, jadničku, nije dobro.


    Manobo!
      Vrh

  11. #101

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Ma Pece je znao onog momenta kada je zeznuo sa onim tračevima...da će ispasti on, nego osvoji imunitet onda pa se spasio..pa ispade Nikola...znao je da je sljedeći i ja sam sada happy. Spartanac je pao...via Makedonija, hvala lijepo.


    Nadam se da će sljedeći zadatak biti malo umniji...jer je Manobo tu jači, a Ga'danGašima treba samo neki sirovi zadatak da prezentiraju snagu.

    Manobo!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  12. #102

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ma Pece je znao onog momenta kada je zeznuo sa onim tračevima...da će ispasti on, nego osvoji imunitet onda pa se spasio..pa ispade Nikola...znao je da je sljedeći i ja sam sada happy. Spartanac je pao...via Makedonija, hvala lijepo.


    Nadam se da će sljedeći zadatak biti malo umniji...jer je Manobo tu jači, a Ga'danGašima treba samo neki sirovi zadatak da prezentiraju snagu.

    Manobo!
    Pa dušo, ruku na srce, ova poslednja boba za imunitet je više zahtevala spretnost nego sirovu snagu...
      Vrh

  13. #103

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Pa dušo, ruku na srce, ova poslednja boba za imunitet je više zahtevala spretnost nego sirovu snagu...
    Pece ih je sputavao. Nisu se još bili navikli...Ana je bila pod utjecajem saznjanja da su Nemanja i Njegoš kovali zle planove, i tako to ...vidjet ćemo u nastavku...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #104

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Pece ih je sputavao. Nisu se još bili navikli...Ana je bila pod utjecajem saznjanja da su Nemanja i Njegoš kovali zle planove, i tako to ...vidjet ćemo u nastavku...
    Nisam ti ovo rekao: ja biH onu Milenu usvojio...samo nek' mi pali vatru ... (podstaknut određenim kadrovima prilikom vršenja te radnje )
      Vrh

  15. #105

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nisam ti ovo rekao: ja biH onu Milenu usvojio...samo nek' mi pali vatru ... (podstaknut određenim kadrovima prilikom vršenja te radnje )
    Ali joj obezbijedi tropske uslove, da pali vatru u kupaćem. Vjerovatno ti je zapao za oko njen osmijeh obasjan vatrom.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

Strana 7 od 16 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 15:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 20:21
  3. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 21:10
  4. Wimbledon 2009
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 01:06
  5. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •