Mišeluk - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43

Tema: Mišeluk

  1. #31

    Odgovor: Mišeluk

    Genije bio si odlican a i Simovic naravno A sta je Ana uradila?Nisam bas nesto pratila mali N,jel ona vozila?

    A ti Kunicu ispalo jedna,gde su transparenti ha ?Imas veceras na Novi Sad 1 u 22:20 pa mozes da vidis sta se desavalo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #32

    Odgovor: Mišeluk

    ana je osma, stigla je iza mene nekih pola minuta
    klinka se klinkom izbija

  3. #33

    Odgovor: Mišeluk

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    A ti Kunicu ispalo jedna,gde su transparenti ha ?
    A sunce upržilo, jebeš ga.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #34

    Odgovor: Mišeluk

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    A sunce upržilo, jebeš ga.
    Bilo je pakleno.A jel znas koliko je stepeni bilo u trkackom autu? 70c
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #35

    Odgovor: Mišeluk

    A čekaj, 70 u kolima ili ispod kacige i kombinezona? Jel njima taj kombinezon znači ili je ono više u fazonu kao obavezna oprema?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  6. #36

    Odgovor: Mišeluk

    ugodnije je vozi u kombinezonu nego farmericama, a i po pravilu da su homologirani, kombinezoni bi bili vatrostalni
    klinka se klinkom izbija

  7. #37

    Odgovor: Mišeluk

    Za one koji ne znaju, u Subotu 29.09. ce se odrazati trening a u Nedelju 30.09 trka ' Nagrada NIS II '


    Vidimo se
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #38

    Odgovor: Mišeluk

    Redovna sam na kruznim trkama, posebno na Miseluku, svaki put bude nekog desavanja, zanimljivosti, ali ovako, kao sad...nikad nije bilo dosadno bas je bila smor trka
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #39

    Odgovor: Mišeluk

    Miseluk: Kako to rade kamiondzije....

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #40

    Odgovor: Mišeluk

    Mikica Vesnić bez premca


    Na Mišeluku je juče pred oko pet hiljada gledalaca vožena prva trka prvenstva države u automobilizmu na kružnim stazama. Najspektakularnija vožnja viđena je u Grupi T-plus, u kojoj je bez premca bio Milovan Vesnić, član tima "Optima Modriča" iz Beograda, koji je vozio vektru, dok su drugo i treće mesto osvojili Andrej Kulundžić iz beogradskog "Eko-rejsinga" s alfom i Zoran Timotić iz beogradske "Hobotnice" s lagunom.

    U Klasi 1 Grupa N najbrži je bio Damir Ilić iz SAMK Novi Sad, a za njim su stigli Ivan Mrše iz Centra "Boban" Beograd i Miloš Borovčanin iz AMD Kraljevo, u Klasi 2 Jugo 55 Dušan Borković iz beogradskog "Đelmaš sporta", Aleksandar Pantelić iz beogradskog "Gage" i Dušan Nastasijević iz kruševačkog "Amigosa", a u Klasi 3 Grupi N Dejan Stojić iz "Đelmaš sporta", Radmilo Vojnović iz beogradskog "Trona" i njegov sugrađanin Aleksandar Marinković iz "Motorsporta".

    Žarko Terzić iz "Optime Modriča" bio je najbolji u Klasi 4, Dragan Stojković iz "Verba sporta" iz Vrnjačke Banje bio je drugi, a Mirko Milovanović iz gornjomilanovačkog "GM rejsinga" treći, a u Klasi 5 2.000 Supersport trijumfovao je Dragan Simić iz zemunskog "Balkana", ispred Pavla Komnenovića iz "Eko-rejsinga" i Nebojše Atanackovića iz Centra "Boban".

    GL
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #41

    Kruzne trke u Novom Sadu

    Da li se u nedelju 28.09.2008. odrzavaju auto-trke, u koliko sati i posto je upad?

  12. #42

    Odgovor: Mišeluk

    Nedostaju mi ove trke.

    Svih ovih godina unazad sam bukvalno živeo za malo adrenalina koji donosi brujanje motora na Mišeluku.

    Stvarno bi Novi Sad trebalo da požuri sa izgranjom novog mosta sa Limana 4, preko Ribarca za obilaznicu oko Kamenice, pa da onda ne bude saobraćajni kolaps kada se zatvori most Slobode zbog trka na Mišeluku...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  13. #43

    Odgovor: Mišeluk

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Nedostaju mi ove trke.

    Svih ovih godina unazad sam bukvalno živeo za malo adrenalina koji donosi brujanje motora na Mišeluku.
    I meni nedostaju Ma nijedna druga staza, ne može da se meri sa Mišelukom
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Velika nagrada Novog Sada – Mišeluk 2015
    Autor silvia u forumu Auto-moto
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •